SPOILER: Foto'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Liveblogs
Live UA Map
Liveblog Al Jazeera
Liveblog Kyiv Post
Liveblog RT
Liveblog The Guardian
Liveblog The Interpreter
Liveblog RFE/RL
Blogs
Pro-Oekraïens
Dmitry Tymchuk / Information Resistance
Voices of Ukraine
Blogspot Ukraine at war
Pro-Russisch
Icorpus
Slavyangrad
Websites Oekraïense Overheid
Crisis centrum Live
Information Analysis Centre NSDC of Ukraine
Officiële website van de president
Staatsveiligheidsdienst (SBU)
Grenswacht (State Border Guard of Ukraine)
Kranten / Persbureaus / media
Al Jazeera
Reuters
Pro-Oekraïens
Kyiv Post
Ukrinform
Interfax Ukraine
Vice News
Pro-Russisch
Itar-Tass
RT
Pro-Oekraïens
https://twitter.com/NSDC_ua
https://twitter.com/Liveuamap
https://twitter.com/StateOfUkraine
https://twitter.com/EuromaidanPR
https://twitter.com/MiddleEast_BRK
https://twitter.com/lennutrajektoor
https://twitter.com/RutheniaRus
https://twitter.com/myroslavapetsa
Pro-Russisch
https://twitter.com/NovorossiaNews
https://www.youtube.com/user/newsanna1945
https://twitter.com/A_J_S_B
https://twitter.com/gbazov
https://twitter.com/Catherina_News
https://twitter.com/GrahamWP_UK
28 augustus 2014:
Eerder vandaag zei de Oekraïense president Petro Porosjenko dat 'Russische troepen Oekraïne zijn binnengetreden'. Hij zegde zijn trips naar het buitenland af en riep de veiligheidsraad voor een spoedzitting bijeen. De VS en de NAVO lijken zijn lezing nu te bevestigen.SPOILER: Foto'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.28 augustus 2014:
Eerder vandaag zei de Oekraïense president Petro Porosjenko dat 'Russische troepen Oekraïne zijn binnengetreden'. Hij zegde zijn trips naar het buitenland af en riep de veiligheidsraad voor een spoedzitting bijeen. De VS en de NAVO lijken zijn lezing nu te bevestigen.
3 september 2014
''Er bestaat een kans dat wij dezelfde fouten nu maken als in Munich in 1938. Wij weten niet wat er straks gaat gebeuren'', aldus britse premier David Cameron. "Deze keer kunnen wij niet aan de eisen van Poetin voldoen. Hij heeft de Krim al veroverd, en wij kunnen niet toestaan dat hij straks het hele land in bezet neemt."President Obama zal woensdag de Baltische staten bezoeken voor de NAVO-top die deze week plaatsvindt in Newport, Wales. De kern van de top zal over het beschermen van de Balitsche staten gaan.twitter:BBCDanielS twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 17:38:22UK Defence Minister Julian Brazier says British troops may take part in a military exercise in Ukraine later this month. reageer retweet
[ Bericht 21% gewijzigd door Specularium op 10-09-2014 00:15:53 ]The view from nowhere.
Dat lijkt me de hoofdlijn.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:42 schreef agter het volgende:
Die mensen daar willen gewoon een eigen land, met eigen sores.
Geen gezeik met Rusland wat ze al miljoenen mensenlevens gekost heeft.
Overigens zijn ze ook niet perse pro Europees.
Ze zijn al zo vaak de dupe geweest van allerhande regimes.
Je ontkent nog steeds dat er bewijs is van Russische inmenging?quote:Op woensdag 10 september 2014 00:12 schreef SadPanda het volgende:
Deelnemer heeft sneaky zijn propaganda in de OP gezet, onder een spoiler met de naam 'bewijs Russische inmenging', graag de OP objectief houden.
Kan niet. Een andere Mod weet het beter (dwz: gewijzigd en overrulled door een mod)quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:46 schreef 99.999 het volgende:
Een kleine update van de OP kan wellicht geen kwaad.
Ja.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:17 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Je ontkent nog steeds dat er bewijs is van Russische inmenging?
Deze discussie steekt telkens opnieuw de kop op. Daarom dit ene bewijsstuk. Het is een video waarin de eerdere leiding van de DPR zelf aan het woord is. Dat maakt het voor de Nederlander thuis nog het meest direct. Trek uw eigen conclusies.
En dan dit nog erbij:quote:
Is This The Cause of War? Oldest Pyramid On Earth Found Buried In...twitter:andresp95349437 twitterde op woensdag 10-09-2014 om 00:02:07Is This The Cause of War? Oldest Pyramid On Earth Found Buried In Crimea, Ukraine! http://t.co/vceeQJyTpm via @youtube,#WW3,#Ukraine,#Iraq reageer retweet
Hoeft niet maar zo is inmenging voor mij als burger nooit een bewijs. Alle info die ik krijg is uit derde hand. Zo kan iemand een land plat bombarderen zonder dat er een bewijs is wie het gedaan heeft.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:19 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ja.
Porosjenko zei dat ze wapens krijgen van 5 landen, is dat nu ook bewijs dat dat waar is?
Als ze dat zeggen hoeft dat nog niet waar te zijn.
Dat heeft Rusland slim gespeeld inderdaad.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:20 schreef agter het volgende:
[..]
En dan dit nog erbij:
Oekraine heeft haar kernwapens ingeruild voor een soevereiniteitsgarantie van Amerika en Rusland! En laat die laatste het nu niet zo nauw nemen met soevereiniteit.
Ze zijn aan zoveel kanten zo hard genaaid door de Russen.
Het beste is om de OP objectief te houden zodat mensen hun eigen conclusies kunnen trekken en niet afgaan op wat jij logisch vindt.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:23 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Hoeft niet maar zo is inmenging voor mij als burger nooit een bewijs. Alle info die ik krijg is uit derde hand. Zo kan iemand een land plat bombarderen zonder dat er een bewijs is wie het gedaan heeft.
Dus wat is het meest direct controleerbaar voor een burger? Dat zijn verklaringen uit de mond van de betrokkenen zelf. Als in dit geval de voormalige leiding duidelijk uitlegt waar zij vandaan komen en wat hun motieven zijn dan is dat veelzeggend.
Nou hoef je niet zo raar te doen. Dit bewijs is van hetzelfde niveau dat je normaal post.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:23 schreef meth1745 het volgende:
Wegens gebrek aan nieuws, een beetje TRU, of comic relief...Is This The Cause of War? Oldest Pyramid On Earth Found Buried In...twitter:andresp95349437 twitterde op woensdag 10-09-2014 om 00:02:07Is This The Cause of War? Oldest Pyramid On Earth Found Buried In Crimea, Ukraine! http://t.co/vceeQJyTpm via @youtube,#WW3,#Ukraine,#Iraq reageer retweet
THIS IS JUST MIND BLOWING! VERY LITTLE INFO OUT THERE ON THESE PYRAMIDS! BUT WE KNOW 2 THINGS FOR SURE.1, THEY ARE BEING CALLED THE OLDEST,2) THEY ARE THERE!...
Dit is een uniek fragment. Ik wil het best anders noemen, maar vanwege de veelzeggendheid van dat fragment hoort het thuis in het OP.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:24 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Het beste is om de OP objectief te houden zodat mensen hun eigen conclusies kunnen trekken en niet afgaan op wat jij logisch vindt.
Nee, dat hoort het niet. Het is vergelijkbaar met die ex-Canadese minister die zegt dat er informatie over aliens wordt achtergehouden.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:26 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dit is een uniek fragment. Ik wil het best anders noemen, maar vanwege de veelzeggendheid van dat fragment hoort het thuis in het OP.
Gewoon bewijs duh, bewijs dat militairen daar naar toe worden gestuurd door het leger.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:27 schreef teckna het volgende:
Nu nog ontkennen dat de Russen daar zittenHoe dik moet die plaat wel niet zijn? Wat is genoeg bewijs dat de Russen er zitten?
De Russen zijn al heel lang heel slim, met veel minder middelen dan de VS.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat heeft Rusland slim gespeeld inderdaad.
Daarom Rusland.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:29 schreef agter het volgende:
[..]
De Russen zijn al heel lang heel slim, met veel minder middelen dan de VS.
Maar ze zijn niet betrouwbaar.
Mensen hebben je al genoeg filmpjes laten zien.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:29 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Gewoon bewijs duh, bewijs dat militairen daar naar toe worden gestuurd door het leger.
Geen filmpje met bewijs.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:30 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mensen hebben je al genoeg filmpjes laten zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |