Dat is best kutquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 04:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Back-ups zijn vele malen minder dan de basisspelers
Nou Red Bull Salzburg is best goed hoor. Alleen die beste spelers gaan waarschijnlijk volgend jaar allemaal naar de broer uit Leipzig
Logisch spel is het eigenlijkquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 04:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zal me niks verbazen dat ik opeens ruim win
Maar ik zie hier een Feyenoord en PSV nog wel terugkeren hoor als bij de een het financieel beter gaat en bij PSV als er iets van beleid wordt gevoerd.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 04:47 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat is best kut
Maar je snapt wat ik bedoel , Dat er 1 club is die er zwaar bovenuit steekt omdat de competitie eronder lachwekkend is. Dan maakt het ook geen fuck meer uit of je als Ajax zijnde bijvoorbeeld een 2de ronde haalt , de rest verneukt het toch.
Bij Feyenoord is er ook niet echt sprake van beleid . Maar bijvoorbeeld in Kroatie heb je nog Hajduk die als 2de topclub er een beetje bij blijft hangen maar die konden op een gegeven moment ook geen vuist meer maken tegen Dinamo. Gaat hier ook gebeuren.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 04:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar ik zie hier een Feyenoord en PSV nog wel terugkeren hoor als bij de een het financieel beter gaat en bij PSV als er iets van beleid wordt gevoerd.
Dat is wel jammer dat we geen weerstand meer krijgen dan, maar we zullen wel afglijden naar niveau Denemarken/Oostenrijk jaquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 04:51 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bij Feyenoord is er ook niet echt sprake van beleid . Maar bijvoorbeeld in Kroatie heb je nog Hajduk die als 2de topclub er een beetje bij blijft hangen maar die konden op een gegeven moment ook geen vuist meer maken tegen Dinamo. Gaat hier ook gebeuren.
Daar zijn we al bijna vrees ik . Al zijn de topclubs nog altijd beter dan Kopenhagen/Brondby/Aalborg.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 04:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat is wel jammer dat we geen weerstand meer krijgen dan, maar we zullen wel afglijden naar niveau Denemarken/Oostenrijk ja
Toen was ik al een uur wakker.quote:
Ik zat op Skype met wat Engelse heren en dames tot half 2. Hoef me pas om 12 uur bij m'n ophaaladres te melden voor een wisselrit Son en Breugel - Doetinchem waar ik dus lekker met de auto heenrijd want OVquote:
Gezellig.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:23 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik zat op Skype met wat Engelse heren en dames tot half 2. Hoef me pas om 12 uur bij m'n ophaaladres te melden voor een wisselrit Son en Breugel - Doetinchem waar ik dus lekker met de auto heenrijd want OV
quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:28 schreef Fera het volgende:
[..]
Gezellig.
Ik droomde dat ik een auto kreeg, maar ik heb geen rijbewijs. In die droom ook niet.
was jammer genoeg al om acht uur wakkerquote:
Wat voor auto?quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:28 schreef Fera het volgende:
[..]
Gezellig.
Ik droomde dat ik een auto kreeg, maar ik heb geen rijbewijs. In die droom ook niet.
Dat weet ik helaas niet meer.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:50 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Wat voor auto?
Moet straks met een hoogwerker op en neer. Is wel lachen hoor.
[ afbeelding ]
Misschien toch eens geld apart gaan zetten voor een Ferrari. Wat een auto zeg
Niet nodig hoor.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 11:44 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ziek medelijden met je.
Ik ga er maar eens vandoor.
Jaquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 12:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Hoi.
Voel je je al wat beter?
Had ik in mijn vorige huis, maar daar echt nooit last van gehad.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 12:22 schreef Crack_ het volgende:
Ik heb geen cv maar een gaskachel en vandaag dat ding maar weer aangedaan want echt super koud, maar de eerste keer dat je zo´n ding aan moet doen krijg je echt mega mega mega hoofdpijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |