Dit zat ik dus ook te denken. Maargoed, waar eindigt dit.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:19 schreef DjeDje het volgende:
Gewoon laten, en volgende maand alles onopvallend veranderen.
Volgende keer er een grap van maken
Het eindigt met jouw kind aan oma's tiet als je geen ruggengraat toont.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:21 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Dit zat ik dus ook te denken. Maargoed, waar eindigt dit.
Eerst volgende keer een "grappige" opmerking maken iets van ; "zo alweer iets aan het veranderen haha" en hoe meer je dat doer denkcik wel dat ze de link kan leggen.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:21 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Dit zat ik dus ook te denken. Maargoed, waar eindigt dit.
Je hebt gelijk, en ik zal toch m'n ballen bij elkaar moeten rapen. Niet iedereen is even assertief, maar ik begrijp ook wel dat ik een retorische vraag stel. Aangezien er maar 1 antwoord mogelijk is en dat is zeggen dat ik dat spuugzat ben.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:23 schreef Seven. het volgende:
Sjongejonge. Eigenlijk ben je boos omdat je zelf een slapjanus bent. Zeg gewoon dat je het heel lief vindt wat ze probeert te doen maar dat je echt heel erg uitgekeken hebt naar deze dingen samen met je vriendin te doen, of ze het vanaf nu aan jou over kan laten. Een 'oh, ik wil echt niet dansen op mijn huwelijk' tussen neus en lippen door, klaar.
Trouwens, wil jouw vriendin wel dansen?
Jepp. Want gemeentehuis/trouwauto/jurk/pak/huwelijksreis/diner/fotograaf/DJ zijn gratis.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:24 schreef nuget het volgende:
poepoe, wel 4000,- euro voor je trouwerijtje.. straks ga je nog falliet.
ik zou me wat minder druk maken over alles, daar word het leven een stuk makkelijker van.
Wat dacht je van een volwassen gesprekje. Geen big deal, geen verwijten maar gewoon duidelijk maken dat je het zelf wil doen.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:26 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, en ik zal toch m'n ballen bij elkaar moeten rapen. Niet iedereen is even assertief, maar ik begrijp ook wel dat ik een retorische vraag stel. Aangezien er maar 1 antwoord mogelijk is en dat is zeggen dat ik dat spuugzat ben.
uh nee, maar 4000 euro is echt niet veel voor een trouwerij.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:27 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Jepp. Want gemeentehuis/trouwauto/jurk/pak/huwelijksreis/diner/fotograaf/DJ zijn gratis.
Nou, het zal me het feestje wel worden!quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:27 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Jepp. Want gemeentehuis/trouwauto/jurk/pak/huwelijksreis/diner/fotograaf/DJ zijn gratis.
Waar maak je uit op dat die bruiloft 4000¤ kost? Dat is helaas alleen het feest.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:28 schreef nuget het volgende:
[..]
uh nee, maar 4000 euro is echt niet veel voor een trouwerij.
maar dat moet je natuurlijk lekker zelf weten
Sarcasme?quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:28 schreef Seven. het volgende:
[..]
Nou, het zal me het feestje wel worden!
quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:29 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Waar maak je uit op dat die bruiloft 4000¤ kost? Dat is helaas alleen het feest.
Dat was NA jou quote. Maargoed, IK vind 4000¤ voor een feestje veel geld. Niet iedereen is financieel onafhankelijk.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:30 schreef nuget het volgende:
[..]je somt het zelf op in je vorige post grapjas..
dan nog, waar maak je je druk over.. het is immers maar geld.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:31 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Dat was NA jou quote. Maargoed, IK vind 4000¤ voor een feestje veel geld. Niet iedereen is financieel onafhankelijk.
Als je er heel veel van hebt is dat inderdaad niet erg. Maar ik heb erg graag een leuk leven, en van die 4000¤ zou ik bijvoorbeeld leuke dingen kunnen doen.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:32 schreef nuget het volgende:
[..]
dan nog, waar maak je je druk over.. het is immers maar geld.
quote:
waarom ga je uberhaubt trouwen dan? je maakt je alleen maar druk om het geld.. de rest boeit je geen reet volgens mij.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:34 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Als je er heel veel van hebt is dat inderdaad niet erg. Maar ik heb erg graag een leuk leven, en van die 4000¤ zou ik bijvoorbeeld leuke dingen kunnen doen.
Je hebt groot gelijk. Het moet leuk blijven en je moet doen wat je zelf wilt. Ik heb vanavond al aangegeven bij m'n vriendin dat het van mij allemaal ook niet echt hoeft op deze manier. Wie weetquote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:34 schreef Seven. het volgende:
[..]voor mij is 4000 euro ook een rib uit mijn lijf, daarom wil ik gewoon lekker trouwen in het buitenland met een paar vrienden die niet te beroerd zijn om zelf ook eens een rondje te geven. Rot op met je feest, dan bezat ik me liever in de kroeg om het na afloop te vieren, in plaats van een hoop geld over de balk te smijten om alle aanwezigen een leuke avond te bezorgen. En zelf constant zorgen maken over geld en de gasten. LEUK!
Jawel, het boeit me enorm. Ik wil een leuke avond hebben, en als dat niet mogelijk is vind ik dat zonde van mijn geld, raar?quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:35 schreef nuget het volgende:
[..]
waarom ga je uberhaubt trouwen dan? je maakt je alleen maar druk om het geld.. de rest boeit je geen reet volgens mij.
Dat begin ik wel te vinden ja. Dat was overigens niet zo, maar ik wil geen gezeur, want daar heb ik een hekel aan.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:35 schreef Seven. het volgende:
Ik krijg de indruk dat Jandirkie eigenlijk de bruiloft een beetje flauwekul vindt.
Tussen mij en mijn aanstaande gaat het prima en we kunnen niet wachten tot we getrouwd zijn en samen gelukkig zijn, ik irriteer me alleen kapot aan d'r moeder, waar ze overigens prima mee kan opschieten.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:39 schreef Myrr het volgende:
En waar staat je aanstaande in dit verhaal? Je komt niet gelukkig over en je aanstaande zou jou hierin moeten steunen en niet als een slappe zakkin achter d'r ouders aan moeten hobbelen en jou ongelukkig laten.
Als het zo geweldig gaat tussen jullie, waarom trekt zij dan haar mond niet open naar haar ouders toe?quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:41 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Tussen mij en mijn aanstaande gaat het prima en we kunnen niet wachten tot we getrouwd zijn en samen gelukkig zijn, ik irriteer me alleen kapot aan d'r moeder, waar ze overigens prima mee kan opschieten.
Weet je, dat arme kind heeft hoogstwaarschijnlijk heel d'r leven gedroomd van deze dag. Jij hakt er wel makkelijk op los met je botte bijl. Je kunt niet zomaar haar droomdag torpederen als jou dat zo uitkomt. Haar moeder snapt haar dochter tenminste, zij begrijpt dat voor jouw aanstaande samen dansen een belangrijk onderdeel van die droomdag is.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:36 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Je hebt groot gelijk. Het moet leuk blijven en je moet doen wat je zelf wilt. Ik heb vanavond al aangegeven bij m'n vriendin dat het van mij allemaal ook niet echt hoeft op deze manier. Wie weet
quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:16 schreef Jandirk het volgende:
Zoals aangegeven, ik word helemaal leip van m'n schoonmoeder. Ik ga over een aantal maanden trouwen. We wonen nu allebei nog thuis, maar ik ga volgende maand al in ons huis. Ik heb nu een week de sleutel, en m'n schoonmoeder heeft al meer gedaan dan me lief is. In de badkamer heeft ze (met schoonvader) oude plankjes weggehaald en nieuwe op de muur gemonteerd. Ziet er erg netjes uit, maar er is niks overlegd en ik heb nergens om gevraagd. Een magneetbord is al van de muur geschroefd en daar gaat ze een doek op maken zodat die er weer netjes uit ziet. Ze heeft de kast verzet zoals ze denk dat het mooist is.
Allemaal leuk en aardig, maar ik heb hier helemaal niet om gevraagd. Nu denk je van, trek dan je bek open, maar dat vind ik nogal lastig. Ik heb het er met mijn aanstaande over gehad en die zegt: Ja ze vind het gewoon leuk om te doen. Een aantal keren heeft ze al gezegd, ja in m'n hoofd heb ik het al helemaal ingericht. Dat zegt ze dan lacherig, en ze bedoeld het goed, maar wat moet ik er op zeggen? Normaal ben ik erg makkelijk en vind ik een hoop goed, maar m'n huis inrichten wil ik samen met mijn vriendin/aanstaande doen.
Volgende gezeik wat betreft de feestavond.
Ik zeg al jaren dat ik niet ga dansen, geen openingsdans, niks, ook mijn ouders doen er niet aan mee. Gewoonweg omdat het niet mijn en ons ding is. Nu waren mijn ouders en ceremoniemeesteres bij mijn schoonouders op bezoek, krijg ik net te horen dat mijn schoonmoeder zegt dat ik dansen geweldig vind en dat zij de hele avond gaan dansen. Mijn ouders snappen daar natuurlijk niks van en kijken mij dan raar aan. Ook zegt ze tegen mijn ouders "jullie gaan toch ook zeker wel dansen?" Ze weet donders goed van niet maar maakt ze op zo'n manier belachelijk.
Zoals begrijpelijk begin ik me zorgen te maken over deze avond. Kost me toch even om en nabij 4000¤.
Klacht is dus dat ze op m'n zenuwen begint te werken(best behoorlijk) en dat ik nu al geen zin meer heb in het feest, terwijl dat de mooiste dag van m'n leven moet worden.
Ik moet het gewoon even van me afschrijven, want ik maak me er echt druk over en weet niet goed hoe ik het moet aanpakken. ( behalve dat ik m'n schoonmoeder verrot scheld van binnen )
Tenzij zij deze shit achter de schermen goedkeurt omdat ze anders met een hork als TS tuinstoelen krijgt in plaats van een bank.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:40 schreef Myrr het volgende:
Ik bedoel, als mijn vader dit zou flikken (mijn schoonouders belachelijk maken, dingen in mijn mond leggen, ons huis aanpassen) dan zou ik daar zeer zeker als dochter wel mijn bek over open trekken en al helemaal als ik merk dat mijn vriend er last van heeft. Andersom zou hij precies hetzelfde doen, en vandaar de vraag waarom jouw aanstaande dit alles gewoon laat gebeuren.
Bwhehe, Jandirkie zijn vriendin heeft haar geheime wapen ingezet.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:41 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Tussen mij en mijn aanstaande gaat het prima en we kunnen niet wachten tot we getrouwd zijn en samen gelukkig zijn, ik irriteer me alleen kapot aan d'r moeder, waar ze overigens prima mee kan opschieten.
Moet je ook niet willen, je moeder in moeten schakelen.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:45 schreef Seven. het volgende:
[..]
Bwhehe, Jandirkie zijn vriendin heeft haar geheime wapen ingezet.
Wat een ongein is dit dan weer. Als je je er niet prettig bij voelt doe je dat toch gewoon niet. Het is niet alleen die mooiste dag van het vrouwtje hé.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:44 schreef Myrr het volgende:
Ahja, en dat dansen, doe dat gewoon joh balhaar. Wat ben je voor lul als je op je eigen bruiloft je vrouw de openingsdans ontneemt 'omdat je nou eenmaal niet danst'. Wat je ouders doen moeten zij weten maar jij gaat je eigen vrouw niet voor schut zetten op haar eigen bruiloft.
Jandirkie en zijn vriendin stevenen keihard af op een scheiding.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:46 schreef Myrr het volgende:
[..]
Moet je ook niet willen, je moeder in moeten schakelen.
Het is verdomme een dans van 20 seconden. Het is geven en nemen hoor. Als jij daar mee je vrouw een gelukkige herinnering meegeeft, dan doe je dat gewoon.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:47 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Wat een ongein is dit dan weer. Als je je er niet prettig bij voelt doe je dat toch gewoon niet. Het is niet alleen die mooiste dag van het vrouwtje hé.
Dit is verrek 1 van de weinige zinnige opmerking die ik nu tegenkom. Eerst moet ik m'n bek opentrekken, daarna moet ik maar dansen omdat het hoort. Fok zit vol ontwikkelde en perfecte Ariërs heb ik zo het vermoeden.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:47 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Wat een ongein is dit dan weer. Als je je er niet prettig bij voelt doe je dat toch gewoon niet. Het is niet alleen die mooiste dag van het vrouwtje hé.
Mooie samenvatting, al acht ik dat vrouwtje ook niet echt volwassen.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:48 schreef Seven. het volgende:
[..]
Jandirkie en zijn vriendin stevenen keihard af op een scheiding.
JD himself is nog een klein kind.
JD zijn meisje is er niet tegen opgewassen.
Ze kennen elkaar amper.
Blijkbaar hebben ze ook nog eens totaal uiteenlopende ideeen over inrichting en bruiloft.
Dat belooft veel gedoe aangaande financien en huishouden.
JD heeft geen flauw benul waar hij aan begint als hij denkt dat trouwen en samenwonen automatisch leidt tot geluk.
Ik zeg het je, oma heeft de kroon op het geluk over een paar jaar aan d'r tiet.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:48 schreef Myrr het volgende:
Tevens is het wel zijn huis en heeft die schoonmoeder daar helemaal niets te zoeken. Ik vind het zelfs een beetje onterend en respectloos naar je vent toe om dit soort shit uit te halen. Trouw dan gewoon niet.
Ik wil wel een blog bij gaan houden hoorquote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:48 schreef Seven. het volgende:
[..]
Jandirkie en zijn vriendin stevenen keihard af op een scheiding.
JD himself is nog een klein kind.
JD zijn meisje is er niet tegen opgewassen.
Ze kennen elkaar amper.
Blijkbaar hebben ze ook nog eens totaal uiteenlopende ideeen over inrichting en bruiloft.
Dat belooft veel gedoe aangaande financien en huishouden.
JD heeft geen flauw benul waar hij aan begint als hij denkt dat trouwen en samenwonen automatisch leidt tot geluk.
Je kunt er niet verder naast zitten, maargoed.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 00:50 schreef Jandirk het volgende:
[..]
Dit is verrek 1 van de weinige zinnige opmerking die ik nu tegenkom. Eerst moet ik m'n bek opentrekken, daarna moet ik maar dansen omdat het hoort. Fok zit vol ontwikkelde en perfecte Ariërs heb ik zo het vermoeden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |