SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Tyron op 31-08-2014 17:36:12 ]![]()
Is dat serieus je enige antwoord?quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:20 schreef Syntix het volgende:
[..]
U mad, doordat jullie 4 keer geen schaal hebben gewonnen?![]()
Je praat tegen Syntix.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Is dat serieus je enige antwoord?![]()
Een creatieve middenvelder op de plek van serero. Liefst iemand zwaarder dan 45kg. en langer dan 1.55m.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:20 schreef Syntix het volgende:
Duarte svp verkopen, Siggy meteen naar het 2e en een linkshalf en een spits erbij graag. En wel 2 spelers die er meteen staan.hardcoholic![]()
Deed iedereen dat maar.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Zullen we afspreken dat ik niet meer op hem reageer?![]()
![]()
zet siggy linksbuiten en je hebt een hele linkerkant dat er niks van baktquote:Op zondag 31 augustus 2014 16:21 schreef Scorpie het volgende:
Goh, de LB positie is dramatisch bij Ajax.![]()
Lekker die diarree uit z'n mond laten vloeien, niet op reagerenquote:Op zondag 31 augustus 2014 16:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Is dat serieus je enige antwoord?![]()
Triest hoor. Tegen PSV nog goed spel maar nu dramatischEdgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ga jij maar weer naar het topic van de lelijkste kutclub van NL.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Is dat serieus je enige antwoord?![]()
Zo gaat dat toch? Eerste wedstrijden van het seizoen zijn kut > om aankopen roepen > psv feliciteren met het kampioenschap > frank de boer > kampioenquote:![]()
Wie postte dat over blind? We hebben geen geld nodig dus minder voor vangen is niet erg als we sportief er niet op achteruit gaan.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Het meest treurige is dat je geeneens veel geld hoeft te investeren voor spelers om in de Eredivisie kampioen mee te worden..![]()
Is goed. Vaarwel vriend.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:23 schreef Syntix het volgende:
[..]
Ga jij maar weer naar het topic van de lelijkste kutclub van NL.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: