SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doei ;pEn altijd het laatste woord.![]()
Dude, wtf.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.![]()
![]()
Please consider the environment before printing this post.
Op zaterdag 27 mei 2017 00:36 schreef d4v1d het volgende:
Kabuf is af en toe best een prima kerel.![]()
Val ik onder de baasjes?:$Op woensdag 25 maart 2015 09:49 schreef TARDIS. het volgende: 'eend112', een vrolijke doch nuchtere user die bekend staat om zijn vriendelijkheid, goedwilligheid en af en toe onverwacht scherpe opmerking.![]()
Lijkt me wel.quote:Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.![]()
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 19:57 schreef remlof het volgende:
Weet je moeder dat je haar foto hier post TS?
En altijd het laatste woord.![]()
Nee zij is die dikke van de plus ahahah ;Dquote:Op donderdag 14 augustus 2014 19:58 schreef Unites het volgende:
Is zij niet van die Maaslander reclame?En altijd het laatste woord.![]()
Oh, nu bij Plus.... cheddarkaas 1 PLUS 1 gratis.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 19:59 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Nee zij is die dikke van de plus ahahah ;D![]()
quote:quote:Op woensdag 25 maart 2015 09:49 schreef TARDIS. het volgende: 'eend112', een vrolijke doch nuchtere user die bekend staat om zijn vriendelijkheid, goedwilligheid en af en toe onverwacht scherpe opmerking.![]()
Sowieso.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 19:56 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Jij zou niet.
[..]
Jij wel he, hamburgertje![]()
![]()
haahahahaah ;pOp donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾![]()
Nieuwe rage in LimburgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: