SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De 10 geboden van dit topic:
1. Gij zult niet maveren.
2. Gij zult geen pacehoerisme prediken
3. Gij zult uw winkansen spreiden
4. Gij zult uw medemens converteren tot het PS4 fanboyisme
5. Gij zult POTS belachelijk maken.
6. Gij zult Rijst respecteren
7. Gij zult de 10 geboden respecteren
8. Gij zult den troll Litmanen niet voeden
9. Gij zult WEFUT.com gebruiken voor squadbuilden
10. Gij zult niet fappen op de gelekte foto's van DS2Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:50 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Voor die tweederangs beker misschien. Ow wacht...
hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
Op je pik getrapt, joodje?quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:55 schreef wieisboos het volgende:
Laten we het eens over Boulahrouz, Kazim en Wilkshire hebben
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Ze hadden ook Vormer kunnen overnemen. Niet goed genoeg voor Feyenoord, maar wel 2 klassen beter dan ZimlingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:56 schreef Kiid het volgende:
Ze hadden ook Vormer kunnen overnemen. Niet goed genoeg voor Feyenoord, maar wel 2 klassen beter dan ZimlingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:56 schreef Kiid het volgende:
Ze hadden ook Vormer kunnen overnemen. Niet goed genoeg voor Feyenoord, maar wel 2 klassen beter dan ZimlingJij mag blij zijn dat Litmanen zich (nog) niet in deze discussie heeft gemengdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
Die heeft het waarschijnlijk te druk met een kinderfeestje.quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:58 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Jij mag blij zijn dat Litmanen zich (nog) niet in deze discussie heeft gemengd![]()
Wilkshire is echt een baas. Goede back.quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:55 schreef wieisboos het volgende:
Laten we het eens over Boulahrouz, Kazim en Wilkshire hebbenFeyenoord Rotterdam![]()
Oh zijn Ozz en Lindgren jarig?
Congratz, Turkse/Nederlandse hybrid twin?Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
Dropveters rollenquote:Op dinsdag 2 september 2014 15:59 schreef HugoohAFCA het volgende:
[..]
Die heeft het waarschijnlijk te druk met een kinderfeestje.
NAC Breda
Rèsbaarge![]()
En GekkeGerrit komt ook gelijk.Die heeft een goede Neuzen-neus.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Hee hee nou nouquote:Op dinsdag 2 september 2014 15:59 schreef HugoohAFCA het volgende:
[..]
Die heeft het waarschijnlijk te druk met een kinderfeestje.
Hij doet ook wijn inschenken hoor, dat mogen die kindjes nietDit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag
Forum Opties Forumhop: Hop naar: