Oh vertel, wat zijn de criteria om het woord ramp te mogen gebruiken?quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef MakkieR het volgende:
los van de condoleance denk ik dat Rutte beter nu geen commentaar mag geven voor hij weet wat er precies is gebeurt. En het woord "ramp" moet hij zeker niet in de mond nemen. dit is geen Tripoli of de bijlmerramp.
Ik zag transcripts van twee gesprekken. Bij het ene gesprek leek er ongeloof en wat gevloek te zijn en dat andere gesprek reageerde idd vrij laconiek (zonder berouwquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef Asskicker14 het volgende:
Het is een terroristische actie van een terroristische beweging die in een oorlog verstrikt is. Hoe nieuwszenders het dan een 'ramp' of een 'ongeluk' durven te noemen. Ik bedoel als je de transcript leest van de afgetapte telefoongesprekken tussen de pro-Russisische terroristen over dat de neergeschoten vliegtuig vooral uit vrouwen en kinderen bestond. En de reactie die ze daarop gaven slechts was: Tja, het is hier een oorlogsgebied. In plaats van remorse (wat is de Nederlandse benaming hiervoor?) te tonen.
Direct het vliegtuig verlaten danquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:14 schreef Tito_Otis het volgende:
Dit is uw gezagvoerder Benno Baksteen
twitter:WSJ twitterde op donderdag 17-07-2014 om 22:08:25Breaking: U.S. intelligence confirms surface-to-air missile fired at Malaysian jet but are divided over origin. http://t.co/tYCeEMbSEk reageer retweet
Inderdaad wel lastig als 95% van je journalistieke kracht ligt in het kopiëren van berichten van Reuters.comquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef Inaithnir het volgende:
Nieuws op nationale schaal even snel improviseren op deze manier, lijkt me geen eitje...
Is een oorlogsmisdaad een ramp?quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Wat is het dan? Het is toch een ramp?
Zag het net ja.. lucky as hell.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:14 schreef Mylene het volgende:
http://www.at5.nl/artikelen/131386/meisje-miste-vlucht-mh017-net
Ja.quote:
Ik zeg dat die wel aardig in de buurt zit.quote:
idd voordat je het weet zit je in een internationale oorlogquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:14 schreef Panthera. het volgende:
Ik snap werkelijk niet hoe iedereen hier roept om stevige en voorbarige uitspraken van politici. Alsof we niks leren van de geschiedenis
Staan ook weer foto's op van Nederlandse paspoorten met namen en foto's en al.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef RamboDirk het volgende:
voor mensen die het interesseert, waarschijnlijk genoeg.
Filmpjes van direct na de crash (graphic)
http://lifenews.ru/
http://online.wsj.com/europequote:U.S. intelligence confirms surface-to-air missile fired at Malaysian jet but is divided over origin.
BB moet zn bekkie houden met zn gespeculeer. Slaat nergens op.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef SecretStoryWous het volgende:
Benno Baksteen heeft een drukke dag
Pijnlijk, vooral op het moment dat de paspoorten worden opgeslagen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:13 schreef RamboDirk het volgende:
voor mensen die het interesseert, waarschijnlijk genoeg.
Filmpjes van direct na de crash (graphic)
http://lifenews.ru/
Ja ziek, Ene Sophie en ene Allard.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:15 schreef PG18 het volgende:
[..]
Staan ook weer foto's op van Nederlandse paspoorten met namen en foto's en al.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |