abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 4 augustus 2014 @ 17:13:18 #1
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143057210
Welkom in het babytopic! *O*

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :s)

pi_143057364
GotC hoe was het om je ventje weer op te halen?
  maandag 4 augustus 2014 @ 17:44:47 #3
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143058457
Aw lief BE! O+ Heerlijk! Grote glimlach en op ons af komen kruipen om vervolgens heul veul kusjes te geven O+ Werden gevraagd iets eerder terug te komen omdat hij zo moe was en niet wilde slapen, maar hij lag lekker te spelen toen we aankwamen :+
  maandag 4 augustus 2014 @ 17:48:32 #4
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143058611
Leuk GotC O+
KuikenGuppy
pi_143059155
GotC dat klinkt super O+
pi_143059546
Klinkt geslaagd Gotc!

Ik begreep van mn kraam (van wie ik de naam steeds vergeet :@ ) dat ik r vooral zoveel mogelijk van moet afblijven! Iedere drup die er uitkomt wordt ook weer aangemaakt...
Maar als er nog tips zijn... Ik heb nu compressen in de vriezer gelegd.

S heeft vandaag de hielprik gehad, geen kik gegeven! Niet eens een pruillip, wat kun je dan belachelijk trots zijn!

Oh zijn er hier meer mensen die na de bv last van duizelingen hadden? Morgen wordt mn hb geprikt maar gezien mn bleke gezicht kan t bijna niet missen...
Voedingstips met veel ijzer? Afgezien van de standaard dingen zoals spinazie, rood vlees enz.
S. 2014
J. 2016
pi_143059622
Appelstroop op brood (half uur ervoor en erna geen melkproducten nemen) en doorgaan met je foliumzuur GM.
Dat is enige dat ik zo snel bedenken kan.
pi_143059643
Broccoli :Y
En evt Floradix, maar als je er zo'n last van hebt zal het wel staalpillen worden.

[ Bericht 29% gewijzigd door Cwen op 04-08-2014 18:33:43 ]
Home is where the O+ is...
  maandag 4 augustus 2014 @ 18:37:51 #9
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143060025
Floradix, bietensap,appelstroop, jus, dat soort dingen :). Is je HB niet geprikt in het zkh?
KuikenGuppy
  maandag 4 augustus 2014 @ 18:49:06 #10
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143060348
Roosvicee Ferro always did the trick voor bloeddonatie :Y)
pi_143060606
Ik kan een mooi lijstje maken voor man,

Hb is niet na de bevalling geprikt nee,dachten dat de duizeligheid van mn bloeddruk kwam maar die was netjes vandaag.
Bedankt dames.
S. 2014
J. 2016
  maandag 4 augustus 2014 @ 19:14:50 #12
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143061183
Wat raar GM, lijkt me juist belangrijk? En dat je zo snel weg mocht na de bevalling met je bd problemen :o

Nja, hoop dat je je snel beter voelt ^O^
  maandag 4 augustus 2014 @ 19:48:31 #13
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_143062451
Weet je zeker dat die niet geprikt is, GM? Dat zou ik met jouw verhaal echt een slechte zaak vinden.

Ik ben twee keer onderuit gegaan na de bevalling en heb in het ziekenhuis moeten blijven voor 3 dagen en iedere dag is mijn Hb geprikt. (Wijkt natuurlijk wel af van jouw bevalling, maar als je bijna dood geweest bent, hadden ze je toch best beter (en langer) moeten monitoren, lijkt me. Ik zou het er zelf niet mee eens geweest zijn iig als ik jou geweest was dat ik zó snel met zó weinig onderzoek weer naar huis ging!)

Het ziekenhuis waar jij bevallen bent staat wel bekent als een goed ziekenhuis, toch?

[ Bericht 18% gewijzigd door ProjSkippy op 04-08-2014 20:06:23 ]
pi_143068778
Floradix, ik vond het echt zum kotzen. :r Bij het eerste glaasje dacht ik nog dat het goed te doen was, maar ik heb uiteindelijk 80% van de fles weggemikt. Ik kreeg het gewoon echt niet meer naar binnen. :@ Brrr ik krijg er nog rillingen van. Ik vond de staalpillen een stuk geslaagder en die mocht ik ook nog met verse jus d'orange innemen. :9
En verder lekker appelstroop eten. Jummm! :)

En verder wat Skips en GotC zeggen, is het niet enigszins vreemd dat je zo snel naar huis moest/mocht na het pre-bevallings bloeddrukprobleem en de situatie tijdens de bevalling?
pi_143070451
Ugh nee, hier ook geen floradix-fan :r En ook geen roosvicee ferro!

Toen ik er nog werkte (en lag) was het beleid minimaal 36 - 48 uur postpartum de controles. Wat betreft hb zijn ze meestal wel vlot met het prikken als er maar enige twijfel over bestaat is mijn ervaring. Vooral omdat het zo ontzettend lang kan duren voordat dat weer de goede kant op gaat en het natuurlijk fijn is als je het dmv voeding enzo enigszins kunt ondersteunen.

Ahh GotC, fijn dat het goed ging bij de GO!
pi_143070455
Ik dacht ook precies wat gotC, Skip en Nikki zeggen!
Ik zou goed op jezelf passen.. Als het zo heftig is geweest vind ik het idd een slechte zaak!

Veel rusten naast het ijzer verhaal! Wees niet eigenwijs en blijf veel op de bank of in bed!

En welkom ;) had ik nog niet gedaan :+
♥ J & S
pi_143071429
Hoi GM!! Ik heb je bevallingsverhaal gelezen! Jeutje wat een horror :o . Doe maar lekker rustig aan en wat de anderen ook zeggen, ff je ijzer laten prikken. Zo gebeurd.

Je meisje is prachtig O+
pi_143072545
Welkom GM :) Ik zie dat jullie ook een Saartje hebben. Dat zijn de leukste ;)

quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 23:45 schreef BlueEyes het volgende:
Ga meteen morgen m'n eigen boek ens opzoeken wanneer ik tandjes kreeg.
Ben benieuwd of dat hier dan ook zo ongeveer lopen gaat.
En, klopt het een beetje? :)

Chanty, wat heerlijk dat je weer mag autorijden en alle anderen dingen waar je zo mee moet oppassen (of die gewoon niet mogen) na een ks! *O*

quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 15:13 schreef Take_A_Picture het volgende:
Over 3 weken moet ik weer gaan werken. Ik zie dat totaal nog niet zitten op geestelijk vlak bij mezelf maar ook niet voor Emma. Als ik zie hoe mijn man half in paniek raakt als ze ontroostbaar is dan denk ik, hoe kan hij dan rustig blijven als ik hele dagen weg ben? Ok, geldt dan voor de eerste week voornamelijk maar daarna gaat ze naar m'n schoonouders en ik voel me er niet prettig bij dat ze daar heel veel gaat huilen (en dat gaat zeker weten gebeuren).
Als je er zelf niet klaar voor bent, dan zou ik zeker met je werk gaan praten om te zien of je er ouderschapsverlof achteraan kunt plakken.

Wat het dikgedrukte betreft: ik zou zoiets hebben van "dat is dan een mooi moment voor mijn man om het te leren :Y ". Hij is tenslotte de vader, en hij moet ook gewoon z'n meisje leren kennen, en weten hoe met haar om te gaan als ze ontroostbaar is. En wat dat half in paniek raken betreft denk ik dan "je kind heeft blijkbaar warmte nodig op dit moment, dus man up!".

Volgens mij is het voor veel mannen juist zo lastig allemaal omdat moeders vaak de neiging hebben om de baby over te nemen van papa als het niet meteen lukt. En het liefst zelf de baby verzorgen want O+ En dan 'leren' die vaders het natuurlijk nooit en houd je een vicieuze cirkel. Ik weet natuurlijk niet of dat bij jullie ook zo gaat, maar bij ons is het beide keren vanzelf niet zo gegaan doordat ik 2x een ks heb gehad. Dus hij moest meteen veel doen ook.

En hij had de ultieme vuurdoop toen Saar 3 maanden oud was. Toen kwam ik voor een ruime week in het ziekenhuis terecht, en moest hij ineens alles alleen doen. Inclusief 2x/dag met baby bij z'n vrouw op bezoek. Hij kón toen gewoon niet anders. En dat is ook allemaal gelukt en goed gegaan :)

quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 16:06 schreef Fazzoletti het volgende:
Coco, F is heul wel nog een kleine baby :( Hij is pas 2,5 maand dus :6
Dat is waar O+ Maar op die foto is hij wel een heel wijs uitziende kleine baby dan :s)

quote:
0s.gif Op maandag 4 augustus 2014 08:14 schreef GotC het volgende:
Camera..serieus nog nooit aan gedacht :+
Ik ook niet :D
Hoe ging het bij de gastouder? En toen las ik dat je mini in ieder geval al heerlijk heeft liggen slapen daar :)

quote:
1s.gif Op maandag 4 augustus 2014 16:17 schreef BlueEyes het volgende:
Ik heb trouwens een kleuter }:|
Meneer is 59,5cm en 5470gram
Hij is pas 4 weken, waar is m'n baby?
Ohhhh, jij hebt ook een speklap O+ Benieuwd of hij Tom gaat inhalen :D Qua lengte in ieder geval, althans, vergeleken met toen Tom 4 weken was.

Allemaal kindjes met eerste hapjes enzo :) Lijkt me echt leuk om dat met Tom te gaan doen over een tijdje. Ik heb zo'n vermoeden dat hij het allemaal op gaat bunkeren als een bootwerker :D

Zo, en ik ga langzaam mn bed opzoeken. Morgen gaan beide kinderen naar het kdv (Tom heeft z'n tweede wendag), dan ga ik in de ochtend naar het ziekenhuis (ik krijg iedere 6 weken een infuus ivm een chronische darmontsteking), en met wat geluk kan ik 's middags nog wat klussen (we hopen eind deze week helemaal om te zijn naar het nieuwe huis).
pi_143089961
Mijn speklapje is op ontdekkingstocht door het huis. (En allemaal schuivend op zijn billen) Na de lage plankjes in de keuken leeggetrokken de hebben (incl. Theedoos met een ziljoen theezakjes) was de boekenkast aan de beurt. Vervolgens in sneltreinvaart richting tafel om daar de boel te gaan terroriseren.

Oh waarom wilde ik ook alweer dat hij wat mobieler zou worden? :')
pi_143090207
Zou graag inhoudelijk nog op flink wat mensen willen reageren, maar daar helaas niet de omstandigheden/gelegenheid voor. Daarom nu heel aso alleen een vraag naar ervaring van anderen...

Ik ben nu ziek gemeld na m'n verlof. Ja, m'n kleintje is al ruim 10 weken. Brief van UWV nu net binnen. Iemand ervaring met de procedure? De brief is op zich wel duidelijk, maar moet ik nu echt tot ze een keer contact op nemen een van de komende dagen naast m'n vaste telefoon gaan zitten? Krijg het er acuut benauwd van en voel me naar dat ik echt nog tijd nodig heb om te herstellen (voor m'n eigen gezondheid; kan wel net als bij de oudste direct aan de slag gaan maar voorzie dan hetzelfde rampscenario als toen).
pi_143090457
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 augustus 2014 15:38 schreef Kursor het volgende:
Zou graag inhoudelijk nog op flink wat mensen willen reageren, maar daar helaas niet de omstandigheden/gelegenheid voor. Daarom nu heel aso alleen een vraag naar ervaring van anderen...

Ik ben nu ziek gemeld na m'n verlof. Ja, m'n kleintje is al ruim 10 weken. Brief van UWV nu net binnen. Iemand ervaring met de procedure? De brief is op zich wel duidelijk, maar moet ik nu echt tot ze een keer contact op nemen een van de komende dagen naast m'n vaste telefoon gaan zitten? Krijg het er acuut benauwd van en voel me naar dat ik echt nog tijd nodig heb om te herstellen (voor m'n eigen gezondheid; kan wel net als bij de oudste direct aan de slag gaan maar voorzie dan hetzelfde rampscenario als toen).
Kun je je vaste telefoon niet even doorschakelen naar je mobiel? Als je bijvoorbeeld bij KPN zit kun je na 5x overgaan het gesprek door laten schakelen naar een ander nummer door dit te doen:

quote:
Je wilt per keer bepalen of je de telefoon opneemt of niet? Schakel dan je telefoon door naar een mobiele telefoon, een vaste telefoon of VoiceMail. Met *61* wordt je telefoon na 5 keer overgaan gratis doorgeschakeld naar een nummer dat je kiest. Als je gebruik maakt van ISDN dan toets je *610*.
Hoe werkt het?
Toets *61* (of *610*) in
Toets het (mobiele) telefoonnummer in waarnaar je wilt doorschakelen
Sluit af met #
Na 5 keer overgaan schakelt de telefoon door naar het nummer dat je hebt opgegeven
Met de toetsencombinatie #61# zet je het vertraagd doorschakelen uit
Wat kost het?
Het aan- en uitzetten van *61 en *610 is gratis. Je betaalt de gesprekskosten van je telefoonnummer naar het nummer waarnaar is doorgeschakeld, maar alleen als er wordt opgenomen.
(http://www.kpn.com/prive/(...)en/doorschakelen.htm)

En anders bellen ze echt wel een keer terug hoor. Je moet toch ook boodschappen doen, douchen of naar de wc oid en dan ben je ook niet altijd bereikbaar.

Ik heb vannacht mijn eerste nacht alleen met Stip :o Mijn vriend gaat even naar het buitenland en morgen past mijn schoonmoeder op. Ben heel benieuwd hoe het allemaal gaat! En vriend had het gisteren over een eventuele derde en ik wilde eigenlijk altijd maar twee kindjes, maar de gedachte dat hij er misschien wel drie wil vind ik eigenlijk ook wel erg leuk *; Hij maakt namelijk erg leuke kindjes O-)
  dinsdag 5 augustus 2014 @ 15:58:45 #22
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143090725
3 is echt gekkenwerk hoor :+
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
  dinsdag 5 augustus 2014 @ 16:11:56 #23
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143091113
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 augustus 2014 15:38 schreef Kursor het volgende:
Zou graag inhoudelijk nog op flink wat mensen willen reageren, maar daar helaas niet de omstandigheden/gelegenheid voor. Daarom nu heel aso alleen een vraag naar ervaring van anderen...

Ik ben nu ziek gemeld na m'n verlof. Ja, m'n kleintje is al ruim 10 weken. Brief van UWV nu net binnen. Iemand ervaring met de procedure? De brief is op zich wel duidelijk, maar moet ik nu echt tot ze een keer contact op nemen een van de komende dagen naast m'n vaste telefoon gaan zitten? Krijg het er acuut benauwd van en voel me naar dat ik echt nog tijd nodig heb om te herstellen (voor m'n eigen gezondheid; kan wel net als bij de oudste direct aan de slag gaan maar voorzie dan hetzelfde rampscenario als toen).
Nee! Je hebt wel meer te doen dan naast je telefoon te gaan zitten.
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_143091191
Dank! Ga eens uitzoeken of dat bij Tele2 ook kan. Is het stom dat ik hier al ontzettend verdrietig van word? :@
pi_143091217
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 augustus 2014 15:58 schreef Moppert het volgende:
3 is echt gekkenwerk hoor :+
Ik ben zelf een derde kind en I'm so worth it :P

Maar eerst nog maar even genieten van de eerste en een tweede produceren ;)
pi_143091270
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 augustus 2014 16:14 schreef Kursor het volgende:
Dank! Ga eens uitzoeken of dat bij Tele2 ook kan. Is het stom dat ik hier al ontzettend verdrietig van word? :@
Nee, dat is vooral tekenend lijkt me :*

Je zou er eventueel ook nog voor kunnen kiezen om de telefoon door te laten schakelen naar iemand anders die dan vervolgens vraagt om een mogelijkheid zodat je op eigen gelegenheid terug kunt bellen?
pi_143091403
Andere aanbieder werkt hetzelfde. Kan ik in ieder geval nog m'n therapeutische ommetje maken, ondertussen al ruim een kwartier en maar liefst een hele kilometer. Ehm. Herstellen is gewoon de laatste horde van een jarenlang moeilijk traject. Hoop zo dat ik dit ook kan op een voor mij gezonde manier. :@
pi_143092321
Kursor, neem je tijd hiervoor en doe het in je eigen tempo. Herstellen is niet niks :*

We hebben gewoon een echte baby in ons huis O+ In haar eigen bedje, en haar eigen kamertje O+ Wat zijn we weer trots O+

geweldige timing trouwens: ik heb gisteravond ontzettende last van mijn rug en middenrif gekregen. Zitten, staan, lopen, liggen, het ging allemaal niet meer, ik had alleen maar pijn ;(
Ik zou eigenlijk in het ziekenhuis bij L blijven slapen, maar mijn vriend heeft me 's nachts naar huis gebracht omdat het écht niet meer ging, en hij is daarna teruggereden om in mijn plaats te blijven slapen. Het plan was om 's ochtends de huisarts te bellen, maar vannacht werd het zo heftig dat ik om 4 uur de huistartsenpost heb gebeld en mijn vriend me naar de eerste hulp (in weer een ander ziekenhuis) heeft moeten brengen...Inmiddels echo en bloedonderzoek gehad, waarschijnlijk geen gal- of nierstenen, maar wat dan wel weten we nog niet...
Er werd nog even gevraagd of we L's thuiskomst wat uit wilden stellen. Mafketels :P Dus helemaal high van de pijnstillers zit ik nu een beetje verliefd op de bank :D
pi_143092690
Hoi! :s)

We zijn weer terug van weg geweest! (in de zin van dat ik mij hier een 1,5 jaar geleden ook al heb mogen melden :D ).

Dit keer met een prachtig zoontje BOAZ! O+ Zo blij, zo gelukkig met ons ventje. 3800 Gram schoon aan de haak en 55 cm lang (!).

Overdag gaat het al best aardig. 's Nachts nog behoorlijk onrustig. Maar ook dat gaat op zijn plek komen allemaal :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij lijkt echt mega op zijn zusje!

Voor nu is het even op zoek naar een nieuwe balans binnen het gezin en zal het vooral stilzwijgend meelezen zijn. Maar, als die balans er eenmaal is hoop ik weer actief mee te kunnen posten!
pi_143092753
Twinkle welkom met je mooie mannetje! Wat een haren al zeg O+
Hopelijk vinden jullie snel opnieuw het ritme, vooral 's nachts ;)
  dinsdag 5 augustus 2014 @ 17:01:12 #31
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_143092760
Lieve L is thuis *O*
Ga lekker genieten van elkaar Dyre.. O+
En rust goed uit, dat kun je wel gebruiken zie ik, beterschap! :*

En Twinkle, jij welkom met je lange man! :)
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_143093024
Dyre wat fijn L thuis is! Krijgen jullie nu nog uitgestelde kraamzorg? Of werkt dat niet zo?

Twinkle en B welkom! Wat een mooi jongetje. O+
  dinsdag 5 augustus 2014 @ 17:13:02 #33
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143093122
Dyre wat fijn, je meisje thuis :D O+
(Komt ze niet bij jullie op de slaapkamer?)
Succes met je stenen trouwens -O-

Kursor, goed dat je aan jezelf denkt en je hebt ziek gemeld :Y. Hebben ze al gebeld, of is dat niet per se vandaag?

Ik wil ook wel drie kinderen :@ O+. En eigenlijk wilde ik graag adopteren, maar wij zijn al bijna te oud ;(.

As we speak zit ik in het gras met kuiken die met mijn tenen speelt O+. Zijn jullie mini's ook zo dol op buiten?
KuikenGuppy
  dinsdag 5 augustus 2014 @ 17:28:30 #34
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143093658
Dyre! *O*! Top zeg! Alleen niet tof van die pijn..sterkte ermee :*

Welkom Twinkle! Volgens mij hebben we eerder hier samen gepost :P Grappig! Prachtig ventje heb je daar trouwens O+

Kursor :* Neem je tijd en voel je je er absoluut niet schuldig oid over. Komt goed meis, babysteps!
pi_143094341
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 augustus 2014 16:14 schreef Kursor het volgende:
Dank! Ga eens uitzoeken of dat bij Tele2 ook kan. Is het stom dat ik hier al ontzettend verdrietig van word? :@
Heel begrijpelijk. Het uwv is niet de meest invoelende instantie...
Maar nee, ga niet naast je tel zitten. Ze proberen het maar en dan krijg je waarschijnlijk een boze brief - even om je voor te bereiden. Daarin staat dat ze je niet kunnen bereiken met het eea aan dreigementen erbij. Er staat ook een tel.nr. in dat je kunt bellen voor een afspraak.

Probeer je niet gek te laten maken of laat je man het regelen :*. Ze zijn behoorlijk dwingend, ik weet hoe dat voelt.
Home is where the O+ is...
pi_143105073
Twinkle, welkom met je mannetje! Wederom moet ik het zeggen maar wat een geweldige naam O+ En wat een knapperd!

Dyre je meisje thuis! Gewoon bij jullie. Zo fijn. *O* Geniet van het compleet zijn. Wat ontzettend ruk van de pijn nu, hopelijk snel beter :*

Kursor :* Laat je niet op je kop zitten!
pi_143116412
Kursor :* Hoop dat je snel rust krijgt in je koppie!

Dyre ze is gewoon thuis!! Een echt babietje in het bedje en gezinnetje zijn O+
Nu de rust krijgen en ik hoop dat de bv goed stromen gaat!

Twink en mannetje, gezellig
*O*
pi_143117211
Dyre, wat fijn dat ze thuis is! *O*

Twinkle, welkom met je mooierd O+

Kursor, blijf goed aan jezelf denken. En wat Cwen zegt, UWV kan (soms begrijpelijk) best streng en moeilijk zijn maar laat je niet op je kop zitten.

Wbt meer kinderen, ik zou ook prima tevreden zijn met alleen N. Maar dat zeg ik nu, wie weet wat ik over twee jaar zeg.
Love, it will not betray, dismay or enslave you
It will set you free
pi_143117834
Dyre fijn dat ze thuis is! Hopelijk blijft je pijn nu weg en kun je vol op genieten

twinkle wat een mooi ventje O+ gefeliciteerd

Kursor :*

M houdt ook van buiten zijn. Lekker met zijn vingers en tenen door het gras wroeten
pi_143118206
Dyre, ze is thuis, wat heerlijk! *O*
Let je wel op jezelf? Klinkt beetje als nierbekkenontsteking en da's niet tof!

Twinkle, feli! *O*

Ik moest vanochtend zo lachen om Ellie's net-wakker hoofd!
Home is where the O+ is...
pi_143118561
Dyre, want fijn dat je meisje thuis is *O*...en wat ontzettend ruk dat jij nu ziek bent.

Welkom nog GM en Twinkle! Van harte met jullie kleintjes (beter laat dan nooit...sorry :@). Fijn dat het een goede ervaring was Twinkle. En GM, sterkte met verwerken. Hoop dat je je goed begeleid hebt gevoeld en dat je met al je vragen bij de gyn terecht kunt. Schrijf alles op. Praat. Hoop dat ze je goede uitleg kunnen geven en met je mee kunnen denken over toekomstscenario's (ben ook wel benieuwd naar de bloeddrukdip ineens; mijn man valt altijd flauw bij een ruggenprik, bij zichzelf 'disclaimer', namelijk en dat was niet vreemd).

Haha, Cwen! Leuke meid die Ellie :D.

Ik ben weer een beetje rustig. Hoop dat dat zo blijft. Begrijp dat ze streng zijn bij het UWV hoor. En nu maar HET telefoontje afwachten een dezer dagen (en dat maakt me dus nerveus...ik weet niet wanneer, maar moet de hele tijd 'paraat' zijn. Het triggert me enorm. Bah.)
pi_143118670
quote:
0s.gif Op maandag 4 augustus 2014 22:54 schreef Mabawa. het volgende:
Ugh nee, hier ook geen floradix-fan :r En ook geen roosvicee ferro!

Toen ik er nog werkte (en lag) was het beleid minimaal 36 - 48 uur postpartum de controles. Wat betreft hb zijn ze meestal wel vlot met het prikken als er maar enige twijfel over bestaat is mijn ervaring. Vooral omdat het zo ontzettend lang kan duren voordat dat weer de goede kant op gaat en het natuurlijk fijn is als je het dmv voeding enzo enigszins kunt ondersteunen.

Ahh GotC, fijn dat het goed ging bij de GO!
Ik deed het in de sinaasappelsap. Vieze smaak redelijk weg en ijzer wordt icm vitamine C nog beter opgenomen ook :).
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_143118744
Dyre, wat fijn dat jullie thuis zijn *O* *O* *O*! Hopelijk knap jij ook snel weer op.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_143118746
Ik kom me hier ook maar eens melden, ik ben al jaren een trouwe lurker maar heb nooit mee gepost in zwangerschap en geboorte, mijn dochter is nu drie weken oud inmiddels. Ik moet nog steeds erg aan haar wennen, overdag huilt ze echt superveel, kan haar bijna niet wegleggen want dan is het meteen huilen en pff dat valt me wel zwaar moet ik bekennen. Herkenbaar voor iemand> (soms denk ik dat ik de enige ben van wie de baby dat heeft :{ )

Ooh en Dyre, wat fijn dat jullie dochter eindelijk thuis is!

[ Bericht 6% gewijzigd door simsolobim op 06-08-2014 12:11:20 ]
  woensdag 6 augustus 2014 @ 12:18:21 #45
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143119682
Welkom simsolobim en gefeliciteerd met je dochter! Er zitten hier meer meiden die een huilbaby hebben (gehad) dus die kunnen je vast wel wat tips geven.

Ik wilde hier even jompelen voor mijn kuiken, hij heeft ineens door dat hij ook van buik naar rug kan omdraaien, en dat scheelt een hoop frustraties in huize Burdie :+ *O*. En hij kan om zijn as draaien, met zijn kontje als middelpunt _O-. Dan leg ik hem neer, kijk ik even weg, en ineens ligt hij met zijn hoofd de andere kant op :D.
KuikenGuppy
pi_143119810
De reden dat ik thuis wil blijven nog een week of 5 extra is mede vanwege m'n baby die overdag veel huilt en ik zit erdoorheen.
Jet wordt stukje bij beetje wel wat beter, maar het gaat niet zo snel als gehoopt, vandaar dat ik iets langer thuis wil blijven.
Dus herkenbaar! Kan haar ook niet wegleggen zonder een krijsfestijn.

Hoorde laatst dat m'n 'beste vriendin' maar vond dat ik m'n andere kind maar overal dump en dat ik het daarom maar makkelijk heb met maar 1 kind thuis.
Maxi gaat idd gewoon naar het kdv en oma, maar ze vindt het onwijs leuk en omdat mini zoveel huilt heeft zij veel aandacht nodig. Ben ik echt zo'n ontaarde moeder dan? ;(
Tralalalaaa
  woensdag 6 augustus 2014 @ 12:30:35 #47
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143120048
Lekkere vriendin dan TAP -O- zij weet toch verder niet hoe dat gaat bij jullie in huis? Dat Maxi er zoveel plezier in heeft etc? Ik vind het eigenlijk niet meer dan logisch dat je voor Maxi gewoon de gebruikelijke routine door laat lopen, vooral als ze zich daar zo prettig bij voelt :). Ene oor in, andere oor uit hoor :*.
KuikenGuppy
  woensdag 6 augustus 2014 @ 12:34:07 #48
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_143120132
Welkom Simsolobim..
Ik kan je helaas niet helpen, want ik heb geen ervaring met een huilbaby, want de mijne is het tegenovergestelde!

Er zijn hier zat moeders die je kunnen helpen, ik wil je ook sterkte wensen! Het is niet makkelijk maar het wordt zeker beter! :*

En nee TAP dat ben je niet! Je geeft je grenzen goed aan en trekt aan de bel voor je andere meiske, zodat ook die haar aandacht en liefde krijgt! En die opmerking van je 'beste' vriendin, als ze het beste met je voorheeft zegt ze dat niet! Ze heeft zeker geen ervaring met een kindje dat veel huilt of heeft überhaupt geen kinderen?

:*
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_143120207
TAP, zeer herkenbaar, ik kan mijn beebje ook niet wegleggen zonder dat ze begint te krijsen, dit is ook overdag, 's nachts slaapt ze wel gewoon. Leuk de reacties die ik dan krijg; 'ach is toch overdag, ben blij dat ze 's nachts lekker slaapt'.
Jammer dat je 'vriendin' zo reageert, zij weet toch niet hoe het bij jullie thuis gaat. Ik denk dat het voor je oudste wel fijn is om even uit huis te zijn als je jongste zoveel huilt juist.
pi_143120360
Oh TAP, wat een nare opmerking :*
en dan ben ik heel even 'blij' dat ik niet echt vriendinnen heb :@
pi_143120772
Oh mijn vriendin weet heel goed hoe het er hier thuis aan toe gaat. Ze heeft zelf 2 kinderen, 1 van 12 en 1 van 10.
Ik vertel dan dat ik er doorheen zit en dat ik het best zwaar vind en dat al die hormonen het niet makkelijker maken.
'Slaapt ze snachts wel?'
-'ja, gelukkig wel.'
'Nou, oudste huilde 4 maanden lang dag en nacht. En toen jongste er was had ik oudste ook thuis. Dus wees blij dat maxi nog naar het kinderdagverblijf gaat, jij hebt er overdag maar eentje'.
Oh, en het pareltje:
'Ja, mensen onderschatten het echt hoor, een tweede kindje!'

Kortom ik moet niet zeiken en zij had het veeeel erger.
Ook zei ze, toen ik vertelde dat een andere vriendin een ochtendje op mini had gepast zodat ik even bij kon tanken, dat ik haar daar gerust voor mocht bellen. Laatst vroeg ik haar dus of ze de fles wilde proberen omdat mini weigert, maar ik wilde wel blijven oefenen.
'Nou, ik ga de was maar eens uit de wasmachine halen.'
Ik voelde me echt zo: -O- :{ :?
Tralalalaaa
pi_143121690
Ohw TAP, lekker zo'n vriendin! Je klinkt helemaal niet als een ontaarde moeder! Je maxi is er ook niet bij gebaat om de hele dag met een huilbaby door te moeten brengen. Goed juist dat jij je aandacht nu op mini kunt richten, maar vergeet ook zeker niet jezelf nee.

En mocht je nog tips voor flesweigeren willen, stuur me dan maar even een pb.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 13:49:09 #53
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143122320
quote:
15s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 11:44 schreef simsolobim het volgende:
Ik kom me hier ook maar eens melden, ik ben al jaren een trouwe lurker maar heb nooit mee gepost in zwangerschap en geboorte, mijn dochter is nu drie weken oud inmiddels. Ik moet nog steeds erg aan haar wennen, overdag huilt ze echt superveel, kan haar bijna niet wegleggen want dan is het meteen huilen en pff dat valt me wel zwaar moet ik bekennen. Herkenbaar voor iemand> (soms denk ik dat ik de enige ben van wie de baby dat heeft :{ )

Ooh en Dyre, wat fijn dat jullie dochter eindelijk thuis is!
Heel herkenbaar. Hij huilt de hele dag door.
Drinkt ieder uur ongeveer (ook in de nachten gaat alles door. ) en soms zit ik er enorm doorheen.
Voor mij werkt het beste om er gewoon aan toe te geven. En maar het de baby zo makkelijk mogelijk maken.

Ik had verwacht dat het beter zou gaan nu hij 6 maanden is maar dat is eigenlijk niet zo -O-
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_143122723
Twinkle, gefeliciteerd me je zoon! O+

Simsolobim, welkom :)

Burd, fijn dat omrollen! En spelen in het gras O+

TAP; kun je je ´vriendin´ er niet op aanspreken wat haar woorden met je doen? Misschien beseft ze niet wat ze doet (of geef ik haar nu te veel credits?) Trek het je iig niet aan, je bent geen ontaarde moeder hoor :*

Vanochtend even een bakje gedaan met vriendinnen, zij hebben beide een baby van begin juli. Mijn F lijkt er wel een reus bij :o 7 weken scheelt dan toch wel heel veel!
pi_143123724
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 13:49 schreef Moppert het volgende:

[..]

Heel herkenbaar. Hij huilt de hele dag door.
Drinkt ieder uur ongeveer (ook in de nachten gaat alles door. ) en soms zit ik er enorm doorheen.
Voor mij werkt het beste om er gewoon aan toe te geven. En maar het de baby zo makkelijk mogelijk maken.

Ik had verwacht dat het beter zou gaan nu hij 6 maanden is maar dat is eigenlijk niet zo -O-
Hebben julliie (zal wrs wel) inbakeren, draagdoek, osteo, allergie, e.d. al geprobeerd?
pi_143123907
Ook al is het overdag .. tis gewoon vermoeiend en klote als dat de hele dag zo door gaat en het vreet energie. TAP om je een hart onder de riem te steken.. ik zou precies hetzelfde doen met mijn dreumes :Y
pi_143123989
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 13:49 schreef Moppert het volgende:

[..]

Heel herkenbaar. Hij huilt de hele dag door.
Drinkt ieder uur ongeveer (ook in de nachten gaat alles door. ) en soms zit ik er enorm doorheen.
Voor mij werkt het beste om er gewoon aan toe te geven. En maar het de baby zo makkelijk mogelijk maken.

Ik had verwacht dat het beter zou gaan nu hij 6 maanden is maar dat is eigenlijk niet zo -O-
Ahw, heeft hij nog steeds last van reflux?

Hier gaat het gelukkig wel al beter sinds we Nexium hebben gekregen, want Zantac deed niet zo veel. Maar stoppen met Nexium lukt helaas nog niet en hij spuugt nog wel zeer regelmatig, maar het is gewoon niet meer zuur. Maar doordat het dus omhoog blijft komen slaapt hij erg kort, dus is hij vaak moe en wil dan eigenlijk alleen plakken (en dan wel alleen staand :P) met soms daarbij ook een erge huilbui, maar het is echt al veel minder dan de eerste maanden gelukkig. 's Nachts moet ik meestal ook elke 2 uur iets doen (speen of onderstoppen), maar hij heeft nog maar 1 voeding eigenlijk en die is meestal rond 5 uur. Hij had laatst geslapen tot 7 uur 's ochtends en toen was hij zo vrolijk!

Simsolobim, heeft je meisje misschien ook last van reflux? En heb je wel hulp in je buurt zodat je soms even wat rust kunt pakken?
  woensdag 6 augustus 2014 @ 14:50:00 #58
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143124178
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 14:43 schreef Dot. het volgende:
Hij had laatst geslapen tot 7 uur 's ochtends en toen was hij zo vrolijk!
Het lijkt me idd voor zo'n kindje ook niet leuk om steeds maar wakker te worden.
Fijn dat het bij jullie zoveel beter gaat nu O+.
KuikenGuppy
  woensdag 6 augustus 2014 @ 14:52:48 #59
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143124254
Mijn baby heeft net een stukje gekropen btw :o!
KuikenGuppy
pi_143125428
Tap: wat een rotopmerking! Ik vind het juist heel slim om voor maxi zoveel mogelijk hetzelfde te houden, er is al zoveel veranderd in haar bestaantje! Dus lekker laten lullen!

Burdie, wat gaat kuiken snel?!

Morgen is mn muppet alweer een week oud, en is de kraam het laatst... Zal haar nog missen, al is het ook wel lekker als we ons ritme kunnen oppakken, of iig ons meer vouwen om muppet dr ritme.

Muppet was vandaag 40 gram aangekomen
en drinkt en slaapt goed! Temp blijft keurig! Trotse mama dus!

Wel heb ik nu ineens dikke voeten :') heel de zwangerschap geen last van gehad en nu ineens.... Herkenbaar?
S. 2014
J. 2016
  woensdag 6 augustus 2014 @ 15:28:30 #61
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_143125520
/inbreek

Heeeel herkenbaar GM. De eerste 2 weken van mini had ik onwijs dikke enkels en voeten (en zweetpootjes). Schijnt erbij te horen :D

Lekker omhoog met die voeten!
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
  woensdag 6 augustus 2014 @ 15:29:38 #62
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143125553
Hoe gaat het met jullie dan KP?
KuikenGuppy
  woensdag 6 augustus 2014 @ 15:38:51 #63
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_143125850
Heul goed! Mega verliefd op ons knappe kind! Bv loopt goed, reflux is niet meer zon hindernis, ze lacht, ze kirt, ze rolt, ze zit, ze chillt en ooooh O+

Ik lees hier trouw mee, maar heb weinig puf om te posten. We zijn echt echt aan vakantie toe wel! Mogen nog tot 1 september en dan hebben we lekker even 3 weekjes vrij.

Ik ben op m'n werk, maar krijg deze foto net van opa en oma:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker kind! Ik kan wel 1000 foto's spammen O+
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
pi_143125896
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 13:49 schreef Moppert het volgende:

[..]

Heel herkenbaar. Hij huilt de hele dag door.
Drinkt ieder uur ongeveer (ook in de nachten gaat alles door. ) en soms zit ik er enorm doorheen.
Voor mij werkt het beste om er gewoon aan toe te geven. En maar het de baby zo makkelijk mogelijk maken.

Ik had verwacht dat het beter zou gaan nu hij 6 maanden is maar dat is eigenlijk niet zo -O-
Ik heb hier ook wel het idee dat ze op sommige dagen enorm veel honger heeft, dan komt ze om de 1,5 a 2 uur en vervolgens heeft ze last van krampjes en zo gaat het dus de dag door, eten en krampjes. Wat vervelend dat jou beebje na 6 maanden nog steeds zoveel huilt, begrijp helemaal dat je er soms doorheen zit het is ook echt niet makkelijk. Ik ga ook maar zoveel mogelijk mee in wat mevrouwtje wil dan is ze nog enigzinds tevreden en tja ze is nog zo klein ik weet niet hoe ik het anders zou kunnen doen (is ook mijn eerste kiindje)
  woensdag 6 augustus 2014 @ 15:55:10 #65
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_143126532
Herkenbaar gm duurde best wel even hier.

Onze S. heeft een wit puntje door *) *O* .

Burdie die is snel!

Kim wat een pretletter O+

Dyre je meisje thuis, hopelijk ben je al van je pijn af.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:00:26 #66
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143129029
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 14:34 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]

Hebben julliie (zal wrs wel) inbakeren, draagdoek, osteo, allergie, e.d. al geprobeerd?
Inbakeren is voor mij nooit een optie.
Ik heb een stuk of 20 dragers/draagdoeken bied ook niet echt uitkomst.
De allergie hebben we nog niet gedaan maar dar vermoed ik ook niet.

Het is even door de storm gaan denk ik -O-

quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 14:43 schreef Dot. het volgende:
Ahw, heeft hij nog steeds last van reflux?
Helaas wel, en de rest van wat je zegt is heel erg herkenbaar -O-

quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 15:40 schreef simsolobim het volgende:

[..]

Ik heb hier ook wel het idee dat ze op sommige dagen enorm veel honger heeft, dan komt ze om de 1,5 a 2 uur en vervolgens heeft ze last van krampjes en zo gaat het dus de dag door, eten en krampjes. Wat vervelend dat jou beebje na 6 maanden nog steeds zoveel huilt, begrijp helemaal dat je er soms doorheen zit het is ook echt niet makkelijk. Ik ga ook maar zoveel mogelijk mee in wat mevrouwtje wil dan is ze nog enigzinds tevreden en tja ze is nog zo klein ik weet niet hoe ik het anders zou kunnen doen (is ook mijn eerste kiindje)
Het is mijn 3e maar ik zou ook niet weten hoe ik of jij het anders zou moeten doen hoor.

.
quote:
1s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 15:38 schreef Kimpossible het volgende:
Lekker kind! Ik kan wel 1000 foto's spammen
Ja graag! O+
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:00:55 #67
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143129049
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 15:55 schreef -Bubseltje- het volgende:
Onze S. heeft een wit puntje door .

*O* *O*
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:18:46 #68
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143129589
Ik zou toch proberen een allergie uit te sluiten dan Moppert. Een kind huilt niet voor de lol zes maanden lang.
KuikenGuppy
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:24:00 #69
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143129739
Het is denk ik gewoon echt de reflux. (of als hij moet poepen :') )
Ik heb echt niet het idee dat het een allergie kan zijn.
Bovendien is er geen verschil te merken mbt mijn eetpatroon en het huilen.
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:27:02 #70
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143129847
Je moet echt langere tijd structureel koemelk uit je dieet verbannen wil je verschil kunnen merken.
Heeft ie wel medicijnen tegen de reflux? En doen die wel iets?
KuikenGuppy
pi_143129875
Ik had ergens gelezen dat iemand geen kraanwater meer dronk en dat dat verbeterde, het babietje kon niet tegen kalk.

Is niet te zeggen dat jouw kindje daar last van heeft, maar sommige oplossingen zijn best ver te zoeken helaas...
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:44:34 #72
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143130302
No offence, maar dat lijkt me grote onzin... :@ Moedermelk zit boordevol kalk (calcium) en we hebben het zelfs nodig om te groeien. Dat beetje uit leidingwater zal het verschil niet maken...

Maar het lijkt me inderdaad wel lastig om achter een allergie te komen.
KuikenGuppy
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:48:40 #73
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143130438
Btw, Kruidvat heeft weer de "2+1 gratis" luier aanbieding.
KuikenGuppy
  woensdag 6 augustus 2014 @ 17:52:28 #74
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_143130557
Ik heb zelf een zo goed als koemelk vrij dieet. En zie het totaal niet erger worden nu hij zelf eet.
mocht het nu erger worden of veranderen of meer symptomen laten zien dan zou ik er wel iets mee doen. Ik let wel heel goed op wat ik eet en wat hij eet en of ik verschil merk.

Reflux medicijnen helpen wel iets. :Y
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 18:03:22 #75
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143130907
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 17:48 schreef Burdie het volgende:
Btw, Kruidvat heeft weer de "2+1 gratis" luier aanbieding.
Bol.com maandbox in de aanbieding ^O^
pi_143131449
Moppert, wat sneu voor 'm... Hopelijk gaat het in de toekomst beter, of evt andere medicatie.

Sim, welkom! Mijn dochter heeft de eerste 4 maanden veel gehuild omdat ze enorm last had van kramp. Daar was niets aan te doen, ze moest eroverheen groeien :'(. Dragen hielp hier het beste, evenals een warme kruik op haar buik.

GotC, fijn! *klikkerdeklik*

Oh, mijn baby heeft humor O+. Ik was vanmiddag op bed met haar aan het stoeien, en steeds als ik zei: "Ga je vallen?", liet ze zich heel dramatisch omduwen of omvallen! Zoooo lief!! O+
Home is where the O+ is...
pi_143131542
Sim welkom!

Die krampjes is dat 'echt' zo dat dat rond de 6 weken op z'n hoogtepunt is of is dat ook maar een fabeltje?
pi_143131583
quote:
1s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 18:23 schreef BlueEyes het volgende:
Sim welkom!

Die krampjes is dat 'echt' zo dat dat rond de 6 weken op z'n hoogtepunt is of is dat ook maar een fabeltje?
Nou, hier dus totaal niet. Maar ik heb ook al van veel anderen gehoord dat het wel zo was. Sterkte, krampjes zijn stom :(.
Home is where the O+ is...
pi_143135080
quote:
1s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 18:24 schreef Cwen het volgende:

[..]

Nou, hier dus totaal niet. Maar ik heb ook al van veel anderen gehoord dat het wel zo was. Sterkte, krampjes zijn stom :(.
Nee en ze zijn ook niet precies na 3 maanden over }:|
pi_143136459
Krampjes zijn inderdaad ruk }:|
Mijn dreumes had in die periode heel veel baat bij Orthiflor Start op advies van de osteopaat.

Nu heb ik het wederom ter preventie in de kast staan en gebruiken we het sinds gisteren :Y . En morgen gaan we met onze kleine vriend voor een APK naar de osteopaat. Ben benieuwd wat ie te vertellen heeft.

Hij is nu 5 daagjes oud. De eerste vier nachten waren ruk, heeeeeel veel huilen en da's niet leuk als je je kindje nog moet leren kennen . Vannacht ging al stukken beter ^O^ . Ventje is echt een vreetbeertje dus gewoon twee nachtvoedingen. Maar die verliepen zonder drama dus daarbuiten hebben we prima geslapen :s)
pi_143139918
Twinkle verstandig om gewoon even een rondje APK te doen just in case. Het kan echt een hoop gedoe en problemen voorkomen. Succes morgen.

Moppert wat sneu voor R dat hij nog steeds zo'n last heeft van de reflux. :* voor jou, dat moet echt zwaar zijn, zeker omdat je nog twee andere kindjes hebt die ook aandacht nodig hebben.
  woensdag 6 augustus 2014 @ 22:27:04 #82
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_143143657
Ik lees hier ook nog steeds mee, vooral 's nachts, maar zoals zo velen niet de puf om echt te reageren. Maar wil nu toch even een :* voor de moeders en kindjes die het moeilijk hebben. Hier breekt de eerste tand door en T is soms echt ontroostbaar. Icm een peuter vind ik dat enorm zwaar en ik krijg meteen extra respect voor de moeders die dagelijks met een ontroostbare baby zitten :*
Oude (on)bekende.
pi_143143944
Geloof dat veel 's nachts bijlezen tijdens voeden. Doe het zelf ook :D
  woensdag 6 augustus 2014 @ 22:35:39 #84
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_143144038
quote:
1s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 22:33 schreef BlueEyes het volgende:
Geloof dat veel 's nachts bijlezen tijdens voeden. Doe het zelf ook :D
Hier bijlezen en markplaatsen, ik kom die nachtvoedingen wel door :P
Oude (on)bekende.
pi_143144114
Ik doe het bewust niet. Ben dan klaarwakker door de verlichting van telefoon. Voed in een onverlichte kamer met wat licht van de gang wat erin schijnt. Om dan daarna weer gelijk in te kunnen dommelen :)
  woensdag 6 augustus 2014 @ 22:38:02 #86
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_143144145
TAP wat een nare houding van die vriendin zeg. Je bent echt niet ontaard, vind juist dat je het goed oplost zo en als maxi gewoon gelukkig is dan is het toch prima :*

Dyre wat fijn dat je eindelijk thuis bent met je kleine. Hopelijk ben je zelf ook snel weer op de been :*

En Moppert wat heftig zeg. Wist niet dat jouw situatie zo erg is ;( Dan mag ik echt niet klagen zeg… Hopelijk wordt het toch binnenkort beter allemaal :*

Huilbaby hier dus ook maar wel met de kanttekening dat ik inmiddels weet hoe ik hem de hele dag stil kan houden en dat komt neer op hem continu bij me houden: op de arm, in bed, in de draagdoek, in de wipper maar dan moet ik er wel naast blijven zitten en hem vermaken. Maar goed, dan huilt hij iig weinig. Een heel enkele keer slaapt hij als ik hem inbaker overdag even in zijn bedje. Niet lang, maar dan kan ik net even stofzuigen of zo.

Dat is dus de enige tip die ik kan geven, wat de rest eigenlijk ook al zegt: go with the flow. Het was voor mij enorm omschakelen maar nu gaat het wel echt beter zo. Overigens komt er wel nog veel melk uit. Vrijdag een afspraak bij de kinderarts.

Hij begint trouwens steeds meer te lachen en geluidjes te maken O+ Ik moet zeggen dat ik ook steeds meer verliefd op hem begin te worden (gelukkig!). En afgelopen nacht zat er gewoon 7 uur tussen de voedingen (!!) dus zes uur slaap gehad. Hadden een wekker gezet na 5 uur maar die is niet af gegaan. Meestal komt hij toch eerder maar vannacht dus niet. Maar was vast good luck :D
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_143144334
Ik slaap tegenwoordig 's nachts. :+ Toen ik zwanger was had ik nachtfokken ook als favo bezigheid. Want je moet wat als je 's nachts uren wakker bent hè.

Ik ben blij dat S en T zo goed slapen 's nachts want anders zou ik 36+ uur werken per week echt niet trekken denk ik. Na één nacht onvoldoende slaap kan ik er de klok op gelijk zetten dat ik migraine krijg, alleen al daarom ben ik blij dat nachtelijke avonturen ons over het algemeen bespaard blijven.

Ik heb echt heel veel respect voor de dames die maanden één of meerdere keren per nacht uit bed moeten. Ik weet dat het iets is dat gewoon moet, je hebt tenslotte geen keus, maar dat maakt het nog niet leuk of makkelijk natuurlijk.
pi_143144751
Nachtfokken O+ Hoewel nu niet meer. Het is nu vaak aanleggen en weer in slaap vallen. Niet slapen blijft pittig inderdaad icm werk. Soms stuurt S. me na het avondeten naar bed. Laatst weer omdat ik tijdens het rijden in steeds een soort van in slaap viel. :@

*O* Een wit puntje voor S!
  woensdag 6 augustus 2014 @ 22:55:19 #89
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_143144985
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 22:38 schreef Chanty het volgende:
Huilbaby hier dus ook maar wel met de kanttekening dat ik inmiddels weet hoe ik hem de hele dag stil kan houden en dat komt neer op hem continu bij me houden: op de arm, in bed, in de draagdoek, in de wipper maar dan moet ik er wel naast blijven zitten en hem vermaken. Maar goed, dan huilt hij iig weinig. Een heel enkele keer slaapt hij als ik hem inbaker overdag even in zijn bedje. Niet lang, maar dan kan ik net even stofzuigen of zo.

Dat is dus de enige tip die ik kan geven, wat de rest eigenlijk ook al zegt: go with the flow.
Hier was het exact hetzelfde: krijsen zodra ik het lichaamscontact verbrak :o Ben zo blij dat ik er toen gewoon voor gekozen heb om het lichaamscontact dan maar niet te verbreken. Het gaat vast niet voor alle baby's die veel huilde op, maar ik denk dat dit bij onze T het verschil heeft gemaakt tussen een huilbaby en een tevreden baby. En inmiddels is hij ook los van mij heel tevreden O+
Oude (on)bekende.
pi_143156523
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2014 22:38 schreef Chanty het volgende:
Hij begint trouwens steeds meer te lachen en geluidjes te maken O+ Ik moet zeggen dat ik ook steeds meer verliefd op hem begin te worden (gelukkig!).
O+ *;
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:27:41 #91
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_143156976
Ik zie dat veel mensen een extra beschermhoes in hun MC hebben dus ik dacht: Handig! moet ik ook even naar kijken met al dat gespuug. Maar ik vind op internet alleen hoezen die minimaal 40 euro kosten -O- Kan iemand mij vertellen of dit ergens goedkoper kan?
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:30:52 #92
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143157043
Bij de Prenatal hebben ze ook hoezen van eigen merk geloof ik? :) edit: Yup, 10 euro.
Ik heb laatst voor de nieuwe stoel ook een hoes besteld, ook 35 euro :{
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:31:05 #93
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_143157048
quote:
0s.gif Op donderdag 7 augustus 2014 10:27 schreef Chanty het volgende:
Ik zie dat veel mensen een extra beschermhoes in hun MC hebben dus ik dacht: Handig! moet ik ook even naar kijken met al dat gespuug. Maar ik vind op internet alleen hoezen die minimaal 40 euro kosten -O- Kan iemand mij vertellen of dit ergens goedkoper kan?
Kruidvat!
Edit: daarmee bedoel ik die badstofhoezen maar zo te lezen bedoel jij iets anders..
pi_143157058
quote:
0s.gif Op donderdag 7 augustus 2014 10:27 schreef Chanty het volgende:
Ik zie dat veel mensen een extra beschermhoes in hun MC hebben dus ik dacht: Handig! moet ik ook even naar kijken met al dat gespuug. Maar ik vind op internet alleen hoezen die minimaal 40 euro kosten -O- Kan iemand mij vertellen of dit ergens goedkoper kan?
Ik heb deze van 8,95:

http://www.baby-dump.nl/i(...)k=1527&groep_id=5701

Fijn zacht stofje ook :)
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:32:39 #95
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_143157078
quote:
0s.gif Op donderdag 7 augustus 2014 10:31 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Kruidvat!
Edit: daarmee bedoel ik die badstofhoezen maar zo te lezen bedoel jij iets anders..
Ik bedoelde dat ook, zijn er andere hoezen dan? :+
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:35:51 #96
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_143157165
HEMA heeft ze ook.
KuikenGuppy
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:36:06 #97
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_143157171
quote:
1s.gif Op donderdag 7 augustus 2014 10:32 schreef GotC het volgende:

[..]

Ik bedoelde dat ook, zijn er andere hoezen dan? :+
Geen idee :D maar ¤ 40,-?! Dat kan ik me niet voorstellen bij zo'n simpel hoesje.

Chanty, ik heb er trouwens nog 1 ongebruikt liggen (wel uit de verpakking). In het grijs. Interesse?
pi_143157310
quote:
0s.gif Op donderdag 7 augustus 2014 10:36 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Geen idee :D maar ¤ 40,-?! Dat kan ik me niet voorstellen bij zo'n simpel hoesje.

Chanty, ik heb er trouwens nog 1 ongebruikt liggen (wel uit de verpakking). In het grijs. Interesse?
Dat zijn de hoezen van Maxi-Cosi zelf.

Ik deed Stip gewoon een hele grote slab om als hij de auto in moest net na het voeden :@
  donderdag 7 augustus 2014 @ 10:46:26 #99
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_143157424
quote:
0s.gif Op donderdag 7 augustus 2014 10:36 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Geen idee :D maar ¤ 40,-?! Dat kan ik me niet voorstellen bij zo'n simpel hoesje.

Chanty, ik heb er trouwens nog 1 ongebruikt liggen (wel uit de verpakking). In het grijs. Interesse?
Ja hoor :) Kleur boeit me echt niet :D Maar met een slabbetje redden we het vaak niet. Hij lag tot nu toe met de wintervoetenzak erin (voetenzak open) maar kwam er nu achter dat er gewoon hoezen bestaan :') Ik pm je ff.

En 40 euro ja… zijn natuurlijk allemaal koeka hoezen :P Maar beslist.nl gaf weinig anders weer.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_143158309
Liefde voor alle kindjes met pijntjes :*! Lastig en zwaar voor beide! Hopelijk komen ze er snel overheen!

En chanty! Wat fijn om te horen zeg O+

ik heb het druuuuuk! dus sorry lieve mama's snel weer een monsterpost!
J heeft een tandje :o O+
♥ J & S
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')