Hoe hoger de bedragen, des te geluk/succesvoller die gasten lijken te zijn. Ze hebben geen baat bij lage bedragen. OF het is allemaal kut wat ze vinden OF het zijn flink op geschroefde bedragen.quote:Op zondag 27 juli 2014 11:14 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Dat vind ik het mindere aan dat Storage Wars.. ze roepen maar een bedrag. Bij Pawn Stars zit er standaard een analyse achter, terwijl er bij Storage Wars enkel naar een expert wordt gegaan wanneer het om iets uitzonderlijks gaat.
Het voelt dan allemaal wat nepper.
Voelt allemaal zo in scene gezet, of ze moeten daadwerkelijk de hele week lockers opentrekken om daarvan een enkele aflevering te kunnen maken.quote:Op zondag 27 juli 2014 11:17 schreef vigier het volgende:
[..]
Hoe hoger de bedragen, des te geluk/succesvoller die gasten lijken te zijn. Ze hebben geen baat bij lage bedragen. OF het is allemaal kut wat ze vinden OF het zijn flink op geschroefde bedragen.
Familie ja je ziet het niet gauw maar ze zullen ook wel genoeg omzet maken, daardoor kunnen ze het wel doen denk ik, hoewel hoewel hoewel ik niet weet hoe dom hij is ik heb het nooit gekeken het programma.quote:Op zondag 27 juli 2014 11:12 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Ik denk dat hem daardoor de hand boven het hoofd gehouden wordt. In de serie wordt het overdreven, maar ik denk echt dat hij gewoon vrij dom is. Die man heeft echt de mazzel dat hij zo'n hit is geworden, anders was hij inderdaad al lang gekicked, of die familieband moet echt dermate sterk zijn.
Sinds die serie zijn zij volgens mij schathemeltje rijk..quote:Op zondag 27 juli 2014 11:19 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Familie ja je ziet het niet gauw maar ze zullen ook wel genoeg omzet maken, daardoor kunnen ze het wel doen denk ik, hoewel hoewel hoewel ik niet weet hoe dom hij is ik heb het nooit gekeken het programma.
Daarom dan is hij juist een belangrijk iets geweest. Een goeie uhm asset die ervoor heeft gezorgd dat mensen kijken etc. Hij mag dan wel dom zijn maar hij is wel een kijkcijfer kanon. Brood en spelen, hij is de spelen.quote:Op zondag 27 juli 2014 11:19 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Sinds die serie zijn zij volgens mij schathemeltje rijk..
Yup. Verder vind ik het wel jammer, als je dan zo rijk bent, dat het gewoon 3 gozers zijn met morbide obesitas. Het lichaam en de bijbehorende gezondheid zijn nota bene jouw grootste rijkdom, nietwaar dan.quote:Op zondag 27 juli 2014 11:21 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Daarom dan is hij juist een belangrijk iets geweest. Een goeie uhm asset die ervoor heeft gezorgd dat mensen kijken etc. Hij mag dan wel dom zijn maar hij is wel een kijkcijfer kanon. Brood en spelen, hij is de spelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |