Ho! Niet iemands biologische verwekker zijn betekent niet dat je geen vader bent. Vader ben je als je billen afveegt en je kind voorleest.quote:
Smakelijk eten Rene.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:24 schreef renevanlaaren het volgende:
ik ga mijn eten maken stop dus nu met opnemen
Zegt Bonnie St Clair ook altijdquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:26 schreef Urb het volgende:
Las dit in de SV "Vanessa zegt dat het soms net is alsof ze heel vaak aan de wijn zitten."
![]()
![]()
![]()
![]()
ja sorry, ik haar mierenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:25 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
De eerstvolgende keer dat ik iemand zie aanvallen op miertje36 zal ik de rest van de dag alleen nog positieve dingen melden over Charlotte.![]()
Ik heb hier een eerste: Ik zie Charlotte niet in beeld.
Dat gaat je nooit lukkenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:25 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
De eerstvolgende keer dat ik iemand zie aanvallen op miertje36 zal ik de rest van de dag alleen nog positieve dingen melden over Charlotte.![]()
Ik heb hier een eerste: Ik zie Charlotte niet in beeld.
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:26 schreef Urb het volgende:
Las dit in de SV "Vanessa zegt dat het soms net is alsof ze heel vaak aan de wijn zitten."
![]()
![]()
![]()
![]()
Goh.. you could have fooled me..quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:12 schreef miertje36 het volgende:
[..]
daarin verschillen we van mening. want ik mag isa echt totaal niet
Ben geen Isa fan, maar moet haar nageven dat ze altijd over al aan mee werkt.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:15 schreef miertje36 het volgende:
[..]
nou bij isa is het volgens mij meer dat ze zichzelf beter vind dan een ander. net ook tijdens die rondleiding over dat schoonmaken dat zei een van de enige is die zich aan dat rooster houd. nou sorry hoor dat zijn er veel meer altijd met zichzelf zo geweldig vinden kan ik niet tegen
Team Isaquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:27 schreef Tayu het volgende:
[..]
Van alle mensen daar, vindt ik Isa nog wel het leukst
Dus dat. En waarschijnlijk doet Isa haar vader nog wel meer dan dat.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:26 schreef doodmoe het volgende:
[..]
Ho! Niet iemands biologische verwekker zijn betekent niet dat je geen vader bent. Vader ben je als je billen afveegt en je kind voorleest.
Als je goed op let, verdient Isa het net zo hard hoorquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:12 schreef UtoStreamer het volgende:
[..]
Maar Lot verdient het om gebasht te worden, isa niet
Als ik daar een jaar opgesloten zou zitten waarschijnlijk wel.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:14 schreef Zelus het volgende:
[..]
Maar niet in de buurt van 300 camera's en microfoons, hoop ik voor je
Met fam lid bedoelen ze Charlotte, sommige denken hier dat ze een familie lid van Charlotte isquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:19 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Deze is niet nodig.![]()
Miertje en familie hoeven niet aangevallen te worden.
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:28 schreef R0T29 het volgende:
[..]
Als je goed op let, verdient Isa het net zo hard hoor
Zeker wel. Zolang ze maar uit beeld blijft lukt het me.quote:
Ouderschap zit niet verscholen in zaadjes of eitjes. Isa haar vader is gewoon haar juridische vader, die ook alle verantwoordelijkheden die daarbij horen op zich heeft genomen. Zelfs de wet erkent dat. Nu jij nog.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:28 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Dat ze het meerdere keren zelf op stream heeft verteld klonk zo saai.
Lot gaat altijd armbandjes maken als ze de smoor in heeft. Waarom dat vandaag is is mij niet geheel duidelijk..quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:16 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn geweldig, punt.![]()
Hoewel, Charlotte is wel netjes aan het werk (met haar schijnheilige smoelwerk) en dat terwijl Isa weer eens met iedereen loopt te babbelen.
'Haha Harold, dat aartsluie varken dat na 10 dagen alweer naar buiten wilde en het meest op bed lag te boeren van alle bewoners ?quote:
nou ik heb pas 600 keer gezegd dat ik dat niet ben dus moeten ze wel oplettenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:28 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Met fam lid bedoelen ze Charlotte, sommige denken hier dat ze een familie lid van Charlotte is
Ja hoor. Isa is TOPquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:16 schreef miertje36 het volgende:
[..]
sommige zijn geweldig inderdaad maar dat is isa niet
Wil wedden dat je de rest van die dag niet meer aanwezig bent, want zoveel positiefs is er over Lot niet te schrijvenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:25 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
De eerstvolgende keer dat ik iemand zie aanvallen op miertje36 zal ik de rest van de dag alleen nog positieve dingen melden over Charlotte.![]()
Ik heb hier een eerste: Ik zie Charlotte niet in beeld.
Nou zeg, zo praat je niet over mijn familiequote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:30 schreef Guiltypleasure het volgende:
[..]
'Haha Harold, dat aartsluie varken dat na 10 dagen alweer naar buiten wilde en het meest op bed lag te boeren van alle bewoners ?
Ik vind van de dames Isa wel redelijk, maar ben niet blind voor haar fouten.quote:
Ik heb een "irritatie lijst" waar 14 man op staan. Ivan nog niet... Maar dat zal ook wel komen...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |