JE KAN HET SAMZZ KOM OP JE KUNT HETquote:Op maandag 1 december 2014 21:13 schreef Samzz het volgende:
Een motivatiehoekje kan ik goed gebruiken.
Goede vraag... Omschrijving van het probleem lijkt me evident, tips en trics om ermee om te gaan ook. Misschien is een stappenplan ook leuk, voor iedere keer een doel stellen en kijken of deze behaald kan worden en zo ja, chapeau en zo nee, wat ging er mis plus feedback?quote:Op maandag 1 december 2014 21:14 schreef Moira. het volgende:
[..]
JE KAN HET SAMZZ KOM OP JE KUNT HET![]()
Maar ideeën hoe we dat vorm kunnen geven?
Neh denk dat het in creatieve zin ook wel handig is (voor de zelfreflectiequote:Op maandag 1 december 2014 21:19 schreef Samzz het volgende:
[..]
Goede vraag... Omschrijving van het probleem lijkt me evident, tips en trics om ermee om te gaan ook. Misschien is een stappenplan ook leuk, voor iedere keer een doel stellen en kijken of deze behaald kan worden en zo ja, chapeau en zo nee, wat ging er mis plus feedback?
Of is dat te R&P?
Ik heb zelf ook het idee dat er langzaam een stijgende lijn in zitquote:Op dinsdag 23 december 2014 10:46 schreef DonnaRush het volgende:
Opzich is het nu wel redelijk druk toch? De vaste topics lopen prima in ieder geval.
Nee, volgens mij heb je wel gelijkquote:Op dinsdag 23 december 2014 15:07 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook het idee dat er langzaam een stijgende lijn in zitOp basis van de cijfers is er niet veel bijzonders te zien, maar in het laatste half jaar dus wel een kleine stijging.
Heb zelf ook het idee dat er wat meer variatie in de open topic lijst te zien is, maar dat kan ook aan mij liggen
We zijn er nog lang niet iig
Ik had gehoopt dat er tegen deze tijd al een collega was geweest om me bij te staanquote:Op dinsdag 23 december 2014 15:08 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, volgens mij heb je wel gelijk.
Nu nog dat FP item maken.
Ja, dat zou wel handig zijn voor je, jaquote:Op dinsdag 23 december 2014 15:09 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik had gehoopt dat er tegen deze tijd al een collega was geweest om me bij te staan
HeheheKomt nog komt nog
Sooner or laterquote:Op dinsdag 23 december 2014 15:10 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, dat zou wel handig zijn voor je, ja. Maar goed, die collega zal wel komen denk ik toch.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |