SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Lekker eerste worden in de poule. Volksheld Sigthorsson scoort er 9.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:33 schreef VMSDKR het volgende:
Ajacied, ik denk dat het moet lukken. Wat denk jij?![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lekker eerste worden in de poule. Volksheld Sigthorsson scoort er 9.![]()
![]()
Dit is die mentaliteit.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lekker eerste worden in de poule. Volksheld Sigthorsson scoort er 9.![]()
Dat kan je helemaal niet weten. Dat Milik er volgens jou niets van kan is helemaal nergens op gebaseerd. Dat kan je maar op een manier te weten komen en dat is wedstrijden kijken. Na drie wedstrijden in de basis en dan op de bank kan je daar helemaal niets over zeggen. Het trainingsargument slaat totaal nergens op. Als je het moet laten zien, is het op het voetbalveld in de afgebeunde stadions van de Eredivisie, niet op De Toekomst.quote:![]()
Ik schrijf hem toch ook helemaal niet afquote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat kan je helemaal niet weten. Dat Milik er volgens jou niets van kan is helemaal nergens op gebaseerd. Dat kan je maar op een manier te weten komen en dat is wedstrijden kijken. Na drie wedstrijden in de basis en dan op de bank kan je daar helemaal niets over zeggen. Het trainingsargument slaat totaal nergens op. Als je het moet laten zien, is het op het voetbalveld in de afgebeunde stadions van de Eredivisie, niet op De Toekomst.Ik zeg alleen dat hij er niks van bakt tot nu toe daar is helemaal niks aan gelogen. Mag van mij gerust nog wat kansjes krijgen maar op dit moment zal Siggy de betere spits zijn anders stond niet hij maar Milik wel in de basis.
![]()
Leuk is wel dat je allerlei oud-Ajacieden terug ziet. Onze exponenten in shirt van grote teams..
Vermaelen en Suarez bij Barca. VDW, Ibra en Maxwell bij PSG![]()
![]()
Dat Sigi begint valt nog wel te verdedigen als Frank daar zo over denkt, maar dat Milik blijkbaar niet eens in beeld is als invaller vind ik wel vrij apartquote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:38 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik schrijf hem toch ook helemaal niet afIk zeg alleen dat hij er niks van bakt tot nu toe daar is helemaal niks aan gelogen. Mag van mij gerust nog wat kansjes krijgen maar op dit moment zal Siggy de betere spits zijn anders stond niet hij maar Milik wel in de basis.
![]()
Straks speelt Ajax tegen Heracles thuis, JOS Watergraafsmeer, NAC-uit.. Mooie wedstrijden voor Milik![]()
Ik word wel wat moe dat er elk jaar zo word benadrukt hoe zwaar de loting wel niet is door spelers en coach. Je stelt Europees geen reet voor, dus je komt bijna altijd bij 2 veel sterkere ploegen. Er zit geen enkele poule bij waar een Nederlandse club favoriet was om te overwinteren.![]()
Zegt wel redelijk wat over Milik in dat geval.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:39 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dat Sigi begint valt nog wel te verdedigen als Frank daar zo over denkt, maar dat Milik blijkbaar niet eens in beeld is als invaller vind ik wel vrij apart![]()
twitter:ajaxnetwerk twitterde op donderdag 28-08-2014 om 19:50:00RT @twanclarijs: Ajax begint (PSG) en eindigt thuis (APOEL) #CL #voordeel reageer retweet
![]()
dustwitter:ajaxnetwerk twitterde op donderdag 28-08-2014 om 19:51:01RT @twanclarijs: #Suarez kan normaal gesproken spelen in de ArenA. Ajax - Barcelona op 4 november. #CL reageer retweet
S1: PSG thuis
S2: APOEL uit
S3: Barça uit
S4: Barça thuis
S5: PSG uit
S6: APOEL thuis
?![]()
17 sep: PSG-thuistwitter:ajaxlife twitterde op donderdag 28-08-2014 om 19:53:37Speelschema CL #Ajax17 sep: PSG-thuis30 sep: APOEL-uit21 okt: Barcelona-uit5 nov: Barcelona-thuis25 nov: PSG-uit10 dec: APOEL-thuis reageer retweet
30 sep: APOEL-uit
21 okt: Barcelona-uit
5 nov: Barcelona-thuis
25 nov: PSG-uit
10 dec: APOEL-thuis
Forum Opties Forumhop: Hop naar: