quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:38 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik neem het de hedendaagse Duitsers niet kwalijk (alhoewel zij natuurlijk afstammen van de mensen die de misdaden wél hebben gepleegd), ik ben echter wel tegen de entiteit "Duitsland". Ik kan hen simpelweg niet supporten, het is gewoon onze rivaal, punt.
Het is een leuke handelspartner en veel Duitsers zijn eigenlijk best aardig, maar om hen nou aan te moedigen...quote:Op zaterdag 12 juli 2014 09:53 schreef Spongeboss het volgende:
[..]misschien heeft jouw voor voor X20 vader vrouwen verkracht na een strijd. Of slaven gehad.
Ben jij het ook schuld. Duitsland is niets mis mee. Rivaalwe ruilen super veel met Duitsland export etc.
Ik was altijd al voor Duitser, ik heb een hekel aan de mensen die boos waren op mij omdat ik zei dat ik wilde dat Duitsland alles zou winnen. Als Nederland moest spelen was ik ook voor Duitsland geweest.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 10:49 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Het is een leuke handelspartner en veel Duitsers zijn eigenlijk best aardig, maar om hen nou aan te moedigen...
Je kan iemand niet bestraffen voor de daden van zijn voorouders. Stel jouw opa was een moordenaar, maar tijdens zijn leven niet opgepakt. Mag ik jou dan 20 jaar de cel in gooien?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:26 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Wie heeft de schuld nu dan volgens jou?
Limburg is Duitslandj, Belsj en Negerlandj in ein.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 10:51 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ik was altijd al voor Duitser, ik heb een hekel aan de mensen die boos waren op mij omdat ik zei dat ik wilde dat Duitsland alles zou winnen. Als Nederland moest spelen was ik ook voor Duitsland geweest.
Maar al die lui die daarom boos waren op mij en nu willen dat Duitsland wint die vind ik ook vervelend. Maar goed ik ben van Duitse komaf.
Ik gedeeltelijk ook.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 10:51 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ik was altijd al voor Duitser, ik heb een hekel aan de mensen die boos waren op mij omdat ik zei dat ik wilde dat Duitsland alles zou winnen. Als Nederland moest spelen was ik ook voor Duitsland geweest.
Maar al die lui die daarom boos waren op mij en nu willen dat Duitsland wint die vind ik ook vervelend. Maar goed ik ben van Duitse komaf.
Wat maakt het uit man, gunnen etc belachelijk. Ik ben zelf deels Duits. Wat maakt het mij dan uit als Nederland wint prima, wint Duitsland net zo prima.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 10:56 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik gedeeltelijk ook.Neemt niet weg dat die Duitsers ons nooit iets gunnen, dus gun ik hen ook niks. Straks zijn ze alweer voor de vierde keer wereldkampioen.
Ik haat Bild en Duitsers die genieten als wij falen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 10:59 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Wat maakt het uit man, gunnen etc belachelijk. Ik ben zelf deels Duits. Wat maakt het mij dan uit als Nederland wint prima, wint Duitsland net zo prima.
So what? Het zijn niet eens wij die falen. Ik bedoel jij stond niet op het veld.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 11:00 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik haat Bild en Duitsers die genieten als wij falen.
Daar heb je wel een punt.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 11:02 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
So what? Het zijn niet eens wij die falen. Ik bedoel jij stond niet op het veld.
Deze dan?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 07:24 schreef Trebo het volgende:
[..]
Blond.
13 in een dozijn. Grijze muisjes.
Doordat dat zwembad-incident groot was uitgemeten en nadat ze op 1-1 waren gekomen na een schwalbe.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 11:57 schreef het_grobbekuiken het volgende:
Dat gelul over 1974 ook altijdDuitsland was gewoon beter in de finale.
ahhhhhhquote:Op zaterdag 12 juli 2014 12:04 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Doordat dat zwembad-incident groot was uitgemeten en nadat ze op 1-1 waren gekomen na een schwalbe.
*kuttopicquote:
Smerige landverraderquote:Op zaterdag 12 juli 2014 09:13 schreef LXIV het volgende:
Ik ben 100% voor Duitsland en was dat ook geweest als ze tegen Nederland in de finale hadden gestaan. Deutschland über alles, en mogen we maar snel een Duitse deelstaat worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |