of hij bedoelt ga acterenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:22 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zal ik deze doodverwensing maar even rapporteren bij de mods.
Kleuter.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:22 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zal ik deze doodverwensing maar even rapporteren bij de mods.
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:22 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zal ik deze doodverwensing maar even rapporteren bij de mods.
Ik heb gewoon een sterk libido...quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:24 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zegt een jongetje dat zichzelf Hoplahopla noemt, met bijpassende bunny UI
Nou is het mooi geweest met je emoties.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:24 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zegt een jongetje dat zichzelf Hoplahopla noemt, met bijpassende bunny UI
haten op konijn UI'squote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:24 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zegt een jongetje dat zichzelf Hoplahopla noemt, met bijpassende bunny UI
Doen, toont goed aan dat je er geen hout van snapt.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:22 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Zal ik deze doodverwensing maar even rapporteren bij de mods.
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:28 schreef BergGeit95 het volgende:
Gewoon gevoel uitzetten.
Gevoelens zijn voor pussy's, als je gewoon alles doet met een zeker [b]yolo gehalte[/b] in je achterhoofd gaat er een wereld voor je open
Ja ja, bind maar snel in. Bang voor een ban?quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:26 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Doen, toont goed aan dat je er geen hout van snapt.
Ik wens je niet dood, dat doe ik zelfs bij mijn ergste vijand (als ik die zou hebben) niet.
Maar als jij het leven zo nutteloos vindt, voel ik me wel geroepen om oplossingen aan te dragen.
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:28 schreef BergGeit95 het volgende:
Gewoon gevoel uitzetten.
Gevoelens zijn voor pussy's, als je gewoon alles doet met een zeker yolo gehalte in je achterhoofd gaat er een wereld voor je open
Bang voor nog zo'n zaadtopic van jouw hand.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:29 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Ja ja, bind maar snel in. Bang voor een ban?
Ik ben geen yolo type.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:28 schreef BergGeit95 het volgende:
Gewoon gevoel uitzetten.
Gevoelens zijn voor pussy's, als je gewoon alles doet met een zeker yolo gehalte in je achterhoofd gaat er een wereld voor je open
Maar jij hebt Gilles de la Tourette, bent dik en op de koop toe homo.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:15 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
We zijn allemaal nutteloos. Wen er maar aan.
Tevens, dit lijken eerder depressieve klachten..quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:18 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Wat is je toegevoegde waarde aan deze wereld dan? De vervuiling van de aarde, het uitroeien van andere diersoorten, het uitroeien van je eigen soort? Als puntje bij paaltje komt zijn mensen in zijn algemeen nutteloos en voegen niets goeds toe aan deze wereld. Ze hebben echter een enorm ego en verbeelden zich een hoop op niets.
Dit is geen depressie, maar een realisatie hoe de wereld echt in elkaar zit.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:31 schreef BergGeit95 het volgende:
[..]
Tevens, dit lijken eerder depressieve klachten..
Tip: praat met een psychiater
Bang voor een banquote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:29 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Ja ja, bind maar snel in. Bang voor een ban?
Volgens mij moet half FOK! Worden opgenomenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:32 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
Dit is geen depressie, maar een realisatie hoe de wereld echt in elkaar zit.
Ik snap het, is een behoorlijk confronterende uitspraak en daar zullen de meeste mensen niet mee om kunnen gaan.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:34 schreef BergGeit95 het volgende:
[..]
Volgens mij moet half FOK! Worden opgenomen
Opflikkeren met die eeuwige homo shit!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:31 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Maar jij hebt Gilles de la Tourette, bent dik en op de koop toe homo.
Ik geniet allerminst van jou meid, beter ga je je make-up bijwerken meid, en stop je met het plaatsen van domme posts meid.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:33 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Bang voor een ban
Die heb ik gelukkig ook niet al een aantal keer aan mijn broek gehad.
Maar als jij wilt dat het een doodsverwensing is, dan is het een doodsverwensing meid.
Geniet ervan.
Pas op mensen, ruige badass gespot!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:38 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Ik geniet allerminst van jou meid, beter ga je je make-up bijwerken meid, en stop je met het plaatsen van domme posts meid.
Yeah, and it's Not You!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 00:39 schreef NotYou het volgende:
[..]
Pas op mensen, ruige badass gespot!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |