Maar inderdaad, het hangt ervanaf in welke schaal je zit.
Het ligt er namelijk nogal aan wat voor premies je betaald e.d. en verder natuurlijk ook hoeveel je verdient en dus hoeveel belasting eraf gaat.
er zijn wel sites voor om het ONGEVEER uit te rekenen maar precies zal niet echt makkelijk zijn. Daarvoor zou ik toch mij P&O langs gaan.
quote:Ik wil alleen weten hoe ik het moet uitrekenen dan lukt het verder zelf wel.Ik zit in belastingschaal 2
Op dinsdag 22 oktober 2002 16:54 schreef WorstKaas het volgende:
Moeten we eerst weten hoeveel je bruto verdiend.
Misschien zit je wel in de hoogste belastingschaal.
quote:Dan haal je 33% van je bruto salaris en dan kom je uit op je netto salaris.
Op dinsdag 22 oktober 2002 16:58 schreef sabyne het volgende:[..]
Ik wil alleen weten hoe ik het moet uitrekenen dan lukt het verder zelf wel.Ik zit in belastingschaal 2
Kijk anders even op http://www.belastingdienst.nl
quote:Thanks
Op dinsdag 22 oktober 2002 17:00 schreef Dlocks het volgende:[..]
Dan haal je 33% van je bruto salaris en dan kom je uit op je netto salaris.
Kijk anders even op http://www.belastingdienst.nl
quote:Ahum, dit is het verhaal van de klok en de klepel.
Op dinsdag 22 oktober 2002 17:11 schreef Dlocks het volgende:
Op de site van de belastingdienst staat overigens dat als je in box 2 zit er 25% van je loon afgaat. Echter naast die heffing heb je nog wat andere premies die van je loon afgaan waardoor je in totaal op 33% uitkomt (kan een procentje hoger of lager zijn).
In box II kom je pas terecht als je een aanmerkelijk belang hebt. Dus als je grootaandeelhouder bent, ofzo.
Ik denk niet echt dat dat hier aan de orde is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |