Even een late reactie.quote:Op zondag 3 augustus 2014 00:45 schreef Jian het volgende:
Kom nou toch zeg, het gaat toch helemaal niet over de dagelijkse sfeer! Zoals ik al zei, meneer Burner heeft die sfeer vanavond hoogst persoonlijk gecreëerd, met die intentie kwam ie al binnen en na wat stevige repliek, niets ernstigs hoor, hij overleeft het wel, liep ie weer mokkend en klagend de SC uit en dat is ook niet de eerste keer. En dat er dan een paar "vriendinnen" van hem zijn die het dan toch ietwat een valse richting intrekken, so be it, we zijn toch maar allemaal mensen met onze voorkeuren.
Ik heb maar een naamquote:Op zondag 3 augustus 2014 01:03 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ow, sorry, vandaag moet ik zeggenL woeihoeiis het leuk lieverd
( wie boeit het hoelang je hier rond loopt? die paar jaar langer? wat zijn je vorige namen dan?
Dat is een lekker nummerquote:
lol. waar heb je die plaat besteld? ik wil ook één.quote:Op zondag 3 augustus 2014 01:06 schreef Voxs het volgende:
[..]
Even een late reactie.
Ik zei dat ik de sfeer kende. Ik verbond daar geen oordeel aan. Behalve dat ik er vanavond de pest er in had. Dus wees gerust.
De pest in dat constante spastische homofobe gedoe van mannen, hier en in het dagelijkse leven. Het is zo zielig.
Iedereen zijn voorkeuren, inderdaad.
Burner hoeft helemaal geen verdediging van zijn 'vriendinnen' want hij kan het prima alleen.
Ik weet niet meer waar je woont?quote:Op zondag 3 augustus 2014 01:18 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Nu bij mij thuis zou ook teveel gevaagd zijn.
Ik ben niet ongerust hoor.quote:Op zondag 3 augustus 2014 01:06 schreef Voxs het volgende:
[..]
Even een late reactie.
Ik zei dat ik de sfeer kende. Ik verbond daar geen oordeel aan. Behalve dat ik er vanavond de pest er in had. Dus wees gerust.
Als je geen homofoob bent zorgt Burner er wel voor dat je dat alsnog wordtquote:De pest in dat constante spastische homofobe gedoe van mannen, hier en in het dagelijkse leven. Het is zo zielig. Iedereen zijn voorkeuren, inderdaad.
Could have fooled mequote:Burner hoeft helemaal geen verdediging van zijn 'vriendinnen' want hij kan het prima alleen.
Lol, die waren er genoeg vanavondquote:Op zondag 3 augustus 2014 01:17 schreef liesje1979 het volgende:
Volgens mij kwam ik met dagelijkse sfeer. Dit om misverstanden te voorkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |