Filet American, Brood, Kattengrind (zit dus vaak asbest in), Deodorant, Mondgeblazen glas, Kogelbiefstuk, Zalmforel, Bevergeil. Om maar paar te noemen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Weet je er niet een paar waarvan je echt verbaasd was?
Je bent zelf bevergeil.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:50 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Filet American, Brood, Kattengrind (zit dus vaak asbest in), Deodorant, Mondgeblazen glas, Kogelbiefstuk, Zalmforel, Bevergeil. Om maar paar te noemen.
Ja ook die jaquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:47 schreef Crack_ het volgende:
Had je die kers op de taart gezien Amarantha? Die was wel echt dat ik dacht van, tering zo veel werk voor zó'n ranzig ding!?!?![]()
Die app heb ik. Maar ik vergat op een gegeven moment om het bij te houden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:49 schreef Crack_ het volgende:
[..]
oh, dat is best wel erg veel wat je wilt aankomen dan. Tip: voedingscentrum heeft de eetmeter op hun website en ook als app. Daarmee kun je bijhouden hoeveel je ongeveer eet en dat is aangepast op eetlepels enzo dus wel handig. Als je 500 kcal per dag méér eet dan wat je nu doet (en dan ga ik er van uit dat je nu niet afvalt of aankomt maar stabiel bent) dan kom je als het goed is een halve kilo per week aan.
De kunst is ook om een voedingsschema te maken waarbij je niet het gevoel hebt dat je niks mag of dat het heel zwaar is oid.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:50 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ik me daar niet langer dan 1/2 weken aan kan houden
Wat betreft eten heb ik echt 0 discipline
Als je het zo ziet liggen zou je het wel denken ja.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zit er in Filet Americain toevallig hondenschijt?
Oh, ja het is wel veel werk.. maar die app werkt wel fijn toch?quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:51 schreef Fera het volgende:
[..]
Die app heb ik. Maar ik vergat op een gegeven moment om het bij te houden.
Daarom kan ik het ook niet meer eten.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je het zo ziet liggen zou je het wel denken ja.
Inderdaad. Maar ik moet gewoon beetje wil kweken, dan heb ik geen schema of dieet nodig of ietsquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:51 schreef Crack_ het volgende:
[..]
De kunst is ook om een voedingsschema te maken waarbij je niet het gevoel hebt dat je niks mag of dat het heel zwaar is oid.
Nee maar wel bijv. andere dieren die je niet rauw moet etenquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zit er in Filet Americain toevallig hondenschijt?
Die app even gedownload. Deze week ga ik ook weer naar de sportschool.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:52 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Oh, ja het is wel veel werk.. maar die app werkt wel fijn toch?
Ja, op zich wel. Heel erg duidelijk.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:52 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Oh, ja het is wel veel werk.. maar die app werkt wel fijn toch?
Makkelijker gezegd dan gedaanquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar ik moet gewoon beetje wil kweken, dan heb ik geen schema of dieet nodig of iets
Wat een flopshow.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:52 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee maar wel bijv. andere dieren die je niet rauw moet etenFilet American hoort van rund gemaakt te worden
Laat maar weten hoe het gaat, vind ik wel leukquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:52 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Die app even gedownload. Deze week ga ik ook weer naar de sportschool.
Slimquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:52 schreef Fera het volgende:
[..]
Ja, op zich wel. Heel erg duidelijk.Alleen had ik standaard te weinig ijzer, dus daar neem ik een supplement voor.
Is goed.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:53 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Laat maar weten hoe het gaat, vind ik wel leuk.
[..]
Slim.
KvW is best een bazenprogrammaquote:Op maandag 18 augustus 2014 22:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat een flopshow.
Misschien zo maar even paar eps van KvW kijken
Liever haal ik het uit de voeding zelf, maar kon echt niet bedenken wat ik precies meer moest eten.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:53 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Laat maar weten hoe het gaat, vind ik wel leuk.
[..]
Slim.
Uhuquote:
Handig als er onverwachts mensen langs komen en je iets extra's voor je bezoek wil halen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
UhuZe zouden een app moeten maken waarop je doordeweeks je pinpas kan blokkeren voor de supermarkt, of de snackbar of iets
![]()
Dat zou wel briljant zijn
Weet ik, maar kijk nauwelijks TV dus zie het niet heel veel.quote:
Ik hou me nooit aan dat soort lijstjes. Kon vroeger ook nooit aan planningen voor school houden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:53 schreef Fera het volgende:
Ik zou wel erg graag een voedingsschema willen. Ik ben echt zo'n type die daar veel baat bij heeft. Zelf ben ik sowieso vaak van de lijstjes en schema's. Ik hou van overzicht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |