Soms zie je processen waarvan je denktquote:Op maandag 7 juli 2014 18:45 schreef hoas het volgende:
Tja TS ik ben zelf leidinggevend en weet dat het lang duurt voordat verbeteringen er door zijn.
Gewoon volhouden en met de juiste personen praten en met goede onderbouwingen komen, het liefst met cijfers want als er wat te verdienen valt, gaan de oortjes omhoog.
Je geeft makkelijk je mening en dat wordt je niet in dank afgenomen. Zou ik daar eens mee stoppen. Best een vervelende eigenschap. Ook al heb je nog zoveel gelijk.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:28 schreef Psy-freak het volgende:
Ik ben al een aantal keer ontslagen omdat ik van mening ben dat personeel belangrijker is dan geld/winst maken.
Ik geef mijn mening spaarzaam, en als ik merk dat het niet gewaardeerd wordt in een bepaalde situatie, dan stop ik daarmee.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:28 schreef Psy-freak het volgende:
Ik heb weer een conflict met een werkgever die productie voorop stelt tegenover werknemers.
(...)
Hoe gaan jullie hiermee om?
Dat moet ik dus blijkbaar afleren.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:01 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Je geeft makkelijk je mening en dat wordt je niet in dank afgenomen. Zou ik daar eens mee stoppen. Best een vervelende eigenschap. Ook al heb je nog zoveel gelijk.
Soms zijn procedures zoquote:Op maandag 7 juli 2014 19:01 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Ik geef mijn mening spaarzaam, en als ik merk dat het niet gewaardeerd wordt in een bepaalde situatie, dan stop ik daarmee.
In ieder geval ga ik niet zodanig blijven drammen dat het op een conflict aankomt.
Volgens mij ben jij veel beter op je plek als ondernemer.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:05 schreef Psy-freak het volgende:
Soms zijn procedures zodat je graag in wilt grijpen.
Ja klopt en dat is ook de juiste houding voor een leidinggevende niet als je helemaal onderaan staat, ik accepteer het ook niet van een ''lagere'' dat hij wel eventjes komt vertellen wat wij niet goed doen.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:05 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Soms zijn procedures zodat je graag in wilt grijpen.
Daar heb ik ook geen zin in.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:06 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij veel beter op je plek als ondernemer.
Dit moet ik dus leren.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:11 schreef nightsleeper het volgende:
Heb vroeger ook wel dergelijke conflicten gehad op werk, toen ik er net werkte. Heb me toen een tijd koestgehouden. Nu ik er langer werk wordt mijn mening ook meer en meer gewaardeerd.
quote:Op maandag 7 juli 2014 19:14 schreef Kandijfijn het volgende:
Tis extreem simpel personeel is NIET belangrijker dan winst maken. Als er geen winst wordt gemaakt op een proces en/of personeel gaat dit op lange termijn ten koste van beiden.
Voor de rest klink je als arrogante betweter die een te grote mond heeft voor zijn positie. Dit is een aanname gebaseerd op het feit dat je vaak bent ontslagen.
Hoe oud ben jij? Als je ook echt kennis van zaken hebt en in een functie bent om hier wat van te zeggen, dan moet je dat absoluut doen. Maar volgens mij is dit niet het geval. En dan moet je toch echt leren om je mond te houden, want doe je dit niet dan ben je al heel snel een bijdehandje, betweter en een jochie die denkt dat ie alles wel weet. Vaak denk je dat het sneller kan, maar er zijn zo ongelooflijk veel factoren die hierop van invloed zijn. Ken je plaats dus, zou ik zeggen.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:28 schreef Psy-freak het volgende:
Ik heb weer een conflict met een werkgever die productie voorop stelt tegenover werknemers.
Ik ben al een aantal keer ontslagen omdat ik van mening ben dat personeel belangrijker is dan geld/winst maken.
Soms zie je ook processen waarvan je denkt 'dat kan veeeel efficiënter en als je er dan wat van zegt krijg je een respons in de trant van 'ja, zo doen wij het al jaren'.
Hoe gaan jullie hiermee om?
Ja zeg het maar? En als je alles zo goed weet? Waarom zit je dan niet in een leidinggevende positie?quote:
25 en ik zie sommige dingen toch echt veel sneller in als 'betweter'quote:Op maandag 7 juli 2014 19:43 schreef bosa_kaba het volgende:
[..]
Hoe oud ben jij? Als je ook echt kennis van zaken hebt en in een functie bent om hier wat van te zeggen, dan moet je dat absoluut doen. Maar volgens mij is dit niet het geval. En dan moet je toch echt leren om je mond te houden, want doe je dit niet dan ben je al heel snel een bijdehandje, betweter en een jochie die denkt dat ie alles wel weet. Vaak denk je dat het sneller kan, maar er zijn zo ongelooflijk veel factoren die hierop van invloed zijn. Ken je plaats dus, zou ik zeggen.
Narcist gespot.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:52 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
25 en ik zie sommige dingen toch echt veel sneller in als 'betweter'
Nu nog sociale vaardigheden om het over te brengen en misschien bereik je nog wat met je talenten.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:52 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
25 en ik zie sommige dingen toch echt veel sneller in als 'betweter'
De sociale vaardigheden heb ik al.quote:Op maandag 7 juli 2014 19:57 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Nu nog sociale vaardigheden om het over te brengen en misschien bereik je nog wat met je talenten.
En exact waarom wordt je dan ontslagen of krijg je conflicten? Ik geef zelf leiding en krijg meer dan genoeg feedback vanaf de vloer van collega's en gasten. Toch heb ik er zelden een conflict mee.quote:
Gewoon niks zeggen over dat het productiever kan. Zelfs al krijg je ze zover dat ze t doorvoeren, dan hebben ze minder personeel nodig en word je ontslagen. Zo gaat dat.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:28 schreef Psy-freak het volgende:
Ik heb weer een conflict met een werkgever die productie voorop stelt tegenover werknemers.
Ik ben al een aantal keer ontslagen omdat ik van mening ben dat personeel belangrijker is dan geld/winst maken.
Soms zie je ook processen waarvan je denkt 'dat kan veeeel efficiënter en als je er dan wat van zegt krijg je een respons in de trant van 'ja, zo doen wij het al jaren'.
Hoe gaan jullie hiermee om?
Zo ken ik er genoeg.quote:Op maandag 7 juli 2014 20:18 schreef bosa_kaba het volgende:
Dit moet wel een troll zijn of TS heeft op zijn 25e levensjaar nog heel veel te leren. TS heeft tot zijn 23e alleen maar krantenwijkjes gelopen/vakken gevuld en heeft nu voor het eerst een echte baan en denkt gelijk alles te weten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |