KLB is misschien toch wel het afvoerputje van de samenleving wat dit betreft ja..quote:Op donderdag 4 september 2014 15:37 schreef Spongeboss het volgende:
klb zit er vol mee... ga naar HAPPY
Ja laten we ze klappen jij en ik.quote:Op donderdag 4 september 2014 15:38 schreef erik013 het volgende:
[..]
KLB is misschien toch wel het afvoerputje van de samenleving wat betreft dit ja..
oprotten dan...hup hupquote:Op donderdag 4 september 2014 15:38 schreef erik013 het volgende:
[..]
KLB is misschien toch wel het afvoerputje van de samenleving wat dit betreft ja..
Deze 'zure' mensen hebben meestal wel gelijkquote:Op donderdag 4 september 2014 15:37 schreef erik013 het volgende:
die altijd van het allerslechte uit gaan bij anderen.
Voorbeelden:
- Rijk iemand geeft miljoen aan weeshuis Afrika: "lekker makkelijk, die gore klootzak heeft toch geld zat"
- Beroemd iemand helpt bij met geld inzamelen goed doel: "dat doet die hoer alleen maar om weer ff wat media-aandacht te krijgen en een goede indruk te maken"
Dit soort types dusEn wanneer iemand niets doet, is het overigens ook weer niet goed. Wat dan zijn het weer klootzakken die alleen maar graaien.
Het zijn overigens zelf vaak de meest waardeloze mensen die zelf nooit überhaupt wat goeds doen. Kut volk
ik rol jou gewoon op je rug en dan ben je uitgeschakeld chubbyquote:Op donderdag 4 september 2014 15:39 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ja laten we ze klappen jij en ik.
Zo sterk ben jij niet.quote:Op donderdag 4 september 2014 15:39 schreef Thezappa het volgende:
[..]
ik rol jou gewoon op je rug en dan ben je uitgeschakeld chubby
Je kan dus niets beginnen.quote:Op donderdag 4 september 2014 15:42 schreef Thezappa het volgende:
[..]
nee die 300 kilo is idd lastig te duwen
steek je in je oog met een mes dikkerd..regel een heftruck en leg je alsnog op je rugquote:
quote:Op donderdag 4 september 2014 15:44 schreef Thezappa het volgende:
[..]
steek je in je oog met een mes dikkerd..regel een heftruck en leg je alsnog op je rug
mwah ...115 kilo moet je aardig blazenquote:Op donderdag 4 september 2014 15:45 schreef Spongeboss het volgende:
[..]Ik adem een keer in en dan keihard uit en jij vliegt meters weg.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |