paar duizend? Dat de media je zo makkelijk kan manipuleren zeg..quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Weet je waar pas haat vanaf spat? Van een paar duizend betogers die "dood aan de joden" gaan lopen scanderen in Europese steden, auto's in brand steken, en mensen mishandelen waarvan men vermoedt dat het joden zijn. Verwacht je van mij dat ik daar begrip voor opbreng? Nu niet en nooit niet.
Je hebt in nederland bepaalde groepen die oa door nedeeland zijn ondrukt en nu oroberen ze dat goed te maken zo ook dat de joden worden voor getrokkenquote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Vrij land? Heb het gemerkt ja met dat geouwehoer over de zwarte pieten.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)eindigen-met-rellen/quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:45 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
paar duizend? Dat de media je zo makkelijk kan manipuleren zeg..
Bekijk het nou eens vanuit een ander oogpunt mensen die zomaar een stuk land niet in mogen omdat het palestijnen zijn plat gebombareed worden onderdrukt kan je daar wel begrip voor opbrengenquote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Weet je waar pas haat vanaf spat? Van een paar duizend betogers die "dood aan de joden" gaan lopen scanderen in Europese steden, auto's in brand steken, en mensen mishandelen waarvan men vermoedt dat het joden zijn. Verwacht je van mij dat ik daar begrip voor opbreng? Nu niet en nooit niet.
Ik noem het geouwehoer om niksquote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:47 schreef klawie het volgende:
[..]
Je hebt in nederland bepaalde groepen die oa door nedeeland zijn ondrukt en nu oroberen ze dat goed te maken zo ook dat de joden worden voor getrokken
Maar alle 5000 gedragen zich verkeerd? Er staat in dat zelfde bericht:quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)eindigen-met-rellen/
In het artikel spreekt men over 5000 betogers in Brussel.
En er staat ook in: er zijn 33 relschoppers opgepakt..quote:De demonstratie verliep aanvankelijk zonder incidenten.
Geouwehoer om niks? Die mensen proberen er nog iets aan te 'doen', wat natuurlijk tot niks uitloopt. Zou wat zijn als de wereldleiders een beetje verstand zouden krijgen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:50 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik noem het geouwehoer om niks
Beetje lopen klagen over iets waar ze totaal niets maar dan ook niets meer mee te maken hebben, wat al lang passé is. Tradities naar de klote helpen.
Zelfde met die wijven uit Srebrenica, flikker toch een eind op met die rechtszaak. Echt totaal belachelijk!
Natuurlijk mag je sympathie tonen maar diegenen die hun oorlog in de EU willen voeren moeten het land uitgezet worden.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:37 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Alsof het gedrag van dit soort straattuig ook maar iets te maken heeft met het sympathie tonen voor de palastijnen. 2 verschillende werelden.
Mee eens maar he snapt me punt toch t is gewoon vriendjes helpenquote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:50 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik noem het geouwehoer om niks
Beetje lopen klagen over iets waar ze totaal niets maar dan ook niets meer mee te maken hebben, wat al lang passé is. Tradities naar de klote helpen.
Zelfde met die wijven uit Srebrenica, flikker toch een eind op met die rechtszaak. Echt totaal belachelijk!
quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:53 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je sympathie tonen maar diegenen die hun oorlog in de EU willen voeren moeten het land uitgezet worden.
Heb je er weer zo'n eentjequote:
Waar basseet jij dat opquote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:56 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
Tuurlijk alles beter als Palestina. Hamas zijn de terroristen
Nou, Hamas begint met raket aanvallen. En is altijd al aan het stoken geweest is wel goed dat Israel een beetje toe slaat nu.quote:
Dat is ten eerste ver genoeg van mijn bed, en ik voel niet de noodzaak partij te kiezen in een conflict dat mij net zo weinig aangaat als die rellende tokkies in Brussel en Parijs. Palestijnen en joden deugen geen van beiden, daarom verdienen ze elkaar.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:49 schreef klawie het volgende:
[..]
Bekijk het nou eens vanuit een ander oogpunt mensen die zomaar een stuk land niet in mogen omdat het palestijnen zijn plat gebombareed worden onderdrukt kan je daar wel begrip voor opbrengen
Ooh en isreal is niet begonnen met mensen uitzetten opeens muren te bouwen en land innemen?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:58 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
Nou, Hamas begint met raket aanvallen. En is altijd al aan het stoken geweest is wel goed dat Israel een beetje toe slaat nu.
quote:Op zaterdag 19 juli 2014 23:58 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
Nou, Hamas begint met raket aanvallen. En is altijd al aan het stoken geweest is wel goed dat Israel een beetje toe slaat nu.
Nee klopt dat is niet correct. Maar om dan direct weer zo te reageren als Palestina zijnde. Het was ook het land van de Joden staat ook zo in de Bijbel alhoewel dat vrij weinig zegt. Maar ik vind het helemaal geen slecht initiatief van de Joden na de tweede wereld oorlog. Hamas gaat gewoon veels te ver. Israel af en toe ook wel. Maar hamas helemaal. Ook van die allochtoontjes hier in Nederland ja kkr joden ik vecht voor mijn broeders in Palestina. Terwijl het mocro's zijnquote:Op zondag 20 juli 2014 00:00 schreef klawie het volgende:
[..]
Ooh en isreal is niet begonnen met mensen uitzetten opeens muren te bouwen en land innemen?
Exact, even weer laten zien wie de bezetter hier is, wie de echte terrorist is. door weer even 100 kinderen om te leggen. Want degene die onderdrukt worden mogen absoluut zich niet verzetten..quote:Op zondag 20 juli 2014 00:06 schreef Fokker101 het volgende:
En overigens als Israel zijnde zou ik me ook niet zo laten beschieten. Mooi een aanvalletje er op.. laten zien wie daar de baas is.
Jezus christus.. Soms lijkt het hier wel een kleuterklas.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:04 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
Nee klopt dat is niet correct. Maar om dan direct weer zo te reageren als Palestina zijnde. Het was ook het land van de Joden staat ook zo in de Bijbel alhoewel dat vrij weinig zegt. Maar ik vind het helemaal geen slecht initiatief van de Joden na de tweede wereld oorlog. Hamas gaat gewoon veels te ver. Israel af en toe ook wel. Maar hamas helemaal. Ook van die allochtoontjes hier in Nederland ja kkr joden ik vecht voor mijn broeders in Palestina. Terwijl het mocro's zijn![]()
![]()
![]()
![]()
Ja maar dan is het toch vrij hypocriet om Israel aan te vallen. En is het te verwachten dat Israel een grondoffensief uitvoert. Sinds die ontvoering van Hamas is het bezig gegaan volgens mij. En dat er kinderen omkomen is heel erg natuurlijk. Maar als Israel zijnde zou ik ook gewoon gaan aanvallen. En niet denken dat ik weer ene racist ben ofzo die tegen moslims is. Nee dit is mijn mening gwn.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:10 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Exact, even weer laten zien wie de bezetter hier is, wie de echte terrorist is. door weer even 100 kinderen om te leggen.
Israel heeft 100x geavanceerde technologie als de Palestijnen,die raketten worden onderschept door hun Iron Dome, er gebeurt niks aan hun kant. De enige slachtoffers zijn de Palestijnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |