Je kent de term reverse gangbang niet?quote:Op maandag 8 september 2014 14:37 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Jammer dat ik geen 20 vrouwen tegelijk kan gangbangen
wat heb ik gelezenquote:Op maandag 8 september 2014 14:50 schreef nightsleeper het volgende:
Sommige vrouwen geilen erop om vol te worden gespoten. Het doet me een beetje denken aan dit verhaal:
[..]
Nee maar dat komt toch niet vaak voor of wel?quote:Op maandag 8 september 2014 14:51 schreef erodome het volgende:
[..]
Je kent de term reverse gangbang niet?
Vast wel.quote:Op maandag 8 september 2014 14:54 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nee maar dat komt toch niet vaak voor of wel?
Zijn er vrouwen die dat willen?![]()
dit...quote:Op maandag 8 september 2014 14:58 schreef TheMechanic het volgende:
Als ik een vriendin heb, wil ik exclusiviteit. Niemand komt er dan aan.
k heb welis wat geprobeerd maar 1op1 is echt het beste! !quote:Op maandag 8 september 2014 15:05 schreef TheMechanic het volgende:
[..]
Vrouwen die het met mij eens zijn
Is niet zo heel gek indd. Maar als je er beide voor open staat, waarom niet.quote:Op maandag 8 september 2014 14:58 schreef TheMechanic het volgende:
Als ik een vriendin heb, wil ik exclusiviteit. Niemand komt er dan aan.
Tja, iedereen moet lekker doen wat hij/zij wil uiteraard. Gelukkig hebben we die keus zelf, en kun je een partner vinden die dezelfde wensen/behoeften heeft.quote:Op maandag 8 september 2014 15:10 schreef Seaver het volgende:
Is niet zo heel gek indd. Maar als je er beide voor open staat, waarom niet.
Ervaringsdeskundigequote:Op maandag 8 september 2014 15:08 schreef Nikkie_86 het volgende:
k heb welis wat geprobeerd maar 1op1 is echt het beste! !
Heb al heel vaak dp gehad en voel snikkels nog meer dan prima. Het is dan ook een spier die de strakheid regelt en om die stuk te krijgen heb je heel wat nodig. Ik weet dat mannen graag denken dat hun ding een soort van massa-vernietigingswapen is, maar in de echte wereld valt dat nogal tegenquote:Op maandag 8 september 2014 17:25 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Double Penetration heet dat.
Voor je het weet, voelt ze je snikkel niet meer.
Een echte heer deelt zijn vriendin niet met andere mannen.
Met andere vrouwen dan liever.
Weer van geleerd!quote:Op maandag 8 september 2014 17:28 schreef erodome het volgende:
[..]
Heb al heel vaak dp gehad en voel snikkels nog meer dan prima. Het is dan ook een spier die de strakheid regelt en om die stuk te krijgen heb je heel wat nodig. Ik weet dat mannen graag denken dat hun ding een soort van massa-vernietigingswapen is, maar in de echte wereld valt dat nogal tegen
Het is dezelfde spiergroep die dat regelt en ook die gaat niet zomaar stuk. Neem als leidraad als het auw doet luister dan naar het lichaam en stop met wat auw doet en dan komt het allemaal helemaal goed. Nou ja, zolang je geen middelen neemt die dat waarschuwingssysteem verstoren, wat bv in porno nog weleens gebeurd met verdovende creme.quote:Op maandag 8 september 2014 17:29 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Weer van geleerd!
Dank u.
Maar anaal dan is het wat anders toch?
Vandaar dat ze bij dubbele anaal geen krimpje pijn heeft.quote:Op maandag 8 september 2014 17:30 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is dezelfde spiergroep die dat regelt en ook die gaat niet zomaar stuk. Neem als leidraad als het auw doet luister dan naar het lichaam en stop met wat auw doet en dan komt het allemaal helemaal goed. Nou ja, zolang je geen middelen neemt die dat waarschuwingssysteem verstoren, wat bv in porno nog weleens gebeurd met verdovende creme.
Dit dusquote:Op maandag 8 september 2014 14:23 schreef erodome het volgende:
[..]
10 vind ik dan zelf wel zat, dan blijft het wat leuker, wat persoonlijker, kan je wat meer doen met iedereen. 5-6 zou nog beter zijn, blijft het meer 1 grote actieve bende
Zal vast wel weer een ouderwetse moraalridder genoemd worden, maar 10 man kan je toch moeilijk ' wat persoonlijker' noemen? Alsof het je zou merken als nummer 10 ineens na een paar minuten verdwenen is en vervangen door een nummer 11 die toevallig langsloopt.quote:Op maandag 8 september 2014 14:23 schreef erodome het volgende:
[..]
10 vind ik dan zelf wel zat, dan blijft het wat leuker, wat persoonlijker, kan je wat meer doen met iedereen. 5-6 zou nog beter zijn, blijft het meer 1 grote actieve bende
Je hebt de mijne nog niet gezienquote:Op maandag 8 september 2014 17:28 schreef erodome het volgende:
[..]
Heb al heel vaak dp gehad en voel snikkels nog meer dan prima. Het is dan ook een spier die de strakheid regelt en om die stuk te krijgen heb je heel wat nodig. Ik weet dat mannen graag denken dat hun ding een soort van massa-vernietigingswapen is, maar in de echte wereld valt dat nogal tegen
Jij ook?quote:Op maandag 8 september 2014 16:39 schreef Zaadcontainer het volgende:
Sommige vrouwen zijn wel echte 'zaadliefhebbers', om het maar even plat te zeggen.
Je hebt al een gangbang met 20 mannen gehad, maar 1 op 1 is toch het beste?quote:Op maandag 8 september 2014 15:08 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
k heb welis wat geprobeerd maar 1op1 is echt het beste! !
Ik zou niet meedoen, omdat ik het niet geil vind, zwetende mannen met zo'n stijve in mn buurt te hebben. Maar anders, met condoom. Of je moet van alle 20 een soa-test uitslag vantevoren eisen, dat je die mag inzien...quote:Op maandag 8 september 2014 00:16 schreef einzeinz het volgende:
Een ex van me wilde altijd eens een spannend avontuur beleven, nu is zoiets best begrijpelijk. Maar dat avontuur was niet enkel met mij maar met meerdere mannen.
Een triootje leek haar te braaf.
Haar voorstel was als volgt:
Zij wilde een 10 tot 20 tal verschillende mannen laten klaarkomen, of ja... Die mannen in haar laten komen.
Op zich was die gedachte wat vreemd, en vooral omdat ze zelfs geen schrik had om het zonder condoom te gaan doen, puur om die adrenaline te voelen.
Ik mocht toen van haar gerust mee doen, maar ik vind het vreemd om in het verse zaad van een aantal kerel te pompen (in mijn vriendin).
Hoe denken jullie hierover?
Zouden jullie het toelaten? Wel of zonder condoom?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |