Wow. Mamagrapjes. Je bent echt een stratenmakert.quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:25 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ik snap dat jij nog bij je mammie woont (ze was heerlijk vannacht trouwens, doe d'r de groeten en ze mag het wisselgeld houden), maar soms moeten er nog boodschappen gedaan worden, of huishoudelijke activiteiten uitgevoerd worden ofzo. We kunnen niet allemaal stil op de bank zitten de hele tijd, koos.
Een je moeder grapquote:Op woensdag 16 juli 2014 12:25 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ik snap dat jij nog bij je mammie woont (ze was heerlijk vannacht trouwens, doe d'r de groeten en ze mag het wisselgeld houden),
HAHAHA Luigi kan Albert niet betalen. PAUPERquote:maar soms moeten er nog boodschappen gedaan worden,
HAHAHA Luigie kan geen schoonmaakster betalen. PAUPERquote:of huishoudelijke activiteiten uitgevoerd worden ofzo.
Gewoon in die airco voor het scherm die barkies binnenharken toch. En daarna lekker bakken in de son.quote:We kunnen niet allemaal stil op de bank zitten de hele tijd, koos.
Aldus degene die uitdrukkingen ala 'plompe peddel' bezigtquote:Op woensdag 16 juli 2014 12:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Wow. Mamagrapjes. Je bent echt een stratenmakert.
Dit dus.quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:26 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Lekker rustig kantoortje, ventilator en naar buiten kijkend naar je Audi A8 die staat te gloeien in de zon wetende dat je vrouw thuis voor je kookt en alvast het zwembad blad/vuil vrij voor je maakt om vervolgens voor je alvast een vakantie boekt in een 5 sterren hotel in een warm land. Dan sta je daar dan, te verfen in de steigers en maar roepen dat het zo warm is.
Krijg zelf de kanjer johquote:Op woensdag 16 juli 2014 12:28 schreef Luigi het volgende:
[..]
Aldus degene die uitdrukkingen ala 'plompe peddel' bezigt. Moet je trouwens niet bruin bakken en kanker krijgen? Zon ze! : W.
Denken dat ik in die zonkracht 12 duik. Voel eens aan je voorhoofd, te lang in de zon moeten werken ofzo?quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:28 schreef Luigi het volgende:
[..]
Aldus degene die uitdrukkingen ala 'plompe peddel' bezigt. Moet je trouwens niet bruin bakken en kanker krijgen? Zon ze! : W.
Luigi met z'n verbrande hoofd na een dag beunen in de zon, smekend bij zn baas voor een grijpstuiver en een rotte appelquote:Op woensdag 16 juli 2014 12:32 schreef Doublepain het volgende:
Luigi op de steigers te fluiten naar bloedmooie vrouwen die maar al te graag in mijn audi willen stappen en genieten van het leven, daar staat luigi met zijn gedachte dat hij der wel zou willen doen, ondertussen een kwast naar zijn hoofd gesmeten krijgt van zijn baas dat ie moet doorwerken. Want mijn villa moet mooi wit zijn zodat het alle warmte absorbeert, warmte waar luigi last van heeft.
's Avonds op z'n matrasje in een kamer met tien andere paupers en zonder aircoquote:Op woensdag 16 juli 2014 12:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Luigi met z'n verbrande hoofd na een dag beunen in de zon, smekend bij zn baas voor een grijpstuiver en een rotte appel
[ afbeelding ]
Boeiend... gratis drankquote:Op woensdag 16 juli 2014 13:17 schreef So_Surreal het volgende:
Fijn, ik heb dan een bruiloft buiten op het strand.
Fijn in je pak staan terwijl iedereen 20 meter verderop in de zwembroek staat
Gewoon in zwembroek en hawaiishirt met teenslippers aan komenquote:Op woensdag 16 juli 2014 13:17 schreef So_Surreal het volgende:
Fijn, ik heb dan een bruiloft buiten op het strand.
Fijn in je pak staan terwijl iedereen 20 meter verderop in de zwembroek staat
quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:14 schreef Luigi het volgende:
Echt weer voor werkeloze tokkies dit. Kunnen ze de hele dag stilzitten in hun tuin met een halve liter, ja, dan is het wel te doen. Normale mensen moeten ook nog wat doen op een dag he.
Kutweer..
WTF, die gast geeft haast licht.quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:46 schreef Dven het volgende:
[..]
's Avonds op z'n matrasje in een kamer met tien andere paupers en zonder airco
[ afbeelding ]
Mijn persoonlijke nummer twee na de split.quote:Op woensdag 16 juli 2014 15:15 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik heb net een perenijsje op. Aan te raden in deze omstandigheden
Maastricht is doorgaans een stuk warmer dan het landelijke gemiddelde, dus daar had ik al naar gezocht. Je had het echter over de zomer, vandaar dat ik alleen gezocht had op de zomermaanden, niet vreemd toch? En dan kom je niet aan die 30 dagen, vandaar mijn vraag.quote:Op woensdag 16 juli 2014 08:56 schreef Dven het volgende:
an 30 graden. De tropische hitte ging in juni door en het grootste deel van Nederland kreeg de eerste serie van vijf tropische dagen.Daarna een koeler intermezzo, maar de tweede helft van juni was opnieuw zomers en eind juni een tweede hittegolf met op 27 juni op veel plaatsen 37 of 38 graden. Maastricht noteerde 38,4 graden, op 0,2° na de hoogste temperatuur ooit in ons land
Jij bent echt dom he?quote:Op woensdag 16 juli 2014 15:20 schreef Luigi het volgende:
Maar het is toch helemaal niet warm? Zeggen jullie?
Wat zijn in jouw optiek de zomermaanden?quote:Op woensdag 16 juli 2014 18:50 schreef Ludd het volgende:
[..]
Maastricht is doorgaans een stuk warmer dan het landelijke gemiddelde, dus daar had ik al naar gezocht. Je had het echter over de zomer, vandaar dat ik alleen gezocht had op de zomermaanden, niet vreemd toch? En dan kom je niet aan die 30 dagen, vandaar mijn vraag.
Maar wat een rampenjaar was dat dan ja. De hel van 47.
Tegen zulke domheid valt niet op te boksen. Laten we ons verlies nemen.quote:
Nee, op kantoor hebben we airco op 20 graden staan, dus dat is prima te doen.quote:Op woensdag 16 juli 2014 11:31 schreef Dven het volgende:
[..]
Ludd is nu aan het frituren in zijn bodyfat
In plaats van zo denigrerend te doen zou je ook wel wat respect op kunnen brengen voor mensen die onder dergelijke omstandigheden moeten werken. Je zou maar bij 30 graden de hele dag in de buurt van asfalt moeten werken, daar heb ik echt wel respect voor. Of wat te denken van mensen die in een kas werken, petje af.quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:22 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Alleen de sociale onderklasse die buiten zwaar werk moet leveren heeft last van dit weer.
HAHA Luigi is een pauper die op een steiger staat te verven.
HAHAHAHAHAHA
Astronomisch gezien van circa 21 juni t/m circa 21 september. Meteorologisch gezien juni-juli-augustus. Bij beide bepalingen kom je bij lange na niet aan de 30, vandaar de verwarring.quote:Op woensdag 16 juli 2014 18:55 schreef Dven het volgende:
[..]
Wat zijn in jouw optiek de zomermaanden?
In ieder geval excuses dat ik geen rekening hield met jouw heftige vorm van autisme.
Klagen omdat je in de warmte moet werken is echt het zieligste van het zieligste. Zeker omdat het om slechts 30 graden gaat.quote:Op woensdag 16 juli 2014 19:00 schreef Ludd het volgende:
[..]
Nee, op kantoor hebben we airco op 20 graden staan, dus dat is prima te doen.
[..]
In plaats van zo denigrerend te doen zou je ook wel wat respect op kunnen brengen voor mensen die onder dergelijke omstandigheden moeten werken. Je zou maar bij 30 graden de hele dag in de buurt van asfalt moeten werken, daar heb ik echt wel respect voor. Of wat te denken van mensen die in een kas werken, petje af.
Er zijn ook mensen die klagen als ze buiten moeten werken als het 10 graden vriest.quote:Op woensdag 16 juli 2014 19:05 schreef Dven het volgende:
[..]
Klagen omdat je in de warmte moet werken is echt het zieligste van het zieligste. Zeker omdat het om slechts 30 graden gaat.
Men is verworden tot een stel nichten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |