quote:
Helemaal met die rage generation van nu gaat dat inderdaad nergens overquote:Op dinsdag 16 september 2014 12:50 schreef Knut het volgende:
Bear is vooral voor dungeons een lekkere tank, je main abilities die threat genereren zijn AOE, dus je houdt alle mobs wel op je.
quote:Op dinsdag 16 september 2014 12:52 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Stel je niet aan zeg
[..]
Helemaal met die rage generation van nu gaat dat inderdaad nergens over
Heel veel goed gegearde raiders zitten in LFR en zitten een beetje afk de krant te lezen doen pas wat als het echt fout gaat ipv mensen aanwijzingen te geven zitten ze alleen maar te schelden onder het mom het is maar lfr.quote:Het idiote is ook dat flex een stuk simpeler is dan LFR, omdat in flex iedereen doet wat ie moet doen en in LFR regelmatig mensen die zouden moeten healen/dps'en gewoon afk gaan. Of pvp geared spelers die als tank hebben gequeued omdat je dan sneller een groep hebt
Ik vraag meestal aan de ttank of die weet wat die doet en als ik als dps ga vraag ik ook aan de tankls of ze weten wat ze moeten doen na een kleine gear inspectie en soms leg ik het gewoon uit en vaak krijg je dan bijval van andere ervaren spelers en trek je op die wijze de groep er door heen.quote:Op dinsdag 16 september 2014 11:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vorige week nog LFR's gedaan met mijn warrior (dps) en toen zat ik op een gegeven moment ook te denken: is dit een nieuwe strategie? wtf is er aan de hand, wat DOET die tank in godsnaam?!! Was echt stom
En dan als excuus: 'ik ben nieuw met tanken en deze boss'. Ja, daar zijn online guides voor uitgevonden dat je even snel kan checken wat de bedoeling is.
Warrior vind ik het lastigste en daarna de monk, ik snap geen moer van die stackende brew zooiquote:Op dinsdag 16 september 2014 11:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk het simpelst om mee te tanken? Ik wil het toch eens gaan proberen. Kan prima healen, dps melee & ranged gaat ook wel goed, maar dat tanken... Ik heb niet graag alle aandacht op mijTenzij healen, want dan weet ik wat ik doe.
Ik heb daar niet zo lang over nagedacht, ik heb er gewoon zoveel mogelijk naar 90 gegooid, zit inmiddels al aan de 17 90's.quote:Op dinsdag 16 september 2014 11:11 schreef Silmarwen het volgende:
Ik zit hard na te denken welk char ik naar 90 ga gooien. Denk een rogue. Altijd een gewild, nooit verder gekomen dan level 20. xD En niet omdat ik het niet leuk vond, maar omdat je zo snel dood gaat tijdens levelen. LEt well, ik heb dus een mage (blink woop) warlock (met tank pet) paladin (self healing) Druid (tank en healen) en warrior (tank etc).
Dus ik ben squishy niet zo gewend.
Ze heeft het over de char-boost bij de Draenor aanschaf.quote:Op dinsdag 16 september 2014 14:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb daar niet zo lang over nagedacht, ik heb er gewoon zoveel mogelijk naar 90 gegooid, zit inmiddels al aan de 17 90's.
Ahh ja..die is er ook nog.quote:Op dinsdag 16 september 2014 14:18 schreef Knut het volgende:
[..]
Ze heeft het over de char-boost bij de Draenor aanschaf.
Nu die andere 33 nog. Of is het aantal max chars account wide alweer omhoog geschroefd?quote:Op dinsdag 16 september 2014 14:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb daar niet zo lang over nagedacht, ik heb er gewoon zoveel mogelijk naar 90 gegooid, zit inmiddels al aan de 17 90's.
Nope 50quote:Op dinsdag 16 september 2014 15:34 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Nu die andere 33 nog. Of is het aantal max chars account wide alweer omhoog geschroefd?
Wat vind je lastig aan de warrior tank?? Was een vrij simpele 3-knops rotatie (charge - lightning AOE - cleave, weet de precieze namen niet meer). Of het moet heel erg veranderd zijn sinds MoP...quote:Op dinsdag 16 september 2014 13:30 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Warrior vind ik het lastigste
Geen idee, maar vergeet je niet al die defence knoppies , shield wall etc etcquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:25 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Wat vind je lastig aan de warrior tank?? Was een vrij simpele 3-knops rotatie (charge - lightning AOE - cleave, weet de precieze namen niet meer). Of het moet heel erg veranderd zijn sinds MoP...
Veel verder dan dungeons en lfr tanken kom ik ook niet op mn warrior, ik heb lijk altijd zonder rage te zitten als ik het net eff nodig heb om te blijven levenquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:36 schreef Lord Dreamer het volgende:
Geen idee, maar vergeet je niet al die defence knoppies , shield wall etc etcof do je niet aan damage mitigation als tank
Op een of andere wijze ligt de Warrior mij niet zo.
Pally met EFquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:39 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Veel verder dan dungeons en lfr tanken kom ik ook niet op mn warrior, ik heb lijk altijd zonder rage te zitten als ik het net eff nodig heb om te blijven leven
Monk is veruit mn favoriet als tank, met DK als goede tweede.
Paladin probeer ik iedere expansion weer, maar het is niet mn ding. Leuke van de monk vind ik vooral de snelheid, je hebt altijd wel iets om op te klikken.quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:40 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Pally met EFideaaal
daarnaast de DK .. rest geen idee voor derest is het dps en tegenwoordig voor mij ook de hunter en warlock die zijn cool en de ww monk ook.
Altijd stoer met kanker scheldenquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:42 schreef GlenSpey het volgende:
Ah geweldig, antivirusprogramma locked mn PC en verwijderd een bestand uit de WoW folder zonder mogelijkheid om het tegen te houden. Nu is WoW corrupt en kan ik de hele zooi deinstalleren en opnieuw downloaden. Kutkanker AVG
Valt nog mee, als ik wil gamen en het werkt niet dan word ik ditquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:44 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Altijd stoer met kanker schelden![]()
Maar je kan ook gewoon je installatie repairen.
Okquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:42 schreef GlenSpey het volgende:
Ah geweldig, antivirusprogramma locked mn PC en verwijderd een bestand uit de WoW folder zonder mogelijkheid om het tegen te houden. Nu is WoW corrupt en kan ik de hele zooi deinstalleren en opnieuw downloaden. Kutkanker AVG
quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:42 schreef GlenSpey het volgende:
Ah geweldig, antivirusprogramma locked mn PC en verwijderd een bestand uit de WoW folder zonder mogelijkheid om het tegen te houden. Nu is WoW corrupt en kan ik de hele zooi deinstalleren en opnieuw downloaden. Kutkanker AVG
Ik heb één van de boeken gelezen en dat was wel interessant qua achtergrondinfo. Wilde ze ooit nog eens allemaal lezen, maar het komt er maar niet van.quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:38 schreef zzzzud het volgende:
Heeft een van jullie de Warcraft boeken gelezen? Ik ben best wel benieuwd en wil ze ook wel eens lezen. Wat is de beste volgorde? Van uitgave of chronologische volgorde?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |