Beste spongeboss liefhebbers.
Momenteel logeer ik ergens en laat nou toevallig een router op die kamer staan. In eerste instantie dacht ik dat ik mijn 700 lumen zaklamp aan had en op de grond had laten liggen. Niets was minder waar het was de router.
Nu kun je er iets overheen leggen maar dan ontstaan er twee problemen. Namelijk een vaak schijnt het licht gewoon door het stof en twee het ding wordt zo warm je kan er een ei op bakken.
Welnu is mijn klacht dat die dingen zo fel zijn en er nergens een knop is om de lampjes uit te zetten het zijn maar lampjes die zijn toch niet vitaal voor de router ze dienen enkel als indicatie.
Het leven is een vijand die je niet met een uppercut kan slaan.
Kapotte topics van een kapotte jongen - Spongeboss
Het belangrijkste wordt onderdrukt als in de kelder van Fritzl, de duivel woont naast de deur, geloof me, dat is het stigma van mensen.