Even een printscreentje gemaakt?quote:Op donderdag 25 september 2014 19:41 schreef NieuweNier het volgende:
Telt mijn laptop 3 uur onbeheerd bij de kopieermachine laten liggen ook?
Ik ben blij dat ik er nooit asn ben begonnen. Dan zat ik nu op een overpriced pc met een stuk minder game opties en geen custom hardware en op een besturingssysteem gemaakt voor bejaarden.quote:Op donderdag 25 september 2014 22:37 schreef Jaden het volgende:
Het niet veel eerder kopen van een Mac uit angst voor het grote onbekende en daarom onnodig lang blijven hangen bij een PC.
OS X was voor mij een grote ontdekking en een verademing ten opzichte van Windows 8.
Niet dit, maar een persoonlijke mening.![]()
[ afbeelding ]
Dat ken ik!quote:Op zaterdag 20 september 2014 22:30 schreef mschol het volgende:
niet mijn blunder, maar mocht het wel oplossen:
Hahaha, en graftbl.. Goede orde tijd.quote:Op vrijdag 26 september 2014 09:46 schreef VanitySquared het volgende:
Toen ik net leerde kloten met programmeren en er achter kwam dat er zoiets als een mbr bestond op de eerste 512 bytes van een hard disk en dat je met sommige programmeertalen direct geheugen kon alloceren dacht ik een meester hacker te zijn die een virus kon schrijven.
En zo geschiede het dat ik mijn vaders pc naar zijn grootje had geholpen omdat ik nog nooit van FDISK had gehoord![]()
Sindsdien heeft mijn pa alleen nog maar Macs gehad
Windows 98? Windows 8.1 is goeie shit. Geen enkele driver geinstalleerd. Wifi e.d. alles werkt! Andere hardeschijf misschien nog even toevoegen mogelijk.quote:Op vrijdag 26 september 2014 08:45 schreef Sorella het volgende:
Windows 98 installeren, spellen installeren, programma,s installeren, printer installeren etc. enfin halve dag bezig geweest. Waarom doet die printer het niet ? kabels checken, drivers erop en er af, windows eraf en weer erop, halve dag bezig. Printer deed het nog steeds niet dus weer alles checken, bleek de stekker niet in het stopcontact te zitten.
Harde schijf van mijn zoon formateren i.v.m. nieuwe windows installatie formateerde ik de externe backup schijf ook die nog aan de pc hing.
Windows opnieuw installeren, halve dag bezig deed internet het niet, dus lopen klooien, zoeken, drivers etc. windows erop en eraf, internet kabels checken of die wel goed in de poortjes zaten, alles zat goed maar achteraf bleek de poort van de router stuk te zijn.
Via icq een paar bestanden naar iemand sturen bleek ik mijn c schijf naar hem toe te sturen, ik d8 al, he die programma,s komen me erg bekend voor.
Eind jaren 90 moest je af en toe nog even zelf nadenken als je aan de slag ging met pc's en hardware.quote:Op vrijdag 26 september 2014 18:12 schreef WP8iscool het volgende:
[..]
Windows 98? Windows 8.1 is goeie shit. Geen enkele driver geinstalleerd. Wifi e.d. alles werkt! Andere hardeschijf misschien nog even toevoegen mogelijk.
En als gpart of hoe het ook heet toen al bestond (en je je idd tot het MBR beperkt had), had 't allemaal nog goed kunnen komen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 09:46 schreef VanitySquared het volgende:
Toen ik net leerde kloten met programmeren en er achter kwam dat er zoiets als een mbr bestond op de eerste 512 bytes van een hard disk en dat je met sommige programmeertalen direct geheugen kon alloceren dacht ik een meester hacker te zijn die een virus kon schrijven.
En zo geschiede het dat ik mijn vaders pc naar zijn grootje had geholpen omdat ik nog nooit van FDISK had gehoord![]()
Sindsdien heeft mijn pa alleen nog maar Macs gehad
Maar dan is er BootCamp en kan ik bij het opstarten van m'n Mac kiezen of ik OS X of Windows wil gebruiken.quote:Op vrijdag 26 september 2014 07:52 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Ik ben blij dat ik er nooit asn ben begonnen. Dan zat ik nu op een overpriced pc met een stuk minder game opties en geen custom hardware en op een besturingssysteem gemaakt voor bejaarden.
Mijn mening natuurlijk
En rook het lekker? vast niet..quote:Op vrijdag 26 september 2014 22:27 schreef Ou-Tannu het volgende:
wel eens een CPU kapot gehad.. bedenk ik net.. maar dat kwam niet door blunderen vind ik..
goedkope CPU koeler combinatie er op.. een jaar ofzo prima gelopen.. tot het systeem ineens niet meer wakker werdt uit "standby"
bleek dat de FAN van de heatsink gesmolten was... CPU kapot.. AMD XP2000
reden dat de fan kapot ging.. goedkope uitvoering met sleeve bearings....
Snap ik, maar probeer maar eens je videokaart te vervangenquote:Op vrijdag 26 september 2014 22:11 schreef Jaden het volgende:
[..]
Maar dan is er BootCamp en kan ik bij het opstarten van m'n Mac kiezen of ik OS X of Windows wil gebruiken.
Niet dat ik dat meer nodig heb natuurlijk.
[ afbeelding ]
niks van gerokenquote:
Ik vind dit niet echt een logisch gevolg van niet opletten welke kast je koopt...quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Mijn grootste PC-blunder: onvoldoende op de voeding en de kast letten bij het kopen van een PC
Hierdoor heb ik nu een 7850 in plaats van een 7870 terwijl ik de laatste voor 35 Euro meer had kunnen kopen.![]()
De volgende keer een zelfbouw.
Als je het hebt over de relatie tussen de graka en het eerste deel, dat heeft natuurlijk betrekking op de voeding. De 7870 heeft een hoger vermogen (extra stroomdraadje op aansluiten), dat durf ik niet aan met mijn voeding. Het vervangen van de voeding is extra een miserie gezien de kast waar ik mee moet werken. Mede daarom de volgende keer een zelfbouw. Je kan trouwens met de 7850 alle huidige spellen prima spelen (1080p, maximale texturekwaliteit, details, licht en dat soort dingen) zolang je de AA niet op een al te hoge stand (MSAA) zet en NVIDIA niet het spel heeft verneukt voor de AMD-bezitters. Er is een alternatief voor MSAA wat de kwaliteit benadert maar veel minder rekenintensief is en ook met MSAA zie je nog probleempjes.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:52 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Ik vind dit niet echt een logisch gevolg van niet opletten welke kast je koopt...
Hoe bedoel je dit?
Ahh op die manier, maar je kunt volgens mij wel makkelijk in elke kast de voeding vervangen tenzij ze een hele rare standaard gebruiken.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Als je het hebt over de relatie tussen de graka en het eerste deel, dat heeft natuurlijk betrekking op de voeding. De 7870 heeft een hoger vermogen (extra stroomdraadje op aansluiten), dat durf ik niet aan met mijn voeding. Het vervangen van de voeding is extra een miserie gezien de kast waar ik mee moet werken. Mede daarom de volgende keer een zelfbouw. Je kan trouwens met de 7850 alle huidige spellen prima spelen (1080p, maximale texturekwaliteit, details, licht en dat soort dingen) zolang je de AA niet op een al te hoge stand (MSAA) zet en NVIDIA niet het spel heeft verneukt voor de AMD-bezitters. Er is een alternatief voor MSAA wat de kwaliteit benadert maar veel minder rekenintensief is en ook met MSAA zie je nog probleempjes.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het kan maar handig is het niet gezien het gebrek aan ruimte en zicht. Bij sommige draadje kan ik nauwelijks geraken zonder toestanden uit te halen. Ik moet ook niet proberen om RAM-geheugen te plaaten. Iemand die er handig mee is (veel ervaring heeft met lastige kasten) kan het maar ik heb er 4 handen voor nodig: 1 extra om de draadjes van de voeding opzij te duwen (bij mijn volgende PC een modulaire voeding met minimaal brons en de draadjes netjes weggewerkt!) en 1 om een zaklamp vast te houden zodat je kan zien waar het sleufje zit.quote:Op dinsdag 30 september 2014 14:00 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Ahh op die manier, maar je kunt volgens mij wel makkelijk in elke kast de voeding vervangen tenzij ze een hele rare standaard gebruiken.
Kan dit nog steeds?quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:38 schreef Prospos het volgende:
M'n 3d kaart Voodoo 1 laten vallen op dag van aankoop. Toen heb ik gehuild, was nog jong.
In de tijd van ISDN veel porno kijken en Napster gebruiken. Kreeg m'n vader een rekening van de telefoon van 750 gulden. Hij dacht; zet ik een restrictie op. via regedit kopiėren naar bureaublad en dan weer terugzetten. En hij maar wachtwoorden veranderen als een gek
quote:Op dinsdag 30 september 2014 14:03 schreef DisneyXDEE het volgende:
Als kind System32 eraf gegooid om schijfruimte vrij te maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar te beginnen met de vragen. Hoe kwam je bij dat bestand terecht? (daar moet je een folder voor openen waarvan je weet dat je daar beter niets uit verwijdert)
Was die folder niet onzichtbaar? (normaal gesproken moet je dat toch zelf zichtbaar maken en mensen die dit weten weten doorgaans ook wat je beter niet verwijdert)
Waarom negeerde je de waarschuwing die Windows gaf?
Waarom staat Windows het toe dat je dat verwijdert? Hell, ik krijg Internet Explorer en andere rotzooi van MS die niets met het besturingssysteem te maken heeft (Wordpad) nog niet eens grondig verwijderd van mijn computer, ik kan het slechts deactiveren.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
Ah, dat is inderdaad we flink balen.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Mijn grootste PC-blunder: onvoldoende op de voeding en de kast letten bij het kopen van een PC
Hierdoor heb ik nu een 7850 in plaats van een 7870 terwijl ik de laatste voor 35 Euro meer had kunnen kopen.![]()
De volgende keer een zelfbouw.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |