Ik weet niet hoe erg je het hebt gekneusd (hoe gezwollen, hoe pijnlijk), maar een weekje om compleet te herstellen wordt wel erg krap, dus reken er maar op dat je bij lange na niet kan presteren wat je normaal zou hebben gepresteerd op de keuring. Plus: je loopt, zoals je zelf zegt, het risico dat de fysio je hierom naar huis stuurt (lijkt me onwaarschijnlijk, maar toch).quote:Op vrijdag 14 november 2014 15:51 schreef mpc007 het volgende:
Begin deze week ben ik onderuitgegaan met de fiets en heb volgens mij een stuk van m´n voet gekneusd. Wilde eerst even aankijken maar heb er eigenlijk nog steeds last van (voel het bij lopen). Heb mijn medische keuring 24-11 en je mag 4 weken daarvoor niet ziek geweest zijn, valt dit er ook onder? Kan ik beter bellen om een afspraak voor later te maken? Is vervelend maar wil niet het risico lopen dat ze me hierom naar huis sturen..
Ga ik doen!quote:Op vrijdag 14 november 2014 18:17 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe erg je het hebt gekneusd (hoe gezwollen, hoe pijnlijk), maar een weekje om compleet te herstellen wordt wel erg krap, dus reken er maar op dat je bij lange na niet kan presteren wat je normaal zou hebben gepresteerd op de keuring. Plus: je loopt, zoals je zelf zegt, het risico dat de fysio je hierom naar huis stuurt (lijkt me onwaarschijnlijk, maar toch).
Dus ik zou even bellen.
Ik heb d'r een kwartier opgezeten maar het ligt helemaal aan je leeftijd/gewicht etc.quote:Op dinsdag 18 november 2014 23:23 schreef mpc007 het volgende:
Hm, gaat eigenlijk wel weer prima, ik voel er eigenlijk niets meer van met lopen / fietsen, alleen als ik op m'n tenen ga staan.. Ga 't denk ik maar gewoon doen volgende wk, anders voelt t wel erg zielig om (bijna) niets![]()
Wat betreft de fiets, hoelang moet je daar op blijven zitten voor cluster 3? Ik weet dat je maar 2 nodig hebt, maar wil daar (natuurlijk) ruim boven zitten. Wij hebben hier in het fitnesshok ook een fiets, als ik daar op ga zitten en zet weerstand elke minuut ééntje hoger (zoals volgens mij ook bij de keuring) blijf ik iets meer dan 10 min. zitten. Dus was benieuwd of ik nog ff wat harder moet trainen of dat dat eigenlijk niet nodig is..
Waarom is dat? Speciaal voor NATRES? Dacht dat ze nooit in de winter deden? Schuiven dan eerst de mensen die eigenlijk voor maart stonden daarin of niet?quote:
Ik weet niet of het speciaal voor de NATRES is. Het doorschuiven gaat niet automatisch meen ik. Anywho, ik ben er blij meequote:Op woensdag 19 november 2014 16:35 schreef mpc007 het volgende:
[..]
Waarom is dat? Speciaal voor NATRES? Dacht dat ze nooit in de winter deden? Schuiven dan eerst de mensen die eigenlijk voor maart stonden daarin of niet?
Ja en grootste voorbeeld van vriendjespolitiek die er bestaatquote:
Oh?quote:Op vrijdag 21 november 2014 22:07 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
[..]
Ja en grootste voorbeeld van vriendjespolitiek die er bestaat
Leg t morgen wel ff per PM uit.quote:
Als zij zeggen dat je een trainingspak mee moet nemen dan neem je toch gewoon een trainingspak mee?quote:Op zaterdag 22 november 2014 13:01 schreef mpc007 het volgende:
Waarom moet je voor MK trainingspak mee? Is gewoon sportschoenen+broek+shirt en verder 'normale kleren' voor de rest niet voldoende? Of is dat omdat je geen tijd krijgt om te kleden? Verder draag ik lenzen, worden mijn ogen getest met of zonder lenzen in?
Zonder lenzen in, dus neem je lenzenspul mee.quote:Op zaterdag 22 november 2014 13:01 schreef mpc007 het volgende:
Waarom moet je voor MK trainingspak mee? Is gewoon sportschoenen+broek+shirt en verder 'normale kleren' voor de rest niet voldoende? Of is dat omdat je geen tijd krijgt om te kleden? Verder draag ik lenzen, worden mijn ogen getest met of zonder lenzen in?
Neem hem gewoon mee, het is niet alsof je daar een extra rugzak voor nodig hebt.quote:Op zaterdag 22 november 2014 16:56 schreef mpc007 het volgende:
Thaboel, wanneer ben jij gekeurd? Had je 'm nodig of niet? Heb natuurlijk alleen wat aan (recente) ervaringen, je kan die tekst wel op 100 manieren interpreteren :3
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |