Zou deze bij de nieuwe 3ds ingebouwd zitten? Kan hier niks over vindenquote:Op zondag 28 september 2014 21:14 schreef Aether het volgende:
[..]
Benieuwd hoe veel een dongel moet gaan kosten en of ze die bij de eerste lichting bundelen.
Zit ingebouwd ja.quote:Op maandag 29 september 2014 06:26 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Zou deze bij de nieuwe 3ds ingebouwd zitten? Kan hier niks over vinden
Ook te zien in de logo's. De streepjes om 'new' zijn hetzelfde als in het amiibo logoquote:
Kennelijk zijn die skins en thema's een enorm selling point, maar ik zie er niet zo de meerwaarde van in.quote:
Tsja, het is dan ook het enige wat je écht kan laten zien in een reclame die gericht is op kinderenquote:Op maandag 29 september 2014 10:37 schreef nomar83 het volgende:
[..]
Kennelijk zijn die skins en thema's een enorm selling point, maar ik zie er niet zo de meerwaarde van in.
Heb het idee dat dit meer leeft in Japan.quote:Op maandag 29 september 2014 10:37 schreef nomar83 het volgende:
[..]
Kennelijk zijn die skins en thema's een enorm selling point, maar ik zie er niet zo de meerwaarde van in.
Ik heb al hier en daar reacties gezien dat dit dé reden is om de new 3DS te gaan halen, dus zou mij niet verbazen als ze het tegen die tijd hier ook inzetten in de marketing.quote:Op maandag 29 september 2014 11:23 schreef Aether het volgende:
[..]
Heb het idee dat dit meer leeft in Japan.
Dat is meteen de beste faceplate combinatiequote:Op maandag 29 september 2014 11:34 schreef Aether het volgende:
[ afbeelding ]
Alle skins: http://www.nintendo.co.jp/3ds/kisekae/lineup/index.html
Waarschijnlijk krijg je ook "special editions" waar je een cover alleen krijgt bij een bepaald spel ofzo!quote:Op maandag 29 september 2014 12:24 schreef nomar83 het volgende:
[..]
Ik heb al hier en daar reacties gezien dat dit dé reden is om de new 3DS te gaan halen, dus zou mij niet verbazen als ze het tegen die tijd hier ook inzetten in de marketing.
Ik denk dat ik 1x zou gaan spelen met welk thema ik tof zou vinden, en er dan nooit meer naar om zou kijken. Heb het thema van m'n PS3-menu ook nooit meer aangepast.
Die had je toch al?quote:Op dinsdag 30 september 2014 08:23 schreef boem-dikkie het volgende:
Heeft iemand hier nog Chrono Trigger over voor de NDS?
D: Ik heb nog geen mailquote:Op woensdag 1 oktober 2014 12:40 schreef s0ul1991 het volgende:
Smash Duo pack is verzonden (Nedgame)
Deze dogtag:quote:Op woensdag 1 oktober 2014 12:45 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Wat is trouwens die pre-order bonus?
Daar komt deze week natuurlijk verandering in?quote:Op woensdag 1 oktober 2014 13:41 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Had ik bij mijn DS, die ligt ook bij het grof vuil inmiddels. 3DS al een tijd niet aangeraakt
Hoe kan je nou sucken in SSB. Toegegeven, niet iedereen wordt er pro in dat ze 3 CPU's van lvl 9 kunnen verslaan.. Maar na een klein middagje oefenen moet een tegenstander (of 2) van lvl 5 toch wel lukkenquote:Op woensdag 1 oktober 2014 21:19 schreef redboyke het volgende:
net 5min super smash bro gespeeld en ik was van plan om het spel te kopen maar na het spelen voelde ik alleen maar ergernis. ik suck in vechtspellen
had er 3 van lvl 1 gepakt geen idee of ik aan het winnen was want da bleef maar doorgaan.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 21:23 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Hoe kan je nou sucken in SSB. Toegegeven, niet iedereen wordt er pro in dat ze 3 CPU's van lvl 9 kunnen verslaan.. Maar na een klein middagje oefenen moet een tegenstander (of 2) van lvl 5 toch wel lukken
Waar heb jij hem gespeeld dan? pokemon stage? er is nog maar 1 stage. En een rondje duurt 2 minuten (in de demo)quote:Op woensdag 1 oktober 2014 21:31 schreef redboyke het volgende:
[..]
had er 3 van lvl 1 gepakt geen idee of ik aan het winnen was want da bleef maar doorgaan.
had ook mario maar da's precies een anker als die over de rand gaat. en heel da ding stond in brand en wist ni echt wat ik dan moest doen. was pokemon stage.
speel eigenlijk niet zoveel meer op 3ds gewoon subiet is er stroompanne en dan moet ik wel.
ok ik geef toe ik had ni echt research gedaan naar de moves ofzo.
3ds rom staat al online had het voor de nieuwsgierigheid gedownload.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 21:39 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Waar heb jij hem gespeeld dan? pokemon stage? er is nog maar 1 stage. En een rondje duurt 2 minuten (in de demo)
dan staat hij op stock, dat houdt in dat iedereen een bepaald aantal levens heeft (te zien aan de hoofdjes onderaan zijn/haar schadepercentagequote:Op woensdag 1 oktober 2014 21:43 schreef redboyke het volgende:
[..]
3ds rom staat al online had het voor de nieuwsgierigheid gedownload.
in volledig spel staat tijd standaard uit. maar je kan het van 2min tot 10min zetten
ik heb niet verteld vanwaar ik de rom heb gehaaldquote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:58 schreef boem-dikkie het volgende:
Bespreken van illegale downloads (roms e.d.) doen we hier niet.
Bron?quote:
Normaal na 16 uur.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 13:54 schreef ChocolateJesus. het volgende:
Fffff ik ga ook maar gewoon digitaal want ik kan niet tot zaterdag wachten. Die op de Eshop is vanaf vannacht te downloaden, toch?
Het embargo is vervallen.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Hebben alle gamezaken Smash Bros nu al in de verkoop, of zijn het uitzonderingen?
Want ik dacht dat morgen toch pas de release is?
Ik heb de laatste paar jaar bijna al m'n games minstens 1 dag voor de officiele release kunnen kopen.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Hebben alle gamezaken Smash Bros nu al in de verkoop, of zijn het uitzonderingen?
Want ik dacht dat morgen toch pas de release is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |