er zit geen onderdeel op waar geen geld op is bespaardquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:43 schreef Maleco het volgende:
Dan weet ik voorlopig genoeg, dank
For future reference, wat maakt deze target zo slecht?
Shimano Sora was dacht ik een instap groep,
maar is die zo slecht?
Op papier lijken ze beiden wel mooi en zou ik testritjes proberen ... maar goed, dat gaat dan weer lastig als eentje er pas in januari is.quote:
laat gezien maar beter laat dan nooit.quote:Op zaterdag 1 november 2014 08:17 schreef hetsjhokleek het volgende:
Om nog te profiteren van fietsplan ga ik een nieuwe racefiets kopen. Op bikemotion heb ik de stevens idzoard pro bekeken. Past binnen budget en heeft een erg laag gewicht. Nadeel is dat hij pas in januari leverbaar is.
Vandaag ben ik bij een fietsenzaak hier in de buurt geweest en heb daar een merckx emx1 ultegra bekeken. Prijs en gewicht zijn iets hoger maar het is wel een merckx. Nu ben ik dus aan het twijfelen.
Links naar de beide fietsen
Stevens: http://www.stevensbikes.d(...)12&cou=BE&lang=en_US
Merckx:http://www.ubyk.co.uk/edd(...)o-ultegra-2014/16887
Kunnen jullie mij adviseren?
Goed punt. Tussen de 5 à 10 graden,quote:Op donderdag 5 maart 2015 23:18 schreef Andyy het volgende:
Wat is "deze" temperaturen?
Schommelt een beetje deze week tussen vriespunt en 16 graden he
Nou ja, nieuwstaat... Hi heeft een ongeluk gehad maar dat wordt allemaal verholpen. Er is iig niet veel op gefietst volgens mijn zwager.quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:57 schreef cafca het volgende:
Tja, ligt een beetje aan de leeftijd en de staat.
Fiets heeft nieuw zo rond de 900 gekost, dus heel goedkoop is het niet, maar als hij in nieuwstaat is, heb je een prima beginnersfiets voor een redelijk bedrag denk ik. Als hij afgeragd is is het veel geld.
Edit: dus eigenlijk wat kaas ook al zei in dat andere topic
Dat achterwiel staat er helemaal scheef in?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 00:29 schreef ratatat het volgende:
Handig ventje die deze verkoopt:
http://link.marktplaats.nl/m905821374
Stond er namelijk vorige week nog op voor ¤200.
Mist een beetje flair.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 09:39 schreef Qwea het volgende:
Hey jongens, en dit?
http://www.marktplaats.nl(...)0c1b&previousPage=lr
Of is dit niks?
Nee het oog boeit me totaal echt niet. Serieus niet.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 09:47 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Mist een beetje flair.
Ik vind, het oog wil ook wat. Een fiets moet je hart sneller doen kloppen qua uitstraling. Zoals een jonge wulpse dame die naar je lonkt; berijd mij alsjeblieft.
http://link.marktplaats.nl/m890712082
de bianchi heeft de beste specs maar kans is groot dat je die ruim boven de ¤400 gaat.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 09:52 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nee het oog boeit me totaal echt niet. Serieus niet.
http://www.marktplaats.nl(...)0c1b&previousPage=lr die zag ik ook staan.
Gaat mij echt puur om de specs.
Nu verwachtte ik toch een link naar een jonge wulpse dame.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 09:47 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Mist een beetje flair.
Ik vind, het oog wil ook wat. Een fiets moet je hart sneller doen kloppen qua uitstraling. Zoals een jonge wulpse dame die naar je lonkt; berijd mij alsjeblieft.
http://link.marktplaats.nl/m890712082
Ik ben 1.83 en zoek framemaat 57/58 dus. Had deze ook nog gevonden :quote:Op vrijdag 6 maart 2015 10:16 schreef dop het volgende:
[..]
de bianchi heeft de beste specs maar kans is groot dat je die ruim boven de ¤400 gaat.
de koga is niet mooi , maar als je die voor ¤300 kan scoren (lelijke fietsen word weinig op geboden) dan is dat best een leuk starters fietsje.
hoe lang ben je eigenlijk welke maat zoek je
denk dat je gewoon eens moet gaan kijken en een proefritje maken.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 14:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ben 1.83 en zoek framemaat 57/58 dus. Had deze ook nog gevonden :
1) http://link.marktplaats.nl/m906162336
2) http://link.marktplaats.nl/m904142571 staat niet bij welke groep het is
3) http://link.marktplaats.nl/m904012175
4) http://link.marktplaats.nl/m903790991
5) http://link.marktplaats.nl/m900001474 Harrier 2
6) http://link.marktplaats.nl/m901055751
7) http://link.marktplaats.nl/m899023519
De harrier van MP of de harrier van zwagerquote:Op vrijdag 6 maart 2015 14:48 schreef Fretwork het volgende:
Ik zou persoonlijk voor die Harrier gaan. Lijkt me een 10 speed groep, volgens mij gaat dat je schelen in de toekomst. Daar weet je ook de groep zeker van.
Als vrouw zou ik ook wat geld overhouden voor een echt goede kwaliteit fietsbroek en dito zadel. Voor mijn vriendin was dit een behoorlijke zoektocht en het verschil tussen een verstoffende fiets in de schuur of met plezier iedere week paar rondjes maken.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
De harrier van MP of de harrier van zwager
Ik vind het echt kei lastig.
Fietsbroek heb ik al gefixt. Iemand had een maat te klein gekocht dan dat ze zelf had bedacht. Ding van de ploeg van leontien van moorsel. Mag ik hebben voor de verzendkosten. Want "je hebt maar 1 doos!"quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:16 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Als vrouw zou ik ook wat geld overhouden voor een echt goede kwaliteit fietsbroek en dito zadel. Voor mijn vriendin was dit een behoorlijke zoektocht en het verschil tussen een verstoffende fiets in de schuur of met plezier iedere week paar rondjes maken.
Het is bij vrouwen toch iets gevoeliger daar.
En potten vaseline.
Zemen waar mn vriendin mee rijdt zijn wel wat dikker dan die van mij. Maar het verschilt wel van persoon tot persoon, wat voor haar werkt hoeft niet per se ideaal voor jou te zijn.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:22 schreef Qwea het volgende:
[..]
Fietsbroek heb ik al gefixt. Iemand had een maat te klein gekocht dan dat ze zelf had bedacht. Ding van de ploeg van leontien van moorsel. Mag ik hebben voor de verzendkosten. Want "je hebt maar 1 doos!"![]()
En ik had ongeveer zelf 50 a 60 euro voor een broek ingecalculeerd. Mannenbroek had dikkere zeem ook geloof ik.
Ik kreeg op mijn stadfiets (stations fietsquote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:25 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Zemen waar mn vriendin mee rijdt zijn wel wat dikker dan die van mij. Maar het verschilt wel van persoon tot persoon, wat voor haar werkt hoeft niet per se ideaal voor jou te zijn.
Iig, rij niet te lang rond met pijn. Het is wel een beetje wennen, maar het is absoluut mogelijk rond te rijden zonder een pijnlijke kut. Als je na 3 ritjes nog veel last hebt probeer eens ander zadel, andere broek, andere zithouding of een combinatie hiervan.
Succes
Nee, je hebt geen zachte zadels. De demping haal je uit de zeem in je broek. Als je zadel te zacht is dan zakken je zitbotjes weg en dit geeft juist extra druk (en dus pijn) op je zachtere onderdelen.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:27 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik kreeg op mijn stadfiets (stations fietsding is echt afgeneukt) na 30km een compleet pijnlijke kut
Dusdanig erg dat ik er ook pukkeltjes kreeg en die deden pas zeer
Ik heb natuurlijk geen flauw idee wat voor zadels je allemaal hebt, maar zeker geen zacht zadel oid?
En zo'n broek ga je daar stringloos in? Ik las ook al dat je je doos in moest smeren? Met uierzalf of vaseline?
Aight! Duidelijk. En die vaseline krijg je easy weer uit die broek met wassen?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nee, je hebt geen zachte zadels. De demping haal je uit de zeem in je broek. Als je zadel te zacht is dan zakken je zitbotjes weg en dit geeft juist extra druk (en dus pijn) op je zachtere onderdelen.
Er zijn er wel heel veel en ook veel specifiek voor vrouwen. Dit omdat het bekken van vrouwen toch anders is gevormd en het zadel dus ook een andere (vaak iets bredere) vorm heeft. Bij de meeste fietsenzaken kunnen ze je goed helpen en mag je een zadel ook een paar keer proberen en daarna eventueel omruilen voor een ander.
Je, je gaat bloot in je fietsbroek. Onderbroeken gaan alleen maar irriteren. Mn vriendin gebruikt vaseline, ook een laag in de broek zelf.
Je ziet het na een tijdje wel aan de zeem, maar dat is aan de binnenkant. Het is daar iig niet vies of vet na het wassen.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:48 schreef Qwea het volgende:
[..]
Aight! Duidelijk. En die vaseline krijg je easy weer uit die broek met wassen?
Een Koga wil nog wel eens een lange bovenbuis hebben, een Bianchi een wat kortere. Aangezien de verhouding tussen benen en romp bij mannen anders is dan bij vrouwen is een kortere bovenbuis voor de meeste vrouwen handiger.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 19:07 schreef Qwea het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)i-1885-topfiets.html
Lol, mailtje terug, 400 euro is als ik wil akkoord.
Maar wat vind je van die bianchi? En qua prijs? (400)quote:Op vrijdag 6 maart 2015 20:29 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Een Koga wil nog wel eens een lange bovenbuis hebben, een Bianchi een wat kortere. Aangezien de verhouding tussen benen en romp bij mannen anders is dan bij vrouwen is een kortere bovenbuis voor de meeste vrouwen handiger.
als hij verder in orde is prima prijsje, is niet dat je nooit meer z'n kans zal krijgen op marktplaats.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 07:09 schreef Qwea het volgende:
[..]
Maar wat vind je van die bianchi? En qua prijs? (400)
Dat heb ik dus even gevraagdquote:Op zaterdag 7 maart 2015 07:22 schreef dop het volgende:
[..]
als hij verder in orde is prima prijsje, is niet dat je nooit meer z'n kans zal krijgen op marktplaats.
maar zeker niet duur , soms gaan ze voor meer.
let wel op zitten er pedalen bij ?
zo te zien niet die moet je dus los kopen
Die pedalen zijn na 'n jaartje wel helemaal opquote:Op zaterdag 7 maart 2015 07:46 schreef Qwea het volgende:
Dat heb ik dus even gevraagd
Pedalen zitten rond de 38 euro zie ik:
http://www.futurumshop.nl(...)-pedalen-zwart.phtml
mantel heeft de light action versie voor 25,50quote:Op zaterdag 7 maart 2015 07:46 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dat heb ik dus even gevraagd![]()
Pedalen zitten rond de 38 euro zie ik:
http://www.futurumshop.nl(...)-pedalen-zwart.phtml
Ja, maar dan doe ik dat toch volgend jaarquote:Op zaterdag 7 maart 2015 07:55 schreef LethalP het volgende:
[..]
Die pedalen zijn na 'n jaartje wel helemaal op![]()
Als je er toch in wilt investeren zou ik een kwalitatief beter setje pakken.
ooh, mooi. Scheelt toch weerquote:Op zaterdag 7 maart 2015 07:55 schreef dop het volgende:
[..]
mantel heeft de light action versie voor 25,50
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |