FOK!forum / Tour de France 2019 / [Etappe 18] Pau - Hautacam #1
Rellende_Rotscholierwoensdag 23 juli 2014 @ 20:00
Etappe 18: Pau - Hautacam, 145 km

De derde etappe in de Pyreneeën. Misschien wel de zwaarste dag, want tijdens deze etappe moeten twee Pyreneeënreuzen van de buitencategorie bedwongen worden. Cols met klinkende namen en historie in het wielrennen. Voor de klimmers de laatste kans om nog tijd te pakken, want na deze etappe is het gedaan met het klimmen. Renners die bang zijn voor de tijdrit van zaterdag kunnen hier misschien nog iets proberen.

Tour-de-France-Stage-18-1400754433.png
PROFIL.png

Voor de 66e keer maakt Pau deel uit van de ronde van Frankrijk. De stad met 81.000 inwoners, net buiten de bergen, maakt dus bijna ieder jaar deel uit van de Tour. Vorig jaar ontbrak Pau, maar in 2012 was het zowel een aankomstplaats als een vertrekplaats. In de straten van Pau was Pierrick Fedrigo toen succesvol. Een dag later vertrok men van Pau richting Bagnères-de-Luchon, waar Voeckler won. Niet alleen in 2012 won Fedrigo hier, ook in 2010 was hij aan het feest. Nederlanders hebben hier ook wel eens gewonnen, Leon van Bon in 1998 bijvoorbeeld.

Pau-Environnement-1.jpg

De eerste 60 kilometer hebben we nodig om richting het hooggebergte te fietsen. Ondertussen komen de renner wel enkele beklimmingen tegen. Twee van de derde categorie. Allebei zo rond de twee kilometer aan zeven procent. Al best lastig, maar nog niets vergeleken met de beklimmingen die daarna komen. Na 61 kilometer is de tussensprint in Trébons. Een paar kilometer verder rijden de coureurs door Bagnères-de-Bigorre. Hier begint de eerste klim van de buitencategorie van vandaag, Col du Tourmalet.

32_bagneres_de_bigorre.jpg

De Tourmalet is 17 kilometer lang en 7,3% gemiddeld. De eerste vijf kilometer zijn nog makkelijk, de percentages komen daar niet boven de vijf procent. Daarna wordt het wel wat lastiger en dat blijft zo tot de top. Enkele kilometers aan 8%, enkele aan 9% en zelfs nog twee kilometer aan 10%. Niet voor niets buitencategorie. Een hele lastige en vrij lange klim.

PROFILCOLSCOTES_1.png

De Tourmalet is de col die het vaakst is beklommen in de Tour. Een keer of 80 ondertussen. Zit bijna ieder jaar in het parcours en wordt soms zelfs twee keer in dezelfde ronde beklommen. Voor de renners en voor de kijkers dus geen onbekende berg. Van de ene kant is het mooi, zo'n bijna jaarlijks terugkerend fenomeen, maar het zou ook helemaal niet erg zijn om deze beklimming een paar jaar links te laten liggen en op zoek te gaan naar verborgen pareltjes, want die zijn er in deze omgeving ook nog genoeg. In 2013 werd de Tourmalet overgeslagen, dat was voor het eerst sinds 2007. Thomas Voeckler was in 2012 hier als eerste boven. Een opvolger voor hem wordt dus gezocht.

col-du-tourmalet-3.jpg

Boven op de Tourmalet zijn er 95 kilometer gedaan. De wedstrijd is dan nog 50 kilometer lang. Na een lange beklimming volgt vaak een lange afdaling, zo ook nu. In totaal bijna 35 kilometer in dalende lijn. De afdaling van de Tourmalet zelf is bijna 20 kilometer lang en stopt in Luz-Saint-Sauver. Vanuit dit dorp gaan de renners naar rechts, om nog een stukje verder te dalen naar de vallei rond Lac des Gaves. Een paar kilometer verder, in Arbouix, begint de slotklim.

PROFILCOLSCOTES_2.png

13,6 kilometer aan 7,8% gemiddeld. Misschien nog wel wat zwaarder dan de Tourmalet. De klim begint al vrij uitdagend, met een eerste kilometer aan 6%. Daarna een kilometer aan 8%, om vervolgens daarna wat af te vlakken. Tot kilometer zeven valt het nog wel mee, maar dan begint het echt. Twee kilometer achter elkaar boven de 10%, dan een wat makkelijkere kilometer en vervolgens weer een kilometer boven de 10%. In dit stuk kan een hoop gebeuren. In deze kilometers moet je het doen, want de laatste drie kilometer zijn weer wat makkelijker. Hoewel, tussen de 6,5 en 8%, nog steeds niet heel erg makkelijk. Een goede klim om grote verschillen te maken, zeker met de Tourmalet al in de benen.

e48a599a7758131ebc86eb1ffd490fa9.jpg

Het wordt de vijfde keer dat we naar dit wintersportoord gaan. Nog niet zo heel vaak dus, toch kent iedereen Hautacam. Dat is met name te danken aan Bjarne Riis. In 1996 ging hij op de flanken van deze klim full retard. De klim is bepaald niet makkelijk, met stukken aan 12%, maar Bjarne zat zo vol met EPO dat hij gewoon op het buitenblad naar boven knalde. Hij liet iedereen staan alsof ze met de stadsfiets waren. Bjarne was een van die figuren die wel heel erg ver ging met doping. Zijn hematocriet was zo hoog dat hij 's nachts om het halve uur even een rondje moest lopen, anders bestond de kans dat zijn hart er mee zou stoppen. Zijn bloed was zo dik dat je het op een pannenkoek kon smeren. Uiteindelijk wel hilarische beelden natuurlijk. Blijft mooi.


5548395-.jpg

De laatste keer dat we naar Hautacam gingen was in 2008. Ook toen kregen we een topshow voorgeschoteld. Het was de Tour van Saunier Duval. Riccardo Ricco had al twee ritten gewonnen, maar deed dat wel alleen. Het was wel weer eens tijd voor een ouderwetse 1-2, zoals op de Monte Zoncolan, een jaar eerder. Leonardo Piepoli kwam toen samen met Gibo Simoni over de streep. Op Hautacam kreeg hij Juan José Cobo mee. Samen gingen ze ervandoor. Fränk Schleck probeerde nog wel even aan te haken maar moest Team Ibarguren uiteindelijk toch laten gaan. Ze kwamen dus met z'n tweeën aan en gooiden allebei de handjes in de lucht. Leuk detail: Piepoli kwam als eerste over de streep, maar werd uiteindelijk net als Ricco betrapt. Cobo werd niet betrapt, dus kreeg hij deze overwinning. Van de regen in de drup.

TenpiepoliwinLead81929561.jpg

Hautacam zorgt dus wel voor leuke taferelen. Hopelijk nu ook weer. Nibali die net als Riis op het buitenblad naar boven knalt en uiteindelijk met vijf minuten voorsprong wint. Ik zeg doen. Het weer zal niet heel fantastisch zijn, graadje of 20 en kans op regen.

Aangezien vandaag de vluchters het weer hadden gehaald lijkt het mij morgen weer een dag voor de klassementsrenners. Zoals gezegd, een Nibali die met vijf minuten voorsprong wint zou leuk zijn.
1. Nibali. Een imitatie van Riis. Even rondkijken, de concurrentie monsteren. Vast een speldenprikje uitdelen, dan weer even kijken en dan helemaal losgaan. Als een imbeciel met het grootst mogelijke verzet naar boven harken. Het zou kunnen, hij is er goed genoeg voor en is de afgelopen dagen niet heel diep gegaan, denk ik.
2. Peraud. De beste van de rest, wat je best opvallend mag noemen. Altijd wel een prima renner geweest, maar dat hij nu kans maakt om op het podium te komen had ik ook weer niet verwacht.
3. Pinot. Gaat hier dan toch de beslissende slag om de witte trui slaan. Zal niet meteen minuten wegrijden van Bardet, maar in ieder geval toch wel een aantal seconden.
4. Valverde. Valt mij toch een beetje tegen. Na de eerste maanden van dit seizoen had ik verwacht dat hij het Froome en Contador serieus moeilijk had kunnen maken. Uiteindelijk blijkt hij dan zelfs onder te doen voor een Peraud en een Pinot. De befaamde derde week van Movistar blijft dit jaar een beetje uit.
5. Bardet. In ieder geval een renner die durft aan te vallen, dat mag ik wel. Kan het nu ook weer proberen, maar ik denk niet dat het veel op zal leveren. Achja, een vijfde plaats is ook goed.
INViCTuSwoensdag 23 juli 2014 @ 20:10
P862_01.gif?v=1406139005
Jason22woensdag 23 juli 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 20:10 schreef INViCTuS het volgende:
[ afbeelding ]
Dat grafiekje altijd van teletekst. _O-
Chiappucciwoensdag 23 juli 2014 @ 22:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 20:17 schreef Jason22 het volgende:

[..]

Dat grafiekje altijd van teletekst. _O-
Lekker old-skool inderdaad :D
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 23:38
Wordt een mooie etappe, ga genieten van de Tourmalet morgen.

Denk dat het een Franse dag wordt, peraud of pinot
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 00:22
Hoe die Cobo ook kijkt op die foto, genot.

Wat een heerlijk ventje is het ook _O_
Ambrosiusdonderdag 24 juli 2014 @ 00:24
Van start tot finish live op tv ^O^.
Afhaalchineesdonderdag 24 juli 2014 @ 00:37
Foto van Cobo doet het niet ;(
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 00:52
Hautacam _O_ Topshow soberso
DeeBeedonderdag 24 juli 2014 @ 07:03
Majka brengt vast gewoon een ode aan Riis, kan allemaal deze Tour. _O_

Wel lekker ritje. ^O^
StateOfMinddonderdag 24 juli 2014 @ 09:18
12.55u begint de uitzending op Ned 1 8-)
Ambrosiusdonderdag 24 juli 2014 @ 09:19
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 09:18 schreef StateOfMind het volgende:
12.55u begint de uitzending op Ned 1 8-)
Ja, we moeten eerst 35-40 minuten naar de NOS luisteren. Al is er ook nog Eurosport natuurlijk.
danosdonderdag 24 juli 2014 @ 09:31
Mooid etappe, lekker radio tour luisteren op het strand.
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 10:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 20:17 schreef Jason22 het volgende:

[..]

Dat grafiekje altijd van teletekst. _O-
Pixelart _O_
Caradonderdag 24 juli 2014 @ 11:08
Geen andere favoriet dan Nibali?
Dos37donderdag 24 juli 2014 @ 11:13
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 11:08 schreef Cara het volgende:
Geen andere favoriet dan Nibali?
Majka
Caradonderdag 24 juli 2014 @ 11:15
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 11:13 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Majka
Lijkt me niet, die kan zijn bolletjestrui veilig stellen bovenop de Tourmalet, dus die zal daar wel als eerste boven willen komen en het dan rustig uitrijden.
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 11:15
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 11:08 schreef Cara het volgende:
Geen andere favoriet dan Nibali?
Ik denk dat één van de Fransmannen gaat winnen vandaag
Dale__Cooperdonderdag 24 juli 2014 @ 11:32
Majka zal toch nog aan de bak moeten vandaag. Denk dat ie wel weer gaat proberen mee te zitten.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 11:32
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 11:15 schreef Cara het volgende:

[..]

Lijkt me niet, die kan zijn bolletjestrui veilig stellen bovenop de Tourmalet, dus die zal daar wel als eerste boven willen komen en het dan rustig uitrijden.
Als hij weer met 2 minuten bonus aan de slotklim mag beginnen, dan maakt hij een goede kans. Zoveel verloor hij gisteren niet op Nibali.
StateOfMinddonderdag 24 juli 2014 @ 11:34
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 09:31 schreef danos het volgende:
Mooid etappe, lekker radio tour luisteren op het strand.
Er zijn vervelendere manieren om de dag door te komen :Y
Dale__Cooperdonderdag 24 juli 2014 @ 11:43
http://nos.nl/video/254563-au-tour-de-jean-tourmalet.html
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 11:53
De Tourmalet _O_ O+
DeeBeedonderdag 24 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 11:15 schreef Blik het volgende:

[..]

Ik denk dat één van de Fransmannen gaat winnen vandaag
Pinot gewoon op het buitenblad. :Y
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 12:02
Ten Dam gaat zoveel voorsprong pakken dat hij een rondje op de Epocam kan geven _O_
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 12:07
Boh
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 12:09
Ten dam laten ze wel rijden.
Spiesdonderdag 24 juli 2014 @ 12:15
Livestream bij de Belkin bus:

www.teambelkin.com/live
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 11:32 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Als hij weer met 2 minuten bonus aan de slotklim mag beginnen, dan maakt hij een goede kans. Zoveel verloor hij gisteren niet op Nibali.
Als ie nog een spuitje heeft gehad vannacht zou dat wel kunnen ja
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:18
Overigens hoop ik dat Lollerkowski wint. Gewoon een 'fuck you' van ons Jose. Heerlijk. De grootste rat van de wielerwereld. Op Ferrari na, misschien.
Max23donderdag 24 juli 2014 @ 12:38
Kruissie gaat proberen mee te zitten, aldus Zeeman op de Livestream van belkin
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 12:40
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:38 schreef Max23 het volgende:
Kruissie gaat proberen mee te zitten, aldus Zeeman op de Livestream van belkin
Liever El Tie Die ook erbij.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 12:41
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:38 schreef Max23 het volgende:
Kruissie gaat proberen mee te zitten, aldus Zeeman op de Livestream van belkin
Eigenlijk zou een Tankink dat ook moeten proberen. Al is het alleen al om in de afdeling van de Tourmalet van dienst voor Bau en Lau te kunnen zijn.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:41 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Eigenlijk zou een Tankink dat ook moeten proberen. Al is het alleen al om in de afdeling van de Tourmalet van dienst voor Bau en Lau te kunnen zijn.
Vanmarcke is ook weer aan het verbeteren, die kan dat ook proberen.
reddevil1408donderdag 24 juli 2014 @ 12:43
Konig heeft zich gisteren gespaard om vandaag te koersen.
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 12:45
Best kut eigenlijk dat dit alweer de laatste realistische kans voor een Nederlander is om een etappe te winnen.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:45 schreef Roceco het volgende:
Best kut eigenlijk dat dit alweer de laatste realistische kans voor een Nederlander is om een etappe te winnen.
je weet maar nooit wat Dumoulin zaterdag kan :Y
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:45 schreef Roceco het volgende:
Best kut eigenlijk dat dit alweer de laatste realistische kans voor een Nederlander is om een etappe te winnen.
Morgen is de kans eigenlijk iets groter (5% vs 2%)...

en anders moeten we op Tom hopen. :P
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:46 schreef franklop het volgende:

[..]

je weet maar nooit wat Dumoulin zaterdag kan :Y
Tja, top 10 zeker mogelijk, top 5 wie weet, maar winnen? Lijkt me sterk met Der Panzerwagen.
Ericrdonderdag 24 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:45 schreef Roceco het volgende:
Best kut eigenlijk dat dit alweer de laatste realistische kans voor een Nederlander is om een etappe te winnen.
Plus niet realistisch omdat er gewoon nog genoeg andere renners zijn die deze TDF beter klimmen. Zie niet welke Nederlander de Hautacam beter gaat oprijden vanuit een groepje vluchters waar je op zeker top 40 materiaal in vind met renners die zich gespaard hebben voor een etappe als deze.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:51
Alleen Tom Dumoulin zou vandaag kunnen winnen, maar die kan beter voor een topklassering gaan op de tijdrit.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:52
Is het op NPO1 of NPO2?
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is het op NPO1 of NPO2?
2
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
NPO1
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:52
quote:
14s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:52 schreef Pino112 het volgende:

[..]

2
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:52 schreef Roceco het volgende:

[..]

Bedankt, nu ben ik veel wijzer.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:52 schreef Roceco het volgende:

[..]

:')
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 12:53
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]


[..]

Bedankt, nu ben ik veel wijzer.
Kijk die balk nu op 1 dan.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:53
quote:
17s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:53 schreef Pino112 het volgende:

[..]

Kijk die balk nu op 1 dan.
mja zag het, NPO2 dus
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 12:54
Nederland 2 >> Nederland 1
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 12:54
quote:
17s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:53 schreef Pino112 het volgende:

[..]

Kijk die balk nu op 1 dan.
Mijn balken op de TV zelf zeiden nog NPO1, had moeten weten dat die niet aangepast op de vliegramp zijn, sorry.
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 12:55
Joepie, weer Rivkah.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 12:56
Vrij genomen van werk, dus DePino kijkt ook.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:57
quote:
9s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:55 schreef Ajacied422 het volgende:
Joepie, weer Rivkah.
Je ziet haar gelukkig maar 20 seconden
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 12:57
Herbert denkt het allemaal weer te weten; Nibali gaat deze Tour winnen....
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:58
Jammer dat ze geen beelden van Riis en Piepoli laten zien _O_
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 12:59
Zelfde etappe als in 2008

b59d7d7cc1.png

LTD toen 20e op 5'54, maar dat was etappe 10
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:59
Zelfde etappe als in 2008 toch? Die Epoli won?
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 12:59
Oh ik ben te laat :')
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Zelfde etappe als in 2008

[ afbeelding ]

LTD toen 20e op 5'54, maar dat was etappe 10
Godverdomme, wat een dopeshow
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Zelfde etappe als in 2008

[ afbeelding ]

LTD toen 20e op 5'54, maar dat was etappe 10
Die namen _O_
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Zelfde etappe als in 2008

[ afbeelding ]

LTD toen 20e op 5'54, maar dat was etappe 10
Haha, die Kohl. _O-
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Zelfde etappe als in 2008

[ afbeelding ]

LTD toen 20e op 5'54, maar dat was etappe 10
Allen Mandy's broer is er nog bij :')
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:00 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Godverdomme, wat een dopeshow
Sastre en Evans zijn de enige "schone" renners :')
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 13:01
quote:
14s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:56 schreef Pino112 het volgende:
Vrij genomen van werk, dus DePino kijkt ook.
Jammer alleen dat er nog een aantal km's tussenzit.
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 13:01
Cadel Evans _O_
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:01
Ricco. :D
Maver24donderdag 24 juli 2014 @ 13:02
krijgen we spookachtige beelden vandaaag op de bergen? niet echt mooi weer daar
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:03
quote:
10s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:01 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Jammer alleen dat er nog een aantal km's tussenzit.
Ohja. ;(
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:04
Kruiswijkdag vandaag!
DeeBeedonderdag 24 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 12:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Zelfde etappe als in 2008

[ afbeelding ]

LTD toen 20e op 5'54, maar dat was etappe 10
Topshowuitslag.
BlaZdonderdag 24 juli 2014 @ 13:07
Hoe laat begint de etappe vandaag?
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 13:07
Microfoontje in beeld.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:07 schreef BlaZ het volgende:
Hoe laat begint de etappe vandaag?
13h15
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:07 schreef BlaZ het volgende:
Hoe laat begint de etappe vandaag?
Nu ongeveer, ook al live op tv
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:07
Wat betekend dat microfoontje in beeld steeds trouwens?
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 13:08
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:07 schreef freaky40 het volgende:
Wat betekend dat microfoontje in beeld steeds trouwen?
Geen idee.
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:08
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:07 schreef freaky40 het volgende:
Wat betekend dat microfoontje in beeld steeds trouwens?
Dan spreekt de koersradio.
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:08
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:07 schreef freaky40 het volgende:
Wat betekend dat microfoontje in beeld steeds trouwens?
Dat je wordt afgeluisterd door vs
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:08
Koersradio? Dat horen wij toch niet?
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:07 schreef freaky40 het volgende:
Wat betekend dat microfoontje in beeld steeds trouwens?
*betekent

Ambrosius.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:08 schreef freaky40 het volgende:
Koersradio? Dat horen wij toch niet?
Dat hoort alleen de koers.
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:09
quote:
7s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:09 schreef Pino112 het volgende:

[..]

*betekent

Ambrosius.
Spelling checken is voor mietjes
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:09 schreef freaky40 het volgende:

[..]

Spelling checken is voor mietjes
Ambrosius zal zich nu flink beledigd voelen.
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:10
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:09 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ambrosius zal zich nu flink beledigd voelen.
Rot voor hem...
INViCTuSdonderdag 24 juli 2014 @ 13:10
Kano? Dat is kayakken, duidelijker leuker en uitdagender dan een kano...

Hoog tijd dat ik dat weer eens ga doen :) daar gedaan op de Orb
StateOfMinddonderdag 24 juli 2014 @ 13:11
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:10 schreef INViCTuS het volgende:
Kano? Dat is kayakken, duidelijker leuker en uitdagender dan een kano...
Lijkt me erg tof om een keer te doen :Y
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:13
Degenkolb _O-
StateOfMinddonderdag 24 juli 2014 @ 13:14
Aaand-its-gone.jpg
F-Bravodonderdag 24 juli 2014 @ 13:16
Roadrunner.jpg
hhh38donderdag 24 juli 2014 @ 13:16
Het hele peloton wil mee :D
F-Bravodonderdag 24 juli 2014 @ 13:16
Iemand die kan bevestigen dat Tankink ook gestart is, of staat die nog te keuvelen bij de start?
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:17
Er zal wel flink worden gekoerst. Opletten op de tijdlimiet dus.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:17
Que?
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:17
Kumunur
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 13:18
Europcar alleen weg :P
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:19
Het spel is op de wagen
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:19
Krachtveld _O_
INViCTuSdonderdag 24 juli 2014 @ 13:19
Kruuswiek
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:20
Kruiswijk! Held!
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:20
De Kruis.
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:20
Krachtwijk _O_
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:20
Krachtwijk gaat de etappe winnen
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:21
De kruiswijk amateur.
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:21
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Krachtwijk gaat de etappe winnen
Hee ik was eerst. Straks ga jij met de eer strijken
baggerbaasdonderdag 24 juli 2014 @ 13:21
De Marchi ook weer mee _O-
BlaZdonderdag 24 juli 2014 @ 13:21
Waarom probeert Belkin niet met wat meer man in de kopgroep te komen.
Momodonderdag 24 juli 2014 @ 13:22
Abandon Haussler
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:22
Ik mis de Tank.
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:22
RIP de Haus.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:22
Haussler ABANDON
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:21 schreef BlaZ het volgende:
Waarom probeert Belkin niet met wat meer man in de kopgroep te komen.
Anders hebben LTD en Bau geen mannen meer na de Tourmalet als Tankink en Kruiswijk meezitten.
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:23
Arm Heinrich
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:23
Daarachter gingen ze het skoekeloen in
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:21 schreef BlaZ het volgende:
Waarom probeert Belkin niet met wat meer man in de kopgroep te komen.
Tankink zou het moeten proberen, die is best prima bezig de laatste dagen
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:23 schreef Jason22 het volgende:

[..]

Anders hebben LTD en Bau geen mannen meer na de Tourmalet als Tankink en Kruiswijk meezitten.
Ja, want Belkin rijdt met 4 man rond!
BlaZdonderdag 24 juli 2014 @ 13:24
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:23 schreef Jason22 het volgende:

[..]

Anders hebben LTD en Bau geen mannen meer na de Tourmalet als Tankink en Kruiswijk meezitten.
Vanuit de kopgroep kun je je terug laten zakken.
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 13:24
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:23 schreef Blik het volgende:

[..]

Tankink zou het moeten proberen, die is best prima bezig de laatste dagen
Ik denk dat hij vrijdag de grootste kans maakt. :)
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:24
Was gelukkig niet Krachtwijk
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:24
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:23 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Ja, want Belkin rijdt met 4 man rond!
De andere vijf zijn niet geschikt voor dit soort werk..
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 13:25
Bochtjeee
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:25
Een Europcar en een Garmin denk ik
Maver24donderdag 24 juli 2014 @ 13:25
gaat lang duren voordat er een groep weg is
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:25
Cherel heeft een moeilijke dag.
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:25
Jens Keukenrolpapier
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:24 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

De andere vijf zijn niet geschikt voor dit soort werk..
al is het maar om erbij te zitten. Die andere mannen kunnen ook zeker tot aan de Tourmalet gewoon meerijden! Als je genoeg ruimte krijgt kun je nog steeds wat betekenen in de afdaling
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:25
Topshow, nu al
BlaZdonderdag 24 juli 2014 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:24 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

De andere vijf zijn niet geschikt voor dit soort werk..
Dan kunnen ze in de aanloop naar de eerste klim juist op kop werken voor Kruiswijk.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:26
Tankink sluipt mee
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:27
Sep :{
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:25 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

al is het maar om erbij te zitten. Die andere mannen kunnen ook zeker tot aan de Tourmalet gewoon meerijden! Als je genoeg ruimte krijgt kun je nog steeds wat betekenen in de afdaling
Als het hard gaat, je ziet nu al mensen lossen, ga je als niet-klimmer echt niet zo hard als de klassementrenners de Tourmalet op..

PROFILCOLSCOTES_1.png

Echt een zware berg
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:27
Delage doet een aanval op de rode lantaarn
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:27
Vanmarcke was aan het verbeteren las ik hier.
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:27
Arme Sep.
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vanmarcke was aan het verbeteren las ik hier.
Even AICAR halen bij ploegwagen en dan op buitenblad Tourmalet op
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:27
Vreemd van Sep, gisteren ging het best goed
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vanmarcke was aan het verbeteren las ik hier.
Gister na de race nog gevallen onderweg naar de bus... Weet niet hoe ernstig ofzo!
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:29
ja het is echt heel anders dan vroeger Maarten :')
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:29
Twee koplopers.. De treurnis.. Haal ze terug, laat ze vallen...
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:29
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:27 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Gister na de race nog gevallen onderweg naar de bus... Weet niet hoe ernstig ofzo!
dat had ik gemist, gisteren kon hij stuk langer mee in het peloton dan in de Alpen
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:30
Laat maar.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:30
Gekende hardrijders
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 13:30
quote:
14s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:29 schreef franklop het volgende:

[..]

dat had ik gemist, gisteren kon hij stuk langer mee in het peloton dan in de Alpen
http://www.destentor.nl/a(...)van-belkin-1.4461991
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:31
Reza _O_
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:31
Ah Boom mee. Beste klimmer idd
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:31
Netjes dat Boom het probeert. Kan straks in dat stuk tussen de Tourmalet en Hautacam best handig zijn.
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 13:31
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Reza _O_
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:31

_O_
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:31
Geen Kruiswijk :'(
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 13:32
Potverdrie.
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:32
Aardig groepje :) Jammer dat Krachtwijk of de Tank er niet bij zit
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:33
Zit Guillou erbij?
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 13:33
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:31 schreef jaykop het volgende:
Geen Kruiswijk :'(
FredWielergekdonderdag 24 juli 2014 @ 13:33
Boom kan natuurtlijk altijd een rol spelen voor de kopmannen in de vallei na de tourmalet
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 13:34
Ik moet bij Reza steeds denken aan Iraniërs zoals Ghoochannejad en Jankabash
Littlerabbitdonderdag 24 juli 2014 @ 13:35
Als iemand op de grond valt van het lachen wens ik niet aansprakelijk te zijn vandaar deze spoiler.
SPOILER
2e7d18c40e.jpg
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:35
Nieve gaat winnen
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:36
Coquard wint de tussensprint.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:36
Coquard _O_
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:37
Thomas Geraint
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:37
Coquard grijpt een soort van laatste strohalm om nog kans te maken op groene trui
Kopsterkdonderdag 24 juli 2014 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:35 schreef Littlerabbit het volgende:
Als iemand op de grond valt van het lachen wens ik niet aansprakelijk te zijn vandaar deze spoiler.
SPOILER
Nee, dit is niks.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:38
Tinkoff gaat dit straks wel dichtrijden. Majka heeft die puntjes op de Tourmalet nog hard nodig.
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:39
quote:
10s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:37 schreef franklop het volgende:
Coquard grijpt een soort van laatste strohalm om nog kans te maken op groene trui
Zijn er uberhaupt nog 175 punten te verdienen?
INViCTuSdonderdag 24 juli 2014 @ 13:39
Alweer titi en K3
FredWielergekdonderdag 24 juli 2014 @ 13:39
europcar weer met drie man voor, hoe krijgen ze het voor elkaar
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 13:39
Rip Guillou
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 13:39
Europcar weer 3 man mee, dit is niet meer geloofwaardig haha
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:38 schreef Van_Poppel het volgende:
Tinkoff gaat dit straks wel dichtrijden. Majka heeft die puntjes op de Tourmalet nog hard nodig.
Als de kopgroep een uur voor krijgt zal dat ook geen probleem zijn
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:39 schreef Blik het volgende:

[..]

Zijn er uberhaupt nog 175 punten te verdienen?
Dacht dat Sagan het bij de komende tussensprint zeker kon stellen.

Maar goed, Coquard wint zaterdag natuurlijk nooit de tijdrit, dus dat werd al onmogelijk

(buiten dat hij deze bergrit ook niet zal winnen)
Wespensteekdonderdag 24 juli 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:38 schreef Van_Poppel het volgende:
Tinkoff gaat dit straks wel dichtrijden. Majka heeft die puntjes op de Tourmalet nog hard nodig.
Als de punten niet naar Nibali gaan is het toch goed. De Marchi gaat ie wel pakken op de laatste berg.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 13:41
'Gaat met een gemiddelde van rond de 50 per uur'

Letour.fr; 44,5 km per uur

:')
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:38 schreef Van_Poppel het volgende:
Tinkoff gaat dit straks wel dichtrijden. Majka heeft die puntjes op de Tourmalet nog hard nodig.
Valt wel mee, 31 punten voorsprong op Nibali. Als Majka in de buurt van Nibali kan blijven is er niks aan de hand. Sterker nog, Nibali moet 3de worden om uberhaupt 31 punten te kunnen halen, en dan mag Majka niks halen
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
Mollema helemaal achterin het peloton?
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:41 schreef franklop het volgende:
'Gaat met een gemiddelde van rond de 50 per uur'

Letour.fr; 44,5 km per uur

:')
Herbert misschien wel ja.
Felagunddonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:39 schreef Roceco het volgende:
Rip Guillou
Ik had hem nog gewaarschuwd niet in een ontsnapping mee te gaan.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
Hoe ver staat De Marchi achter? Minder dan 79 punten?
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
Kan titi de bergtrui nog winnen?
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:42 schreef Blik het volgende:
Mollema helemaal achterin het peloton?
Het is pas nieuws wanneer hij voorin te vinden is..
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:40 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Als de punten niet naar Nibali gaan is het toch goed. De Marchi gaat ie wel pakken op de laatste berg.
Als ze (AG2R/FDJ) het na de Tourmalet wel dichtrijden en Nibali net de rit wint, dan is de bolletjestrui voor Nibali.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:41 schreef franklop het volgende:
'Gaat met een gemiddelde van rond de 50 per uur'

Letour.fr; 44,5 km per uur

:')
Het gemiddelde is dus 40-45 km/u.

xD
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoe ver staat De Marchi achter? Minder dan 79 punten?
Meer, 83 punten
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoe ver staat De Marchi achter? Minder dan 79 punten?
1. Majka 149
2. Nibali 118
3. Rodriguez 112
4. De Marchi 66
5. Voeckler 61
Wespensteekdonderdag 24 juli 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoe ver staat De Marchi achter? Minder dan 79 punten?
Nee, 83, dus ongevaarlijk, er komt nog maar 1 van 4e na deze etappen
BlaZdonderdag 24 juli 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:39 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Europcar weer 3 man mee, dit is niet meer geloofwaardig haha
Ze moeten wel, op een andere manier kunnen ze nu eenmaal geen etappe winnen.
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 13:44
quote:
14s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:43 schreef Pino112 het volgende:

[..]

Het gemiddelde is dus 40-45 km/u.

xD
Vanochtend bleef het bij mij rond de 14-18 km/u steken.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 13:45
Volgens mij zijn er nog 81 punten te pakken in totaal. De Marchi is dus kansloos.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:44 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Nee, 83, dus ongevaarlijk, er komt nog maar 1 van 4e na deze etappen
Die kan het dus niet meer halen.
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:46
Het sterke punt van Nibali is vooral zijn inname...
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:46
Hoeveel krijg je voor een col van 3e cat? 3 of 2?
Fretworkdonderdag 24 juli 2014 @ 13:47
quote:
14s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:43 schreef Pino112 het volgende:

[..]

Het gemiddelde is dus 40-45 km/u.

xD
40-45 is ook nog wel een redelijk verschil.
SPOILER
6 miljoen :X
Rocecodonderdag 24 juli 2014 @ 13:47
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hoeveel krijg je voor een col van 3e cat? 3 of 2?
2
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 13:48
Herbert weer met zijn plaatselijke VVV praatje.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 13:48
Ja origineel die grapjes
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:48
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:47 schreef Roceco het volgende:

[..]

2
Ah okee.. Onhaalbaar idd.. Voor Majka gunstig als deze kopgroep vooruit blijft, maar dat zal Astana wel niet toestaan
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:48 schreef freaky40 het volgende:
Herbert weer met zijn plaatselijke VVV praatje.
Wat een kutploeg is dat.
Kopikodonderdag 24 juli 2014 @ 13:54
Weet iemand uit welke streek die Ladagnous komt?
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:54 schreef Kopiko het volgende:
Weet iemand uit welke streek die Ladagnous komt?
Uit een nare streek.
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:54 schreef Kopiko het volgende:
Weet iemand uit welke streek die Ladagnous komt?
Dit staat op letour.fr:

The 20 leaders have an advantage of 2.25 in Matthieu Ladagnous' village. of dat het dorp is waar hij woont of vandaan komt durf ik niet te zeggen, maar ze zijn er net doorheen gekomen!
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 13:56
Je krijgt toch een beetje poen als je bergpunten pakt of zo?
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 13:56
Had rogers wel verwacht.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 13:56
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:56 schreef Frozen-assassin het volgende:
Je krijgt toch een beetje poen als je bergpunten pakt of zo?
Klopt.
INViCTuSdonderdag 24 juli 2014 @ 13:59
Dat afval zouden ze ook gewoon in hun zak kunnen steken, of wordt dat netjes achteraf opgeruimd? :P
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 14:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:59 schreef INViCTuS het volgende:
Dat afval zouden ze ook gewoon in hun zak kunnen steken, of wordt dat netjes achteraf opgeruimd? :P
Officieel mag het in bepaalde zones weg worden gegooid, echter wordt dit volgens mij niet echt heel strikt nageleefd. Er zouden boetes uitgedeeld kunnen worden wanneer men zich er niet aan houdt, of dat ook echt gebeurt weet ik niet.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 13:59 schreef INViCTuS het volgende:
Dat afval zouden ze ook gewoon in hun zak kunnen steken, of wordt dat netjes achteraf opgeruimd? :P
Gooien vaak weg op plekken waar mensen staan, die ruimen het meeste wel op
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 14:00
Nee, een tourwinnaar met 5 minuten voorsprong is zwaar onverdiend. Herbert.
Momodonderdag 24 juli 2014 @ 14:04
7976ed2bf1.jpg
Van de officiële tour twitter , Voeckler zoekt de camera weer op :')
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 14:05
Beetje praten over hoe het zou zijn geweest als Contador en Froome er nog waren. Dat is niet zo, dus hou er eens over op. :')
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 14:05
Eindbaas Thomas. _O_
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:04 schreef Momo... het volgende:
[ afbeelding ]
Van de officiële tour twitter , Voeckler zoekt de camera weer op :')
Bal is rond.
Van_Poppeldonderdag 24 juli 2014 @ 14:05
Denk dat Majka nog wel iets op de Tourmalet probeert. Als Nibali de etappe wint, moet hij minimaal 6e worden.
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 14:06
Het gezift op Voeckler hier is ook soms té.
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 14:06
Gras is groen
F-Bravodonderdag 24 juli 2014 @ 14:07
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Het gezift op Voeckler hier is ook soms té.
Voeckler is gewoon een mooie vent. Cest ca! _O_
Kaneelstokjedonderdag 24 juli 2014 @ 14:07
Zit Boom er nog bij?
Littlerabbitdonderdag 24 juli 2014 @ 14:07
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Het gezift op Voeckler hier is ook soms té.
Jaloezie. Aangezien Nederland enkel grijze muizen voortbrengt (Exclusief Boogerd)
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 14:08
Gaap. Saai.
IkeDubaku99donderdag 24 juli 2014 @ 14:08
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:07 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Jaloezie. Aangezien Nederland enkel grijze muizen voortbrengt (Exclusief Boogerd)
Vergeet Thomas Dekker niet (ook al maakt hij het te bont).
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:00 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Officieel mag het in bepaalde zones weg worden gegooid, echter wordt dit volgens mij niet echt heel strikt nageleefd. Er zouden boetes uitgedeeld kunnen worden wanneer men zich er niet aan houdt, of dat ook echt gebeurt weet ik niet.
In nationale parken zijn ze daar best streng op, worden ook boetes uitgedeeld dan.
DeeBeedonderdag 24 juli 2014 @ 14:11
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:04 schreef Momo... het volgende:
[ afbeelding ]
Van de officiële tour twitter , Voeckler zoekt de camera weer op :')
Europcar maakt mij RAAAZZEENDD. ;(

Ongelofelijk hoe die Franse ploegjes deze week allemaal rijden ook, man man man. :') En de rest van het jaar in elke koers weer hard falen, laat gaan man...
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 14:11
De interviews met Mollema _O_

Het lijkt heel eerlijk, maar hij zegt nooit hoe hij zich echt voelt en denkt.
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 14:11
Nibali wil het kort houden, voorsprong loopt weer terug
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:11
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:11 schreef DeeBee het volgende:

[..]

Europcar maakt mij RAAAZZEENDD. ;(

Ongelofelijk hoe die Franse ploegjes deze week allemaal rijden ook, man man man. :') En de rest van het jaar in elke koers weer hard falen, laat gaan man...
Coquard is gewoon goede coureur!
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 14:12
Die renner even een bidon wegtikken met zijn wiel _O_
supernigerdonderdag 24 juli 2014 @ 14:12
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:12 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Dat bidon wegtikken met je wiel _O_
_O_
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 14:12
Godver daar gaat de Socrates lezing :(
alorsdonderdag 24 juli 2014 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:12 schreef Jason22 het volgende:
Godver daar gaat de Socrates lezing :(
Niks mis met Louise Fresco hoor.
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 14:13
Het peloton breekt!!
Ambrosiusdonderdag 24 juli 2014 @ 14:13
Waaiers.
TLCdonderdag 24 juli 2014 @ 14:13
Dit is toch wel zo'n beetje de minste van alle TdF'en die ik heb mogen meemaken ;(
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 14:13
Mollema weer lekker achterin :')
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 14:13
Mollema in tweede gedeelte.
Blikdonderdag 24 juli 2014 @ 14:14
Komt weer bij elkaar, niks aan de hand
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 14:14
Alweer samen.
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:13 schreef TLC het volgende:
Dit is toch wel zo'n beetje de minste van alle TdF'en die ik heb mogen meemaken ;(
Dat hoor ik elk jaar.
freaky40donderdag 24 juli 2014 @ 14:14
Mollema houdt zich verstandig rustig op het moment.
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:15
Frans in je vakkenpakket,kut taal :P
heywoodudonderdag 24 juli 2014 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:14 schreef freaky40 het volgende:
Mollema houdt zich verstandig rustig op het moment.
En als hij gelost wordt bergop is dat per definitie omdat hij even zijn eigen tempo gekozen heeft, dan weet je dat alvast. Heeft altijd nog een tweede adem en kan de schade altijd beperken.
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 14:16
Ik vind dit geen saaie Tour ondanks de overmacht van Nibali :)
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:15 schreef StephanL het volgende:
Frans in je vakkenpakket,kut taal :P
Non
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 14:17
'Als je deze vorm te pakken hebt' aldus Steven de Jongh op Radio NPO 1.

Hihi te pakken.
alorsdonderdag 24 juli 2014 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:15 schreef StephanL het volgende:
Frans in je vakkenpakket,kut taal :P
Valt wel mee toch? Ik vond Duits kutter met al die naamvallen. En ik had gewoon aanleg voor Frans, dus ja waarom niet.
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:18
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:16 schreef jaykop het volgende:

[..]

Non
Je ne sais pas français. Enige en belangrijkste zin die ik heb onthouden _O- _O_
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:16 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind dit geen saaie Tour ondanks de overmacht van Nibali :)
Juist niet indd, elke dag koers
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:17 schreef alors het volgende:

[..]

Valt wel mee toch? Ik vond Duits kutter met al die naamvallen. En ik had gewoon aanleg voor Frans, dus ja waarom niet.
Ben sowieso geen talen mens, gaf mij maar wiskunde. Deed Mavo, maar kon wiskunde makkelijk op HAVO doen.
alorsdonderdag 24 juli 2014 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:18 schreef StephanL het volgende:

[..]

Je ne sais pas français. Enige en belangrijkste zin die ik heb onthouden _O- _O_
Ik weet geen Frans. Uh oke. Ik zou 'je ne parle pas français' eens proberen.
Pino112donderdag 24 juli 2014 @ 14:19
Galoppin rijdt bij Tinkov aldus Dione.

#werkenbijdenos
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 14:19
Volgens mij rijdt Astana voor de Bollentrui Maarten en Herbert.
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:18 schreef alors het volgende:
je ne parle pas français
Ook goed, als de boodschap maar duidelijk is :P
lytsewietedonderdag 24 juli 2014 @ 14:19
Nibali gaat voor de bollen
Kingstowndonderdag 24 juli 2014 @ 14:19
Was dat "vieze vuile neger" verhaal al eerder bekend? Hoor het nu pas voor het eerst.
alorsdonderdag 24 juli 2014 @ 14:20
quote:
5s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:19 schreef Kingstown het volgende:
Was dat "vieze vuile neger" verhaal al eerder bekend? Hoor het nu pas voor het eerst.
Ik heb wat gemist geloof ik. Waar gaat dit over?
Ambrosiusdonderdag 24 juli 2014 @ 14:21
quote:
5s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:19 schreef Kingstown het volgende:
Was dat "vieze vuile neger" verhaal al eerder bekend? Hoor het nu pas voor het eerst.
Ja, was al bekend.
Kingstowndonderdag 24 juli 2014 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:20 schreef alors het volgende:

[..]

Ik heb wat gemist geloof ik. Waar gaat dit over?
Albasini heeft Reza een paar dagen geleden voor "vieze vuile neger" uitgescholden, omdat Reza niet hard genoeg mee zou hebben gewerkt in een ontsnapping. Hoor het nu pas en vroeg me af of het al eerder naar buiten was gekomen.
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:18 schreef StephanL het volgende:

[..]

Je ne sais pas français. Enige en belangrijkste zin die ik heb onthouden _O- _O_
Daar red je je wel mee ja haha
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:22
Whahaha dat kunstwerk :D
Cassiusdonderdag 24 juli 2014 @ 14:23
Ze maken er elke keer wel werk van met die tractoren en grasmaaiers _O_
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:23
Pas du signal. Ik ga ook Frans leren :P

Ik ken één woord Italiaans. Camion.
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:23 schreef StephanL het volgende:
Pas du signal. Ik ga ook frans leren :P
Als je iemand heel erg leuk vind zeg je:
Tu est une prostituée
alorsdonderdag 24 juli 2014 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:22 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Albasini heeft Reza een paar dagen geleden voor "vieze vuile neger" uitgescholden, omdat Reza niet hard genoeg mee zou hebben gewerkt in een ontsnapping. Hoor het nu pas en vroeg me af of het al eerder naar buiten was gekomen.
:{ Ik zie dat hij het zelf ontkent.
supernigerdonderdag 24 juli 2014 @ 14:27
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:26 schreef jaykop het volgende:

[..]

Als je iemand heel erg leuk vind zeg je:
Tu est une prostituée
xd
kl1172donderdag 24 juli 2014 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:22 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Albasini heeft Reza een paar dagen geleden voor "vieze vuile neger" uitgescholden, omdat Reza niet hard genoeg mee zou hebben gewerkt in een ontsnapping. Hoor het nu pas en vroeg me af of het al eerder naar buiten was gekomen.
Ik had dat al ergens opgevangen, ik denk op HLN.
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:27
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:26 schreef jaykop het volgende:

[..]

Als je iemand heel erg leuk vind zeg je:
Tu est une prostituée
Zal het onthouden en proberen bij een franse toeriste.

Gebeurd er nog wat in de toer? :P
Ericrdonderdag 24 juli 2014 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:13 schreef TLC het volgende:
Dit is toch wel zo'n beetje de minste van alle TdF'en die ik heb mogen meemaken ;(
Wees dan maar blij dat je 1993 niet hebt meegemaakt. Wat een saaie wieltjeszuigerskuttour was dat zeg. Hoop vlakke ritten en voor de bergen al beslist in de tijdrit. Daarna alleen maar Rominger, Jaskula en Meija die het Indurain amper moeilijk konden maken en verder vooral hopeloze figuren die de ruimte kregen omdat ze toch volledig kansloos waren.
jaykopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:27 schreef StephanL het volgende:

[..]

Zal het onthouden en proberen bij een franse toeriste.

Gebeurd er nog wat in de toer? :P
Non:P
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 14:30
Kokaar
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:30
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:29 schreef jaykop het volgende:

[..]

Non:P
C'est une honte.

Waar translate allemaal niet goed voor is :P
Chiappuccidonderdag 24 juli 2014 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:13 schreef TLC het volgende:
Dit is toch wel zo'n beetje de minste van alle TdF'en die ik heb mogen meemaken ;(
2012 was bijvoorbeeld al een stuk saaier dan die van dit jaar. Totale dominantie van Sky met Wiggins en Froome op 1 en 2. Op een gegeven moment had je bergop Wiggins, Froome, Porte en Rogers met daarachter nog 3 spartelende andere renners.
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:33
Pas op, beren op de weg :o
KoninginMaximadonderdag 24 juli 2014 @ 14:34
Zou die Nibali onder de doping zitten? Ik heb die kerel de hele tour nog geen druppel zien zweten namelijk..
SiIkdonderdag 24 juli 2014 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:34 schreef KoninginMaxima het volgende:
Zou die Nibali onder de doping zitten? Ik heb die kerel de hele tour nog geen druppel zien zweten namelijk..
Anti-zweet doping?
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:34
Bergpunten voor Boom *O*
Fretworkdonderdag 24 juli 2014 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:34 schreef KoninginMaxima het volgende:
Zou die Nibali onder de doping zitten? Ik heb die kerel de hele tour nog geen druppel zien zweten namelijk..
Ik vrees het wel
Ambrosiusdonderdag 24 juli 2014 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:34 schreef KoninginMaxima het volgende:
Zou die Nibali onder de doping zitten? Ik heb die kerel de hele tour nog geen druppel zien zweten namelijk..
Zeker, die staat stijf van de doping.
Dale__Cooperdonderdag 24 juli 2014 @ 14:35
Subtiel vraagje van Boogerd of de berg van Thijs al in aanbouw is.
SiIkdonderdag 24 juli 2014 @ 14:35
Menselijke maat is terug jongens.
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:34 schreef KoninginMaxima het volgende:
Zou die Nibali onder de doping zitten? Ik heb die kerel de hele tour nog geen druppel zien zweten namelijk..
Betekend dat dat Nadal geen doping neemt :D ?
timmmmmdonderdag 24 juli 2014 @ 14:35
Ik vind het toch een raar gezicht, een zwarte wielrenner
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
Subtiel vraagje van Boogerd of de berg van Thijs al in aanbouw is.
Boogerd en sunfield worden nooit vrienden.
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 14:36
Op een col van 3e categorie achterop komen :')
Dos37donderdag 24 juli 2014 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:35 schreef timmmmm het volgende:
Ik vind het toch een raar gezicht, een zwarte wielrenner
Ik ook gelukkig kan ie er niets van.
Momodonderdag 24 juli 2014 @ 14:36
Wat mij opvalt bij renners die later betrapt zijn, dat allemaal redelijk fris aan de finish komen. Geen rode hoofden, liters zweet en ze zijn niet totaal buiten adem.
Wespensteekdonderdag 24 juli 2014 @ 14:36
Een klein groepje ervandoor uit de kopgroep.
Ambrosiusdonderdag 24 juli 2014 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:36 schreef Wespensteek het volgende:
Een klein groepje ervandoor uit de kopgroep.
Troept wel weer samen.
0ne_of_the_fewdonderdag 24 juli 2014 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:36 schreef Momo... het volgende:
Wat mij opvalt bij renners die later betrapt zijn, dat allemaal redelijk fris aan de finish komen. Geen rode hoofden, liters zweet en ze zijn niet totaal buiten adem.
Kohl, rasmussen...
Jason22donderdag 24 juli 2014 @ 14:37
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:37 schreef 0ne_of_the_few het volgende:

[..]

Kohl, rasmussen...
Bernhard Kohl _O_
timmmmmdonderdag 24 juli 2014 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:36 schreef Momo... het volgende:
Wat mij opvalt bij renners die later betrapt zijn, dat allemaal redelijk fris aan de finish komen. Geen rode hoofden, liters zweet en ze zijn niet totaal buiten adem.
Het bewijs dat in ieder geval Ten Dam schoon rijdt
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Op een col van 3e categorie achterop komen :')
Wie? _O-
Ajacied422donderdag 24 juli 2014 @ 14:38
Dat dopinggezwets is vermoeiend, groetjes.
Hobbel_Robdonderdag 24 juli 2014 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:38 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het bewijs dat in ieder geval Ten Dam schoon rijdt
Het is maar wat je onder schoon verstaat!

media_l_1834733.jpg

[ Bericht 13% gewijzigd door Hobbel_Rob op 24-07-2014 14:39:34 (EDIT: dit is niet schoon) ]
Frozen-assassindonderdag 24 juli 2014 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:38 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Wie? _O-
Titi, Nieve en nog paar andere.. is alweer samen
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat dopinggezwets is vermoeiend, groetjes.
RT
Wespensteekdonderdag 24 juli 2014 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat dopinggezwets is vermoeiend, groetjes.
Moet je wat pilletjes nemen dan is dat zo weer weg.
Chiappuccidonderdag 24 juli 2014 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:38 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het bewijs dat in ieder geval Ten Dam schoon rijdt
Naïef als ik ben ga ik daar wel van uit ja.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:39
Nou hup Coquard, win zo de sprint *O*
Mexicanobakkerdonderdag 24 juli 2014 @ 14:41
Oja, Dessel die 6e werd :')!!1
DecoAorestedonderdag 24 juli 2014 @ 14:41
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oja, Dessel die 6e werd :')!!1
Dat is niet vreemder dan Voeckler die 4e werd :P

Beetje zelfde soort renners eigenlijk, alleen Voeckler heeft langer op het hoogste niveau meegedraaid.
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:42
Coquard _O_
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 14:42
Wat was dat
franklopdonderdag 24 juli 2014 @ 14:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:42 schreef DeLuna het volgende:
Wtf doet Boom
Proberen extra geld binnen te harken
StephanLdonderdag 24 juli 2014 @ 14:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:42 schreef DeLuna het volgende:
Wat was dat
Centjes verdienen.
DeLunadonderdag 24 juli 2014 @ 14:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2014 14:42 schreef franklop het volgende:

[..]

Proberen extra geld binnen te harken
Ohja