Ik bedoelde mijn opmerking meer als "dus wat heeft TS dan te verbergen?"quote:Op donderdag 11 september 2014 19:54 schreef hottentot het volgende:
[..]
(Alles is natuurlijk speculatie van onze kant)
Van alles is mogelijk, tasjes achterlaten in het park is leuk voor in de film. Gewoon een runner die zijn bek houd bij aanhouding en gebruik maken van openbare plekken met redelijke doorstroming zoals hotelparkings en McDonalds terrasjes werkt prima. En anders gewoon zelf doen, beetje risico hoort bij het leven.
Voor de kluis kan ik mij bijna niet voorstellen dat die hiervoor gebruikt zou worden, want dat zou werkelijk waar een bijzonder achterlijke oplossing zijn.
160,- per jaar, en ik weet niet of TS blij is met het feit dat anderen ook de sleutel hebben en hij daar geen controle over heeft.quote:Op donderdag 11 september 2014 19:54 schreef Blue-eyes het volgende:
Een postbus misschien een idee?
[ afbeelding ]
Inkomstenbelastingquote:Op donderdag 11 september 2014 19:55 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik bedoelde mijn opmerking meer als "dus wat heeft TS dan te verbergen?"
Die elke dag open gaan zodat de inhoud kan luchten!quote:Op donderdag 11 september 2014 19:54 schreef Blue-eyes het volgende:
Een postbus misschien een idee?
[ afbeelding ]
En waar moet hij deze datakluis neerzetten dan?quote:Op donderdag 11 september 2014 22:16 schreef Queller het volgende:
[..]
Die elke dag open gaan zodat de inhoud kan luchten!
TS, koop een datakluis. Kost je wel iets meer dan een tientje, maar je verdient achterlijk veel naar eigen zeggen, dus dat kan het probleem niet zijn.
Bankkluizen worden zo ongeveer allemaal opgeheven. Heb je dus niet zoveel aan.
Ow, verkeerd begrepenquote:Op donderdag 11 september 2014 23:17 schreef Blue-eyes het volgende:
En waar moet hij deze datakluis neerzetten dan?
Hij zoekt juist iets waar ook anderen bij moeten kunnen.
Oh, dat is toch die knul die kinderen gokverslaafd maakt in games en z'n rijbewijs al kwijt is, en dus niet meer met z'n A5 kan rijden?quote:Op donderdag 11 september 2014 19:00 schreef Scorpie het volgende:
TS is ook van dit pareltje: WGR / Huis kopen en direct alles betalen
Ja, ja en ja.quote:Op donderdag 11 september 2014 23:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, dat is toch die knul die kinderen gokverslaafd maakt in games en z'n rijbewijs al kwijt is, en dus niet meer met z'n A5 kan rijden?
We kunnen alleen maar speculerenquote:Op donderdag 11 september 2014 23:35 schreef Leandra het volgende:
Hij laat zich tegenwoordig in bitcoins uitbetalen en wil de schijven met bitcoins opslaan en op die manier het vermogen buiten de belasting houden?
Dat van zijn rijbewijs heb ik gemist, voor de rest gaat het over dezelfde user ja.quote:Op donderdag 11 september 2014 23:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, dat is toch die knul die kinderen gokverslaafd maakt in games en z'n rijbewijs al kwijt is, en dus niet meer met z'n A5 kan rijden?
Probeer je lokale bank eens.. Ongetwijfeld 1000x veiliger dan Shurguard.quote:Op donderdag 11 september 2014 18:39 schreef DatBoss het volgende:
Ik zoek een opslag ruimte die niet zo groot is, ter grootte van een kluisje bij een gerenommeerd bedrijf als shurgard bijvoorbeeld. Om bepaalde gegevens dragers in op te slaan als back up. Nu zijn deze ruimtes vaak te groot en dus te prijzig, weet iemand een goed bedrijf waar je terecht kan met die voor een schappelijke prijs zeg 10 /PM?
Wel humor; een kluis bij de bank om je schijven met bitcoins op te bergen....quote:Op vrijdag 12 september 2014 00:14 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Probeer je lokale bank eens.. Ongetwijfeld 1000x veiliger dan Shurguard.
quote:Op donderdag 11 september 2014 23:50 schreef Operc het volgende:
[..]
Dat van zijn rijbewijs heb ik gemist, voor de rest gaat het over dezelfde user ja.
En dat had weer te maken met dit pareltje.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:31 schreef DatBoss het volgende:
Op papier heb ik alleen een Audi S5 gehad tijd terug, snel weer verkocht, nu niks meer ivm geen rijbewijs meer,
Pareltje was dat inderdaad met als topppunten:quote:Op vrijdag 12 september 2014 00:23 schreef hottentot het volgende:
En dat had weer te maken met dit pareltje.
WGR / Educatieve Maatregel Gedrag (EMG) weigeren??
enquote:Op woensdag 3 juli 2013 19:09 schreef DatBoss het volgende:
Dat kan al helemaal niet toch?
Gaat het mij ook niet om, maar ik vind gewoon dat de zaken waarvan ze mij betichten totaal niet ernstig zijn. Al helemaal niet op het tijdstip dat dit gebeurde (rond 02:00), dan zijn zaken als bellen/strepen/rood totaal niet relevant en ook hoe ze het interpreteren die mongooltjes alsof er dan kinderen over kruispunten rondlopen etc.
En ja @Chef justitie is de laatste tijd niet mijn goede vriend
quote:Op woensdag 3 juli 2013 19:24 schreef DatBoss het volgende:
Ben ik het zeker mee eens, ze zaten expres 20 minuten ofzo achter me in een (mijns inziens) buiten proportionele auto van belastinggeld. De snelheidsovertredingen waren op compleet lege wegen buiten de kom en de snelweg in de nacht. Aldus die mongolen mocht ik betreft de snelheidsovertredingen nog van geluk spreken dat ik afgeremd werd door andere auto's (een 42 km overschrijding op een 60 weg en 35 op 120 snelweg). Rest van de paar overtredingen als bellen, dubbele strepen inhalen/licht seinen om mensen aan de kant te zetten etc. waren gewoon op rechte stukken zonder tegenliggers. Absurde verklaring om iemand zo maar even zijn hele week te verzieken met een EMG die volledig buiten alle proporties is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |