Ik herken het niet als serieus probleem, maar mijn zoon zegt ook af en toe dat hij moe is, maar dan vooral als hij niet meer wil lopen of iets beu is, maar nooit 's avonds als het bedtijd is...dan moet er tijd gerekt worden...of hij zegt dat het buiten nog niet donker is....quote:Op donderdag 4 september 2014 10:13 schreef danic het volgende:
Ik kom ff binnen met een vraag.
Een tijdje terug vroeg ik al of er mensen zij die het herkennen dat hun peuter veel klaagt over moe zijn.
Misschien eens bloed laten prikken, Danic?quote:Op donderdag 4 september 2014 10:47 schreef danic het volgende:
Wat jij schrijft herken ik wel van vorig jaar bij Eva. Maar nu stort ze echt in. Vanaf een uur of 16.00 kun je haar het beste maar voor een film zetten. Die kijkt ze dan ook gerust helemaal uit. Terwijl ze vorig jaar net 10 minuten kon blijven zitten. Ze zit dan ook echt te staren. Alsof ze zou blijven liggen als ik haar dan een duwtje zou geven. Mijn schoonmoeder zou dan zeggen "het hartje slaapt al". We hebben geprobeerd om maar weer te slapen tussen de middag, maar dan gaat ze liggen zingen.
En weet je, als het nou vanaf 16.00 was, dan kon ik het wel rijmen. Maar ze begon er net al over. Om 09.30
Nou zegt ze het ook vaak als ze op haar kop krijgt of dingen niet gaan zoals ze wil, maar ze zit tegenwoordig ook bij alles te huilen. En dan heb ik echt met haar te doen.
Ze slaapt 's nachts goed, van 19.45 tot 07.15 ongeveer.
Maar kan heel onrustig zijn en praat veel in haar slaap. Zijn voor mij ook weer signalen dat er veel in dat koppie gebeurt.
Ik weet echt ff niet wat ik nou het beste hiermee kan doen......
Daar twijfel ik ook aan om eens te gaan doen. Maar dat wordt echt drama, dus liever niet. Wat met dat moet natuurlijk dus het is een optie die ik in mn achterhoofd hou.quote:Op donderdag 4 september 2014 10:52 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Misschien eens bloed laten prikken, Danic?
lukt afleiding niet tijdens bloedprikken? Bij Roy staan er dan 5man bij bij 1van ons op schoot.1die prikt én de rest doet puur afleiding. En dat gaat echt heel erg goed.quote:Op donderdag 4 september 2014 11:14 schreef danic het volgende:
[..]
Daar twijfel ik ook aan om eens te gaan doen. Maar dat wordt echt drama, dus liever niet. Wat met dat moet natuurlijk dus het is een optie die ik in mn achterhoofd hou.
Ze ligt nu ff op bed tegelijk met dr zusje. Eens kijken of het lukt.
Kun je dit eens nader toelichten want ik snap hem nog niet helemaal....Misschien kan ik het gebruiken. Duplo doet het hier altijd goed dus prima hulpmiddel. ..quote:Op donderdag 4 september 2014 11:32 schreef olivia_321 het volgende:
Ik was vroeger ookzo, huilen om elke scheet die dwars zat zei mijn moeder dan.
Ik had een fors ijzer tekort. Ik merk het nu nog steeds, als ik me moe voel en huilerig/prikkelbaawr moet ik aan het ijzer en dan knap ik weer op.
Peuter hier had er een handje van om slecht te ontbijten en dan de ochtend niet door kunnen komen ivm te weinig energie. We hebben uitgelegd dat je lijf eten nodig heeft om te kunnen groeien en dingen te kunnen doen. We hebben het visueel gemaakt met blokjes duplo. Je lijf is de toren, en je eten zijn de blokjes. We hebben een paar weken ook echt bij al het eten een blokje gebouwd en zo zag ze wat haar eet toren was. Dit werkte voor haar echt heel goed. Nu heeft ze het niet meer nodig, want het eten gaat op dit moment weer goed (gisteren avond 3 borden pasta en wortels op)
Hangt dat niet een beetje samen met de tijd van het jaar? Korter wordende dagen en zo? Nieuw schooljaar vergt weer nieuw ritme. Minder buitenlucht en zon?quote:Op donderdag 4 september 2014 23:06 schreef _Bar_ het volgende:
Even iets anders, maar die vermoeidheid speelt dat al lang of is het van de laatste tijd?
vermoeidheid hangt in de lucht ik hoor om me heen en ik zelf doe gezellig mee geklaag over dat Men zo moe is,dat er weinig energie/fut in zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |