Maar stel vooral geen vragen, FOK! is voor slowchat, niet om vragen te stellen aan elkaar.quote:
Ah, bedanktquote:Op zondag 7 september 2014 13:31 schreef Dagonet het volgende:
Als je rechtsbovenin een post komt met je muis zie je [ afbeelding ].
Daarmee kan je iemand direct quoten en dat is een stuk makkelijker als je iemand direct wil aanspreken.
Ja, de termijn is nominaal + 3 jaar. De meeste studenten volgen een hbo bachelor of een wo bachelor/master met een studieduur van 4 jaar. Afhankelijk van de studie die je volgt kan daar nog een jaar bijkomen aangezien sommige wo studies 5 of 6 jaar duren. Als je na je hbo studie (bachelor 4 jaar) nog een master gaat volgen krijg je daar geen verlenging voor van de termijn.quote:Op zondag 7 september 2014 13:29 schreef michael-vd het volgende:
Ryon bedoel je dat je maar 7 jaar mag lenen?
En dan krijgen ze ook meteen een berichtje dat ze gequote zijn.quote:
Precies, wel zo handig.quote:Op zondag 7 september 2014 13:39 schreef Dagonet het volgende:
[..]
En dan krijgen ze ook meteen een berichtje dat ze gequote zijn..
Je mag nog drie jaar lenen nadat je stufi op is, staat ook op de site.quote:Op zondag 7 september 2014 13:25 schreef michael-vd het volgende:
Op de website kan ik het niet vinden. Ik heb geen haast met mijn antwoord je hoeft hiervoor echt niet te vloeken.
Twee keer de helft van wat Socios?
De uiteindeljike plannen zijn nog niet concreet. Het voorstel wordt in de tweede helft van september ingediend bij de tweede kamer. Zodra het voorstel is behandeld, dan wordt dit bekend gemaakt op onze website maar ook op www.startstuderen.nl.quote:Op zondag 7 september 2014 18:30 schreef Lilliesleaf het volgende:
Iemand enig idee hoe dat gaat veranderen nu er een generatie komt die wel stufi krijgt voor bachelor maar in het leenstelsel zit voor de master?
Handig dat dat nu nog niet bekend is.quote:Op maandag 8 september 2014 12:46 schreef DUO-Webcare het volgende:
[..]
De uiteindeljike plannen zijn nog niet concreet. Het voorstel wordt in de tweede helft van september ingediend bij de tweede kamer. Zodra het voorstel is behandeld, dan wordt dit bekend gemaakt op onze website maar ook op www.startstuderen.nl.
Wat is dit danquote:Op maandag 8 september 2014 12:46 schreef DUO-Webcare het volgende:
[..]
De uiteindeljike plannen zijn nog niet concreet. Het voorstel wordt in de tweede helft van september ingediend bij de tweede kamer. Zodra het voorstel is behandeld, dan wordt dit bekend gemaakt op onze website maar ook op www.startstuderen.nl.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |