Is de realiteit niet dat Van Gaal vooral veel geluk gehad heeft op het WK ?quote:Op woensdag 12 november 2014 22:33 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De coach moet zorgen dat ze hun best doen. Onder van Gaal zou dit nooit gebeuren
Wijze woorden. De misplaatste arrogante van de spelers siert ze niet. Tijd dat ze eens beter hun best doen en wat minder achterlijk doen. Net zoals die kleine neger met dat brilletje die geen eens wist dat Guus weg zou gaan na verlies met Letland. Idioterie.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:31 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Was dit met Koeman aan het roer dan niet gebeurd? Oranje zit gewoon in een negatieve spiraal, ik vind dit niet 100% debet aan "de manager". De spelers moeten eens beter hun best doen.
geluk dwing je afquote:Op woensdag 12 november 2014 22:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Is de realiteit niet dat Van Gaal vooral veel geluk gehad heeft op het WK ?
Dat lijkt me toch een duidelijke taak voor de coach.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik word zo moe van dat gelul over Hiddink... feit is gewoon dat dit een zooitje ongeregeld bij elkaar is die na die 3e plek op het WK naast hun schoenen is gaan lopen!
Nou..ik was in het begin ook niet blij met zijn komst gewoon omdat ik een vermoeden had dat zijn beste tijd al geweest was.quote:Op woensdag 12 november 2014 21:18 schreef Mortaxx het volgende:
Ja, in het begin niemand en nu iedereen. Ik loop weer eens flink voor op het volk
Dat boeit toch geen reet man.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:49 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Nou..ik was in het begin ook niet blij met zijn komst gewoon omdat ik een vermoeden had dat zijn beste tijd al geweest was.
Maar onderstaande foto's zeggen misschien alles over vanavond. Het verschil in beleving tussen NL en Mexico.
[ afbeelding ]
vs
[ afbeelding ]
Het zou mij niet verbazen als Guud na vanavond al de handdoek in de ring gooit achter de schermen na een ontmoeting met die Van Oosterveen?
quote:Op woensdag 12 november 2014 22:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Is de realiteit niet dat Van Gaal vooral veel geluk gehad heeft op het WK ?
Denk je nou echt dat Hiddink met een kopje thee in de pauze zijn scheur dicht houdt? Denk je dat werkelijk? Intrinsieke motivatie mist bij de spelers, dan kun je roepen tegen ze wat je wil.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:43 schreef Adames het volgende:
[..]
Dat lijkt me toch een duidelijke taak voor de coach.
Je legt me woorden in de mondquote:Op woensdag 12 november 2014 23:16 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat Hiddink met een kopje thee in de pauze zijn scheur dicht houdt? Denk je dat werkelijk?
Bron?quote:Intrinsieke motivatie mist bij de spelers, dan kun je roepen tegen ze wat je wil.
quote:Op woensdag 12 november 2014 22:49 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Nou..ik was in het begin ook niet blij met zijn komst gewoon omdat ik een vermoeden had dat zijn beste tijd al geweest was.
Maar onderstaande foto's zeggen misschien alles over vanavond. Het verschil in beleving tussen NL en Mexico.
[ afbeelding ]
vs
[ afbeelding ]
Het zou mij niet verbazen als Guud na vanavond al de handdoek in de ring gooit achter de schermen na een ontmoeting met die Van Oosterveen?
heeft dan ook een matig team, al is de slechte voorbereiding wel de schuld van Louis ja.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:20 schreef Apekoek het volgende:
By the way, iedereen vergeet ook maar even voor het gemak dat van Gaal er op dit moment ook geen reet van bakt met zijn wereldsterren...
Tja als al je wereldsterren voorin staan schiet het niet op, dan kan zelfs Lowietje er niks aan doen.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:20 schreef Apekoek het volgende:
By the way, iedereen vergeet ook maar even voor het gemak dat van Gaal er op dit moment ook geen reet van bakt met zijn wereldsterren...
Verwarrend, Louis was toch koningvoetbal? Nu opeens niet meer?quote:Op woensdag 12 november 2014 23:26 schreef Adames het volgende:
[..]
heeft dan ook een matig team, al is de slechte voorbereiding wel de schuld van Louis ja.
Precies het ligt dus wel aan de spelers! Oranje heeft immers ook zijn kwaliteit alleen voorin... Hmmmmquote:Op woensdag 12 november 2014 23:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja als al je wereldsterren voorin staan schiet het niet op, dan kan zelfs Lowietje er niks aan doen.
Heeft ook pech dat echt al zijn verdedigers nu ook geblesseerd zijn en hij met allemaal jonkies achterin moet spelen. En Di Maria en van Persie zijn nu uit vorm.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:41 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Precies het ligt dus wel aan de spelers!
Ja oranje heeft dus ook allemaal Jokers achterin, balen voor Guus dus.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heeft ook pech dat echt al zijn verdedigers nu ook geblesseerd zijn en hij met allemaal jonkies achterin moet spelen. En Di Maria en van Persie zijn nu uit vorm.
Komt wel goed met Louis hoor, bij Bayern begon hij ook slecht.
Het houdt sowieso niet over allemaal. Die Promes viel ook teringslecht in, en als je Fer moet inbrengen geeft het wel aan wat voor middelmaat er tegenwoordig bij Oranje zit.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:43 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ja oranje heeft dus ook allemaal Jokers achterin, balen voor Guus dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |