Precies. Ik denk dat er een kleine groep op slag dood was maar dat er zat mensen beseft hebben dat het hun laatste moment was op aarde. Als ik me dan voorstel wat er op dat moment aan boord zich heeft kunnen afspelen? Gruwelijk.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:35 schreef Deetch het volgende:
[..]
Je hebt de beelden van CNN toch gezien? Ik heb daar toch minstens 10 seconden een vliegtuig gezien met een grote vuurbal aan de rechtervleugel maar de rest was nog heel.
Obsessie gespotquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:19 schreef Fylax het volgende:
[..]
Wat lul jij nou weer voor onzin? Ga werken ofzo.
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:35 schreef Deetch het volgende:
[..]
Je hebt de beelden van CNN toch gezien? Ik heb daar toch minstens 10 seconden een vliegtuig gezien met een grote vuurbal aan de rechtervleugel maar de rest was nog heel.
Waarom maakt dat ook maar enige vorm van verschil? Eenmaal dood merk je er helemaal niets van hoe lang het leven eraan voorafgaand is geweest. Bovendien kun je net zo goed stellen dat het (maatschappelijk) nut van kinderen veel lager is dan volwassenen en het daarvoor veel minder erg is (al is dat lastig te bepalen als je ook potentieel toekomstig nut wilt meerekenen).quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:29 schreef Deetch het volgende:
Alleen met kinderen heb ik wel meer moeite omdat die nog een heel blij leven voor zich hadden.
En dan nog denk ik dat al die inzittenden niet in één slag dood zijn gegaan.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:45 schreef wise het volgende:
[..]
was van maand eerder, niks met gister te maken
okquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:48 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
En dan nog denk ik dat al die inzittenden niet in één slag dood zijn gegaan.
Aha dat wist ik niet toen ik naar bed ging. Slecht van NOS dan om die beelden te brengen alsof het nieuwe beelden zijn.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:45 schreef wise het volgende:
[..]
was van maand eerder, niks met gister te maken
verschil is dat vliegtuig in bovenstaande terroristen in zaten.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:48 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
En dan nog denk ik dat al die inzittenden niet in één slag dood zijn gegaan.
Voor wat betreft het doodgaan is het inderdaad niet anders dan om het even wie. Wat zeker storend en erg onterecht is, is dat er een groter drama van wordt gemaakt omdat er Nederlanders tussen zitten. Dat maakt het niet belangrijker of erger, ook niet voor overige Nederlanders, aangezien er hier geen verband zit tussen de nationaliteit en de gebeurtenis.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 07:58 schreef -supergirl- het volgende:
voor mij is het hetzelfde als dat er 250 mensen in een uithoek in Afrika doodgaan.
vervelend, maarja dit gebeurt wel vaker toch. Niks schokkends ofzo.
Uiteraard vervelend als het bekenden/gerelateerden van je zijn, maar als dit niet zo is dan lijkt het me niet veel erger dan de gemiddelde burgeroorlog in Mexico waarbij tientallen mensen omkomen.
Ik had het over het vliegtuig van gisteren. Lijkt mij sterk dat alle passagiers in één klap dood zijn gegaan.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:50 schreef wise het volgende:
[..]
verschil is dat vliegtuig in bovenstaande terroristen in zaten.
aangezien het lijken regende, zou het in de lucht ontploft moeten zijn. Neemt indd niet weg dat sommige nog leefde toen ze te aarde te pletter sloegen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:52 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik had het over het vliegtuig van gisteren. Lijkt mij sterk dat alle passagiers in één klap dood zijn gegaan.
Misschien moeten we dat woord gewoon niet meer gebruiken, het heeft alle waarde verloren.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:50 schreef wise het volgende:
[..]
verschil is dat vliegtuig in bovenstaande terroristen in zaten.
Naja vind ik niet, met buurlanden heb je meer bindingsgevoel, hoe dichter bij huis des te meer men het zich aantrekt zeker nu er veel Nederlanders slachtoffer zijn en het vliegtuig ook nog eens vanaf Schiphol is vertrokken. Natuurlijk is het ook erg voor andere nationaliteiten maar het wordt meer voelbaar en echt als mensen uit eigen land ook slachtoffer zijn. Wat betreft babies en kleine kinderen, deze zijn onschuldig, hebben nog een heel leven voor zich en zijn hulpeloos zonder een volwassene vandaar dat beelden van dode babies voor veel mensen als verschrikkelijk worden ervaren.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:56 schreef MAHL het volgende:
Ach, als het 50 Belgen waren geweest haalden we allemaal onze schouders op. Dus ons kuikentje heeft eigenlijk best wel een punt.
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:01 schreef Dven het volgende:
Ik kan niet zeggen dat het mij onbewogen heeft gelaten toen ik die kinderpaspoortjes zag.
dit dusquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:15 schreef Fylax het volgende:
[..]
Je bent niet alleen een kutuser maar ook een kutmens.
Elke dag sterven ook 3500 mensen in auto ongelukken in de wereld (volgens WHO).quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:13 schreef pl4kkie het volgende:
Ik vind het meer storend dat het "onschuldige" mensen waren. De nationaliteit boeit me niet zo erg.
Waarom is dat zo lachwekkend dan? Ik ben benieuwd misschien kan ik er ook om lachen als je het uitlegt.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:16 schreef GhpH het volgende:
Altijd als ik dit soort nieuws hoor begin ik te lachen en probeer ik me in te beelden hoe al die mensen in chaos te pletter storten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |