Het blijft lullig wanneer je niets vermoedend per ongeluk uit de lucht geschoten wordt.quote:Op donderdag 24 juli 2014 01:06 schreef Shaidox het volgende:
Jonge, uiteindelijk gaan we toch allemaal dood, dus wth heb je aan het leven, als het na de dood toch niks meer waard is.
Okay.
Hopelijk hebben ze er niet al teveel van gemerkt.quote:Op donderdag 24 juli 2014 01:09 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Het blijft lullig wanneer je niets vermoedend per ongeluk uit de lucht geschoten wordt.
Op die hoogte weinig, zo'n raket ontploft net onder de voorkant van het toestel en dan is er meteen drukverlies en zuurstofgebrek, veel kans is het al vlak na die voltreffer uit elkaar gevallen dat vliegtuig.quote:Op donderdag 24 juli 2014 01:11 schreef Shaidox het volgende:
[..]
Hopelijk hebben ze er niet al teveel van gemerkt.
Waar kan ik een plaatje aanvragen?quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:58 schreef PowerLoungen het volgende:
Het lijkt verdomme net serious request
8 facebookvrienden, niet te hard van stapel lopen nu, daarmee kwets je mensen.quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:02 schreef Azorius het volgende:
[..]
Dat zal ze leren. (Je hebt in totaal 8 vrienden?)
Wel een terechte klacht overigens.
bij mij dan zet ik het hier neerquote:Op donderdag 24 juli 2014 01:21 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Waar kan ik een plaatje aanvragen?
Elke zender was veranderd in Sky Radio.quote:Op donderdag 24 juli 2014 01:21 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Waar kan ik een plaatje aanvragen?
Die beelden uit dat gebied waren nogal recht voor zijn raap en daarna de verhalen over van alles en nog wat.quote:Op donderdag 24 juli 2014 02:21 schreef lesley het volgende:
ik vind het een beetje misselijkmakend. Al die kijk mij eens meeleven berichtjes en lintjes.
Maar mensen moeten hun shock gevoel kwijt misschien dat dat het is, een stukje verwerking van hetgeen ze hebben gehoord en gezien.
Racist!!quote:Op donderdag 24 juli 2014 06:41 schreef along het volgende:
Blanke nederlanders hebben de neus allemaal in andere richtingen staan, het zijn niet de negers/ marokanen die het probleem in de nederlandse samenleving zijn.
Het zijn de blanke vlaflips die elkaar het licht in de ogen niet gunnen, vandaar dat jullie laaste beetje cultuur, authenticiteit die jullie nog genieten als sneeuw voor de zon smelt tot niets. Ik hoop dat de nederlandse cultuur zo snel afbreekt dat er binnen 15 jaar niets meer van over is, walgelijk cultuur dat dezelfde ethniciteit elkaar continue afzeikt en alles misgunt maar dan nog wel met twee maten meet als het op buitenlanders/medelanders aankomt. Maar goed een beetje verstandige medelander/ buitenlander heeft dit allang door.
JE KRAAIT WEL ANDERS WANNEER HET ZUSJE VAN DE DOCENT NEDERLANDS VAN EEN VRIEND VAN JE OUDERS WORD OPGEBLAZEN DOOR POETING!quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:39 schreef Crocodi1e het volgende:
Te vergelijken met het WK, maar dan met vliegtuigen. Dezelfde nepheid
Link?quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:47 schreef Motorbass het volgende:
Zeer terechte klacht. Las ook een stuk in de NY times over hoe nationaal rouwen tot wraak kan leiden, wat een uiterst slecht idee zou zijn. Rouwen doe je naar mijn mening met je geliefden, in een gesloten omgeving en niet in een kijk-eens-hoeveel-ik-erom-geef omgeving. Walgelijk.
Het is een ramp dat er een aanslag is gepleegd.quote:Op donderdag 24 juli 2014 18:10 schreef Homijn het volgende:
Het is helemaal geen ramp, het is een aanslag.
Het was geen aanslag, het was een ongelukje wat uitmondde in een ramp. Maar een hype is het wel geworden.quote:Op donderdag 24 juli 2014 19:13 schreef Jivis het volgende:
[..]
Het is een ramp dat er een aanslag is gepleegd.
Bij mij aan de koffietafel gelooft inmiddels niemand meer dat "rebellen" dit vliegtuig hebben neergeschoten. Zowel de PO als RTL/SBS zijn in handen van de Amerikanen en zullen nooit de waarheid mogen uitzenden.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 19:52 schreef CookieSlikker het volgende:
Sprak vanmiddag nog met iemand die weer iemand kent bij RTL die dus intervieuws afneemt bij mensen op schiphol vandaag.
Blijken er dus een hele boel dit geen ene fuck te schelen (en opzich logisch) en daar zijn ze ook heel eerlijk en open in voor de camera.
Alleen wordt elk stukje kritiek eruit geknipt en alleen de zeilige mensen worden op TV getoont.
Zelfs de bloemenzaak die 75% meer omzet heeft deze week mag niet op TV of in de krant verschijnen. Plaatselijke krant was langsgeweest, maar het artikel werd door de telegraaf tegengehouden. (Tmg)
Het is heel jammer dat Nederland is verandert in een land waar je opeens 'MOET' rouwen, want anders... (zelf in te vullen)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |