SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Leuk om te lezen dat Eto'o zijn beslissing weer een aantal dagen heeft uitgesteld. Die maakt pas een beslissing als hij op zijn sterfbed ligt, lijkt het.![]()
Ga maar voor die andere 'topspits"quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 10:45 schreef Ajacied422 het volgende:
Leuk om te lezen dat Eto'o zijn beslissing weer een aantal dagen heeft uitgesteld. Die maakt pas een beslissing als hij op zijn sterfbed ligt, lijkt het.![]()
Al een week waardeloze tijdverspilling. Word ik wel een beetje moe van. Als hij niet komt, zit je gewoon in de shit en moet je overhaast te werk gaan, daar hou ik niet van.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 10:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ga maar voor die andere 'topspits"![]()
Vonk, Boschker, Verhoeven al die oude zakken, ik heb het nooit wat gevonden, straalt niks uit. Of je moet de keepertrainer ontslaan, want die heb je dan iig niet meer nodig.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Dat is niet zo, zoals steeds vermeld "schaakt" Overmars op meerdere borden, dan is het niet zo onprettig als alle aandacht naar die ene speler gaat.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 10:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Al een week waardeloze tijdverspilling. Word ik wel een beetje moe van. Als hij niet komt, zit je gewoon in de shit en moet je overhaast te werk gaan, daar hou ik niet van.![]()
En wie moet dat zijn? 99% van de topspitsen komen toch niet.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 10:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ga maar voor die andere 'topspits"“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Geen idee maar dat staat toch in de berichtenquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:02 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
En wie moet dat zijn? 99% van de topspitsen komen toch niet.twitter:MikeVerweij twitterde op zaterdag 16-08-2014 om 02:04:56<< om niet te worden verrast door late afwijzing van Eto'o schaakt #Ajax op meerdere borden. Er komt zeker een (top)spits bij. Liefst Eto'o reageer retweet
![]()
Ach, als we alle transferberichten waar waren, worden we fluitend kampioenquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geen idee maar dat staat toch in de berichten“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Dat worden we sowieso wel, fluitend is nog even afwachtenquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:06 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Ach, als we alle transferberichten waar waren, worden we fluitend kampioen![]()
Robert Mührenquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geen idee maar dat staat toch in de berichtentwitter:MikeVerweij twitterde op zaterdag 16-08-2014 om 02:04:56<< om niet te worden verrast door late afwijzing van Eto'o schaakt #Ajax op meerdere borden. Er komt zeker een (top)spits bij. Liefst Eto'o reageer retweet
![]()
Ik ben benieuwd wie er nog meer in beeld zijn, als Eto'o al op het lijstje staat kan daar ook zo maar een andere goede spits op staan![]()
Ik hoop het maar vrees van nietquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:14 schreef Heeinz het volgende:
Ik ben benieuwd wie er nog meer in beeld zijn, als Eto'o al op het lijstje staat kan daar ook zo maar een andere goede spits op staan![]()
Gewoon Zlatan terug.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:18 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Er valt nu in ieder geval weinig uit te sluiten, misschien halen we Falcao nog ff binnenVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Bakkie Chinees erbijquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 11:35 schreef Afhaalchinees het volgende:
Alsof Overmars nu bij de telefoon wacht op Eto'o en verder niets doet![]()
![]()
Lees in the Guardian bij de verwachtingen voor komend seizoen vaak dat ze enthousiast zijn over Bojan naar Stoke. Die hebben kennelijk ook niet gekeken naar de eredivisie.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Heeft wel een goede voorbereiding gehad bij Stokequote:Op zaterdag 16 augustus 2014 13:05 schreef Monolith het volgende:
Lees in the Guardian bij de verwachtingen voor komend seizoen vaak dat ze enthousiast zijn over Bojan naar Stoke. Die hebben kennelijk ook niet gekeken naar de eredivisie.![]()
Nee echt totaal nietquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 13:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
Bendtner vond ik altijd wel een geschikte spits voor Ajax, maar die is nu toch al naar Wolfsburg.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: