ben ik met je eensquote:Op maandag 28 juli 2014 02:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Mensen die denken dat correct taalgebruik er niet toe doet![]()
![]()
quote:Op maandag 28 juli 2014 02:21 schreef Kikopuz het volgende:
[..]
[..]
Facking hard lopen fappen zeker..
Communicatie-studentesquote:Op maandag 28 juli 2014 09:04 schreef 2NutZ het volgende:
"Vrouwen" die van zichzelf overtuigd zijn heel slim te zijn
Overduidelijk niet.
Je snap wel dat je dit zelf doet toch?quote:
'Dan jou'quote:Op maandag 28 juli 2014 13:38 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Je snap wel dat je dit zelf doet toch?
Ik vermoed dat je een typetje bent dat twijfelt aan haar eigen intelligentie. Mensen denken slimmer dan jou te zijn, met je pretstudie/makkelijke baan/whatever. Om je ego op te krikken ga je om met minder slimme mensen, om je verheven te voelen. Als vervolgens ook zij je dom noemen ben je het spoor bijster. Als ik jou was zou ik de McDonalds Academy gaan doen, ben je keislim!
/psycholoogmode
Touchéquote:
inderdaad, 'n beetje simpel?quote:Op maandag 28 juli 2014 13:38 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Je snap wel dat je dit zelf doet toch?
Of nog erger: vrouwen (en vooral negerinnen want die gedragen zich altijd zo randebiel alsof ze de koningin zijn) die gestopt zijn met een universitaire studie en denken daarmee hun intelligentie kunnen goedpraten.quote:
Ja precies, dit heeft ook niks met mij te maken. En zulke mensen kies je zelf ook niet uit!quote:Op maandag 28 juli 2014 14:21 schreef hairybeardyman het volgende:
Terechte klacht. Had ik ook bij mijn vorige baan. Allemaal mensen die denken dat een 'grote mond' gelijk staat aan 'zelfverzekerdheid' en 'volwassenheid'. Ik heb nog nooit zo'n dom, onderontwikkeld groepje mensen bij elkaar meegemaakt - en maar zeiken over van alles... Dan was het weer "typisch een maandag" , dan was het beleid op het werk slecht, dan vonden ze dat de afdeling niet serieus werd genomen, maar zelf even de handen uit de mouwen steken, ho maar. Alles moest maar geregeld worden zolang ze het niet zelf hoefden te doen. En wanneer je ze probeerde aan te spreken op hun onfatsoenlijk gedrag (geroddel, hysterisch en wanhopig mensen uitmaken voor dingen die ze niet zijn, altijd maar zichzelf goedpraten terwijl ze de domste fouten maken of de domste mentaliteit hadden) dan was JIJ ineens degene die maar een calimero was.
Ik ben blij dat ik daar weg ben. Dat waren allemaal stuk voor stuk figuren die het levende bewijs zijn dat domme mensen helaas ook oud kunnen worden.
Het is irritatiepunt, TS is domquote:Op maandag 28 juli 2014 16:43 schreef DjeDje het volgende:
[..]
Ja precies, dit heeft ook niks met mij te maken. En zulke mensen kies je zelf ook niet uit!
Het is gewoon een irritatie punt.
Je kiest de mensen waarmee je omgaat niet?quote:Op maandag 28 juli 2014 16:43 schreef DjeDje het volgende:
[..]
Ja precies, dit heeft ook niks met mij te maken. En zulke mensen kies je zelf ook niet uit!
Het is gewoon een irritatie punt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |