Oma's tip; maizena...kan ook op het boodschappenlijsje.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:50 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
[..]
Oppassen met vlekken! Wordt vaak echt een teringbende met gewone olie. Maar in de badkamer oid, ja dat kan wel.
Misschien kan ie die van z'n moeder lenen, dat scheelt weer een paar euro!quote:Op donderdag 17 juli 2014 18:48 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Oma's tip; maizena...kan ook op het boodschappenlijsje.
Mijn tip; orgiezeil kopen...maar of TS zijn moeder die wil betalen...?
Ik ben ook besneden. Maar totaal geen glijmiddel nodig om te trekkenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 14:02 schreef AbidIsmaili het volgende:
Ik ben besneden. Sinds besneden jongens glijmiddel nodig hebben om zich te kunnen aftrekken
Niks mis met een 'moslimhomo' toch? Zelf is hij atheïst zegt hijquote:Op zaterdag 19 juli 2014 12:04 schreef stbabylon het volgende:
Een moslimhomo, het excuus voor vele om hier te laten zien dat er nog een lange weg te gaan is in acceptatie. Walgelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |