quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
[..]twitter:MexiBakkerNL twitterde op donderdag 21-08-2014 om 18:28:36@marcoloco010 @MijlpaalMin @Feyenoord mad? reageer retweet
twitter:dj_day_v twitterde op donderdag 21-08-2014 om 18:29:57@MexiBakkerNL @marcoloco010 @MijlpaalMin @Feyenoord het zit diep reageer retweet
Ook dat. Maar Slis die teert op zijn resultaten uit het verleden. Ik zie hem geen prima team smeden van wat Feyenoord heeft. Je kan met de spelers die je nu hebt (oké die versterking voorin MOET komen) prima mee spelen om plek 3-4. Als Feyenoord kampioen wilt worden heb je aan Van Geel een verkeerde en al helemaal aan Rutte.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee, dat is niet het probleem van Sliske.
#VanGeeliseenlul
Je moet de macht van onze minister-president niet onderschatten.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:30 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ook dat. Maar Slis die teert op zijn resultaten uit het verleden. Ik zie hem geen prima team smeden van wat Feyenoord heeft. Je kan met de spelers die je nu hebt (oké die versterking voorin MOET komen) prima mee spelen om plek 3-4. Als Feyenoord kampioen wilt worden heb je aan Van Geel een verkeerde en al helemaal aan Rutte.
Ik wilde het net veranderen, maar ik realiseerde me dat dat een laffe actie zou zijn.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:31 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Je moet de macht van onze minister-president niet onderschatten.
Daar kan Slis niks aan doen. Dat is de puinhoop van eerdere mensen. Of jij dacht dat ze bij het bestuur denken dat Slis deze selectie á la Pep Guardiola kan laten spelen.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:30 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ook dat. Maar Slis die teert op zijn resultaten uit het verleden. Ik zie hem geen prima team smeden van wat Feyenoord heeft. Je kan met de spelers die je nu hebt (oké die versterking voorin MOET komen) prima mee spelen om plek 3-4. Als Feyenoord kampioen wilt worden heb je aan Van Geel een verkeerde en al helemaal aan Rutte.
twitter:RikElfrink twitterde op donderdag 21-08-2014 om 18:31:15Pasveer krijgt een kans, maar natuurlijk keept Zoet tegen #Ajax. Europa League. #prioriteit reageer retweet
quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:30 schreef Monopoly het volgende:
Je kan met de spelers die je nu hebt (oké die versterking voorin MOET komen) prima mee spelen om plek 3-4.
Dit lijkt me echt een slimme mantwitter:marcoloco010 twitterde op donderdag 21-08-2014 om 18:31:41@MikaAFCA_ pleur is op met die spam fopneus #antineus reageer retweet
Slis kan daar wellicht niet veel aan doen, maar hij kan het wel verergeren. Let maar op.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Daar kan Slis niks aan doen. Dat is de puinhoop van eerdere mensen. Of jij dacht dat ze bij het bestuur denken dat Slis deze selectie á la Pep Guardiola kan laten spelen.
Tiki Taka in De Kuip
Klinkt vreemd, maar met een puike trainert kan je er echt wel wat van maken. Iets dat Slis niet zal doen.quote:
Ik let op zulke dingen tijdens zo'n zaadpot als deze.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik wilde het net veranderen, maar ik realiseerde me dat dat een laffe actie zou zijn.
Zo'n AFCA hoodie is anders wel goed bashbaar.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit lijkt me echt een slimme mantwitter:marcoloco010 twitterde op donderdag 21-08-2014 om 18:31:41@MikaAFCA_ pleur is op met die spam fopneus #antineus reageer retweet
Met een puike trainer kan je hier niets van maken.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:33 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Klinkt vreemd, maar met een puike trainert kan je er echt wel wat van maken. Iets dat Slis niet zal doen.
hoe oud zou dat gozertje zijn?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:33 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Zo'n AFCA hoodie is anders wel goed bashbaar.
Zo moeilijk is dat niet.quote:
Hallo... hij is gewoon vak 413 hooligan hoor.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
hoe oud zou dat gozertje zijn?
Echt hé, prima aanval van Twente en dan komt die bal bij Mokthar en dan gaat het fout.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:35 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Mokhtar kan er echt niks van.
Kan er he-le-maal niks van.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:35 schreef GGMM het volgende:
Slecht schot van Ziyech. Snap wel dat Feyenoord hem niet genomen heeft.
Wat maakt het uit?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
hoe oud zou dat gozertje zijn?
Werkt op fifa denk ik.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Waarom schiet hij vanaf die positie met buitenkant links?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |