 
		 
			 
			
			
			Als je trekkers gebruikt is het helemaap topquote:Op zaterdag 4 april 2015 23:42 schreef Ayumu.Kobayashi het volgende:
[..]
Paardenkloot telt dat ook?
En exoten maar dat is weer een heel ander verhaal.
 
											 
			 
			
			
			Wat houdt dat dan precies in? Beetje het elektrische gedeelte of met het teelt?quote:Op zaterdag 4 april 2015 20:48 schreef derLudolf het volgende:
Geïnteresseerde en studeer agrotechnologie.
 
			 
			
			
			Al langer terug, met trekkers rommel. En ben er te lomp of lees beter wil er te hard mee... zoals met alles. Gebruik nog (zelden) een Ahlmann shoveltje.quote:Op zondag 5 april 2015 00:06 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Als je trekkers gebruikt is het helemaap top
 
			 
			
			
			De koppeling tussen technologie en de praktijk. We leren over techniek van de machines maar ook over sensoren, de plant. Ook modeleren en programmeren leren we. Op die manier kun je een schakel vormen tussen verschillende afdelingen. Iemand die sensoren maakt weet bijvoorbeeld niets van een aardappel of iemand die robots maakt weet niets over koeien.quote:Op zondag 5 april 2015 00:07 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Wat houdt dat dan precies in? Beetje het elektrische gedeelte of met het teelt?
 
			 
			
			
			Dat verhaal ken ik jaquote:Op zondag 5 april 2015 00:23 schreef Ayumu.Kobayashi het volgende:
[..]
Al langer terug, met trekkers rommel. En ben er te lomp of lees beter wil er te hard mee... zoals met alles. Gebruik nog (zelden) een Ahlmann shoveltje.
 Sommige willen graag te hard en dan gaat het fout... Sommige gaan heel rustig maar worden opgejaagd en dat gaat het fout
  Sommige willen graag te hard en dan gaat het fout... Sommige gaan heel rustig maar worden opgejaagd en dat gaat het fout   
   
											 
			 
			
			
			Wij gebruiken SBGquote:Op zondag 5 april 2015 00:27 schreef derLudolf het volgende:
[..]
De koppeling tussen technologie en de praktijk. We leren over techniek van de machines maar ook over sensoren, de plant. Ook modeleren en programmeren leren we. Op die manier kun je een schakel vormen tussen verschillende afdelingen. Iemand die sensoren maakt weet bijvoorbeeld niets van een aardappel of iemand die robots maakt weet niets over koeien.
Ken je SBG gps-systemen? Die jongens hebben zelfde opleiding gedaan. Marel-Stork (kippenslachtlijnen), Kverneland /Kverneland Mechatronics, Louis Nagel/AgLeader/ProbotIQ zijn ook grootafnemers
 Maar ik zal er niet teveel over vertellen want straks weten jullie precies wie ik ben
  Maar ik zal er niet teveel over vertellen want straks weten jullie precies wie ik ben  
 
			 
			
			
			Haha, ben je zo'n bekende SBG gebruiker dan?quote:Op zondag 5 april 2015 00:28 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Wij gebruiken SBGMaar ik zal er niet teveel over vertellen want straks weten jullie precies wie ik ben

Daar is inderdaad veel vraag na. Bovendien, op de universiteit leer je gewoon op een bepaalde manier denken en kun je bepaalde dingen jezelf wel aanleren. Wat je niet/heel lastig kunt aanleren, is hoe een boer denkt/zijn bedrijf heeft georganiseerd. Dit is ook een groot pluspunt voor veel bedrijven.quote:maar verder wel interresant om te horen dat je tussenpersoon kan zijn, daar zal vast best wel wat vraag naar zijn?
 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze post staat vol fouten, so the fuck?
 
			 
			
			
			Tja..... SBG heeft wel wat aan ons de danken jaquote:Op zondag 5 april 2015 15:57 schreef derLudolf het volgende:
Haha, ben je zo'n bekende SBG gebruiker dan?
 Als ik teveel zeg dat kan je zo uitvogelen wie ik precies ben
  Als ik teveel zeg dat kan je zo uitvogelen wie ik precies ben   
											 
			 
			
			
			quote:Op zondag 5 april 2015 21:36 schreef stefkee3 het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, en nou allemaal optyfen uit mn pad!Ik vind die grond bakjes er altijd zo klein uitzien... Maar wel dikke 3assserSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En het is vrij donker op dat plaatje, de lampen staan zelfs aan.Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
 
			 
			
			
			Hmm nu ben ik best wel nieuwsgierig haha. Ben nu es aan het denken welke grote SBG gebruikers ik kenquote:Op zondag 5 april 2015 22:17 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Tja..... SBG heeft wel wat aan ons de danken jaAls ik teveel zeg dat kan je zo uitvogelen wie ik precies ben
 
											 
			 
			
			
			 
  
    
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ik vind het altijd zo grappig hoe snel de wereld is veranderd, het is ook raar om te denken dat ze toen nooit verwacht hadden dat we in 2015 300pk trekkers hadden die soms bijna beter rijden dan auto'squote:Op zondag 19 april 2015 21:35 schreef -niemand- het volgende:
Ik ben vanaf vrijdag tot vanmiddag in asten op de demodagen geweest.
Wat een feest met de eicher
 
			 
			
			
			overigequote:Op zaterdag 4 april 2015 19:53 schreef DieselTank het volgende:
Wie zijn er allemaal hier van de akkerbouw / loonwerk / veehouder / het overige
Ik zelf ben een akkerbouwer in opleiding
 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 20 april 2015 20:59 schreef -niemand- het volgende:
Dubbele zwaailampSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Weet iemand eigenlijk hoe de vario van fendt werkt qua bediening? Tikkie naar rechts ofzo gaat hij 50 maar verder snap ik het niet...
Bij john deere zet je hem gewoon op de maximale te behalen snelheid met het schuifpookje.....Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kranplätze müssen verdichtet sein
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 27 april 2015 19:31 schreef derLudolf het volgende:
Ik rij sporadisch trekker, vandaag voor het eerst even achteruit moeten parkeren. Viel me mee, had hem redelijk snel op de plek.Ja, dat is niet zo moeilijk, dat heb ik vroeger ook wel gedaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Probeer het nog eens met een schamelaanhanger
Een Duitse aardappelboer rijd met 2 schamelaanhangers achter de trekker.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Zolang je vooruit gaat valt het nog wel mee hoorquote:Op maandag 27 april 2015 20:12 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ja, dat is niet zo moeilijk, dat heb ik vroeger ook wel gedaan.
Probeer het nog eens met een schamelaanhanger
Een Duitse aardappelboer rijd met 2 schamelaanhangers achter de trekker.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 27 april 2015 19:31 schreef derLudolf het volgende:
Ik rij sporadisch trekker, vandaag voor het eerst even achteruit moeten parkeren. Viel me mee, had hem redelijk snel op de plek.Beste rubbertjes onder die combiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Signature:
Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
 
			 
			
			
			Eindelijk iemand die het snaptquote:Op maandag 27 april 2015 20:37 schreef derLudolf het volgende:
[..]
1050 achter, 750 voor. Dumper op dubbellucht
 
											 
			 
			
			
			Klopt, maar het was toch even wennen. Ach gewoon de tijd en ruimte nemen, alleen kalmte kan u reddenquote:Op maandag 27 april 2015 20:12 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ja, dat is niet zo moeilijk, dat heb ik vroeger ook wel gedaan.
Probeer het nog eens met een schamelaanhanger
Een Duitse aardappelboer rijd met 2 schamelaanhangers achter de trekker.

 Idioot als je het mij vraagt.
 Idioot als je het mij vraagt.
											 
			 
			
			
			Ze hebben ook nog een aangedreven dumper, dubbellucht, met trekker banden. Trekker ervoor heeft achter 710/70R38 met daarnaast 620/70R42quote:
 
			 
			
			
			Tegenwoordig worden de banden steeds groter.... Vooral John Deere levert grote banden....quote:Op maandag 27 april 2015 20:44 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ze hebben ook nog een aangedreven dumper, dubbellucht, met trekker banden. Trekker ervoor heeft achter 710/70R38 met daarnaast 620/70R42
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Gewoon bluetooth op alle radio's moeten ze maken
  Gewoon bluetooth op alle radio's moeten ze maken   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bij mij rijd er sinds een tijdje ook bijna elke dag 2 x per dag een antiek trekkertje langs, helemaal gerestaureerd.. Maarja ik woon aan de andere kant van nederland.quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 09:14 schreef ueberduitser het volgende:
Vandaag en morgen de Historische Feldtage in Nordhorn.
Sjakie en ik gaan morgen denk ik nog ff kijken.
Rijden al een dag of 2 hier regelmatig oldtimers voor de deur langs.
 
			 
			
			
			Ik ben vandaag ook geweest. Had er niet met aangedacht. Mijn oom belde mee vanochtend hij had 6 vrijkaartenquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 09:14 schreef ueberduitser het volgende:
Vandaag en morgen de Historische Feldtage in Nordhorn.
Sjakie en ik gaan morgen denk ik nog ff kijken.
Rijden al een dag of 2 hier regelmatig oldtimers voor de deur langs.
 
  
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 19:43 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik ben vandaag ook geweest. Had er niet met aangedacht. Mijn oom belde mee vanochtend hij had 6 vrijkaarten
Zal wat plaatjes posten hier (en voor andere pta topics ook nog wast plaatjes
 
											 
			 
			
			
			Stonden ook nog een rijtje Magirus vrachtwaggels. Maar daar heen ik volgens mij geen foto's vanquote:
 
			 
			
			
			Waren genoeg tractorfan leden aanwezig, zit vast wel een tussen die de magirussen even op truckfan postquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 19:58 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Stonden ook nog een rijtje Magirus vrachtwaggels. Maar daar heen ik volgens mij geen foto's van
 
											 
			 
			
			
			Ben ook TF'er net vpaar honderd foto's maar weinig actief laatste jaren omdat OK weinig foto's meer maak. Op Ttuckfan heb ik ook wel wat plaatjes staanquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 20:52 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Waren genoeg tractorfan leden aanwezig, zit vast wel een tussen die de magirussen even op truckfan post
 
											 
			 
			
			
			VRIEND!!!!!!!!!!!quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 21:55 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ben ook TF'er net vpaar honderd foto's maar weinig actief laatste jaren omdat OK weinig foto's meer maak. Op Ttuckfan heb ik ook wel wat plaatjes staan
 
											 
			 
			
			
			 Wat is dat toch een zielige forum iedereen loopt te janken al die admins lopen te janken (Behalve die alexmiedema die is wel goed
  Wat is dat toch een zielige forum iedereen loopt te janken al die admins lopen te janken (Behalve die alexmiedema die is wel goed   (Jij bent toch ook admin daar alex?
 (Jij bent toch ook admin daar alex?  )  )
 )  )   
   Topics worden helemaal vernaggelt doordat de TS alles kan verwijderen
  Topics worden helemaal vernaggelt doordat de TS alles kan verwijderen   
   
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat is ook echt de charme van Nordhorn. Geweldig trouwens, die Fahr mensen die 850km gereden hebben, op de trekker uiteraard, om er aanwezig te kunnen zijn.quote:Op maandag 10 augustus 2015 19:49 schreef Pikhoofd het volgende:
Wij waren er ook. Was een mooie show. Leuk dat er zoveel oude machines gebruikt werden.
 
			 
			
			
			We hebben wel een bosbeheerder in ons midden. Telt dat ookquote:Op maandag 10 augustus 2015 20:43 schreef DieselTank het volgende:
ZIjn er eigenlijk nou akkerbouwers / loonwerkers / bosbouwers op Fok?
 ?
 ?
											 
			 
			
			
			Is het nou echt zo dat jullie met een geweer takken uit de bomen schieten? (Als het zon recreatief bos is)quote:
 
			 
			
			
			Hij heeft wel een soort trekker in zijn ui dus ja.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 09:21 schreef Anne het volgende:
[..]
We hebben wel een bosbeheerder in ons midden. Telt dat ook?
 
			 
			
			
			Nou roep eens iets..quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 16:52 schreef ueberduitser het volgende:
Ook toevallig mensen hier die verstand hebben van Stiga zitmaaiers? Ik heb een startprobleempje...
 
			 
			
			
			Gewoon een B&S motor neem ik aan?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 16:52 schreef ueberduitser het volgende:
Ook toevallig mensen hier die verstand hebben van Stiga zitmaaiers? Ik heb een startprobleempje...
 
			 
			
			
			Bougie schoon?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:18 schreef -niemand- het volgende:
[..]
Gewoon een B&S motor neem ik aan?
Gaat hij wel rond? Krijgt ie vonk. Carburateur niet verstopt....
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Massaprobleem denk ik.. of de accu idd.. zet je niet per ongeluk met de sleutel het licht aan als je hem uitzet?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:46 schreef ueberduitser het volgende:
Ok, bij het begin....
Vorige week nieuwe bougie erin gedraaid, meneer sloeg steeds af. Probleem opgelost
Sjakie grasmaaien, kwam zonder benzine te staan, tank vol gegooid en toen sloeg ie nog net aan, meneer had lekker zitten doorstarten en de accu leeg getrokken.
Accu aan de lading gezet, andere dag aangesloten, niks... ratelde mooi over de startmotor heen. Te weinig accuspanning dus. Acculader beter bekeken, zekering kaputt. Nieuwe zekering erin gedaan gisteren, lampje groen en laad dus.
Vanochtend de lader eraf gehaald, polen weer aangesloten, helemaal niks!
Startmotor draait dus niet, hoor wel de beveiliging klikken als je de sleutel omdraait, maar verder niets.
Er zit nog een brakke zekering op de rode draad naar de bobine, daar heb ik net een nieuwe voor gehaald, die moet er straks nog ff op.
Ik probeer hem straks nog wel ff te starten met startkabels en de accu van de Vivaro. Als hij het dan wel doet is volgens mij de accu kapot, of de lader....
Het is trouwens een Stiga Garden met een 15,5pk B&S blokje (heb er een lekker zwaar blokje in gelepeld vorig jaar)
Accu is net een jaar oud, en geen prutsding...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja die heb ik ook gezien. Die 'Deutz Herman' erachter ook gezien, met een 8 in lijn scheepsdiesel?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:57 schreef ueberduitser het volgende:
Hier dan, een dikke V12 voor je...
[ afbeelding ]
Meer motor dan trekker.
 
			 
			
			
			Doe mij deze maar...quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:57 schreef ueberduitser het volgende:
Hier dan, een dikke V12 voor je...
[ afbeelding ]
Meer motor dan trekker.
 
											 
			 
			
			
			Jazeker, Sjakie wist me te vertellen dat het een 8 cilinder was, vanwege de 8 brandstofleidingen (had ie volgens mij net iemand horen vertellen)quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 19:15 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook gezien. Die 'Deutz Herman' erachter ook gezien, met een 8 in lijn scheepsdiesel?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Sjakie, is dat je zoontje? Of een mitarbeider der gemeinde Uelsen die langskomt in een groene eend?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 19:38 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Jazeker, Sjakie wist me te vertellen dat het een 8 cilinder was, vanwege de 8 brandstofleidingen (had ie volgens mij net iemand horen vertellen)
Die stond links achter, vanuit deze hoek gezien ja.

 
											 
			 
			
			
			zit er een relais in voor de startmotor?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 20:08 schreef ueberduitser het volgende:
Zo, ff snel wat geprobeerd. Overstarten via de bus, geen reactie. Startmotor doet niets, hoor zelfs geen klik.
Moet toch iets elektronisch zijn. Bekabeling ziet er goed uit eigenlijk en massa lijkt me ook geen probleem.
toch de beveiliging of bobine kaput?
[ afbeelding ]
Een van die beide?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			Ja en heb voor de zekerheid de knop ook gewoon handmatigheid ingedrukt gehad onder het zadel.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 20:23 schreef Zolderkamer het volgende:
Je zit er wel op als je hem start?
Enne het kan ook nog het contactslot zijn.. maar ik zou eerst de beveiliging even checken aan alle kanten..
 
											 
			 
			
			
			Alle aansluitingen ff nalopen (stekkers er ff in en uit halen kan nooit kwaad, daar kan ook wat corrosie in zitten)quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 20:40 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Ja en heb voor de zekerheid de knop ook gewoon handmatigheid ingedrukt gehad onder het zadel.
Kan ook niets meten of zo, ik heb geen multimeter en heb van elektra gewoon te weinig kaas gegeten.
Donderdag verder en anders toch maar wegbrengen. Mooi kloten, gebeurt niet vaak dat ik iets niet aan de praat krijg
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |