Judo?quote:Op maandag 18 augustus 2014 11:14 schreef tailfox het volgende:
Mijn advies zoek niet echt een teamsport. Maar iets wat je voor jezelf doet.
Dus geen voetbal of hockey ofzo
Maar meer judo of boogschieten ofzo
Yup.quote:Op maandag 18 augustus 2014 11:34 schreef tailfox het volgende:
in elke sport heb je 2 mensen/spullen nodig bij boksen een bokszak of een tegenstander.
Om een wedstrijd te spelen heb je ook meerdere nodig.
Trainen doe je het beste door met menselijke fouten te trainen.
(bij voetbal is het altijd 11 man en win je als team)
Je zoekt natuurlijk ook hobby omdat je contact hebt
Hobby is ook niet zo zeer het probleem ik ben gewoon bang om naar buiten te gaan als ik een klacht heb ofzo wacht ik ook maanden mee om naar de dokter te gaan want ik zie er echt tegen op.quote:Op maandag 18 augustus 2014 11:44 schreef tailfox het volgende:
Wat je ook kan doen martial arts lijst pakken en Kijken of je iets leuks ziet.
Dan vragen of je lesje mee kan draaien
een hobby is een reden om onder mensen te zijn.quote:Op maandag 18 augustus 2014 12:29 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Hobby is ook niet zo zeer het probleem ik ben gewoon bang om naar buiten te gaan als ik een klacht heb ofzo wacht ik ook maanden mee om naar de dokter te gaan want ik zie er echt tegen op.
Ga er nog steeds niet graag naar toe ik zit daar 2-3 uur in de wachtkamer met mensen die me aankijken alsof ik een alien ben.quote:Op maandag 18 augustus 2014 12:46 schreef tailfox het volgende:
[..]
een hobby is een reden om onder mensen te zijn.
Naar de dokter ga ik ook liever niet maar dat heeft de halve wereld.
zou het wel een dorp verder doenquote:Op maandag 18 augustus 2014 12:49 schreef jantjevertonghen het volgende:
Het gaat er bij jou in eerste instantie om dat je je angst eens uit zet.
Je vreest teveel en neemt alles te serieus.
Heb het zelf ook gehad. Mijn tip:
Ga naar de supermarkt en schreeuw zo hard als je kan door de winkel: Morgenavond verkoop ik aardappelen, ze zijn 100 euro.
Dit klinkt bizar, maar dit soort dingen leren je om nergens meer een neuk om te geven
Nee ik ben zelf bang voor de postbode.quote:Op maandag 18 augustus 2014 12:49 schreef jantjevertonghen het volgende:
Het gaat er bij jou in eerste instantie om dat je je angst eens uit zet.
Je vreest teveel en neemt alles te serieus.
Heb het zelf ook gehad. Mijn tip:
Ga naar de supermarkt en schreeuw zo hard als je kan door de winkel: Morgenavond verkoop ik aardappelen, ze zijn 100 euro.
Dit klinkt bizar, maar dit soort dingen leren je om nergens meer een neuk om te geven
maar goed maar buiten komen voor leuke dingen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 12:50 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Ga er nog steeds niet graag naar toe ik zit daar 2-3 uur in de wachtkamer met mensen die me aankijken alsof ik een alien ben.
Het erna toe gaan vind ik nog het ergste afgezien van die wachtkamer.
Maybe.quote:Op maandag 18 augustus 2014 12:54 schreef tailfox het volgende:
[..]
maar goed maar buiten komen voor leuke dingen.
Werkt motiverend.
Heb ik er genoeg maar heb er gewoon moeite mee.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:24 schreef tailfox het volgende:
[..]
Je hebt een rede nodig om naar buiten te gaan
hoe vaker je zegt dat je er "moeite" mee hebt.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:24 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Heb ik er genoeg maar heb er gewoon moeite mee.
Nee maar ik ben bang.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:29 schreef tailfox het volgende:
[..]
hoe vaker je zegt dat je er "moeite" mee hebt.
Hoe moeilijker het gaat worden.
Het zit tussen je oren want hoe erg is het nu om post te krijgen. Nou niet.
Mensen lijken zo heel erg negatief op me te reageren en daar word ik dan depressief van.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:35 schreef tailfox het volgende:
[..]
waarom?
Je geeft zelf aan dat niemand je kent nou wat is het probleem dan?
kan je een ding tegen doen geen meuk om gevenquote:Op maandag 18 augustus 2014 13:37 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Mensen lijken zo heel erg negatief op me te reageren en daar word ik dan depressief van.
Ja maar die meuk geef ik welquote:Op maandag 18 augustus 2014 13:41 schreef tailfox het volgende:
[..]
kan je een ding tegen doen geen meuk om geven
Geen idee.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:46 schreef tailfox het volgende:
[..]
waarom?
Je klinkt niet onaardig.
Alleen iemand die nooit iets doet en alleen maar maar roept
Misschien ben ik lelijk ofzo weet het voor de rest niet probeer zo normaal mogelijk te doen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:51 schreef tailfox het volgende:
[..]
als je niet weet waarom dan kan je om die zelfde reden er niet om geven.
Dat maakt alleen uit met stappen en zelfs daar kom je met zelfvertrouwen heel eindquote:Op maandag 18 augustus 2014 14:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Misschien ben ik lelijk ofzo weet het voor de rest niet probeer zo normaal mogelijk te doen.
Dankje.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:38 schreef tailfox het volgende:
[..]
Dat maakt alleen uit met stappen en zelfs daar kom je met zelfvertrouwen heel eind
Je hebt gelijk. Ík denk achterlijke dingen. Zolang de ouders van ts hem binnen laten blijven zal hij nooit bij een behandelaar terechtkomen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 10:42 schreef madeliefff het volgende:
[..]
reageer dan gewoon niet als je dit soort achterlijke dingen denkt. Hij heeft issues die opgelost moeten worden met hulp van een behandelaar.
oke ik heb nu ffe iets meer gelezen over TS en ik begrijp je irritatie wel naar hem toe. Alleen hoe jij het brengt klinkt het alsof de ouders hem op straat moeten zetten met zijn spullen en hij daar niet meer kan wonen. Zijn ouders moeten hem juist helpen om hulp te zoeken.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:32 schreef seasushi het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ík denk achterlijke dingen. Zolang de ouders van ts hem binnen laten blijven zal hij nooit bij een behandelaar terechtkomen.
Gelukkig voel ik me niet al is dat moeilijk te zeggen dat heb ik eigenlijk nooit gevoeld.quote:Op maandag 18 augustus 2014 18:48 schreef madeliefff het volgende:
TS je hebt duidelijk issues: je bent nogal vermijdend en angstig en daarom onderneem je niks en vind je elke tip slecht. Het is wel grappig om te zien dat mensen dan verbaasd zijn en boos worden maar dat hoort lijkt mij bij je stoornis. Je zegt je goed te voelen ( of dat waar is laat ikmaar even in het midden) dus denk je geen psychische hulp nodig te hebben, maar psychische hulp is er niet alleen voor wanneer je van een dak wilt springen maar ook gewoon als je je leven niet op orde kunt krijgen. en dat dat niet lukt is wel duidelijk! Je hebt nog te weinig moeite gedaan om met behulp van therapie om nu te kunnen zeggen dat het niet beter met je kan worden of dat je geen werk zal kunnen vinden. Dus doe iets of kap met deze reeks. Want je ei ben je al kwijt ( wat je wou) en als je toch niks aan de situatie wilt veranderen heeft dit topic verder geen nut meer.
Verder lijkt het me ook geen pretje om zo voort te moeten blijven leven. Je wilt vrienden en een vriendin zeg je... die willen ook niet iemand die alleen maar de hele dag thuis is, dus om een beter leven te krijgen moet je toch echt wat hulp gaan zoeken.
ik hoop maar dat je geen troll bent verder
Ik ben al vaker naar een psycholoog gegaan en naar de huisarts.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:32 schreef seasushi het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ík denk achterlijke dingen. Zolang de ouders van ts hem binnen laten blijven zal hij nooit bij een behandelaar terechtkomen.
zelfs voor de zon moet je naar buitenquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 21:54 schreef Grietje-tit het volgende:
Uuuh,
vrienden en een vriendin krijg je pas als je actief bent. Sorry dat ik het zeg, maar volgens mij ben je een beetje lui. Niets komt vanzelf.
Alleen de zon krijg je voor niets. De rest niet.
Soms ben ik wel lui maar valt wel mee.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 21:54 schreef Grietje-tit het volgende:
Uuuh,
vrienden en een vriendin krijg je pas als je actief bent. Sorry dat ik het zeg, maar volgens mij ben je een beetje lui. Niets komt vanzelf.
Alleen de zon krijg je voor niets. De rest niet.
Ja soms ga ik wel in de tuin zitten.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 22:13 schreef tailfox het volgende:
[..]
zelfs voor de zon moet je naar buiten
Wat voor hulp bedoel je?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 18:07 schreef wiskundenoob het volgende:
Waarom vraag je geen hulp van je familie? Ze kennen je toch al dus je hoeft ook niet zoveel uit te leggen waarom je zo'n nietsnut bent.
Sorry hoor, maar toen ik 16 was heb ik mijn eigen fiets betaald. Helemaal. Ik had gewoon een baantje naast mijn school. Net zoals iedereen. Net zoals nu.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:26 schreef hmmmmmmm het volgende:
Op financieel gebied hoef ik niks te verwachten en dat is ook normaal, al vind ik de manier dat dingen verdeelt worden eigenlijk wel een beetje oneerlijk.
Ik heb ooit eens een fiets gekregen voor de helft, de andere helft werd betaald door mijn ouders.
Als je dat vergelijkt met wat anderen hebben gekregen is dat natuurlijk wel een beetje scheef.
Moeder/tante kreeg 10k+ voor auto beide tante een stuk meer die auto kost zeker 30-40k nieuw was hij ook.
Achter neefje ofzo kreeg haar auto nog recent omdat ze de auto niet meer nodig had en het zielig vond dat hij geen auto had.
Mijn nichtje kreeg de studie betaald in het buitenland en verschillende reizen eigenlijk grotendeels alles.
Mijn moeder heeft me ook onterfd gedeeltelijk zover als dat mogelijk was maar mijn relatie met haar is toch al slecht terwijl we in hetzelfde huis wonen.
Dus nee mijn familie is rijk maar ik zal nooit 1 cent van ze krijgen niet dat ik het wil maar het is gewoon uitgesloten ik kan wel af en toe bij ze terecht voor een onaangenaam gesprek maar daar houd het op.
Ik kan ook gewoon zelf een studie beginnen met lening maar dat zie ik niet zitten op het moment.
Denk het maar ik kan ook weinig kanten uit minimumloon baan zit er waar ik woon niet in, ik kan ook niet verhuizen zonder geld.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:19 schreef Deckard het volgende:
Waarschijnlijk moet je eerst nog aan lager wal raken voordat je het echt begint te zien.
Nee ik probeer er alleen mee te zeggen dat ik van mijn familie niks hoef te verwachten niet dat dat slecht is genoeg mensen die hetzelfde hebben.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:39 schreef Grietje-tit het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar toen ik 16 was heb ik mijn eigen fiets betaald. Helemaal. Ik had gewoon een baantje naast mijn school. Net zoals iedereen. Net zoals nu.
Geen studie met een lening? Jouw keus. Eindig dan maar als tafelpoetser bij McDonald's. Veel plezier.
Man ik heb gewerkt voor minder dan het minimumloon voor mezelf als ik het minimumloon kon krijgen dan zou ik dat toch doen?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:41 schreef Grietje-tit het volgende:
Ik heb trouwens nog nooit een auto gekregen. Daar werk je voor.
Man, je moest je gewoon schamen. Sorry dat ik het zeg. Maar hier zijn mensen met allemaal goeie wil en die je willen helpen, maar je bent gewoon een nietsnut. In Amerika hebben ze daar een bepaald woord voor. Die ga ik hier niet zeggen. Maar je moet je doodschamen.
Ik ook. Ik heb ook gewerkt voor minder dan minimumloon. Word je daar minder van?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:49 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Man ik heb gewerkt voor minder dan het minimumloon voor mezelf als ik het minimumloon kon krijgen dan zou ik dat toch doen?
Het is ontzettend lastig een baantje te vinden hier.
Nee ik heb ook geen rijbewijs daar heb ik het geld niet voor.
Alsof ik me zo gedraag als ik ergens solliciteer ik word in de meesten gevallen gewoon meteen afgewezen of krijg geen reactie terug.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:51 schreef Grietje-tit het volgende:
[..]
Ik ook. Ik heb ook gewerkt voor minder dan minimumloon. Word je daar minder van?
Je kunt geen baantje vinden? Logisch. Als ik zo'n zak patat zag als jij, zou ik ook zeggen, jij gaat mijn bedrijf niet verklooien, luie aap!
Waarom ben ik niet verbaasd?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:55 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Alsof ik me zo gedraag als ik ergens solliciteer ik word in de meesten gevallen gewoon meteen afgewezen of krijg geen reactie terug.
....quote:
Wat is dat zou je misschien wat meer erover kunnen uitleggen?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:55 schreef mrspoeZ het volgende:
Vraag bij UWV een resocialisatietraject aan.
Kijk dat bedoel ik. Tegen die tijd is het woord maar wel uit je vocabulair. Jammer, gezien je nu nog genoeg opties hebt om te doen. Alleen heb je nergens zin in.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:40 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Denk het maar ik kan ook weinig kanten uit minimumloon baan zit er waar ik woon niet in, ik kan ook niet verhuizen zonder geld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |