Dat wil juist niet bij Bruna of Bol.com. Dus ik vraag me af of dat bij die kleine zaken wel wil. En dat zit ik met een boek die ik gratis in mijn abonnement kan lezen via internet.quote:Op maandag 14 juli 2014 17:29 schreef BasEnAad het volgende:
Boek ervan kopen en dan weer terugbrengen en geld terugkrijgen?
Misschien wil iemand het van je overnemen, bij FHF .quote:Op maandag 14 juli 2014 17:28 schreef Yaros het volgende:
Ik heb hier een boekenbon (pas) liggen die ik graag in zou willen ruilen voor geld.
Heb zelf een Amerikaans eBook abonnement waar je uiteraard deze bon niet in kunt leveren.
Bon inleveren en product retourneren bij Bruna kan niet en bij Bol.com krijg je een waardebon.
Iemand een idee hoe ik zonder verlies deze boekenbon in kan ruilen voor geld?
25quote:Op maandag 14 juli 2014 17:37 schreef lurch01 het volgende:
van hoeveel is die bon geef hem weg opgelost slotje. EN de meeste bedrijven zullen geen boekenbon accepteren in ruil voor geld
quote:
quote:Op maandag 14 juli 2014 17:28 schreef Yaros het volgende:
Iemand een idee hoe ik zonder verlies deze boekenbon in kan ruilen voor geld?
Aangezien je hem niet kan inwsselen voor geld is ¤ 10 tot nu toe je beste deal, dus allesbehalve verlies zou ik zeggen. M'n aanbod is inmiddels echter wel gezakt naar 7 euro helaas.quote:
Als ik hem wou verkopen voor 10 euro dan had ik hem wel op Marktplaats gezet en er meer voor gekregen. In dit topic ben ik op zoek naar een manier om deze boekenbon voor geld in te wisselen.quote:Op maandag 14 juli 2014 17:44 schreef manifold het volgende:
[..]
Aangezien je hem niet kan inwsselen voor geld is ¤ 10 tot nu toe je beste deal, dus allesbehalve verlies zou ik zeggen. M'n aanbod is inmiddels echter wel gezakt naar 7 euro helaas.
FHF is niet bedoeld voor dat soort zaken (helemaal niet als er geld mee gemoeid is)quote:Op maandag 14 juli 2014 17:37 schreef No.name.for.me het volgende:
Misschien wil iemand het van je overnemen, bij FHF .
wat denk je zelfquote:
Ik drukte op invoeren en dacht al, dat mag natuurlijk niet.quote:Op maandag 14 juli 2014 17:49 schreef Snowballed het volgende:
[..]
FHF is niet bedoeld voor dat soort zaken (helemaal niet als er geld mee gemoeid is)
FHF / FOK!kers Helpen FOK!kers FAQ
V&A mag ook niet geloof ik..
Of van die verkoophoeken op Facebook.quote:Op maandag 14 juli 2014 17:52 schreef No.name.for.me het volgende:
[..]
Ik drukte op invoeren en dacht al, dat mag natuurlijk niet.![]()
Dan blijft MP over, genoeg lezers die hem er vanaf willen helpen als hij een klein beetje water bij de wijn doet!
Maar als je een boek terugstuurt krijg je een cadeabon(volgens ts)quote:Op dinsdag 15 juli 2014 10:52 schreef Hilzillah het volgende:
Met een boekenbon kan je bij bol alleen boeken kopen. Code die je krijgt als je hem opstuurt werkt niet op andere producten. Vvv bon wel.
Nee hoor... Je oude bon code wordt weer opgewaardeerd in je accountquote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:26 schreef Take2 het volgende:
[..]
Maar als je een boek terugstuurt krijg je een cadeabon(volgens ts)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |