quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 19:02 schreef NuckChorris het volgende:
Geef me alsjeblieft niet aan ik stuur je geld terug.
Het zijn allemaal vuilniszakken HEEEEEquote:
5 EUR??? GAUW! op je muil11111 einzquote:
sorry kerel!quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 19:09 schreef eliasbar het volgende:
[..]
Ik lol'de, ondanks alle ellende die ik onderga...
pic or it did not happen?quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 19:10 schreef NuckChorris het volgende:
TS ga naar zijn huis en plas in z'n kont.
dat werkt niet eens meer, ze gaan erin mee totdat je vraagt naar zijn adres dan hoor je niks meerquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 19:11 schreef JasVerstoppen het volgende:
Sukkel, je gaat toch geen 300 euro overmaken als je nog niks hebt. Je moet het zo aanpakken door te zeggen dat je het wel op wil komen halen. Als ze dat niet willen dan weet je genoeg.
Idd, zij gaf me ook haar (nep) adres en tel nr en nodigde zelfs uit om het op te halen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 20:19 schreef Chillings het volgende:
[..]
dat werkt niet eens meer, ze gaan erin mee totdat je vraagt naar zijn adres dan hoor je niks meer
Wat je moet doen is naar de bank bellen waar je het geld naar heb overgemaakt, hun zijn VERPLICHT om het adres van de gene die het geld heeft ontvangen aan jou te vermelden.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 20:20 schreef eliasbar het volgende:
[..]
Idd, zij gaf me ook haar (nep) adres en tel nr en nodigde zelfs uit om het op te halen.
wow ik wist helemaal niet dat dat verplicht voor ze was. ik ga het morgen als eerste doen, thanks!quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 20:24 schreef Chillings het volgende:
[..]
Wat je moet doen is naar de bank bellen waar je het geld naar heb overgemaakt, hun zijn VERPLICHT om het adres van de gene die het geld heeft ontvangen aan jou te vermelden.
Wat je verder doet ligt aan jou, zelf even een bezoekje brengen en een mes op de keel.
Of de handen ineenslaan met andere gedupeerden en een rel beginnen voor d'r huis
hotmail, ik weet dat je het IP kan zien maar wie zegt me dat ze het niet vanuit de bieb doet. Aan haar adres via de bank heb ik meer aan.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 21:03 schreef Teydelyk het volgende:
Welk emailadres gebruikt? Gmail/hotmail?
Geef het IP maar eens, kan ik even kijken of ik een kunstje kan doen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 21:04 schreef eliasbar het volgende:
[..]
hotmail, ik weet dat je het IP kan zien maar wie zegt me dat ze het niet vanuit de bieb doet. Aan haar adres via de bank heb ik meer aan.
Hoe kom je daar nou weer bij?quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 20:24 schreef Chillings het volgende:
[..]
Wat je moet doen is naar de bank bellen waar je het geld naar heb overgemaakt, hun zijn VERPLICHT om het adres van de gene die het geld heeft ontvangen aan jou te vermelden.
Wat je verder doet ligt aan jou, zelf even een bezoekje brengen en een mes op de keel.
Of de handen ineenslaan met andere gedupeerden en een rel beginnen voor d'r huis
Nee, naar mijn weten zal een bank nooit zomaar gegevens van klanten verstrekken. Zou mooi zijnquote:
Maar naar hetzelfde nummer 1 euro over, en typ dan bij het overmaken een willekeurige naam.quote:
Okee, maar dan weet je waar je aan toe bent.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 20:19 schreef Chillings het volgende:
[..]
dat werkt niet eens meer, ze gaan erin mee totdat je vraagt naar zijn adres dan hoor je niks meer
Op jou vestig ik m'n hoop, haal het kunstje maar uit danquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 21:05 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
Geef het IP maar eens, kan ik even kijken of ik een kunstje kan doen.
IP is van windows, zullen ze wel aangepast hebben helaasquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:36 schreef eliasbar het volgende:
[..]
Op jou vestig ik m'n hoop, haal het kunstje maar uit dan
Authentication-Results: hotmail.com; spf=pass (sender IP is 65.54.190.209; identity alignment result is pass and alignment mode is relaxed) smtp.mailfrom=simona-7020@hotmail.com;
Banken zijn op zondag gesloten en zijn dat helemaal niet verplicht noch zullen ze jou die gegevens geven.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 21:01 schreef eliasbar het volgende:
[..]
wow ik wist helemaal niet dat dat verplicht voor ze was. ik ga het morgen als eerste doen, thanks!
een mes op de keel gaat me nou net te ver
Ze zal wel niet de domste zijn :p met haar prietpraatquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:37 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
IP is van windows, zullen ze wel aangepast hebben helaas
quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:38 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Banken zijn op zondag gesloten en zijn dat helemaal niet verplicht noch zullen ze jou die gegevens geven.
De beredenering hierachter is, dat wanneer jij perongeluk geld overmaakt naar een andere rekening dan bedoeld is door een verkeerd cijfer.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 21:13 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Nee, naar mijn weten zal een bank nooit zomaar gegevens van klanten verstrekken. Zou mooi zijn.
Ja, dat klopt. Maar het geven van die gegevens is dus zeker niet de eerste stap.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:55 schreef Chillings het volgende:
[..]
De beredenering hierachter is, dat wanneer jij perongeluk geld overmaakt naar een andere rekening dan bedoeld is door een verkeerd cijfer.
Dan verwacht je dit geld natuurlijk weer terug omdat een foutje kan gebeuren, de bank helpt je hierbij en stuurt een verzoek naar diegene om het geld terug te verzenden.
Wanneer dit niet gebeurt en diegene besluit om jou het geld niet terug te geven, dan heb jij het recht om de persoonsgegevens van deze persoon te hebben
stop met het verspreiden van valse informatie, dit is gewoon de wet al is het wat onlogisch.quote:
De meeste trappen er alsnog in, een vieze blufquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:34 schreef JasVerstoppen het volgende:
[..]
Okee, maar dan weet je waar je aan toe bent.
Ow de bank besluit dat jij in je recht staat en zal jou die gegevens gevenquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:55 schreef Chillings het volgende:
[..]
De beredenering hierachter is, dat wanneer jij perongeluk geld overmaakt naar een andere rekening dan bedoeld is door een verkeerd cijfer.
Dan verwacht je dit geld natuurlijk weer terug omdat een foutje kan gebeuren, de bank helpt je hierbij en stuurt een verzoek naar diegene om het geld terug te verzenden.
Wanneer dit niet gebeurt en diegene besluit om jou het geld niet terug te geven, dan heb jij het recht om de persoonsgegevens van deze persoon te hebben
gelieve niet praten als je er geen verstand van heb, ik weet namelijk wel waarover ik praat.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:02 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ow de bank besluit dat jij in je recht staat en zal jou die gegevens geven
Het is geen false informatie. De bank geeft niet zomaar gegevens weg. Al heb jij het naar een verkeerd rekeningnummer overgemaakt of per ongeluk naar iemand anders. Als je juridische stappen wil zetten is het anders want dan heb je wel gegevens van iemand nodig lijkt me.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 22:57 schreef Chillings het volgende:
[..]
stop met het verspreiden van valse informatie, dit is gewoon de wet al is het wat onlogisch.
De bank kan niet geld terughalen wat jij zelf overgemaakt heb, dan zou het toch absurd zijn als jij het geld kwijt ben omdat een lul zomaar geld op zijn rekening krijgt en het lekker kan houden zonder in de problemen te raken
Ok dus ik maak een cent over naar een rekening en de bank vraagt aan die persoon of die het terug overmaakt en als die in gebreke blijft krijg ik de gegevens?quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:03 schreef Chillings het volgende:
[..]
gelieve niet praten als je er geen verstand van heb, ik weet namelijk wel waarover ik praat.
Heb me volledig verdiept in internet oplichting
Ts kan zowiezo fluiten naar het geld, maar wraak kan zoet zijn?quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:06 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Het is geen false informatie. De bank geeft niet zomaar gegevens weg. Al heb jij het naar een verkeerd rekeningnummer overgemaakt of per ongeluk naar iemand anders. Als je juridische stappen wil zetten is het anders want dan heb je wel gegevens van iemand nodig lijkt me.
TS kan fluiten naar zijn geld.
plas in zijn kontquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:10 schreef Chillings het volgende:
[..]
Ts kan zowiezo fluiten naar het geld, maar wraak kan zoet zijn?
jij krijgt een lintjequote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:18 schreef Birgittevermeer het volgende:
Zin heeft het altijd, al is het maar voor data bij de politie. Als niemand aangifte doet verandert er nooit wat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |