Deadprez is een Aziaat uit Taiwan.quote:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dead_Prezquote:Dead Prez is een Amerikaans hiphop duo bestaande uit stic.man en M-1. Ze staan bekend om hun maatschappij-kritische, militant socialistische en pan-Afrikaanse teksten. In hun teksten behandelen ze onderwerpen als sociale rechtvaardigheid, institutioneel racisme, politie, kapitalisme, veganisme, onderwijs, het gevangenissysteem, religie, activisme tegen politieke onderdrukking en corporatisme. Dead Prez heeft al op hun eerste album in het nummer "I'm a African" gesteld dat ze zich "ergens tussen N.W.A en P.E." bevinden.
"He wat is je afkomst?"quote:
En een ict diploma.quote:Op vrijdag 5 september 2014 19:09 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
"He wat is je afkomst?"
"Neger"
"Ah en nog meer?"
"Ja, een beugel en een bril"
Ik ben semi neger he.quote:Op vrijdag 5 september 2014 19:11 schreef PausNicolaas het volgende:
Willen wij een neger als mod?
LET OP: dit is louter een vraag. Opzet is niet om racisme uit te lokken. PN staat niet garant voor eventuele emotionele schade.
bois zijn jelly op de man met de faam, kan je toch zelf wel bedenken dirk?quote:Op vrijdag 5 september 2014 19:13 schreef adnapekkid het volgende:
waarom wordt er de laatste tijd zo gehaat op deadprez, heb ik iets gemist?
Je bent me voor.quote:Op vrijdag 5 september 2014 19:13 schreef adnapekkid het volgende:
waarom wordt er de laatste tijd zo gehaat op deadprez, heb ik iets gemist?
quote:Op vrijdag 5 september 2014 19:35 schreef Funkel het volgende:
[..]
Och doen ze je holmaatje deadprez pesten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |