Weet ik en dat waardeer ik met heel mn hart en dat meen ik echtquote:Op maandag 15 september 2014 19:27 schreef maily het volgende:
[..]
Hoooooo het gaat niet om het lastigvallen; maar iedereen probeert vanalles te verzinnen om je te helpen .....
Hoe kijkt je vriendin hier tegenaan?quote:Op maandag 15 september 2014 19:28 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Weet ik en dat waardeer ik met heel mn hart en dat meen ik echt
quote:Op maandag 15 september 2014 19:28 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Weet ik en dat waardeer ik met heel mn hart en dat meen ik echt
Wat is hun reactie?quote:
Lieve Maraca, er is hier in al die jaren nog nooit ook maar een vriend of iemand langsgeweest om te kijken hoe het gaat. Dus die zullen het wel niet eens merken. Ze kijken toch niet naar me om verder.quote:Op maandag 15 september 2014 19:28 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik denk dat je je daarin enorm vergistDenk dat juist ontzettend veel mensen je zullen missen. Zowel in je persoonlijke omgeving, als op Fok!
Ik wist dat dit ging komen verdomme.quote:Op maandag 15 september 2014 19:28 schreef Maraca het volgende:
[..]
Hoe kijkt je vriendin hier tegenaan?
Dan moet je juist kracht vinden om beter te worden en ze daarna een dikke vinger te geven. Het is vast al gezegd, maar je kunt PIT (psychiatrisch intensieve thuiszorg) aanvragen als je in een depressie zit. Misschien helpt het je om te ventileren hoe je je voelt, het hardop uit te spreken. Sterkte.quote:Op maandag 15 september 2014 19:30 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Lieve Maraca, er is hier in al die jaren nog nooit ook maar een vriend of iemand langsgeweest om te kijken hoe het gaat. Dus die zullen het wel niet eens merken. Ze kijken toch niet naar me om verder.
Mn pa weet niet wat hij moet zeggen en mn ma huilt er enkel om. Ze zegt dat ze het wel begrijpt, de gedachten, want zij ziet mij elke dag en ziet hoe t al jaren slecht gaatquote:
Och lieverd! Sorry, het was niet mijn bedoeling om een ander gevoelig punt naar voren te halen.quote:Op maandag 15 september 2014 19:33 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ik wist dat dit ging komen verdomme.Ik heb wat fout gedaan zaterdag (niets ergs en het was goedbedoeld) sindsdien negeert ze me veelal en als ze wat zegt is het kortaf. Ik heb haar niet verteld dat het zo erg is maar ze leest het hier vanzelf wel. Ze reageert toch niet. Ook zo'n mooi geval he. Ik heb alles voor haar gedaan ik doe alles voor haar, al ging ik kapot van de pijn ik ging gerust naar haar toe. En nuvindt ze het nodig om zo te doen.
Het helpt in elk geval al dat ik het in dit topic kan uitspreken. Moet het toch ergens doen... thanksquote:Op maandag 15 september 2014 19:33 schreef Hatsl_Flatsl het volgende:
[..]
Dan moet je juist kracht vinden om beter te worden en ze daarna een dikke vinger te geven. Het is vast al gezegd, maar je kunt PIT (psychiatrisch intensieve thuiszorg) aanvragen als je in een depressie zit. Misschien helpt het je om te ventileren hoe je je voelt, het hardop uit te spreken. Sterkte.
We zijn hier voor je!quote:Op maandag 15 september 2014 19:35 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Het helpt in elk geval al dat ik het in dit topic kan uitspreken. Moet het toch ergens doen... thanks
Ja dat moet je zeker!!! Blijven doen!!!quote:Op maandag 15 september 2014 19:35 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Het helpt in elk geval al dat ik het in dit topic kan uitspreken. Moet het toch ergens doen... thanks
Weet ik en ik neem het je zeker niet kwalijk. Ze leest het toch vanzelf wel. Ik ben hartstikke goed voor haar en dat durf ik met een hand op mn hart te zeggen.quote:Op maandag 15 september 2014 19:34 schreef Maraca het volgende:
[..]
Och lieverd! Sorry, het was niet mijn bedoeling om een ander gevoelig punt naar voren te halen.
Dankjewel Robinquote:Op maandag 15 september 2014 19:39 schreef robin007bond het volgende:
Ah man Toto. Ik wens je echt zo veel sterkte. Hopelijk krijg je de hulp die je verdient.
Dankjewel maatje.quote:Op maandag 15 september 2014 19:40 schreef OProg het volgende:
Damn Toto, ik weet ook niet zo goed wat ik nu moet zeggen.
Ik hoop in ieder geval dat je, misschien als het morgen weer iets zonniger is je iets kan en wil doen met de suggesties van Cat.
Ik snap dat je ouders ook niet zo goed weten hoe met de situatie om te gaan, dus daarom hoop en denk ik echt dat hulp van buitenaf kan helpen.
En nogmaals sterkte.
Ook hier lees ik machteloosheid. Echt, zoek hulp!quote:Op maandag 15 september 2014 19:34 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Mn pa weet niet wat hij moet zeggen en mn ma huilt er enkel om. Ze zegt dat ze het wel begrijpt, de gedachten, want zij ziet mij elke dag en ziet hoe t al jaren slecht gaat
Je bent heel dapper. Jammer dat ik als FOK!ker zo machteloos ben en weinig voor je kan betekenen. Als ik iets voor je kan doen had ik dat gelijk gedaan.quote:
Wij zitten hier allemaal machteloos achter ons toetsenbordje ....quote:Op maandag 15 september 2014 19:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Je bent heel dapper. Jammer dat ik als FOK!ker zo machteloos ben en weinig voor je kan betekenen. Als ik iets voor je kan doen had ik dat gelijk gedaan.
Mn ouders zijn machteloos ja en dat weet ik... ik neem ze niets kwalijk, ze zijn er altijd voor me geweestquote:Op maandag 15 september 2014 19:41 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ook hier lees ik machteloosheid. Echt, zoek hulp!
Neem morgen contact op met je huisarts en vertel dit verhaal. Met de fysieke kant kan hij niks, maar met de mentale en praktische (regel) kant kan hij je doorverwijzen. Want je zult op de een of andere manier de knop om moeten kunnen zetten, wil je het medische traject verder goed in kunnen gaan.
Dankje en geeft niks. Ik ben al dankbaar dat mensen luisteren, geloof me.quote:Op maandag 15 september 2014 19:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Je bent heel dapper. Jammer dat ik als FOK!ker zo machteloos ben en weinig voor je kan betekenen. Als ik iets voor je kan doen had ik dat gelijk gedaan.
Hey Toto, mocht je ooit in Groningen komen te liggen wil ik gerust bij je langs komen, geen enkel probleem. Hoe dan ook hoop ik dat het beter met je zal gaan en dat je de hoop niet opgeeft.quote:Op maandag 15 september 2014 19:30 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Lieve Maraca, er is hier in al die jaren nog nooit ook maar een vriend of iemand langsgeweest om te kijken hoe het gaat. Dus die zullen het wel niet eens merken. Ze kijken toch niet naar me om verder.
Dankje johannes, je bent tofquote:Op maandag 15 september 2014 19:44 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hey Toto, mocht je ooit in Groningen komen te liggen wil ik gerust bij je langs komen, geen enkel probleem. Hoe dan ook hoop ik dat het beter met je zal gaan en dat je de hoop niet opgeeft.
Dankje stuquote:Op maandag 15 september 2014 19:46 schreef Studiotje het volgende:
Toot jongeWaarom gaat het nou weer slechter, verdomme.
Doe geen gekke dingen, of wat ik hier ook lees. En praat met iemand er echt over, er zijn echt wel mensen die willen luisteren!
Sterkte junge! Wij zijn er sowieso voor je, en dat zie je. Ookal zijn het maar een paar 'onbekenden' op een forum
Dankje, ik beperk het ook tot dit topicquote:Op maandag 15 september 2014 19:50 schreef DancingPhoebe het volgende:
Pfff Toto, ik lees af en toe vanaf de zijlijn mee en ik had een beetje goede hoop nav de laatste ontwikkelingen. Ik vind het kut te lezen dat je er zo doorheen zit, ik snap je gevoelens van wanhoop wel.
Je zeut op Fok gooien is niet egoïstisch, daar is het toch ook een beetje voor bedoeld.
Ik woon in Almelo. Dank jequote:Op maandag 15 september 2014 19:52 schreef Frozen-assassin het volgende:
Tjee Toto.. Het zit je niet mee.. Maar echt waar, ik heb ook een tijdje even me kut gevoeld (dan doel ik op je gedachten) maar er zijn 100% zeker mensen in je omgeving die je niet willen missen... Daar moet je niet al te gemakkelijk over gaan denken. Zeg anders even waar je woont dan zoek ik het nummer van plaatselijke maatschappelijk werk voor je op.. Die kan er wel wat schot in zaak gaan brengen... Alleen maar in het voordeel van jou..
Sterkte man!
Ik doe mn best, zit mobiel dus als ik iemand vergeet is dat niet opzettelijk. Ik weet momenteel hoe t is om genegeerd te wordenquote:Op maandag 15 september 2014 19:52 schreef Cat22 het volgende:
Ik vind het tof dat je op iedereen reageert Toto.Zal ook niet makkelijk zijn.
Kijk! Dit is al een stap in de goede richtingquote:
Huh?quote:Op maandag 15 september 2014 19:55 schreef Maraca het volgende:
[..]
Kijk! Dit is al een stap in de goede richting
Die 2e zijn de eikels die het verpest hebben in almelo (zgt)quote:Op maandag 15 september 2014 19:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
http://www.mwnwt.nl/ (algemeen)
https://www.zgt.nl/2512/maatschappelijk-werk/ (medisch maatschappelijk werk)
Ohquote:Op maandag 15 september 2014 19:59 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Die 2e zijn de eikels die het verpest hebben in almelo (zgt)
Schadeclaim klacht etc allemaal al gedaan. Nul op rekest.. maar ik zal er wel 'ns naar kijken. Dankjequote:Op maandag 15 september 2014 20:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
OhDan negeer je die en probeer je misschien de eerste.. Als ze je doorverwijzen naar zgt kan je mooi vertellen dat zij het totaal voor je hebben verpest... Evt kan je een klacht indienen bij klachtencommissie (zullen ze wel hebben).
Of anders maatschappelijk werk bij het ziekenhuis in Nijmegen https://www.cwz.nl/specia(...)erk/introductie.html
Evt probeer je maatschappelijk werk bij Catharina ziekenhuis of Radboud. Die van Radboud vind ik niet zo snel. Hoop dat je hiermee beetje verder kanquote:Op maandag 15 september 2014 20:02 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Schadeclaim klacht etc allemaal al gedaan. Nul op rekest.. maar ik zal er wel 'ns naar kijken. Dankje
Nogmaals dankjequote:Op maandag 15 september 2014 20:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Evt probeer je maatschappelijk werk bij Catharina ziekenhuis of Radboud. Die van Radboud vind ik niet zo snel. Hoop dat je hiermee beetje verder kan
quote:Op maandag 15 september 2014 19:30 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Lieve Maraca, er is hier in al die jaren nog nooit ook maar een vriend of iemand langsgeweest om te kijken hoe het gaat. Dus die zullen het wel niet eens merken. Ze kijken toch niet naar me om verder.
Dank je. Ach, ik besef me dat er ook mensen zijn die terminaal zijn of ernstig ziek. Die hebben het vele malen erger, dat weet ik. Mja, de situatie blijft dieptriestquote:Op maandag 15 september 2014 20:11 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]...
Sterkte man, ik hoop echt dat het beter zal worden. Niet dat ik je ken of dat je mij kent, maar toch.
Veel te oneerlijk dat zo'n jonge gozer hiermee opgezadeld zit.
Dank je amaquote:Op maandag 15 september 2014 20:22 schreef Amarantha het volgende:
Toto kom opGeen gekke dingen doen alsjeblieft..
![]()
En als je er iets is.. Je mag me altijd bellen (je hebt mijn nr als het goed is), appen, dmen, FB chatten, noem het maar op
![]()
Dank jequote:Op maandag 15 september 2014 20:31 schreef MrBanaan1 het volgende:
Jezus Toot, wat is dit dan... Komop, sterkte man... Weet ook niet zo goed wat ik nu verder moet zeggen...
Ik kan je vertellen dat ouders nooit, echt nooit over het verlies van een kind komen. En al helemaal niet als ze hun hele leven blijven denken dat het allemaal heel anders had kunnen lopen als je adequate ondersteuning had gehad. Just sayingquote:Op maandag 15 september 2014 19:23 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Nou ja, ik beleef zelf geen enkel plezier meer en mn ouders komen er echt wel overheen. Verder zou ik niemand weten die het iets zou moeten boeien om eerlijk te zijn. Voor mezelf boeit het ook niet, want zoals ik zeg ik beleef echt geen plezier meer
snap ik..quote:Op maandag 15 september 2014 20:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik kan je vertellen dat ouders nooit, echt nooit over het verlies van een kind komen. En al helemaal niet als ze hun hele leven blijven denken dat het allemaal heel anders had kunnen lopen als je adequate ondersteuning had gehad. Just saying
En verder een dikke knuffel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |