Dat klinkt al een stuk anders dan je uitspraken van een paar dagen geleden.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:20 schreef theunderdog het volgende:
Ik ben van mening dat de VS zich had moeten bemoeien in dit conflict, simpelweg omdat het er alles behalve beter opmaakt in mijn ogen.
Maar nu ze er toch zijn, hoop ik dat ze hun werk goed doen. En al die ISIS gasten kapot schieten + veel religieuze minderheden helpen.
Ben alleen bang dat het voor veel slechts uitstel van executie is. ISIS zal op jacht blijven gaan, met of zonder de VS.
Nee hoor.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:40 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Dat klinkt al een stuk anders dan je uitspraken van een paar dagen geleden.
Je bnet van mening dat de VS zich had moeten bemoeien in dit conflict? Make up your mind...quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee hoor.
Zo heb ik het altijd bedoeld.
Daar had het woordje "niet" tussen moeten staan, excuses.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:44 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Je bnet van mening dat de VS zich had moeten bemoeien in dit conflict? Make up your mind...
Dan vind ik je stelling nog steeds vreemd. Je geeft aan dat ze zich er beter niet in hadden kunnen mengen, ondanks dat tienduizenden yezidi Koerden gevangen zitten in de bergen. De Peshmerga zou nimmerniet tegen IS opkunnen realistisch gezien, althans niet alleen. En toch vindt jij dat de VS fout zit in het uithelpen van de Koerden, ondanks hun motief!quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Daar had het woordje "niet" tussen moeten staan, excuses.
Ik denk gewoon dat deze bemoeienis van de VS de situatie er niet beter opmaakt.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:46 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Dan vind ik je stelling nog steeds vreemd. Je geeft aan dat ze zich er beter niet in hadden kunnen mengen, ondanks dat tienduizenden yezidi Koerden gevangen zitten in de bergen. De Peshmerga zou nimmerniet tegen IS opkunnen realistisch gezien, althans niet alleen. En toch vindt jij dat de VS fout zit in het uithelpen van de Koerden, ondanks hun motief!
Maar de Koerden hebben nu wel even tijd en internationale steun gewonnen. Bovendien zijn ze nog nooit zo verenigd geweest. Koerden uit Syrie en Turkije helpen Koerden in Irak. En de VS helpt ze met luchtsteun. Prima toch?quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:48 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik denk gewoon dat deze bemoeienis van de VS de situatie er niet beter opmaakt.
ISIS zal alleen maar meer steun krijgen van de bevolking, de yezidi,s worden nu geholpen, maar worden even later weer afgeslacht enz enz.
Ja ik zou haast willen dat jij op die berg zat met je kinderen zonder drinken op de rotsen snachtsquote:Op zondag 10 augustus 2014 19:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik vind nog steeds dat de VS zich er niet mee had moeten bemoeien hoor.
er zijn er al vele duizenden van de berg nu , die worden toch niet meer afgeslacht??quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:48 schreef theunderdog het volgende:
, maar worden even later weer afgeslacht enz enz.
Dat is inderdaad geweldig.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:51 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Maar de Koerden hebben nu wel even tijd en internationale steun gewonnen. Bovendien zijn ze nog nooit zo verenigd geweest. Koerden uit Syrie en Turkije helpen Koerden in Irak. En de VS helpt ze met luchtsteun. Prima toch?
Oke man.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:51 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja ik zou haast willen dat jij op die berg zat met je kinderen zonder drinken op de rotsen snachts
Ik hoop voor beide inderdaad. De VS steunt de Koerden totdat ze eindelijk op eigen benen kunnen staan EN dat de Koerden zo verenigd blijven voor altijd.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is inderdaad geweldig.
Al hoop ik wel dat de Koerden ook zo verenigd blijven.
Je vraagt wel een beetje om zo'n reacties als je (onbewust) zulke dingen post.quote:
1: Ik hoop met je mee, als de Koerden een zijn en wat meedogenlozer worden kunnen ze ISIS pijn doen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:58 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Ik hoop voor beide inderdaad. De VS steunt de Koerden totdat ze eindelijk op eigen benen kunnen staan EN dat de Koerden zo verenigd blijven voor altijd.
[..]
Je vraagt wel een beetje om zo'n reacties als je (onbewust) zulke dingen post.
over de onzin en tijdverspilling van religiesquote:
K.quote:Op zondag 10 augustus 2014 20:38 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
over de onzin en tijdverspilling van religies
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |