speziquote:Op zondag 10 augustus 2014 18:41 schreef hottentot het volgende:
[..]
Yep.
In Duitsland hebben ze ook een mix van Cola en Sinas sschwippschwapp de tering wat is dat spul smerig.
okequote:Op zondag 10 augustus 2014 18:47 schreef JeffreyH93 het volgende:
Ben qua cola best kritisch. Vind naast Coca Cola alleen Freeway en huismerk van de Jumbo lekker.
In Argentinië had men de neiging om Cola door de rode wijn te doen, ook absoluut niet te zuipen, echt wat was dat gruwelijk smerig.quote:Op zondag 10 augustus 2014 18:48 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
spezibazendrank.
Verder flikkeren die duitsers alles doorelkaar, Ook bier met cola enzo. en dat vind ik niet lief
Ga weg uit mijn topicquote:Op zondag 10 augustus 2014 18:47 schreef JeffreyH93 het volgende:
Ben qua cola best kritisch. Vind naast Coca Cola alleen Freeway en huismerk van de Jumbo lekker.
dat is ah basic colaquote:
G ik heb freeeay nog nooit gehadquote:Op zondag 10 augustus 2014 18:51 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ga weg uit jouw topic. Freeway is best te doen.
volgens mij geen melk hoorquote:Op zondag 10 augustus 2014 18:45 schreef Calcio het volgende:
Kofola is ook vies
(Mix van melk en cola)
![]()
Eerlijk gezegd heb ik het ook in Duitsland nog nooit gezien.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:27 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
Weet iemand of Coca-Cola in glazen flessen wordt verkocht in Nederland? Was laatst in Duitsland en daar hadden ze dus van die grote (1L+) flessen van glas die ze gewoon per krat en ook los verkochten. Het drinkt veel lekkerder weg dan wanneer het uit een plastic fles komt, al sla je me dood waarom. Iemand die het weet?
Ik heb ze bij Kaufland in twee filialen gezien, ik geloof in Meppen en Emmerich, allebei heel dichtbij de grens maar iets te ver weg voor mij omdat ik in de randstad woon.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:30 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd heb ik het ook in Duitsland nog nooit gezien.
Kan ook zijn omdat ik er niet naar zoek was. Neem eigenlijk alleen Vanille coke mee, van de frisdranken (en vitamalz).quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:32 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Ik heb ze bij Kaufland in twee filialen gezien, ik geloof in Meppen en Emmerich, allebei heel dichtbij de grens maar iets te ver weg voor mij omdat ik in de randstad woon.
Kan zijn. Ik neem altijd een voorraad alcohol mee omdat het daar écht scheelt. Twee liter Jägermeister voor drie tientjes, ja doe maar.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:33 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Kan ook zijn omdat ik er niet naar zoek was. Neem eigenlijk alleen Vanille coke mee, van de frisdranken (en vitamalz).
bestel meestal mn drank bij drankgigant.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:35 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Kan zijn. Ik neem altijd een voorraad alcohol mee omdat het daar écht scheelt. Twee liter Jägermeister voor drie tientjes, ja doe maar. :
Is dat goedkoper? Of gewoon lekker makkelijk?quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:36 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
bestel meestal mn drank bij drankgigant.![]()
goedkoop. Hebben iedere week ook superveel aanbiedingen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:38 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Is dat goedkoper? Of gewoon lekker makkelijk?
Netjes, die ga ik onthouden.quote:Op zondag 10 augustus 2014 19:38 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
goedkoop. Hebben iedere week ook superveel aanbiedingen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |