Het eerste positieve van vandaag; ik bewoog mijn mondhoeken bij het zien van je usernaam, homo.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 20:36 schreef Karig_Hutje het volgende:
WAT EEN FIJN TOPIC DIT, HIER PUT IK EEN HOOP KRACHT UIT!!!
Als je hem leegt is hij toch leeg?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 20:29 schreef de_boswachter het volgende:
Het glas is halfleeg, want als je hem vult is hij toch vol.
Dit is best heftigquote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:31 schreef RickoKun het volgende:
De epische boswachter beschrijft hier mijn halve vriendenlijst op facebook. Echt om te kotsen. Al dat opgeschep over hoe goed men wel niet is![]()
Heb echt zin om mijn penis in gehakt te slaan en daarna over kinderen heen te kotsen terwijl een kat haar uitgeholde schedel als handpop gebruik en met snerpende stem schreeuw: "KOM JE MELK HALEN MEISJEJEJEJEJEJE"
Waarna ik mijn tepels afsnijdt en aan mijn pupil / oogkas naai, zodat er telkens tepels ipv ogen te zien zijn, met de daarbij behorende haartjes.
Omdat hij zijn gevoelens uit? Oh wacht, WE LEVEN IN EEN MAATSCHAPPIJ WAARIN MANNEN NIET MOGEN HUILEN. ROT TOCH OP! Dit is een noodkreet om de welvaart van dit klote land onder de loep te nemen, om een statement te maken tegen het melkquotum welke een bom legt onder de nivellering van Europa.quote:
het zit wel diep he? Wil je een knuffel?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Omdat hij zijn gevoelens uit? Oh wacht, WE LEVEN IN EEN MAATSCHAPPIJ WAARIN MANNEN NIET MOGEN HUILEN. ROT TOCH OP! Dit is een noodkreet om de welvaart van dit klote land onder de loep te nemen, om een statement te maken tegen het melkquotum welke een bom legt onder de nivellering van Europa.
En dan ga jij roepen 'dit is best heftig'. Aan dit soort types met dit soort instelling gaan we kapot, KAPOT HOOR JE ME GODVERDOMME.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |