abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_6491067
quote:
Zware westerstorm eist levens

De zware westerstorm heeft al aan twee Nederlanders het leven gekost. Bij het Duitse Bocholt kwam een Nederlandse vrouw om die met haar gezin in de auto werd getroffen door een omvallende boom. In Enschede werd een man door een boom geveld. In de haven van Scheveningen is een persoon in zee gewaaid. Voor zijn of haar leven wordt gevreesd.

De storm zorgt in het hele land voor grote overlast. Op Schiphol moest het vliegverkeer aan het begin van de middag grotendeels worden gestaakt. Treinen rijden nauwelijks nog. In de grote steden ligt het tram- en busvervoer stil.

Aan zee woedt een zware tot zeer zware storm van windkracht 10 tot 11. In het binnenland waait het iets minder hard, maar komen wel windstoten voor van 130 kilometer per uur. Het KNMI heeft een weeralarm afgegeven, en iedereen opgeroepen alleen naar buiten te gaan als dat strikt noodzakelijk is. De storm is de zwaarste sinds 25 januari 1990. Ook toen werd windkracht 11 bereikt.
Pas in de loop van de avond zal de wind luwen.

De dijk Enkhuizen-Lelystad en de Oosterscheldekering (traject Middelburg-Brouwersdam) zijn afgesloten. Ook wegen op de Veluwe zijn dicht. In Zuid-West-Nederland is voor hoogwater gewaarschuwd. Veel evenementen, waaronder de eredivisiewedstrijden en de voorstelling van circus Renz op het Malieveld in Den Haag, zijn afgelast.

In Amsterdam valt glas uit het dak van het Centraal Station. De politie neemt de situatie levensgevaarlijk, en heeft de omgeving van het station afgezet. In de regio Utrecht zijn tientallen mensen gewond geraakt. In Utrecht is een crisiscentrum ingericht om goed op alle meldingen te kunnen reageren. Velen hebben letsel aan benen, nek, en rug als gevolg van omgewaaide bomen en afgewaaide takken.

Enkele tientallen inwoners van Vlaardingen moesten vanmorgen in een bejaardentehuis worden ondergebracht omdat het dak van hun huizenblok was weggewaaid. In Barendrecht moesten bewoners van een dertien etages hoge flat worden geëvacueerd nadat daar een bouwstelling was omgewaaid. In de regio Rotterdam raakte het noodnummer 112 overbelast. Er kwam een groot aantal meldingen binnen van omgevallen stellingen, bomen en reclameborden en weggewaaide dakpannen.

Ook in Duitsland, België en Engeland veroorzaakt het noodweer grote problemen. Daar razen de stormen met dezelfde snelheid als in ons land over. In Engeland zijn vijf doden gevallen.

bron


* Ohja , foto's van de storm kunnen worden geplaatst in Plaats hier foto's van schade van de storm

[Dit bericht is gewijzigd door Kozzmic op 27-10-2002 17:00]

  zondag 27 oktober 2002 @ 16:56:38 #2
4921 blup
Shoarma Sin Farma
pi_6491071
In zwolle stroomstoring en spoorbomen gaan allemaal dicht..
pi_6491080
lijkt wel iets af te nemen hier (onder alkmaar)
pi_6491087
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 16:48 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Men zei in dit topic dat het in Rotterdam (zuidwest Nederland) het ergste was.
En ja ik ben zelfs buiten geweest, en nee er liggen in mijn omgeving geen bomen om, daken liggen gewoon waar ze horen, ik moest alleen mijn plantenbak overend zetten.

Kortom... hier is dus nix aan de hand


Hier staat ook alles nog overeind, voor zover ik kan zien geen bomen omgewaaid enzo. Hoogspanningsmasten staan ook overeind, de kabels hangen niet meer helemaal stil En de wind maakt redelijk wat herrie, soms genoeg om m\'n stereo te overstemmen. Oke, m\'n stereo staat niet op volume max, maar toch
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:00:36 #5
36458 neonfreak
I Keed I keed
pi_6491104
dak van restaurant nogal wiedus ligt eraf, bioscoop zit eraan te komen schijnt het
Talk to the duck caus he don't give a Fuck
Renovateur d'Automobiles
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:01:25 #6
22851 Erosjuhhh
Blijven dromen schatjuh
pi_6491109
hier in oldenzaal..
ehm geen wind.. geen regen..
gwoon 30 graden met zonnetje

hehe neeh veel regen. nog geen omgewaaide bomen gespot

Vroeger maakte het niet uit welk bier je dronk, maar toen dacht je ook dat alle meisjes hetzelfde waren
pi_6491110
Ben ik nou de enige die van de storm geniet??
Leven is liefde,
Liefde is leven,
Leef in liefde,
Laat liefde leven!
pi_6491117
Het 7-jarige meisje dat zwaar gewond is geraakt was aan het spelen in het bos van Paleis het Loo.
Domme ouders.

Hier in Groningen lijkt het mee te vallen, alleen bij sommige windstoten beweegt onze voorgevel een beetje: planten in de vensterbank bewegen.

[Dit bericht is gewijzigd door CartWOman op 27-10-2002 17:03]

Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_6491122
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:01 schreef Debs het volgende:
Ben ik nou de enige die van de storm geniet??
De storm is wel leuk, maar niet als je naar buiten moet. Gewoon lekker binnen blijven, kijken wat er gebeurt En hopen dat je spullen niet beschadigd worden
pi_6491134
Hier is een bos aan grote oude bomen omgewaaid, planten en andere tuinornamenten van de buren vlogen bij ons voor de ramen langs en lantaarnpalen liggen omver....ik heb nog geen foto's maar probeer ze te maken....
  Moderator zondag 27 oktober 2002 @ 17:05:58 #11
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_6491141
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:06:38 #12
37252 Miwe
Wat mot je?
pi_6491144
Mijn dak lekt!!!!!!!!

Ik zie de dakpannen hiervoor op straat liggen.

Tis gelukkig een oud studentenhuis en het lekt boven me gaskachel, dus alles verdampt meteen weer. Dus, niets aan de hand eigenlijk.

  zondag 27 oktober 2002 @ 17:06:42 #13
2738 Knut
Loyal Dog
pi_6491145
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:06:55 #14
36458 neonfreak
I Keed I keed
pi_6491146
ga ff foto's met digicam maken, met klein uurtje kustfoto's dus

[Dit bericht is gewijzigd door neonfreak op 27-10-2002 17:08]

Talk to the duck caus he don't give a Fuck
Renovateur d'Automobiles
pi_6491158
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:05 schreef Bosbeetle het volgende:
[afbeelding]
Mensen die met deze storm naar de kust gaan zijn zó dom.
In Scheveningen is iemand de zee in gewaaid; het is te gevaarlijk voor een reddingspoging.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_6491160
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 16:56 schreef blup het volgende:
In zwolle stroomstoring en spoorbomen gaan allemaal dicht..
Woon in de assendorp maar nog maar 1x iets van de stroomstoring gemerkt.. wel hele tijd brandweer en ziekenauto's af en aan.
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:10:04 #17
12646 Oom_Agent
 Heee.......stop es ff......!!
pi_6491175
Ja daar was ik ook weer !!


Hebben we het allemaal gezellig.

*warme chocomel inschenkt*

Vandaag toch een windkracht 11 hiero...uitschieter was Vlissingen met 133 km/u zojuist. Dit kan nog overtroffen in het noorden waar de storm nog heviger zal worden vanavond.

Wat zijn we aan het doen ???
pi_6491189
Bij ons in Rotterdam Schiebroek is vanmiddag rond 13.30 de boom bij ons voor de deur omgewaaid en nu net is de schutting in de achtertuin naar zn grootje geholpen door de wind. Verder zag ik in het centrum diverse omgewaaide bomen. De gehele koopgoot is afgesloten en bij het Unilever gebouw op het weena liggen de bouwmaterialen verspreid over de grond.
Rotterdam is de wereldstad
pi_6491192
Ik weet niet in hoeverre de ns het treinverkeer allemaal weer op poten kan krijgen in een paar uur tijd..

Eventueel zou mijn vriend morgenochtend heel vroeg wegkunnen maar als hij dan een paar minuten vertraging heeft komt ie alsnog veel te laat. Zou het voor hem zin hebben om morgenvroeg weg te gaan? (tentamen om 8.45 voor degenen die het andere topic niet gelezen hebben).

  zondag 27 oktober 2002 @ 17:13:16 #20
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6491199
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:12 schreef heaven7 het volgende:
Ik weet niet in hoeverre de ns het treinverkeer allemaal weer op poten kan krijgen in een paar uur tijd..
Inderdaad: zoveel mensen zijn er natuurlijk niet beschikbaar om alle gebroken bovenleidingen enzo te fixen... zal nog wel even duren denk ik...
For great justice!
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:13:24 #21
12646 Oom_Agent
 Heee.......stop es ff......!!
pi_6491200
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:08 schreef CartWOman het volgende:

[..]

Mensen die met deze storm naar de kust gaan zijn zó dom.
In Scheveningen is iemand de zee in gewaaid; het is te gevaarlijk voor een reddingspoging.


Op het station zijn een aantal mensen heel boos op een conducteur geworden, omdat deze meldde dat er geen treinverkeer meer mogelijk was. Sommigge reizigers zeiden zelfs dat het elke maand wel eens hard waait.

Nu staat er nog steeds een file naar het station om mensen af te zetten die weer naar huis gaan.

Hallowwwwww.......er rijden in heel Nederland geen treinen meer. Het wordt overal aangekondigd en zeg toch zelf, buiten waait het best wel hard.

Wat zijn we aan het doen ???
pi_6491216
Mensen die nou nog op een station staan zijg gek.....het KNMI heeft iedereen opgeroepen binnen te blijven! alleen in uiterste noodgevallen mag men naar buiten gaan!

Wat doe je ubrehaupt nog op een station???

pi_6491229
Ik ben net zelf ff naar vlissingen geweest, maar de politie was zo slim omde boulevard af te zetten

Maar goed ook, want m'n broertje begon te vliegen. we zijn maar ff naar dishoek gereden en daar vanaf de duinen gekeken!

meest bizarre wat ik gezien heb zijn mensen die met hun caravan gaan rijden

[Dit bericht is gewijzigd door marno op 27-10-2002 17:17]

  zondag 27 oktober 2002 @ 17:17:27 #24
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6491232
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:15 schreef nynke_p het volgende:
Mensen die nou nog op een station staan zijg gek.....het KNMI heeft iedereen opgeroepen binnen te blijven! alleen in uiterste noodgevallen mag men naar buiten gaan!

Wat doe je ubrehaupt nog op een station???


sommige mensen zijn gewoon dom...
For great justice!
pi_6491234
net op scanner

geen treinverkeer in noordholland waarschijnlijk tot morgen ochtend

geen bussen in regio kennermerland

..........................
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:18:38 #26
10744 2meter3
Volle bak Ambiance.
pi_6491241
Hier in Breda is het dak van de flat waar ik woon naar beneden gekomen. Ik heb net op tijd mijn auto kunnen redden, maar andere mensen hebben een auto die total loss is. Foto's komen zsm online als ik ze binnen heb. Niet normaal meer.
Groot geworden door niet klein te blijven.
pi_6491242
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:13 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Inderdaad: zoveel mensen zijn er natuurlijk niet beschikbaar om alle gebroken bovenleidingen enzo te fixen... zal nog wel even duren denk ik...


Ja, daarom. Dan kan de storm vanavond nogwel afnemen maar dan moet er natuurlijk nog vanalles geregels en gerepareerd worden wil alles weer soepel lopen.
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:20:31 #28
29041 hyperfuzz
foxtrot hotel
pi_6491265
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:08 schreef CartWOman het volgende:
Mensen die met deze storm naar de kust gaan zijn zó dom.
In Scheveningen is iemand de zee in gewaaid; het is te gevaarlijk voor een reddingspoging.
dom? doe even overdreven zeg ... als je een beetje goed oplet dan valt het heus wel mee. Het water slaat echt geweldig gaaf over de pier heen enzo
yankee charlie dinges
pi_6491266
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:18 schreef 2meter3 het volgende:
Hier in Breda is het dak van de flat waar ik woon naar beneden gekomen. Ik heb net op tijd mijn auto kunnen redden, maar andere mensen hebben een auto die total loss is. Foto's komen zsm online als ik ze binnen heb. Niet normaal meer.
waar in breda?
*ook in breda woont*
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:21:05 #30
12646 Oom_Agent
 Heee.......stop es ff......!!
pi_6491270
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:17 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

sommige mensen zijn gewoon dom...


Precies !!

En dan roepen ze nog: Ach het waait een beetje.

Ga maar met de fiets of zo

Wat zijn we aan het doen ???
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:21:12 #31
31362 CreativeMind
Wanneer wordt het zomer?
pi_6491274
Efteling personeel (ikke ook) ontruimt het park en kan lekker vroeg naar huis.

Vlak naast mijn collega pleurt een boom om terwijl we de gasten het park uit leiden... schrik

Wel gelachen, helaas geen foto's.

pi_6491288
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:16 schreef marno het volgende:
meest bizarre wat ik gezien heb zijn mensen die met hun caravan gaan rijden
Da's inderdaad knap dom.... Of zouden al die mensen graag van hun caravan afwillen?
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:22:42 #33
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6491295
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:21 schreef Oom_Agent het volgende:

[..]

Precies !!

En dan roepen ze nog: Ach het waait een beetje.

Ga maar met de fiets of zo


Tja, sommige mensen willen graag de NS de schuld geven van alles in zo'n situatie...
For great justice!
pi_6491308
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:10 schreef Oom_Agent het volgende:
Ja daar was ik ook weer !!


Hebben we het allemaal gezellig.

*warme chocomel inschenkt*

Vandaag toch een windkracht 11 hiero...uitschieter was Vlissingen met 133 km/u zojuist. Dit kan nog overtroffen in het noorden waar de storm nog heviger zal worden vanavond.


Biertje is ook lekker.

Eigenlijk wil ik best even naar buiten om te kijken maar hier in Haren staan héel veel oude bomen, dus laat maar.

Dus het gaat hier nog toenemen vanavond?
Niet fijn.

Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_6491312
quote:
Hockeydoel weggeblazen, wedstrijd gestaakt

BLOEMENDAAL - Tegen beter weten in begonnen de twee scheidsrechters en de spelers van Bloemendaal en Klein Zwitserland zondagmiddag aan de hockeywedstrijd in de hoofdklasse. Na amper tien minuten werd het duel alsnog afgeblazen. De reden was simpel: één van de doelen op het veld van Bloemendaal weigerde in de zware storm te blijven staan. Nadat het 'hok' voor de derde keer tegen de reclameborden was geschoven, vond de arbitrage het welletjes.

Op de wedstrijd waren slechts 100 toeschouwers afgekomen, mede door verkeersproblemen in de buurt van 't Kopje waar omgewaaide bomen voor veel overlast zorgden. Normaal trekt een thuisduel van de landskampioen ruim 1500 mensen.

Telegraaf.nl


  zondag 27 oktober 2002 @ 17:23:58 #36
29041 hyperfuzz
foxtrot hotel
pi_6491313
Wie wil er met mij een rondje om het IJsselmeer heen fietsen?
yankee charlie dinges
pi_6491325
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:20 schreef hyperfuzz het volgende:

[..]

dom? doe even overdreven zeg ... als je een beetje goed oplet dan valt het heus wel mee. Het water slaat echt geweldig gaaf over de pier heen enzo


Maar je moet wel goed opletten, als je valt en in het water komt dan komen ze je er niet weer uithalen. Heeft waarschijnlijk ook weinig zin als je een paar keer met de basaltblokken hebt gebotst...
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:25:08 #38
10744 2meter3
Volle bak Ambiance.
pi_6491326
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:20 schreef veldmuis het volgende:

[..]

waar in breda?
*ook in breda woont*


Hobokenstraat. Ik heb net mijn auto die ik sinds gisteren heb kunnen redden. Andere flatbewoner heeft een nieuwe auto sinds vrijdag en die is nu total loss. Het dak van de half-open schaatsbaan bij het racketcentrum is er ook afgewaaid.
Ik heb een maat van mij foto's laten maken en zodra ik ze binnen heb op email zet ik ze online.
Groot geworden door niet klein te blijven.
pi_6491359
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:22 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Tja, sommige mensen willen graag de NS de schuld geven van alles in zo'n situatie...


Er zijn vast mensen die zo'n schadeformulier gaan invullen dat hun reis te lang duurde en dat ze hun geld terug willen hebben. Maar 'k geloof dat de NS zich in dit geval wel op overmacht kan beroepen, en dat je dus niets krijgt.
pi_6491361
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:25 schreef Light het volgende:

[..]

Maar je moet wel goed opletten, als je valt en in het water komt dan komen ze je er niet weer uithalen. Heeft waarschijnlijk ook weinig zin als je een paar keer met de basaltblokken hebt gebotst...


Daarom hebben ze de reddingspoging in Scheveningen ook gestaakt.
En als ze zeggen: 'voor zijn leven wordt gevreest' dan weet je het wel.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:31:00 #41
29041 hyperfuzz
foxtrot hotel
pi_6491382
hmm op de fiets ga ik toch maar niet, eens even kijken of er vanavond wel bussen of treinen rijden
yankee charlie dinges
pi_6491400
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:31 schreef hyperfuzz het volgende:
hmm op de fiets ga ik toch maar niet, eens even kijken of er vanavond wel bussen of treinen rijden
op de fiets is echt kewl...
* veldmuis ff stukje weze fietsen, tis flink trappen maar met de wind mee is echt wel gaaf
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:32:36 #43
1624 ayla1
Sizzen is neat
pi_6491402
De Achmeatoren in Leeuwarden is weer begonnen om zijn platen naar beneden te laten donderen.
pi_6491403
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:28 schreef CartWOman het volgende:

[..]

Daarom hebben ze de reddingspoging in Scheveningen ook gestaakt.
En als ze zeggen: 'voor zijn leven wordt gevreesd' dan weet je het wel.


Gelijk hebben ze dat ze die poging gestaakt hebben. Reddingwerkers doen dat sowieso met gevaar voor eigen leven, maar ze hoeven het noodlot niet te tarten natuurlijk.
pi_6491419
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:31 schreef hyperfuzz het volgende:
hmm op de fiets ga ik toch maar niet, eens even kijken of er vanavond wel bussen of treinen rijden
De bussen van Connexxion rijden nu iig niet, dus of ze vanavond rijden moet je afwachten. Treinen zou ik ook niet te hard op rekenen vanavond...
pi_6491433
dom? doe even overdreven zeg ... als je een beetje goed oplet dan valt het heus wel mee. Het water slaat echt geweldig gaaf over de pier heen enzo

Volgens mij bedoel je het havenhoofd. De Pier is dat ding dat op palen staat en eigendom van is van de van de Valkjes (vliegt die Toekan al weg )

Als je van mening verschilt, zorg er dan voor dat het geen meningsverschil wordt
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:35:45 #47
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6491438
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:34 schreef Light het volgende:

[..]

De bussen van Connexxion rijden nu iig niet, dus of ze vanavond rijden moet je afwachten. Treinen zou ik ook niet te hard op rekenen vanavond...


en morgen zal het ook nog wel chaos zijn...
For great justice!
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:35:47 #48
21208 derek0905
Saab 900 Turbo
pi_6491439
Een maat van me belt me net, hij zegt dat de Stormvloedkering nu ook gesloten wordt
DVDkasten voor grotere verzamelingen --> http://www.dvdkast.nl
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:36:52 #49
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6491451
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:35 schreef derek0905 het volgende:
Een maat van me belt me net, hij zegt dat de Stormvloedkering nu ook gesloten wordt
Dat was hij al...
For great justice!
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:38:33 #50
21208 derek0905
Saab 900 Turbo
pi_6491468
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:36 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Dat was hij al...


He bah!
dan belt ie dus veelste laat
DVDkasten voor grotere verzamelingen --> http://www.dvdkast.nl
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:39:12 #51
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6491475
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:38 schreef derek0905 het volgende:

[..]

He bah!
dan belt ie dus veelste laat


staat zelfs in de openingspost
For great justice!
pi_6491503
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:36 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Dat was hij al...


De Oosterscheldekering was al dicht ja, da's al langer bekend. Maar de kering in de Nieuwe Waterweg was nog niet dicht, misschien werd die bedoeld
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:43:56 #53
21208 derek0905
Saab 900 Turbo
pi_6491517
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:42 schreef Light het volgende:

[..]

De Oosterscheldekering was al dicht ja, da's al langer bekend. Maar de kering in de Nieuwe Waterweg was nog niet dicht, misschien werd die bedoeld


Ja, die bedoel ik ja ... ik neem aan dat dat de enige is die Stormvloedkering heet.
DVDkasten voor grotere verzamelingen --> http://www.dvdkast.nl
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:44:05 #54
29041 hyperfuzz
foxtrot hotel
pi_6491519
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:35 schreef dahei het volgende:
dom? doe even overdreven zeg ... als je een beetje goed oplet dan valt het heus wel mee. Het water slaat echt geweldig gaaf over de pier heen enzo

Volgens mij bedoel je het havenhoofd. De Pier is dat ding dat op palen staat en eigendom van is van de van de Valkjes (vliegt die Toekan al weg )


nee, over die pier had ik het niet kzit hier niet in scheveningen
yankee charlie dinges
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:45:07 #55
29041 hyperfuzz
foxtrot hotel
pi_6491528
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:32 schreef ayla1 het volgende:
De Achmeatoren in Leeuwarden is weer begonnen om zijn platen naar beneden te laten donderen.
dat was te verwachten zijn ze op de weg gevallen of op mensen of gebouwen ofzo?
yankee charlie dinges
  FOK!fotograaf zondag 27 oktober 2002 @ 17:46:46 #56
17893 Forno
pi_6491547
Kwam net met 60 km/u de straat uit gefietst....zoefffff
pi_6491550
Hier is een rijtje van 5 bomen omgewaaid, leek wel domino
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:47:54 #58
36322 TomK
Maaknie uit joh!
pi_6491561
Zoooooooo man vanmiddag met mn ouders naar de Maasvlakte geweest echt niet normaal. Golven van zeker 10m. hoog. Je werd gewoon bijna van de duinen afgeblazen

Ow ja en de auto ook nog lekker gezandstraald

Wat heb je aan je droomauto als je droomvrouw niet naast ja kan zitten.....
pi_6491626
quote:
Hier is een rijtje van 5 bomen omgewaaid, leek wel domino
Misschien iets voor SBS6 ?

[i]It is domino day!

Als je van mening verschilt, zorg er dan voor dat het geen meningsverschil wordt
pi_6491641
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:43 schreef derek0905 het volgende:

[..]

Ja, die bedoel ik ja ... ik neem aan dat dat de enige is die Stormvloedkering heet.


Ik geloof dat dat ding inderdaad Stormvloedkering heet
pi_6491661
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:56 schreef Light het volgende:

[..]

Ik geloof dat dat ding inderdaad Stormvloedkering heet


ga ff kijken bij dat ding anders
staat vast wel bordje bij
..........................
pi_6491690
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:58 schreef Spear_of_Fear het volgende:

[..]

ga ff kijken bij dat ding anders
staat vast wel bordje bij


Is net iets te ver weg vanuit Enschede
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:01:34 #63
28560 toska
Let's All Chant
pi_6491695
Heeft er nog iemand een scanner aan in utrecht?

Ik hoor me toch een partij sirenes...

Normaal zing ik de sterren van de hemel
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:01:34 #64
909 Num
Núm dus!
pi_6491696
Ik ben net bij de waddenzee dijk geweest. Bij het tempeltje van Ids.
Echt raar ik kon niet meer uitademen!!!!
Ik moest me met mijn rug naar de wind staan om dat te doen!

Verder weinig te zien. O ja de antenne van de buren ligt er af.

  zondag 27 oktober 2002 @ 18:02:07 #65
909 Num
Núm dus!
pi_6491701
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:32 schreef ayla1 het volgende:
De Achmeatoren in Leeuwarden is weer begonnen om zijn platen naar beneden te laten donderen.
Maar ze hadden die platen toch gezekerd
pi_6491706
Net in het nieuws was dat de Stormvloedkering in de Oosterschelde dicht is, de kering in de nieuwe waterweg hoeft waarschijnlijk niet gesloten te worden.
pi_6491733
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 17:32 schreef ayla1 het volgende:
De Achmeatoren in Leeuwarden is weer begonnen om zijn platen naar beneden te laten donderen.
Bron? Ik hoor et niets over en tot zover kan ik et ook niet zien.
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:07:13 #68
18807 Tha_Mav
yeah right whatever
pi_6491757
in nijmegen ligt al het openbaar vervoer plat.....

geen bus
geen trein

mav out

R.I.P. -=[BIGHEADS]=-
pi_6491767
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:07 schreef Tha_Mav het volgende:
in nijmegen ligt al het openbaar vervoer plat.....

geen bus
geen trein

mav out


same here

(heemskerk)

..........................
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:09:58 #70
11738 Zworld
Fok!Food Master
pi_6491783
Fotos uit het Journaal:


Dikke en Zworld zijn de Fok!FoodMasters[br]>>>Forum!<<< [br]MPEG FAQ!
pi_6491787
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:08 schreef Spear_of_Fear het volgende:

[..]

same here

(heemskerk)


Zal dat morgenochtend nog steeds zo zijn?
pi_6491794
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:10 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Zal dat morgenochtend nog steeds zo zijn?


geen idee
..........................
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:12:58 #73
11738 Zworld
Fok!Food Master
pi_6491811
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:08 schreef Spear_of_Fear het volgende:

[..]

same here

(heemskerk)


Ik weet niet of morgen werken een optie wordt.
Dikke en Zworld zijn de Fok!FoodMasters[br]>>>Forum!<<< [br]MPEG FAQ!
pi_6491820
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:12 schreef Zworld het volgende:

[..]

Ik weet niet of morgen werken een optie wordt.


Lekker dagje nagenieten van de storm met een kop thee en een boek op de bank
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:38:29 #75
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6492065
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:12 schreef Zworld het volgende:

[..]

Ik weet niet of morgen werken een optie wordt.


Ik weet niet of ik morgenvroeg nog wegkom hier met de trein :S
For great justice!
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:39:05 #76
20255 Mimic
Out of Control?!
pi_6492071
ze zeggen dat de storm zal afnemen eind van de avond..
smile :D
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:39:53 #77
28033 Pek
je moet wat
pi_6492081
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:12 schreef Zworld het volgende:

[..]

Ik weet niet of morgen werken een optie wordt.


Ik moet wel, met een uurtje of twee
Denk dat ik het fietsje maar laat staan en een taxi neem.
Mag vast wel van de baas in dit extreme geval.

btw, de woordvoerder van de NS (AT5) heet
Henk Wind

Waar halen ze toch elke keer die gasten vandaan?

The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
pi_6492125
Wel heel fijn voor al die mensen die vandaag nog weer naar hun kamer moeten en morgen weer naar school moeten enzo
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:46:50 #79
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6492186
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:38 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Ik weet niet of ik morgenvroeg nog wegkom hier met de trein :S


Verdomme, IK of all people gebruik MSN-smilies op Fok.
For great justice!
pi_6492215
Ik hoop maar dat de treinen morgen weer rijden. Heb een tentamen in Utrecht om 11.00, en zit nu in Vlaardingen.....
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:51:25 #81
6467 QyRoZ
Just Q it!
pi_6492245
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:48 schreef Pechvogel het volgende:
Ik hoop maar dat de treinen morgen weer rijden. Heb een tentamen in Utrecht om 11.00, en zit nu in Vlaardingen.....
Ik moet morgen rond 10 uur weg uit Eindhoven naar Zwolle en daarna naar Enschede... flink eind, zal wel niet lukken zonder flinke vertragingen...
For great justice!
pi_6492627
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:38 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Ik weet niet of ik morgenvroeg nog wegkom hier met de trein :S


Vanavond kom je in ieder geval niet weg....
pi_6492638
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:51 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

Ik moet morgen rond 10 uur weg uit Eindhoven naar Zwolle en daarna naar Enschede... flink eind, zal wel niet lukken zonder flinke vertragingen...


Gaat vast lastig worden, maar is die omweg via Zwolle echt nodig?
pi_6492662
Ik denk dat een trein van 6 of 7 uur 's morgens dan vast niet gaat lukken hm?
  zondag 27 oktober 2002 @ 19:32:33 #85
909 Num
Núm dus!
pi_6492757
Om 20:00 gaat het volledige treinverkeer plat!

Bron: RTL4 nieuws

  zondag 27 oktober 2002 @ 19:34:01 #86
11738 Zworld
Fok!Food Master
pi_6492781
Zal om 8 uur ook nog wat snapshots maken.
Dikke en Zworld zijn de Fok!FoodMasters[br]>>>Forum!<<< [br]MPEG FAQ!
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2002 @ 19:40:26 #87
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_6492900
De storm die vandaag over Nederland raasde is over zijn hoogtepunt heen en zal in de loop van de avond verder afnemen. De NS legt om 20.00 uur alle treinverkeer plat om de rails te kunnen schoonmaken zodat het treinverkeer morgen weer volgens de dienstregeling kan verlopen.

Ook het busvervoer is gestaakt. Rond half vijf besloot Connexxion alle streekbussen naar de remise te sturen. Ook trams en stadsbussen rijden niet. Op Schiphol was een groot deel van de dag maar een baan in gebruik, inmiddels zijn dat er weer twee. Bruggen en dijken zijn afgezet, veren zijn uit de vaart.

De dijk Enkhuizen-Lelystad en de Oosterscheldekering (traject Middelburg-Brouwersdam) zijn dicht, de laatste voor het eerst in vier jaar. De A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht is naar het zuiden richting gesloten. Ook wegen op de Veluwe zijn dicht. Veel evenementen, waaronder de eredivisiewedstrijden en de voorstelling van circus Renz op het Malieveld in Den Haag, zijn afgelast.

Storm eist levens
De zware westerstorm heeft aan waarschijnlijk aan zes Nederlanders het leven gekost. Bij het Duitse Bocholt viel een boom op de auto van een Nederlands gezin. De man en de vrouw kwamen om het leven, twee andere inzittenden, onder wie een kind, raakten zwaar gewond. In Enschede werd een man door een boom geveld. Een Hilversummer overleed nadat hij door de wind omver was geblazen en met zijn hoofd een hek raakte. In Scheveningen en Vlissingen is een persoon in zee gewaaid. Zij zijn vermoedelijk reddeloos verloren omdat vanwege het woeste water reddingwerk zo goed als onmogelijk is.

Aan zee woedde de hele dag een zware tot zeer zware storm van windkracht 10 tot 11. In het binnenland woei het iets minder hard, maar kwamen wel windstoten voor van 130 kilometer per uur. Het KNMI gaf een weeralarm af, en riep op alleen naar buiten te gaan als dat strikt noodzakelijk is. De storm was de zwaarste sinds 25 januari 1990. Ook toen werd windkracht 11 bereikt.


De materiële schade is groot. De verzekaars hebben duizenden telefoontjes ontvangen. In Amsterdam is glas gevallen uit het dak van het Centraal Station. Omdat een levensgevaarlijke situatie ontstond, zette de politie de omgeving af. In de rest van de stad knapten bomen "als luciferhoutjes". In de regio Utrecht raakten tientallen mensen gewond. Velen hebben letsel aan benen, nek, en rug als gevolg van omgewaaide bomen en afgewaaide takken.

Enkele tientallen inwoners van Vlaardingen moesten vanmorgen in een bejaardentehuis worden ondergebracht omdat het dak van hun huizenblok was weggewaaid. In Barendrecht moesten bewoners van een dertien etages hoge flat worden geëvacueerd nadat daar een bouwstelling was omgewaaid. In de regio Rotterdam raakte het noodnummer 112 overbelast. Er kwam een groot aantal meldingen binnen van omgevallen stellingen, bomen en reclameborden en weggewaaide dakpannen.

Ook in Duitsland, België en Engeland veroorzaakt het noodweer grote problemen. Daar raasden de stormen met dezelfde snelheid als in ons land over. In Groot-Brittannië vielen zes doden, in België drie: twee duikers en een jongen van dertien die aan het rollerskaten was.

NOS.

  zondag 27 oktober 2002 @ 19:41:36 #88
909 Num
Núm dus!
pi_6492924
quote:
www.ns.nl
Weersomstandigheden

Door de storm is een groot aantal
baanvakken gestremd en vindt er op dit
moment nauwelijks treinverkeer plaats.

Vanaf 20.00 uur wordt het treinverkeer
van NS Reizigers in heel Nederland
stilgelegd.

Getracht wordt morgenvroeg de
treindienst weer te hervatten.

De treinen van Noordned blijven rijden.
De treindienst van Syntus na 20.00 uur
is nog onbekend.

NOS Teletekst pagina 751


  zondag 27 oktober 2002 @ 20:10:52 #89
11738 Zworld
Fok!Food Master
pi_6493481

(c) Nos Journaal.

Dikke en Zworld zijn de Fok!FoodMasters[br]>>>Forum!<<< [br]MPEG FAQ!
pi_6493574
Nou hier in Zuidhorn toch nog wel een hoogtepunt rond 19u en nu ook stevig, hoorde zonet 2 lage *bonk bonk* geluiden.

Treinen rijden hier nog (Noordned) met een kwartier vertraging.

  zondag 27 oktober 2002 @ 20:23:03 #91
1624 ayla1
Sizzen is neat
pi_6493729
<dat was te verwachten zijn ze op de weg gevallen of op mensen of gebouwen ofzo?>

Ik neem aan op de grond, nee geen gewonden, maar de boel is weer eens afgezet. De eigenaar van het pannenkoekenschip is er niet mee in zijn nopjes.

Bron: Omrôp Fryslân.

pi_6494263
Nou, hier is ons dakraam weggewaaid en dat had niemand in de gaten, totdat het ineens begon te lekken hier op de overloop en mijn zusje zei dat ze het al zo koud had, ook niet even gaan kijken ofzo En terwijl mijn moeder en ik wanhopig de boel dicht proberen te maken (het regent loeihard) staat zij een beetje dom toe te kijken zonder een poot uit te steken. BAH
  zondag 27 oktober 2002 @ 20:49:15 #93
909 Num
Núm dus!
pi_6494281
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 20:23 schreef ayla1 het volgende:
<dat was te verwachten zijn ze op de weg gevallen of op mensen of gebouwen ofzo?>

Ik neem aan op de grond, nee geen gewonden, maar de boel is weer eens afgezet. De eigenaar van het pannenkoekenschip is er niet mee in zijn nopjes.

Bron: Omrôp Fryslân.



http://www.omropfryslan.nl

En de toren in rustiger tijden:

Naar mijn mening is plaat vanaf deze (Noord)kant gevallen.

  zondag 27 oktober 2002 @ 21:03:53 #94
12646 Oom_Agent
 Heee.......stop es ff......!!
pi_6494533

Wat zijn we aan het doen ???
  zondag 27 oktober 2002 @ 21:33:54 #95
10710 gday
propria cures
pi_6495111
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 18:48 schreef Pechvogel het volgende:
Ik hoop maar dat de treinen morgen weer rijden. Heb een tentamen in Utrecht om 11.00, en zit nu in Vlaardingen.....
Tentamen in Eindhoven om 8.45 .. en moet van tussen Arnhem en Doetinchem komen. (Zit bij heaven7 thuis .)
A mathematician is a device for turning coffee into theorems. - Alfréd Rényi (1921-1970)
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
  zondag 27 oktober 2002 @ 21:41:43 #96
26417 Dovenwereld
Ingenieur Informatica
pi_6495280
ER is sprake van Orkaan (huriance) Cat 1..(volgens amerikaans systeem)

cat 1 : minimaal 74 mph ofwel 118 kmph..

Er is al ruim 144 kmph..

Het is echt orkaan geweest ..ipv. ZEER zware storm

  zondag 27 oktober 2002 @ 21:49:34 #97
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_6495467
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 16:56 schreef Kozzmic het volgende:

* Ohja , foto's van de storm kunnen worden geplaatst in Plaats hier foto's van schade van de storm


!!!
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 27 oktober 2002 @ 21:53:00 #98
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6495550
Even iets luchtigers tussendoor:

Ik weet niet of het al ter sprake is gekomen, maar ik hoorde net de woordvoerder van de NS op TV Noord-Holland over het ingestorte dak van het CS in Amsterdam en die meneer heette Henk Wind!
What's in a name?

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6496749
Ff contact gehad met de Railverkeersleiding (vriend van me werkt dr) omdat me zus morgen naar het Limburg moet met de trein.
Vermoedelijk ligt in ieder geval Utrecht - Den Bosch morgenochtend nog vlak, bij Geldermalsen is nl. een bovenleiding naar beneje gedendert en ze durven voorlopig nog niet te beginnen met herstelwerkzaamheden. Reken dus op dat traject in ieder geval op bussen..
  zondag 27 oktober 2002 @ 23:31:45 #100
10848 Visionist_069
 Vision your life
pi_6497370
Uurtje of 3 geleden liep ik naar buiten om te kijken hoe erg de storm was en zag met alle verbazing een gedeelte van het dak voor me liggen. Ik hoorde eerder op het weerbericht dat morgenochtend de storm praktisch over is.
  maandag 28 oktober 2002 @ 08:32:35 #101
10710 gday
propria cures
pi_6499121
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 21:41 schreef Dovenwereld het volgende:
ER is sprake van Orkaan (huriance) Cat 1..(volgens amerikaans systeem)

cat 1 : minimaal 74 mph ofwel 118 kmph..

Er is al ruim 144 kmph..

Het is echt orkaan geweest ..ipv. ZEER zware storm


Zeer zware storm met windstoten met orkaankracht toch?
A mathematician is a device for turning coffee into theorems. - Alfréd Rényi (1921-1970)
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
  maandag 28 oktober 2002 @ 08:33:03 #102
10710 gday
propria cures
pi_6499123
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 21:33 schreef gday het volgende:

[..]

Tentamen in Eindhoven om 8.45 .. en moet van tussen Arnhem en Doetinchem komen. (Zit bij heaven7 thuis .)


Hoera! Was in Eindhoven om 7.45, en dus ruim op tijd voor mijn tentamen . Lang leve de NS!
A mathematician is a device for turning coffee into theorems. - Alfréd Rényi (1921-1970)
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
pi_6499237
quote:
code:
Door stormschade rijden geen treinen maar bussen op de volgende trajecten:
* Schiphol - Leiden v.v.
* Maarn - Rhenen v.v.
* Hofpleinlijn

Houdt u in de gehele Randstad rekening  met vertraging en uitval van treinen.



Wat betekend v.v.?????
pi_6499281
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 09:29 schreef Golfen het volgende:

[..]

Wat betekend v.v.?????


v.v. betekent vice versa of in beide richtingen
trance is the best music
pi_6499331
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 09:35 schreef rainbowsokkie het volgende:

[..]

v.v. betekent vice versa of in beide richtingen


Pffff, thanks. Ik had wel verwacht iets van "heen en terug" Maar Vice Versa inderdaad, haha.

Het had ook kunnen betekenen als evenals de rest van Nederland ofzo. Maar naar schiphol hoef ik dus niet te gaan met de trein

  maandag 28 oktober 2002 @ 10:12:13 #106
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6499624
Ok, dat de N.S. problemen ondervindt n.a.v. de storm kan ik volledig begrijpen, maar waarom moet zo'n stationsomroeper zo verdomde vrolijk vertellen dat jouw trein (die al gewoon 20 minuten aangekondigd staat op het bord) vandaag niet rijdt? Hij zei er nog net geen "nana na nana, lekker puh" achteraan!

En verder was de reis natuurlijk een drama, want i.p.v. de 2 dubbeldekswagons + 3 enkele wagons die normaal elk half uur rijden, kwam er nu 1 schamel dubbeldekswagonnetje. Overbodig te zeggen dat niet iedereen mee kon....

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')