FOK!forum / Tour de France 2019 / [Etappe 17] Saint-Gaudens - Saint-Lary Pla d'Adet #4
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:10
Etappe 17: Saint-Gaudens - Saint-Lary Pla d'Adet, 124 km

Na de langste etappe van de Tour nu de kortste. Slechts 124 kilometer. Meestal heeft het een reden, dat een etappe zo kort is. Nu ook, de etappe kent namelijk vier zware beklimmingen. Drie van de eerste categorie en de slotklim is van de buitencategorie. Het is dus maar goed ook dat de etappe zo kort is. De etappe begint op het vlakke, buiten de Pyreneeën en doet tijdens de eerste beklimming van de dag Spanje aan.

Map-17.jpg
PROFIL.png

Plaats van vertrek is Saint-Gaudens. Een stadje dat voor de 14e keer voorkomt in de Tour de France. 12,500 inwoners. Saint-Gaudens is vooral een goede plaats om te vertrekken, omdat het aan de voet van de Pyreneeën ligt. Vanuit dit dorp kan je snel aan verschillende beklimmingen beginnen. In 2011 was de Tour voor het laatst in Saint-Gaudens. Toen ging de etappe van deze plek richting Plateau de Beille. Deze rit werd gewonnen door de alien uit Neerpelt, Jelle Vanendert. Hij was in die Tour ineens een topklimmer. Hebben we naderhand ook niet veel meer van gezien, behalve in de Ardennenklassiekers. De laatste keer dat de Tour aankwam in Saint-Gaudens was in 1999, de Rus Konishev won toen. Andere renners die hebben gewonnen in Saint-Gaudens zijn onder andere Charly Gaul en Gino Bartali. Grote namen.

p62_d6af84c085c5561bd0529f0dc58fbd12st-goaerienne.jpg

Van Saint-Gaudens rijden we de Pyreneeën binnen, via een vallei. Als we deze weg de hele tijd zouden volgen zouden we weer bij Bagnères-de-Luchon uitkomen, maar net voor het dorpje Cierp-Gaud nemen de renners een weg naar links, die ze richting de tussensprint van de dag brengt, bij het gehuchtje Saint-Béat. De rivier La Garonne loopt door dit gehuchtje en dat weten de inwoners maar al te goed. Wil nog wel eens uit de oevers treden. Het is maar goed dat het nu een beetje fatsoenlijk weer is, anders hadden de renners niet door dit dorp kunnen fietsen. Vorig jaar rond deze tijd was het raak. Straten stonden blank, een heel deel was weggezakt, overal troep. François Hollande kwam zelfs nog langs om de schade op te meten.

201306202243-full.jpg

Na de tussensprint is het nog maar enkele kilometers fietsen tot de Spaanse grens. De weg richting Spanje loopt al lichtjes omhoog. Na een kilometer of 40 passeren we de grens. Een paar kilometer later komen we uit in Bossòst. Een klein dorpje in de provincie Lleida, regio Catalonië. Vlak na dit dorp beginnen we aan de Spaanse kant van de Col du Portillon.

PROFILCOLSCOTES_1.png

Een beklimming van 8,3 kilometer, 7,1% gemiddeld. Best een pittig dingetje. Behoorlijk regelmatig, het grootste gedeelte van de klim zit je toch tussen de zeven en acht procent. Zeker geen slechte klim om mee te beginnen. De klim is redelijk vaak voorgekomen in de Tour de France, toch al een keer of 18. Voor het laatst in 2006, toen was David de la Fuente hier als eerste boven. In dienst van het beruchte Saunier Duval gaf hij toen flink gas in de bergen. Beetje van David, beetje van Ibarguren. In die Tour won De la Fuente het strijdlustklassement en droeg hij enkele dagen de bollen. Fietst tegenwoordig nog steeds. Vormt samen met een andere held, Juanjo Cobo, een illuster duo bij Torku Seker Spor.

50565436.jpg

De afdaling van deze col brengt ons naar Bagnères-de-Luchon, waar we in de vorige etappe eindigden. Niet ver hierbuiten beginnen we al bijna meteen aan de volgende klim van de dag. Eentje met een goed klinkende naam, Col de Peyresourde. Een klim die onderhand ieder jaar wel voorkomt in de Tour. In tien jaar tijd zeven keer. Wel altijd als tussendoortje. Vorig jaar werd de Peyresourde nog beklommen in de etappe naar Bagnères-de-Bigorre. Thomas De Gendt was toen als eerste boven.

PROFILCOLSCOTES_2.png

Een beklimming van 13 kilometer, aan 7% gemiddeld. De eerste kilometers zijn nog redelijk goed te doen, maar na kilometer zes wordt het ineens heel regelmatig steil. De rest van de klim komt de hellingsgraad niet meer onder de zeven. Laatste kilometer van de klim nog aan 8,5%. Best een aardige col. Als je hier aardig doortrekt zullen er al een hoop mannen sneuvelen.

bicycletouringpyrenees24.jpg

Het leuke van vandaag is dat er maar weinig kilometers in de verschillende valleien hoeven te worden afgelegd. Het is continu op en af. Nu dus ook weer, de Peyresourde af richting Loudervielle, om een paar kilometer verder te beginnen aan de derde beklimming van de dag, Col de Val Louron Azet. Een enorm bochtige beklimming, die dit jaar pas voor de vijfde keer voorkomt in de Tour. Grote namen zijn hier al als eerste bovengekomen. Marco Pantani bijvoorbeeld, in 1997. Een paar jaar later was het grote voorbeeld van Bauke Mollema, Fernando Escartin, hier de beste. Vorig jaar kwam de Col d'Azet ook voor in de Tour, toen waren de punten op de top een prooi voor Simon Clarke.

PROFILCOLSCOTES_3.png

We hebben twee klimmen van gemiddeld 7% gehad, nu krijgen we twee klimmen van gemiddeld 8%. Deze is 7,4 kilometer lang aan 8,3% gemiddeld. Het zwaarste gedeelte zit meteen in het eerste gedeelte van de klim. De eerste kilometer gaat nog, maar daarna krijg je kilometers aan 9 en 10%. Naar de top toe zwakt het wat af, om vervolgens het laatste stukje nog even flink omhoog te gaan aan 11%. Een hele lastige klim, zeker als je bedenkt dat er enorm veel bochten in zitten. Misschien wat lastig om een goed ritme te krijgen, maar van de andere kant is het met 7 kilometer ook weer niet heel erg lang. Kan wel mooie plaatjes opleveren. De klim begint voorbij het meer van Génos-Loudenvielle en het uitzicht daarop wordt met iedere bocht mooier.

DSCF3584.JPG

Boven op deze col hebben de renners meer dan 100 kilometer gefietst. Nog maar een kilometer of 22 te gaan. De slotklim is 10 kilometer lang, dus eerst moet er nog 12 kilometer afgedaald worden, richting Saint-Lary-Soulan. Vanuit dit dorp beginnen we aan de laatste klim van de dag, Pla d'Adet. Een redelijk lange, steile slotklim. 10 kilometer aan 8,3% gemiddeld. De moeilijkheid zit 'm vooral in de eerste kilometers. Kilometer 2 en 3 zijn boven de 10%. Daarna zwakt het wat af richting 9 en 8%. Kilometer zeven is wat makkelijker, aan 5% en daarna wordt het niet echt moeilijk meer. De laatste twee kilometer van de klim zijn aan 7%, wat een heel verschil is met de 10% van het begin. De laatste hectometer is zo ongeveer vlak.

PROFILCOLSCOTES_4.png

De laatste keer dat we op Pla d'Adet aankwamen was in 2005. George Hincapie won toen. Hij profiteerde nogal van het werk van Oscar Pereiro. George hoefde niet zo gek veel te doen, hij had Armstrong achter zich. Even op het laatst demarreren en de overwinning pakken. Zo ging dat toen, zo ongeveer. Voor Hincapie zijn enige etappeoverwinning in de Tour. Andere renners die hier hebben gewonnen zijn o.a. Joop Zoetemelk en Raymond Poulidor. Poulidor was ooit een hele grote renner, maar zal over enkele jaren vooral bekend zijn als de grootvader van Mathieu van der Poel.

p1392.jpg

Het wordt niet verschrikkelijk warm. Een graad of 23. Waarschijnlijk droog, maar toch een kleine kans op regen. Misschien zelfs onweer, als het erg tegenzit. De wind zal vrij afwezig zijn. Waait niet erg hard, in de Pyreneeën.

Etappe 16 was voor de vluchters. Dan is de etappe daarna waarschijnlijk weer voor de klassementsmannen. Hoef niet, kan ook weer voor de vluchters zijn. Dat ligt volledig aan het peloton, als daar een beetje flink wordt gekoerst krijgt een groepje vluchters nooit veel voorsprong. Enkele ploegen, zoals FDJ, zullen hun kans ruiken. Bardet wat minder, Van Garderne wat minder. Nodigt uit om flink gas te geven.
1. Nibali. Als het peloton gas geeft en de kopgroep geen kans geeft wint Nibali uiteindelijk. Is al vaak genoeg gebleken.
2. Pinot. Is ijzersterk bezig. Moet wel een paar keer afdalen, maar dit blijkt nog niet eens zo'n heel groot probleem te zijn. Bardet zal uiteindelijk tekort komen.
3. Peraud. Deze oude Fransman is enorm goed bezig. Leek mij meer een renner voor de top 10, maar is zo ongeveer de enige die Nibali nog kan volgen, naast Pinot. Sterk. Dan mag je wel een keer een derde plaats binnenhalen.
4. König. NetApp. Klein ploegje, maar toch een bijzonder goede kopman. Leopold. Liet in de Vuelta van 2013 al zien wat hij kon, maar hij bevestigd dat deze Tour enorm. Goede renner.
5. Valverde. De derde week is de Movistar-week. Zal uiteindelijk toch net wat te kort komen om te winnen. Hij is immers geen Quintana. Slechts een Valverde.
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:09 schreef Eyoo het volgende:
Wat zijn de kansen voor Mollema als zijn groep terugkomt?
Hij is denk ik de beste klimmer samen met Rolland en VD Broeck
VD Broeck zal nog wel vallen dus hij heeft best een goede kans
Majka wint met 2 vingers in de neus.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
Jammer dat Nibali niet op z'n bek is gegaan
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:09 schreef Eyoo het volgende:
Wat zijn de kansen voor Mollema als zijn groep terugkomt?
Hij is denk ik de beste klimmer samen met Rolland en VD Broeck
VD Broeck zal nog wel vallen dus hij heeft best een goede kans
Schat Majka het hoogste in.
Ajacied422woensdag 23 juli 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:10 schreef timmmmm het volgende:
Weer door op NED 2, met een emotionele presentatrice net
Moest Rivkah een traantje wegpinken?
alorswoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
Tom gelost :'(
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
w/
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Jammer dat Nibali niet op z'n bek is gegaan
Dat komt nog.
THEFXRwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
ik blijf op de belg
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
Dat Knut Arashiro moet missen
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
FDJ vindt 4 minuten teveel
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
FDJ vindt 4 minuten teveel
Vind je het gek :P
opreiswoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:11 schreef alors het volgende:
Tom gelost :'(
Die was van zn fiets gestapt om een minuutje te herdenken
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:11
Knut zal wel blij zijn met Arashiro. Jammer dat FdJ aan het rijden is
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:11 schreef poiuytr het volgende:
Dat Knut Arashiro moet missen
Waar is Knut eigenlijk? Zag laatst ook al een topic speciaal voor hem?
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
FDJ gaat rijden voor ritwinst Pinot
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:11 schreef alors het volgende:
Tom gelost :'(
Je kunt nog altijd op Bauke soppen.
timmmmmwoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:11 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Moest Rivkah een traantje wegpinken?
Volgens mij stond ze op springen ja
DeLunawoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
Hup Bauke w/
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
Toch wel emotioneel hoor met al die lijkwagens.
Eyoowoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
Op deze manier kan Mollema Kwiatkowski in ieder geval inhalen, en Ten Dam, König en van Garderen dan staat hij alweer 6e dat zou al best een mooie plek zijn.
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
Ik denk wel dat de winnaar voorin zit, met nu nog ruim 5 minuten voorsprong
moneyballwoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
Rolland gaat winnen.
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:12
De Fransen in paniek door Mollema.
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef Eyoo het volgende:
Op deze manier kan Mollema Kwiatkowski in ieder geval inhalen, en Ten Dam, König en van Garderen dan staat hij alweer 6e dat zou al best een mooie plek zijn.
Leuk dat gereken, maar ik denk dat hij blij mag zijn als hij tijd wint op die renners..
Ajacied422woensdag 23 juli 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Volgens mij stond ze op springen ja
Ik zal maar niet zeggen wat ik er van denk, anders komt iedereen boos op me af.
Ericrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef Eyoo het volgende:
Op deze manier kan Mollema Kwiatkowski in ieder geval inhalen, en Ten Dam, König en van Garderen dan staat hij alweer 6e dat zou al best een mooie plek zijn.
En het morgen weer dubbel verliezen, maar het blijft een leuke poging. Alleen de vraag of er veel marge overblijft op die laatste beklimming.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:13
FDJ hoeft zich toch niet druk te maken om Mollema?
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef Eyoo het volgende:
Op deze manier kan Mollema Kwiatkowski in ieder geval inhalen, en Ten Dam, König en van Garderen dan staat hij alweer 6e dat zou al best een mooie plek zijn.
Om een dag later die plaatsen weer kwijt te raken (muv die van Kwiatkowski)
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef Eyoo het volgende:
Op deze manier kan Mollema Kwiatkowski in ieder geval inhalen, en Ten Dam, König en van Garderen dan staat hij alweer 6e dat zou al best een mooie plek zijn.
Je zinsconstructie klopt niet helemaal :') .
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:14
Ji hangt nog aan het peloton _O_ _O_ _O_
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:13 schreef Mykonos het volgende:
FDJ hoeft zich toch niet druk te maken om Mollema?
Doen ze ook niet.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:14 schreef Max23 het volgende:
Ji hangt nog aan het peloton _O_ _O_ _O_
Held!
timmmmmwoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef Momo... het volgende:
Toch wel emotioneel hoor met al die lijkwagens.
Laten we weer even de herdenking scheiden van het wielrennen. In NWS is een topic om over de vliegtuigramp te praten, hier over de etappe.

Pluspuntje voor jullie, ik mod allebei, dus je ziet me sowieso O+
baggerbaaswoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:14 schreef Max23 het volgende:
Ji hangt nog aan het peloton _O_ _O_ _O_
Niet goed voor de rode lantaarn :(
Eyoowoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:13 schreef Mykonos het volgende:
FDJ hoeft zich toch niet druk te maken om Mollema?
6,5 minuut achterstand van Mollema maar Pinot is heel de tour al sterker, zolang ze het rond de 5 minuten houden is er niks aan de hand voor hun
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
DAAR WAS IE
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:13 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Je zinsconstructie klopt niet helemaal :') .
Nog op Eyoo reageren :')
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:14
FDJ rijdt er niets af. Tsja.
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:13 schreef Mykonos het volgende:
FDJ hoeft zich toch niet druk te maken om Mollema?
Het scheelt nog ong. 1,5-2 minuten met de huidige verschillen met nog een tijdrit te gaan best riskant om het verder te laten teruglopen.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:14 schreef Eyoo het volgende:

[..]

6,5 minuut achterstand van Mollema maar Pinot is heel de tour al sterker, zolang ze het rond de 5 minuten houden is er niks aan de hand voor hun
Tijdrit?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:14 schreef Max23 het volgende:
Ji hangt nog aan het peloton _O_ _O_ _O_
Als die de rode lantaarn maar niet misloopt dan...
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:14 schreef Eyoo het volgende:

[..]

6,5 minuut achterstand van Mollema maar Pinot is heel de tour al sterker, zolang ze het rond de 5 minuten houden is er niks aan de hand voor hun
5 minuten is het nooit geweest met Mollema.
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:12 schreef Blik het volgende:
Ik denk wel dat de winnaar voorin zit, met nu nog ruim 5 minuten voorsprong
Mwah, ze hebben wel een minuut of 2.30/3 nodig aan de voet van de slotklim. Kan nog lastig worden.
moneyballwoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
Ik denk dat FDJ de koers hard wil maken, Pinot was gisteren ook de beste klimmer. Denk niet dat ze bang zijn (en terecht) voor Mollema.
Ambrosiuswoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
FDJ rijdt er rap wat af.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:15 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Tijdrit?
Daarin pakt Molkema geen 5 minuten.
Ereinionwoensdag 23 juli 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:13 schreef Mykonos het volgende:
FDJ hoeft zich toch niet druk te maken om Mollema?
Pinot heeft belang bij een zware koers.
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
f. Tsja.
5.14 begonnen ze te rijden net 2 minuten geleden dus al meer dan 20 seconden weg op de koploper.
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:15 schreef Max23 het volgende:

[..]

Mwah, ze hebben wel een minuut of 2.30/3 nodig aan de voet van de slotklim. Kan nog lastig worden.
Die groep heeft het ook relatief rustig aan kunnen doen. Een Majka ofzo heeft aan een minuut of 2 wel genoeg.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:15 schreef Eyoo het volgende:

[..]

Heb ik al zo'n goede reputatie opgebouwd? Tijd voor een nieuw account
Klonen :') .
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:16
Groep is niet groot meer
THEFXRwoensdag 23 juli 2014 @ 16:16
waar is LTD?
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:16
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:15 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Daarin pakt Molkema geen 5 minuten.
Pinot gaat sowieso niks verliezen op Mollema in de tijdrit met deze vorm.
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:16 schreef THEFXR het volgende:
waar is LTD?
Keurig in het peloton met Kruissie en Tankink
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:17
Gaat hard nu hoor bakker
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:17
Serpa, dat is vroeg,niet?
Mansjesterwoensdag 23 juli 2014 @ 16:17
Best wel een zaadetappe eigenlijk.Ze mogen nu wel een demmarage plaatsen vanuit het peloton of achtervolgende groep
0ne_of_the_fewwoensdag 23 juli 2014 @ 16:17
Loopt snel terug.
Ajacied422woensdag 23 juli 2014 @ 16:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:17 schreef Mansjester het volgende:
Best wel een zaadetappe eigenlijk.Ze mogen nu wel een demmarage plaatsen vanuit het peloton of achtervolgende groep
Begin was nog wel tof maar nu daalt de amusementswaarde snel.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:17 schreef Mansjester het volgende:
Best wel een zaadetappe eigenlijk.Ze mogen nu wel een demmarage plaatsen vanuit het peloton of achtervolgende groep
Alleen vanuit de achtervolgende groep svp #laatbaukerijden
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:17 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Begin was nog wel tof maar nu daalt de amusementswaarde snel.
Het nieuwe wielrennen he
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:18
Peloton flink aan het slinken zeg
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:18
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:17 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Loopt snel terug.
Maar FdJ heeft ook al veel kracht verloren.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:18
Ten Dams baard is nog schoon. Komt helemaal goed dit.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:18
Bingo, inspanningen terugbetalen.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:18
Inspanningen moeten de dag later worden terugbetaald *O*
Klopkoekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:19
Als Herbert een kwartje krijgt voor elke keer dat hij Mollema zijn naam noemt, dan is hij nu zo rijk als Bill Gates.
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:19
Nibali heeft nog wel wat mannetjes over
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:19
Tankink klimt ook goed vandaag
zolderraamwoensdag 23 juli 2014 @ 16:19
wel jammer dat een kruiswijk bijvoorbeeld niet bij mollema zit. Dan had ie nog een beetje kunnen rijden in die groep. Er is nu niemand die echt door wilt rijden voor een ander.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:19
Maarten _O-
baggerbaaswoensdag 23 juli 2014 @ 16:19
Kyrienka trekt bekken :o
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:19 schreef Max23 het volgende:
Tankink klimt ook goed vandaag
Staat ook gewoon 36ste in het klassement
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:19
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:19 schreef Klopkoek het volgende:
Als Herbert een kwartje krijgt voor elke keer dat hij Mollema zijn naam noemt, dan is hij nu zo rijk als Bill Gates.
Daarom ben ik al naar de Belg gegaan, wat een drama.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:20
Hopelijk heet Kiryienka heel veel kwartjes meegenomen.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:19 schreef zolderraam het volgende:
wel jammer dat een kruiswijk bijvoorbeeld niet bij mollema zit. Dan had ie nog een beetje kunnen rijden in die groep. Er is nu niemand die echt door wilt rijden voor een ander.
Mwah, Arashiro rijdt nu voor Rolland. Maar als die stopt, valt het misschien wel stil ja.
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:19 schreef Max23 het volgende:
Tankink klimt ook goed vandaag
Had eigenlijk in de kopgroep moeten zitten.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:21
Mollema wacht rustig totdat het losgaat.
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:21
Onderaan Pla d'adet gaat het natuurlijk wel ontploffen in de kopgroep
Konijnenjagerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:21
Wanneer heeft Ducrot door dat Pinot dit NIET doet vanwege Mollema?
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:21
TANKINK _O_
Ereinionwoensdag 23 juli 2014 @ 16:21
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:19 schreef Klopkoek het volgende:
Als Herbert een kwartje krijgt voor elke keer dat hij Mollema zijn naam noemt, dan is hij nu zo rijk als Bill Gates.
Die minuut stilte zou hem zo een paar honderd euro kosten.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:20 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Had eigenlijk in de kopgroep moeten zitten.
Nu kan hij nog de meest onopvallende renner worden.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:22
Oh, nu niet meer, want hij kwam net met naam en toenaam in beeld :')
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:22
Tankink moet lossen!
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:21 schreef Konijnenjager het volgende:
Wanneer heeft Ducrot door dat Pinot dit NIET doet vanwege Mollema?
Waarom wel eigk?
Om Bardet op te blazen ofzo?

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2014 16:23:01 ]
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:22 schreef marcodej het volgende:
Tankink moet lossen!
Zit nog in de groep hoor
Mansjesterwoensdag 23 juli 2014 @ 16:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh, nu niet meer, want hij kwam net met naam en toenaam in beeld :')
Fittie in dat topic in 3,2,1....
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:22
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:22 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Waarom wel eigk?
Ritwinst
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:23
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:22 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Ritwinst
Daarvoor is het al te laat.
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:23
ze moeten niet te lang wachten daar voorin, en arashiro laten rijden
Konijnenjagerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:23
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:22 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Waarom wel eigk?
Om Bardet op te blazen ofzo?
Koers hard maken, voor Bardet, maar ook bijv Valverde.
Die zag er bergop lang niet altijd even sterk uit.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:22 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Ritwinst
Gaat hem niet meer lukken.
Jason22woensdag 23 juli 2014 @ 16:23
7% vind ik al heel wat, Maarten. :{
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:24
roche en majka zijn ook met z'n tweeen, roche mag van mij ook gaan rijden
0ne_of_the_fewwoensdag 23 juli 2014 @ 16:24
Kan je ook geld inzetten op het niet winnen van vdb2
Marcosswoensdag 23 juli 2014 @ 16:24
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:23 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Daarvoor is het al te laat.
Ze reden het niet hard genoeg dicht inderdaad, maar dit leek me echt voor ritwinst. De kopgroep is sterk, maar ze hebben "maar" 3 minuten. Als ze dat naar 1,5 minuut ofzo hadden kunnen brengen..

Pinot heeft (lijkt me terecht) vast geen schrik van Mollema.
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:24
Roche offert zich op voor Majka
Ambrosiuswoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
Nu gaat het een stuk harder.
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:24 schreef FredWielergek het volgende:
roche en majka zijn ook met z'n tweeen, roche mag van mij ook gaan rijden
ah kijk es aan
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:24 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Kan je ook geld inzetten op het niet winnen van vdb2
'Doneren' noemt men dat.
zolderraamwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:20 schreef Mykonos het volgende:

[..]

Mwah, Arashiro rijdt nu voor Rolland. Maar als die stopt, valt het misschien wel stil ja.
daar gaat arashiro
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:24 schreef Max23 het volgende:
Roche offert zich op voor Majka
Voor de Tour zou het omgekeerd zijn geweest.
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
Kruijswijk rijdt eigenlijk best een degelijke Tour, had ik niet verwacht.
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
Allemaal mensen die werken voor Mollema.
moneyballwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:24 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Kan je ook geld inzetten op het niet winnen van vdb2
quotering 1.01
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
Hopelijk behoudt Koning Leopold P7
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
Eerst het bordje van Roche leeg eten
TheRulingEaglewoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
De achtervolgers nog maar met 13 man nu
Kowloonwoensdag 23 juli 2014 @ 16:25
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:24 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Kan je ook geld inzetten op het niet winnen van vdb2
Dan krijg je evenveel terug als je inzet. :P
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:25 schreef poiuytr het volgende:
Kruijswijk rijdt eigenlijk best een degelijke Tour, had ik niet verwacht.
We wisten allemaal dat Kruijswijk een steengoed renner is, alleen heel wat pech!
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:26
Balen Knut.
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:26
Die dekselse Kiriyenka.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:26
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:25 schreef moneyball het volgende:

[..]

quotering 1.01
Zet je beter in op San Marino :') .
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hopelijk behoudt Koning Leopold P7
Ik denk dat hij zelfs gaat stijgen naar P6, Mollema richting P7 en Van Garderen die erdoor zakt
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:25 schreef Kowloon het volgende:

[..]

Dan krijg je evenveel terug als je inzet. :P
Denk dat die bet niet eens mogelijk is... 1,01 maximaal
moneyballwoensdag 23 juli 2014 @ 16:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:25 schreef poiuytr het volgende:
Kruijswijk rijdt eigenlijk best een degelijke Tour, had ik niet verwacht.
Ik erger mij al de hele tour aan hem. Rijdt echt altijd alleen en doet zelden wat nuttigs voor de kopmannen.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hopelijk behoudt Koning Leopold P7
Ook fan van deze renner? Leopold _O_
Konijnenjagerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:26 schreef moneyball het volgende:

[..]

Ik erger mij al de hele tour aan hem. Rijdt echt altijd alleen en doet zelden wat nuttigs voor de kopmannen.
Moet zichzelf ook in de kijker rijden, natuurlijk.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:27
Zie het nog best gebeuren dat alle koplopers worden teruggepakt op de slotklim
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
als ze aan de voet van de slotklim nog 3 minuten hebben, is dat voldoende voor te blijven?
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:27 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Ook fan van deze renner? Leopold _O_
Hij is mijn adoptierenner.
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
VDB2 :W
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:27
Dag Jurgen :W
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
vdb2 :W
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
VDB2 :'(
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:27
Daar gaat vdb2
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
vdb2 :')
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
vdb2 :') .
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Hij is mijn adoptierenner.
Niet Elmiger gekozen hebben :')
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:28
VDB2 lost. _O- _O- _O- _O- _O- _O-
Ajacied422woensdag 23 juli 2014 @ 16:28
D'n Jurgen :D
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
VDB2 :') :D
BlaZwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
VDB moet lossen _O-
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
Jurgen :')
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
Jurgen toch
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Hij is mijn adoptierenner.
Is dat toegestaan? Hij pakte vorig jaar een etappe in de Vuelta?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
Iemand commentaar van Sporza?

[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2014 16:29:03 ]
Konijnenjagerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:27 schreef FredWielergek het volgende:
als ze aan de voet van de slotklim nog 3 minuten hebben, is dat voldoende voor te blijven?
Zitten veel man zich te sparen deze klim, kunnen misschien ook nog wat tijd winnen in de afdaling, maar wordt spannend.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:28 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Is dat toegestaan? Hij pakte vorig jaar een etappe in de Vuelta?
Ik vond m ook een twijfelgeval, maar hij mocht :D
j0rdiiiiwoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:28 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Iemand commentaar van Canvas?
amai
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
Kiriyenka wordt teruggepakt
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:29 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik vond m ook een twijfelgeval, maar hij mocht :D
Hup Hup Leopold w/ .
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
Helaas wel bijna boven. Kan VDB nog terugkomen..
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:29
:W
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:29 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Helaas wel bijna boven. Kan VDB nog terugkomen..
Maar ik hoop van niet.
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:29
Kiriyenka :W
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:29 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Maar ik hoop van niet.
Ik hoop ook van niet.
reddevil1408woensdag 23 juli 2014 @ 16:30
Kiryenka *HADOE* :W
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
vdb2 is geen erkend daler
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
Wit-Russen zijn taai.
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
waarom rijdt astana zo hard?
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
Winnaar moet haast wel vooraan zitten, nog ruim 3'30 voorsprong op gele trui met nog 10 km klimmen te gaan
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
Jurgen mag er wel weer bij komen, hij moet er daarna toch weer af.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
vdb2 is geen erkend daler
vdb is geen goed klimmer/klassementsrenner/sprinter/tijdrijder .
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:31
Peloton komt rap dichterbij.
DecoAorestewoensdag 23 juli 2014 @ 16:31
Godzij-fucking-dank. Dat was Kiriyenka. Blij dat ik ongelijk had.
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:30 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

vdb is geen goed klimmer/klassementsrenner/sprinter/tijdrijder .
vdb2 had nog erkend mogen worden...
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:30 schreef FredWielergek het volgende:
waarom rijdt astana zo hard?
Zo hard rijden ze niet. Verschil tussen hun en groep Mollema groeit zelfs weer. Alleen Kiryienka valt stil
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:31
Kyriyenka's waardeloze aanval eindigt hier. RIP.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:31 schreef DecoAoreste het volgende:
Godzij-fucking-dank. Dat was Kiriyenka. Blij dat ik ongelijk had.
Nu wint Majka.

Ik vind dit niet leuk, jij hebt het liefst dat ie tweede wordt achter Jrod
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:31 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Kyriyenka's waardeloze aanval eindigt hier. RIP.
Die eindigt dus nog in de bus..
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:31 schreef Max23 het volgende:

[..]

Zo hard rijden ze niet. Verschil tussen hun en groep Mollema groeit zelfs weer. Alleen Kiryienka valt stil
oja je hebt gelijk
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Die eindigt dus nog in de bus..
Zou wel lachen zijn.
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
Majka spaart zich voor de slotklim.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
3 minuten genoeg?
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:32
Majka, de nieuwe loller.
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Van_Poppel het volgende:
Majka spaart zich voor de slotklim.
Ja dat doet ie slim.
zolderraamwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Mykonos het volgende:
3 minuten genoeg?
hangt er om
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Van_Poppel het volgende:
Majka spaart zich voor de slotklim.
Hopelijk wordt ie tweede

Achter Mollema
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:33
König gelost
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
Konig niet gezien in "peleton"
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
LTD in het laatste wiel
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Mykonos het volgende:
3 minuten genoeg?
Twijfelachtig.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
AG2R gaat gek doen, moet nog zien of de kopgroep het red ;(
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Mykonos het volgende:
3 minuten genoeg?
Als Rodriguez, Majka, Rolland en Mollema elkaar niet te vroeg proberen af te schudden wel.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:33 schreef Max23 het volgende:
König gelost
Dit vind ik niet leuk.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
Zubeldia ook niet meer
DecoAorestewoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
9s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nu wint Majka.

Ik vind dit niet leuk, jij hebt het liefst dat ie tweede wordt achter Jrod
Majka die wint kan ik mee leven, maar idd liever tweede achter Rodriguez. :P
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
König in het tweede groepje.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:33 schreef Max23 het volgende:
König gelost
Die komt wel terug, net zoals gister :) .
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:33
Ten Dam nog bij geel.
Eyoowoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Ten Dam en Mollema doen op deze manier goede zaken
Ambrosiuswoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Op deze manier kan Nibali nog een etappe winnen.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Valverde ziet er niet goed uit
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Wat wil AG2R? Pinot kapotrijden gok ik?
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
ten dam moet aanhaken, dan kan hij samen afdalen
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Iedereen knalt er af. :D
baggerbaaswoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Nieve nu wel duidelijk beter
Dos37woensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Leopold _O_
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Porte bij Rogers :')
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:34
Laat eens zien waar König zit :{
baggerbaaswoensdag 23 juli 2014 @ 16:35
Die Gastauer _O-
reddevil1408woensdag 23 juli 2014 @ 16:35
Die tijdwaarneming klopt toch niet.... :?
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:34 schreef Mykonos het volgende:
Wat wil AG2R? Pinot kapotrijden gok ik?
Pinot krijg je bergop niet kapot.
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef reddevil1408 het volgende:
Die tijdwaarneming klopt toch niet.... :?
Jawel, hoezo dacht je van niet?
moneyballwoensdag 23 juli 2014 @ 16:35
Als Nibali weer wint is dit echt een kut etappe.
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Pinot krijg je bergop niet kapot.
Dat lijkt me ook niet, maar waarom doen ze het anders? Als ze die groep terughalen, wint Nibali :')
Mani89woensdag 23 juli 2014 @ 16:35
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:35
Weer lekker koekoek dalen
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
Konig komt wel terug bij het dalen.

#konigalseenkoning
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mani89 het volgende:
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
Dan ga je fijn naar huis toe.
DecoAorestewoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mani89 het volgende:
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
Ga dan weg :')
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
VDB2 komt terug. Kunnen we hem dalijk nog een keer zien lossen.
reddevil1408woensdag 23 juli 2014 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Max23 het volgende:

[..]

Jawel, hoezo dacht je van niet?
de koplopers zat in de afdeling en de gele trui nog bergop
DeeBeewoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
Nibali's daalkunsten ondertussen opgeblazen tot nog grotere proporties door Herbert, zou zelfs achterste voren hier nog vanaf kunnen ondertussen.
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mykonos het volgende:

[..]

Dat lijkt me ook niet, maar waarom doen ze het anders? Als ze die groep terughalen, wint Nibali :')
Nibali zal ook wel wat gunnen aan een Fransman
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mani89 het volgende:
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
Thijs :')
Ajacied422woensdag 23 juli 2014 @ 16:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mani89 het volgende:
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
Thijs, o Thijs. Wat ben je toch weer vermoeiend.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
Peraud haalt Pinot in
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
Zit ten Dam er nog bij. Mijn stream doet KUT: (
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
Waar is König? :{
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:37 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Zit ten Dam er nog bij. Mijn stream doet KUT: (
Yes.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:37
Verschil is maar klein
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
LTD zit er wel bij maar niet vooraan natuurlijk
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
Dit is niet gunstig voor Bokkema.
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mani89 het volgende:
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
Bedankt Thijs.
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:37 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Zit ten Dam er nog bij. Mijn stream doet KUT: (
ja
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:37 schreef Momo... het volgende:
LTD zit er wel bij maar niet vooraan natuurlijk
Nee, maar wel bij gr. Nibali?
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:38
Bardet is los
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:37 schreef marcodej het volgende:
Dit is niet gunstig voor Bokkema.
Nee, dat is waar. 2 minuten kunnen ze misschien wel terugpakken
zolderraamwoensdag 23 juli 2014 @ 16:38
ten dam twee achter nibali. dus goed erbij
Mani89woensdag 23 juli 2014 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:37 schreef marcodej het volgende:
Dit is niet gunstig voor Bokkema.
Maar ze hadden toch al geen kans volgens jou. Dus.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waar is König? :{
Zit in een groepje met Feillu denk ik?
Mykonoswoensdag 23 juli 2014 @ 16:38
Kopgroep gaat het niet redden ;(
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:38
Pinot in het pak.
Ereinionwoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Ten Dam zit intussen in tiende positie in een groep van acht.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:38 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Zit in een groepje met Feillu denk ik?
Hij zat er vlak voor de top nog maar 10-15 seconden achter ofzo
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Majka zal wel met behoorlijke voorsprong beginnen aan de eindklim zo
THEFXRwoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:35 schreef Mani89 het volgende:
thijszonneveld twitterde op woensdag 23-07-2014 om 16:20:13 En ondertussen vraag ik me af wat ik hier eigenlijk doe. De Tour is zelden zo onbelangrijk geweest. reageer retweet
neem dan ontslag, want jij verdient er aan
DecoAorestewoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Wel heel mooi dat Bauke het geprobeerd heeft. Liever dit dan vandaag weer aanklampen en uiteindelijk kansloos lossen. Respect voor onze kopman. ^O^
Ambrosiuswoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Rot op met die motor man.
Badr_Harrywoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Oei schakel net even in op me werk.
Aan de kleine groep te zien is er veel gebeurd?
Kopsterkwoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Kan die Pinot een beetje dalen eigenlijk?
Ereinionwoensdag 23 juli 2014 @ 16:39
Nog meer dan twee minuten met zeventien kilometer. Komt goed dus.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:39 schreef Kopsterk het volgende:
Kan die Pinot een beetje dalen eigenlijk?
:')
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:38 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Maar ze hadden toch al geen kans volgens jou. Dus.
Oh ja. Ken mij het ook schelen, papmonster.
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:39 schreef DecoAoreste het volgende:
Wel heel mooi dat Bauke het geprobeerd heeft. Liever dit dan vandaag weer aanklampen en uiteindelijk kansloos lossen. Respect voor onze kopman. ^O^
Ja, eens! Ze zo wordt de kans op een betere klassering dan andere kopmannen wel groter
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:39 schreef Kopsterk het volgende:
Kan die Pinot een beetje dalen eigenlijk?
Nee
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
Pinot ;(
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:39 schreef Kopsterk het volgende:
Kan die Pinot een beetje dalen eigenlijk?
Mijn oma daalt nog beter dan Pinot..
mincemeatwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:39 schreef Kopsterk het volgende:
Kan die Pinot een beetje dalen eigenlijk?
Volgens mij durfde Pinot eerst nooit hard te dalen omdat hij een keer hard was gevallen.
Kopsterkwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:40 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

:')
Wat nou? Vroeg het me gewoon af
zolderraamwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
remfoutje nibali
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:39 schreef Kopsterk het volgende:
Kan die Pinot een beetje dalen eigenlijk?
Die daalt als een oud wijf.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:40 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Wat nou
Kijk jij wel eens wielrennen?
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:40 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Wat nou
Domste vraag van de week
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:40
Oh nog maar 2 minuten
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:41
Nibali wint.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:41
15 seconden heeft Bardet denk ik
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:41
Ducrot heeft wel gelijk, Bardet is zich over de kop aan het rijden voor 10 seconden voorsprong op Pla d'adet
Ajacied422woensdag 23 juli 2014 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:40 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Die daalt als een oud wijf.
Als een wijf dat voor het eerst loopt op naaldhakken.
hhh38woensdag 23 juli 2014 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nibali wint.
Pinot
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:41 schreef hhh38 het volgende:

[..]

Pinot
Majka
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:41 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Majka
Cheng Ji
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:41 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Majka
Kopsterkwoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:40 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Kijk jij wel eens wielrennen?
Het was een grap omdat D&D elke minuut vermelden dat Pinot niet goed kan dalen, maar jij snapt 'em weer niet. Flapdrol.
FredWielergekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
nibali laat pinot winnen
THEFXRwoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
36.8 gemiddeld
Blikwoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
Ik ga de auto in, adieu :W
DecoAorestewoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:41 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Cheng Ji
Isaychev.
Rocecowoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:42 schreef FredWielergek het volgende:
nibali laat pinot winnen
moneyballwoensdag 23 juli 2014 @ 16:42
Toch goed van Bauke, hoop dat LTD het morgen probeerd.
Ereinionwoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
Volgens mij is Konig terug.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:42 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Het was een grap omdat D&D elke minuut vermelden dat Pinot niet goed kan dalen, maar jij snapt 'em weer niet. Flapdrol.
Met jou weten we dat natuurlijk nooit.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:42 schreef Blik het volgende:
Ik ga de auto in, adieu :W
Hoie :W
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:43 schreef Ereinion het volgende:
Volgens mij is Konig terug.
Dit zou echt heel leuk zijn :)
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:43 schreef Ereinion het volgende:
Volgens mij is Konig terug.
Het MOET :( .
zolderraamwoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
kopgroep verliest toch wel veel in de afdaling zeg
Kopsterkwoensdag 23 juli 2014 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:43 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Met jou weten we dat natuurlijk nooit.
Ik wist niet dat ik al een reputatie heb.
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
Valverde en Nibali steeds remmen om Pinot niet in te halen.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
Jeannesson, geen König.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:43 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Ik wist niet dat ik al een reputatie heb.
Tijd voor een nieuw account.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2014 16:44:37 ]
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:43 schreef zolderraam het volgende:
kopgroep verliest toch wel veel in de afdaling zeg
Hopelijk komt dat omdat ze zitten te etenen te sparen.

Go Bauke Harkema!
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
http://sporza.be/cm/sporza/extra/games/fotogenie/1.2041075

Achter bija elke topsporter staat een sterke vrouw. Herkent u deze 12 rennersvrouwen? Antwoord met de naam van hun man of vriend.
Max23woensdag 23 juli 2014 @ 16:44
Bardet heeft al 30 seconden
Ereinionwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
Kut, geen Königgod.
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:44
Daar gaat Rolland
Wespensteekwoensdag 23 juli 2014 @ 16:45
Dat van Garderen er nog bij zit verbaasd me wel.
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Jeannesson, geen König.
König zat toch bij J.&co ?
meneerfietswoensdag 23 juli 2014 @ 16:45
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:44 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Tijd voor een nieuw account.
Waar is Ayoo? :')
Momowoensdag 23 juli 2014 @ 16:45
Ja Belgen vdb2 gaat het echt doen :')
Mexicanobakkerwoensdag 23 juli 2014 @ 16:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:45 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

König zat toch bij J.&co ?
Was de voorlaatste die moest lossen in de klim
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:45
Amai, m''n jung.
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 16:46
Goed gedaan Bauke.
Sasmanwoensdag 23 juli 2014 @ 16:46
Vdb2 is toch echt pijnlijk om hem zo te zien rijden....proberen maar gewoon niet kunnen
LDSwoensdag 23 juli 2014 @ 16:46
Mollema :')
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:46
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:44 schreef poiuytr het volgende:
http://sporza.be/cm/sporza/extra/games/fotogenie/1.2041075

Achter bija elke topsporter staat een sterke vrouw. Herkent u deze 12 rennersvrouwen? Antwoord met de naam van hun man of vriend.
Ik zie het nu al: dit wordt niets.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 16:46
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:45 schreef meneerfiets het volgende:

[..]

Waar is Ayoo? :')
Nieuw account.
poiuytrwoensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Waar is Hummel?
DeeBeewoensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Europcar, bah bah bah.
Hobbel_Robwoensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Wat is er met Harkema?
LDSwoensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Stom gelul steeds met mollema zn eigen tempo. Slap excuus :')
IkeDubaku99woensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Bardet toont lef.
Dos37woensdag 23 juli 2014 @ 16:47
10k nog klein stukkie
Maver24woensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Mollema gelost ?
DeeBeewoensdag 23 juli 2014 @ 16:47
Twee wedstrijden. Check.
SiIkwoensdag 23 juli 2014 @ 16:47
3 wedstrijden voor de prijs van 1 _O_
Van_Poppelwoensdag 23 juli 2014 @ 16:48
Vier wedstrijden voor de prijs van 1